Skocz do zawartości
Patricko

Głośniki/słuchawki/itd. pod PS4

Rekomendowane odpowiedzi

Tanie wireless to pekajace shity, a wszystko kablowe to kibel, czyli zostaja SS (H, 800 i 840) i Astro A50? Stop, SS ktos pare postow wyzej zjechal, czyli tylko A50 ma sens?

Wciaz nie dorobilem sie HS z prawdziwego zdarzenia, ale podpinajac CAL'e pod pada uwazam, ze jest bardzo dobrze. Mimo, iz gram coraz rzadziej rozlgadam sie za jakims przyzwoitym HS i oszalec mozna. Myslalem nawet o tych SS H (xkom za 999pln) lub wlasnie cloud II lub stinger, ale teraz znowu nic nie wiem.

 

Moze te platinum beda objawieniem.

 

@kill

prosze o wiecej wrazen z PC/XBOX, moze znajdziesz chwile i porownasz jak brzmia bez karty usb.

 

EDIT:

a moze poleci ktos jakis miktofon z krotkim kablem, taki wczepiany "w koszule" to bym uzyl go i CALi przez przejsciowke.

Kiedys kupilem zalmana i jakas przejsciowke, ktora nie dzialala, ale pamietam, ze mial b. dlugi przewod. 

Ostatecznie olalem ten projekt, ale moze tedy droga, na niedzielne granie.

Edytowane przez bleq

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

używam SS 800 i jestem bardzo zadowolony, kwestia indywidualna.

 

możesz jeszcze popatrzeć na turtle beach 800.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Bleq

Astro A50 nie nadają się do niczego innego prócz gier.

Jeśli nie zamierzasz odpalać na nich muzyki to kup, w innym wypadku to kasa w błoto . PLYR 1 miażdżą je w pył.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zapomniałeś dodać że w grach to Astro A50 miażdżą PLYR 1, poza tym pękają, z tego co mi się obiło o uszy.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Zapomniałeś dodać że w grach to Astro A50 miażdżą PLYR 1, poza tym pękają, z tego co mi się obiło o uszy.

Nie miażdżą , tylko są głośniejsze w trybie surround.

Astro A50 są słabszymi słuchawkami od PLYR 1.

Przypadki pęknięć zdarzały się tylko w bialych egzemplarzach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przy dzieciach im mniej kabli tym lepiej, a do muzyki czy filmow sa osobne systemy, juz z kablami. Temat jak cale to forum jest glownie o grach i do tego szukalem sluchawek. Ostatecznie wybor padl na Astro A50 gen2, trafila sie okazja, w piatek powinny przyjsc to porownam ich miernosc do bardzo muzycznych CALi.

 

Dzieki za pomoc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

PLYR 1 są słuchawkami do gier, ale świetnie sprawdzają się również do np muzyki.

Jeśli słuchawki będą używane tylko i wyłącznie do gier, to A50 to przeplacony, ale dobry wybór.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
O 29.11.2016 o 18:13, bleq napisał:

prosze o wiecej wrazen z PC/XBOX, moze znajdziesz chwile i porownasz jak brzmia bez karty usb.

 

Nie ma specjalnej różnicy w dźwięku. Ta karta USB daję konkretnego czadu w jakości jak chcesz posłuchać miękkich średnich tonów w muzyce a masz tylko integre na płycie.  W grze Titanfall 2, nie zauważyłem w zasadzie żadnej różnicy między PC na USB a Xboxem na jacka. Jeśli chodzi o 7.1 to wiemy dobrze, że jest to sprzętowo udawane i efekt jest jaki jest. Na PS4 możesz to uzyskać, podłączając Hypery do USB, ale nie będziesz miał wtedy sterowania głośnością i chyba mikrofon nie odpali. 

 

To co warto podkreślić w przypadku tych słuchawek to jakość wykonania. Absolutny top. Cały pałąk (i zewnętrzne obudowy), jest aluminiowy, więc nawet jakbyś się bardzo starał to tego nie złamiesz, chyba, że jakimś imadłem. Poduszki są z pianki termoelastycznej i nawet po kilku godzinach nie uwierają. Są to słuchawki zamknięte więc mogą się jedynie pocić uszy. Ale i na to jest sposób, bo w zestawie są zmienne okrycia z materiału i już z oddychaniem jest lepiej. Za to bardzo dobrze izolują. Można się konkretnie wystraszyć jak ktoś wejdzie do pokoju czy coś.

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4 godziny temu, TrueGrand napisał:

Nie miażdżą , tylko są głośniejsze w trybie surround.

Astro A50 są słabszymi słuchawkami od PLYR 1.

Przypadki pęknięć zdarzały się tylko w bialych egzemplarzach.

Pewnie dlatego cała czołówka światowego gaimingu gra w słuchawkach Astro (bo są słabsze od PLYR 1).

