Skocz do zawartości
Patricko

Głośniki/słuchawki/itd. pod PS4

Rekomendowane odpowiedzi

Koniec końców kupiłem Turtle Beach Ear Force Stealth 400 na morele.net. Działają z ps4 slim bezproblemowo.

Pałąk po rozsunięciu wyglada na cienki, ale cóż, będe uważał, zobaczymy.

I faktycznie wszystko się zgadza z opisem na supporcie Turtle Beach. Dźwięk i chat są bezproblemowo przesyłane transmitterem USB, ale nie ma niezależnej kontroli głośności chat/music. Po prostu głośnośc jest wspólna.

Niezależna kontrola głośności jest jak użyjemy optyka, którego PS4 Slim nie posiada. Jak ktoś chce z tym powalczyć to support udostępnia nowy firmware.

Dla mnie to żadna wada bo mikrofonu nie używam i nawet nie podłączam, zależy mi tylko na słuchawkach.

Edytowane przez walczy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

...ale jak ty chcesz mieć niezależną kontrolę jak używasz jednego urządzenia zamiast dwóch?

Używasz słuchawek stereo bez wirtualnego 7.1 więc w Twoim przypadku jeżeli nie używasz optyka to przepłaciłeś. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

chcialbym kupic Turtle Beach Ear Force DSS2 i do tego jakies sluchawki, wszystko podlaczyc do PS4, ale dss2 nigdzie nie idzie kupic... co myslicie jakbym kupil i wykorzystal procesor dzwieku od trittonow 720 i podlaczyl do niego jakies sluchawki ? tylko jakie sluchawki na USB beda dobrze wspolgraly z tym hubem? ewentualnie jaka alternatywa dla dss2 ? astro mixamp za drogie..

Edytowane przez aras_85

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
56 minut temu, aras_85 napisał:

chcialbym kupic Turtle Beach Ear Force DSS2 i do tego jakies sluchawki, wszystko podlaczyc do PS4, ale dss2 nigdzie nie idzie kupic... co myslicie jakbym kupil i wykorzystal procesor dzwieku od trittonow 720 i podlaczyl do niego jakies sluchawki ? tylko jakie sluchawki na USB beda dobrze wspolgraly z tym hubem? ewentualnie jaka alternatywa dla dss2 ? astro mixamp za drogie..

Tak nie kombinuj bo nic z tego nie będzie...............alternatywa tańsza to Soundblaster Recon 3D.Ja wczoraj swojego używkę pół roczną sprzedałem za 150 zł więc myśle że cena jest dobra,musisz szukać po aukcjach.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
21 minut temu, MrArt-PL napisał:

Tak nie kombinuj bo nic z tego nie będzie...............alternatywa tańsza to Soundblaster Recon 3D.Ja wczoraj swojego używkę pół roczną sprzedałem za 150 zł więc myśle że cena jest dobra,musisz szukać po aukcjach.

 oplaca sie na dzis dzien kupic Creative Sound Blaster Recon 3D Omega Wireless? ile za to mozna zaplacic? :)

Edytowane przez aras_85

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
9 godzin temu, SephiroT napisał:

...ale jak ty chcesz mieć niezależną kontrolę jak używasz jednego urządzenia zamiast dwóch?

Używasz słuchawek stereo bez wirtualnego 7.1 więc w Twoim przypadku jeżeli nie używasz optyka to przepłaciłeś. 

Normalnie - na starym PS4 podpinasz optyka do transmittera USB i wtedy jest niezależna kontrola głośności chat/music, na Slimie z powodu braku optyka nie ma takiej możliwości, szczegółowo jest to opisane na supporcie na www Turtle Beach, wklejałem to na poprzedniej podstronie.

Trudno mówić o przepłaceniu skoro słuchawki kosztują 280 PLN.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No właśnie o tym piszę bo teraz używasz JEDNEGO urządzenia zamiast DWÓCH.

Słuchawki to tak naprawdę 2 różne urządzenia. Jedno po optyku a drugie na USB - i dlatego masz niezależną kontrolę.

Teraz nie używasz optyka więc wszystko puszczasz jako Chat (stereo).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, mam pytanko , Razer Kraken 7.1 czy cos innego w tej cenie ? To będą moje pierwsze słuchawki , wiec bladego pojęcia nie mam co wybrac . Słuchałem Razerów i dla mnie brzmią fajnie :) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sephirot, napisz mi proszę ile ci w h wireless trzyma bateria ?

