Skocz do zawartości
kill

Zen Pinball 2

Rekomendowane odpowiedzi

Ja tam bardziej wolę stół Sorcerer's Liar :D Szkoda, że stołów ze Star Warsów nie da się kupić osobno tylko w jednej paczce :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj ściągnąłem Zen Pinball 2, do tego stół Sorcerer's Lair i przy próbie odpalenia dostaję komunikat, że aplikacja może zostać uruchomiona przez użytkownika, który posiada do niej licencję. Nie bardzo wiem o co chodzi, ktoś kojarzy? Najpierw kupiłem przez store na kompie (za 0 PLN), dodałem do kolejki ściągania ale nie ruszyło więc z poziomu store na konsoli pobrałem. Usunięcie i ponowne zainstalowanie nic nie daje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jest taka opcja w menu konsoli pobierz  certyfikat lub cos podobnego u  mnie pomogło

Edytowane przez pablo2424

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Świetny zabieg dać jeden stół za darmo, a reszta... Według własnej woli. Szkoda, że nie można stołów pojedynczo kupować. Z jeden albo dwa stoły ze SW bym kupił, wszystkie mi niepotrzebne. Czy z darmowym stołem da się wbić jakikolwiek pucharek? Gram i gram i gram i nic nie wlatuje ^^'

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jest taka opcja w menu konsoli pobierz  certyfikat lub cos podobnego u  mnie pomogło

Pomogło, dzięki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×