Jak ktoś ma okazję kupić po okazyjnej cenie, to myślę że super wybór.

To takie moje zdanie, pewnie PLYR 1 grają świetnie ale nie będę sprawdzał mam Astro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cała czołówka nie gra w tym w czym im wygodnie ani w tym w czym lubią bo fajnie gra , tylko w tym kto im najwięcej za to zapłaci.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
6 minut temu, TrueGrand napisał:

Cała czołówka nie gra w tym w czym im wygodnie ani w tym w czym lubią bo fajnie gra , tylko w tym kto im najwięcej za to zapłaci.

Zapomniałeś że Astro zostało kupione przez Skullcandy (producent PLYR 1), czyli oba produkty pochodzą z jednej stajni (ten sam płatnik w obu przypadkach), a światowa czołówka i tak gra w Astro.

 

koniec pier...o niczym z mojej strony, pozdrawiam bez spiny

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale to Astro kosztuje 300 Euro mimo, że jest tam ten sam procesor muzyczny co w PLYR 1

To A50 ma napędzać markę, a ludzie mają łykać, że prosi w nich grają bo są takie supcio .

E- Sport nie jest napędzany z kasy z darów dobroczynnych tylko ze sponsoringu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, TrueGrand napisał:

Ale to Astro kosztuje 300 Euro mimo, że jest tam ten sam procesor muzyczny co w PLYR 1

To A50 ma napędzać markę, a ludzie mają łykać, że prosi w nich grają bo są takie supcio .

E- Sport nie jest napędzany z kasy z darów dobroczynnych tylko ze sponsoringu.

Przecież kolega napisał że będzie miał po okazyjnej cenie, zresztą ja za swoje też dałem 125 euro a nie 300 :24_stuck_out_tongue:

 

chyba w tej cenie są OK nie sądzisz 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Obie te pary słuchawek są średnie jeśli chcecie znać moje zdanie. Te PLYR 1 mają tak niską impedancję, że nie brałbym ich nawet za 100 złotych a co dopiero za prawie 800... Przecież to musi szumieć jak stare radio. Dobre słuchawki zaczynają się od 45-50+ (albo 600 :24_stuck_out_tongue: ), a nie 29... Co to ma być? Pestki to walkmana? Szanujmy się  :)

 

Za to Astro mają znowu zaniżone pasmo. Od słuchawek za grubo ponad tysiaka wymagałbym jednak czegoś więcej niż 20-20k czyli taki standard, pójście po najniższej linii oporu ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale to, że Superluxy za sto kilka PLN biją PLYR 1 a zwłaszcza przebasowane Astro A50, to pisałem już dawno temu .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
6 godzin temu, kamilradom1910 napisał:

Słyszałem o tej firmie i ponoć że dają radę. Możesz napisać o który model Ci dokładnie chodzi ?

Jeden z najbardziej udanych to Superlux HMC-631 tylko musisz podpiąć jakiegoś mixampa żeby pokazał pazury....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A czy ktoś z was miał styczność z słuchawkami Sony MDR-DS6500? Aktualnie jest dobra promka na nie, ale podejdą do PS4 pro? Rozumiem, że nie mają mikrofonu i Bluetooth ale po podłączeniu bazy do optyka w konsoli chyba powinny zadziałać?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
59 minut temu, kamilradom1910 napisał:

Duża różnica między nimi a TB 500p które aktualnie posiadam ?

Jak między przyrodzeniem azjaty a afroamerykanina hehehehehehe:4_joy::3_grin:

  • Like 4

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Potwierdzam superluxy hmc+ mixamp ależ to grało rewelacyjnie .... ale na SS tez nie narzekam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ktoś posiada link, gdzie tanio kupię chat cabel do Xbox One i PLYR 1 ; 2.5-3.5 mm ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Aliexpress najtaniej. Sam brałem kiedyś to przyszły trzy bo nie zauważyłem że w tej cenie jest 3 pak.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Od 3 dni używam HyperX Cloud Revolver podpięte pod Mixamp Astro 5.8 i powiem wam że jest to chyba najlepiej grający zestaw jaki miałem w swoim życiu.

Normalnie dzwięk miażdzy jajeczka-kur..... jak ten headset gra i to pierdyknięcie basem aż zwieracze puszczają heheheheheh POLECAM:thumbsup:

 

Tutaj nowe cacuszko od Sennheisera model GSX 1000 mixamp............może napisać do świętego mikołaja żeby pod choinkę przyniósł ale cena trochę zaporowa,dziwi mnie tylko brak wejście optycznego.

 

https://en-us.sennheiser.com/audio-amplifier-gsx-1000

 

Tutaj link do recenzji

 

Edytowane przez MrArt-PL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć

Miał ktoś może z Was styczność ze słuchawkami tritton katana ?

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×