Są jakieś tanie zamienniki?

Coś czytałem że baterie od pewnych modeli nikii/samsunga działają ale nie da się ładować w transmiterze(trochę lipa)

 

Pytam bo spadły mi niemal z nieba syberie 8setki w takiej cenie że zał było nie kupić .....

no i własnie tylko 1 baterię mam, a chciał bym miec 2 aby zawsze była zapas.

Jak to tam wszystko poustawiać pod kątem ps4?

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

oryginalnie są 2 ja kupiłem używkę i 1 była .

Ta bateria będzie się ładować w nadajniku?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podobno nie. Kolega mi je wysłał w piątek więc się wypowiem w tygodniu.

Jak coś to ładowarka uniwersalna kosztuje kilkanaście złotych.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobra, amplituner wybrany i zamówiony, padło na Denona AVR-1300W, zostały jeszcze kolumny.

Bardzo miły Pan w Katowickim salonie Audio polecił mi zdecydowanie kolumny firmy Klipsch, jako powiedziałem mu że większość czasu "spędzam w filmach i gierkach".

 

Ktoś posiada kolumny tej firmy? Godne polecenia?

Wyglądają i prezentują się na żywo bardzo elegancko i dostojnie.

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pytanie do znaówców, posiadam słuchawki Creative Aurvana Live oraz mikrofon Zalman Mic1, jak tanim kosztem podłączyć to żeby razem współgrało? Sprzęt może nie najlepszy ale w CSie dawało radę to i do luźnego grania i prowadzenia rozmów na konsoli powinno wystarczyć a dokanałówek mam już dość jednak.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
10 godzin temu, ale_kto napisał:

Pytanie do znaówców, posiadam słuchawki Creative Aurvana Live oraz mikrofon Zalman Mic1, jak tanim kosztem podłączyć to żeby razem współgrało? Sprzęt może nie najlepszy ale w CSie dawało radę to i do luźnego grania i prowadzenia rozmów na konsoli powinno wystarczyć a dokanałówek mam już dość jednak.

 

Słuchawki CAL nadal uchodzą za bardzo dobre więc tutaj masz fajny sprzęt,tak samo jak mikrofon Zalmana jest dobrym rozwiązaniem jak za tą kasę.

Potrzebujesz teraz jakiś mixamp-i tutaj masz 2 wyjścia;

-średnia półka do kupienia za ok 250-300 zł to Soundblaster Recon 3D- świetny dzwięk przestrzenny,masa opcji do ustawienia za przyzwoitą cenę i pięknie śmigają ze wszystkimi konsolami

-wyższa półka do kupienia za 400-600 zł to mixamp od Astro- zajebisty dzwięk przestrzenny,gotowe presety do gier i również pięknie śmigają z praktycznie każdą konsolą.

Wybór oczywiście zależny od portfela i preferencji,obojętnie co wybierzesz zobaczysz jak bardzo fajnie może grać zestaw który posiadasz.

Ja obecnie używam bezprzewodowy mixamp Astro 5.8 (kupiony od kolegi z tego forum)+ headset SoundBlaster H5 i jestem mega zadowolony......:thumbsup:

Edytowane przez MrArt-PL
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, MrArt-PL napisał:

 

Słuchawki CAL nadal uchodzą za bardzo dobre więc tutaj masz fajny sprzęt,tak samo jak mikrofon Zalmana jest dobrym rozwiązaniem jak za tą kasę.

Potrzebujesz teraz jakiś mixamp-i tutaj masz 2 wyjścia;

-średnia półka do kupienia za ok 250-300 zł to Soundblaster Recon 3D- świetny dzwięk przestrzenny,masa opcji do ustawienia za przyzwoitą cenę i pięknie śmigają ze wszystkimi konsolami

-wyższa półka do kupienia za 400-600 zł to mixamp od Astro- zajebisty dzwięk przestrzenny,gotowe presety do gier i również pięknie śmigają z praktycznie każdą konsolą.

Wybór oczywiście zależny od portfela i preferencji,obojętnie co wybierzesz zobaczysz jak bardzo fajnie może grać zestaw który posiadasz.

Ja obecnie używam bezprzewodowy mixamp Astro 5.8 (kupiony od kolegi z tego forum)+ headset SoundBlaster H5 i jestem mega zadowolony......:thumbsup:

A co ze sprzętem typu Asus Xonar U3 lub Sound Blaster X-Fi Surround 5.1? Widzę że cenowo wypadają korzystniej tylko czy będzie to działać tak samo :) A co do słuchawek to czekają też na recabbling ale jakoś brak czasu i chęci :1_grinning:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, ale_kto napisał:

A co ze sprzętem typu Asus Xonar U3 lub Sound Blaster X-Fi Surround 5.1? Widzę że cenowo wypadają korzystniej tylko czy będzie to działać tak samo :) A co do słuchawek to czekają też na recabbling ale jakoś brak czasu i chęci :1_grinning:

Tych sprzętów nie testowałem więc się nie wypowiem.............tamte miałem i wiem że działają bardzo dobrze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Coś do 400, maks 500 pln gdzie rzeczywiście będzie słychać 5.1 jest czy lepiej kupić takie hyperx cloud i zaoszczędzić kasę?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lepiej brać hyperx cloud. Wyjdzie taniej, a w słuchawkach wrażenia z gry jak dla mnie dużo lepsze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hyper X Cloud II są genialne. Najlepsze słuchawki jakie miałem, a możecie mi wierzyć, że trochę już tego kupiłem i/lub przetestowałem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mogę podzielić się opinią z używania Steelseries Siberia 800 ....(2 tygodnie)

Powiem tak, miałem wcześniej mixampa+ kilka HS ze średniej półki i SZAŁU nie ma .

Na mixampie bass jak i ogólna moc/głośność to była MOC niesamowita, SS są o wiele cichsze choć i tak w zupełności wystarcza do grania.

Co do jakości dzwięku jest bdb, dolby daje radę jak zawsze.

Mikrofon, głos idealnie ale sporo zbiera z otoczenia niestety, wygłuszenie też lepsze w niektórych HS widziałem .

Udało mi się kupić te SS za 400zł z hakiem i tylko dlatego je kupiłem .....1000zł ? nie warto :)

Na plus na pewno meeeega wygoda, nauszniki tak miękkie że można odpłynąć i co ważne wchodzi całe ucho więc nic nie ciśnie.

Czy warto kupić? warto, po dużej przecenie w innym wypadku jak ktoś nie sra hajsem polecam zainwestować w Mixampa lub recona 3D i dokupić średniej klasy HS.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miałem mixampa + słuchawki akg k550, fakt grało to fajnie, czy głośno z tym bym się kłócil,  może to wina słuchawek, nie wiem. Sprzedałem tylko dlatego ze te plątające kable przy małym dziecku się się nie sprawdziły :-), teraz mam już drugie astro a50,  pierwsze oddałem buczaly w prawej słuchawce,  te drugie to nowszy model ze stacją dokująca,  dobre jest w nich to,  ze można wymienić gąbki w słuchawkach oraz na pałąku i bateria trzyma 15 h.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
23 godzin temu, kill napisał:

Hyper X Cloud II są genialne. Najlepsze słuchawki jakie miałem, a możecie mi wierzyć, że trochę już tego kupiłem i/lub przetestowałem.

 

Kilka pytan:

1. jak je laczysz, pod pada czy po usb?

2. jakie roznice przy polaczeniach?

3. to 7.1 w koncu dziala po usb czy nie?

4. poprzez pilota nie mozna sterowac sluchawkami?

5. czy mozesz je porownac do cloud I lub stinger oraz najbardziej popularnych goldow od sony? glownie chodzi o pozycjonowanie.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niestety nie odpowiem Ci na te pytania. Wypowiadałem się jedynie na temat jakości dźwięku (PC i  Xbox, bo PS4 pogoniłem). Co do połączeń itd wszystko znajdziesz na stronie producenta.

http://www.hyperxgaming.com/pl/headsets/cloud/hscp?&gclid=Cj0KEQiA6_TBBRDInaPjhcelt5oBEiQApPeTF4eGJ9Ypzz218iOzAlAmdyv4ziVjDuYO45FTcVvWkMYaApmQ8P8HAQ

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×