Skocz do zawartości
Patricko

Głośniki/słuchawki/itd. pod PS4

Rekomendowane odpowiedzi

Cena nie ma tu nic do rzeczy. Taki za 5zl dziala tak samo jak ten za 100zl. Najlepiej rozgladaj sie za kablami high speed tzw 2.0. Sa kompatybilne wstecz do 1.4 i 1.2. Cena nie ma nic do znaczenia.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panie i Panowie. Interesują mnie głośniki 2.1 do ps4, oczywiście na wejście optyczne. Zaproponujecie coś ciekawego?

Wysłane z mojego SM-J500FN

Myślę nad TRUST GXT 638 albo 628. Zastanawiam się tez nad tym czy jest możliwość sparowania głośników przez Bluetooth np. z Logitech z337?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam do sprzedania SONY MDR-HW700DS w idealnym stanie, oraz nówki Turtle Beach Ear Force Stealth 350VR (głównie pod wirtualną rzeczywistość), jakby ktoś chciał  to priv. :) 

 

 

 

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i kochane TB 500P pękły ( nie całkowicie ) po roku i chyba gwarancja tego nie obejmie .. mimo że to na 200% wada materiału bo obchodziłem się jak z jajkiem po informacjach, że może coś takiego nastąpić :/ Muszę poszukać czegoś innego tylko pytanie brzmi co

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A czemu metadą "zrob to sam" nie naprawisz tego pekniecia/zlamania? Jak nie wiesz jak sie za to zabrac to daj tacie/dziadkowi to posklada ci to do kupy i sluchawki beda ci sluzyly jeszcze baardzo dlugo. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam headset od Sony dla PS4, jednak jest niewygodny dla osób w okularach, uciska ucho po dłuższym posiedzeniu. Interesuje mnie Plantronics RIG 500HS, ale ma on jedynie port jack 3,5 mm. Wolałbym podłączenie do portu USB w konsoli. I teraz pytanie - czy jeśli dokupiłbym adapter 3,5 mm jack do USB, to headset będzie działał z konsolą przez USB?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A czemu metadą "zrob to sam" nie naprawisz tego pekniecia/zlamania? Jak nie wiesz jak sie za to zabrac to daj tacie/dziadkowi to posklada ci to do kupy i sluchawki beda ci sluzyly jeszcze baardzo dlugo. 

Mam zamiar to naprawić bo odesłali, że mam po gwarancji ;) tylko szukam odpowiedniego kleju bo przebiega tam kabel

3074b7db1c06c11b7fc85e5229d703cf.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
O 28.11.2016 o 18:18, schranz napisał:

 

 

Witam, mam takie pytanie, kupiłem sobie słuchawki Sony MDR 1A Hi-Res 

Podobno genialne bo 3-100k pasmo i w ogóle. Jak ustawić je pod konsole najlepiej, w opcjach mam wybór na output, hdmi, potem pcm, Dolby, bisteam, co wybrać najlepiej, hehe, słuchawki są na kablu do pada podpinane,ogólnie jak wyciągnąć z nich jak najwięcej, hehe :1_grinning: trochę chaotycznie, ale nie wiem jak zapytać 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
O 14.12.2016 o 13:11, MyriuR napisał:

Mam zamiar to naprawić bo odesłali, że mam po gwarancji ;) tylko szukam odpowiedniego kleju bo przebiega tam kabel

3074b7db1c06c11b7fc85e5229d703cf.jpg

 

Miałem  to samo nie do naprawienia, ale próbuj powodzenia. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
 

Miałem  to samo nie do naprawienia, ale próbuj powodzenia. 

Skleiłem + wzmocniłem plastikiem + owinąłem taśmą i jakoś znośnie można używać ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

chciałem zapytać czy do ps4 można podłączyć inne słuchawki bluetooth niż oryginalne sony. Zakupiłem sobie JBL 450 BT(z mikrofonem) całkiem fajny sprzęt do telefonu i wpadłem na pomysł aby podłączyć do konsoli. Włączam opcje i konsola wyszukuje mi słuchawki naciskam parowanie, konsola pyta czy na pewno chcę oczywiście odpowiadam, że tak i po kilkunastu sekundach parowania wyskakuje mi komunikat z konsoli "PS4 nie obsługuje urządzeń audio bluetooth". jak zrobić aby te słuchawki zadziałały?? oprogramowanie konsoli to 4.06

Edytowane przez emsi1981

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czyli zostają tylko oryginały, czy można kupić jakieś innej firmy, które będą działać bez problemów. Możecie coś polecić

Edytowane przez emsi1981

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

PS4 nie obsługuje protokołu Bluetooth.

Żadne słuchawki Bluetooth nie będą działać.

Jedynie słuchawki bezprzewodowe z własnym odbiornikiem USB jak te od Sony.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to dzięki za pomoc, czyli będę szukał słuchawek z odbiornikiem usb

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tzn. obsługuje ale jest zarezerwowany dla pada.

Ja sobie chwalę bardzo SteelSeries H Wireless.

Pierwsze które się nie złamały po kilku miesiącach.

Miałem Sony Pulse Elite i nie były złe.

Kwestia potrzeb i budżetu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, pytanie do posiadaczy HyperX Cloud 2

Czy faktycznie przy podłączeniu przez usb karta dźwiękowa nie działa i i brak jest sterowania głośnością czatu i słuchawek ?

Jak jest z głośnością przy podłączeniu pod pada?  

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie co do słuchawek Turtle Beach Stealth 400, a mianowicie jakby je podłączyć do PS4 slim ?

Czy jeżeli monitor posiadałby wyjście optyczne i to tam podłączył bym ten kabel, dźwięk byłby w słuchawkach ?

Czy zostaje mi przewodowe rozwiązanie ? 

Może są jakieś alternatywy z odłączanym mikrofonem dla slima ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
O 20.12.2016 o 07:57, ziolek napisał:

Witam, pytanie do posiadaczy HyperX Cloud 2

Czy faktycznie przy podłączeniu przez usb karta dźwiękowa nie działa i i brak jest sterowania głośnością czatu i słuchawek ?

Jak jest z głośnością przy podłączeniu pod pada?  

Tak to prawda,karta dzwiękowa działa w 7.1 ale nie ma możliwości sterowania głośnością czatu i słuchawek.

Z kontrolera dzwięk jest jaki jest i tutaj już niewiele zależy od jakości słuchawek,podłączyłem na próbę ostatnio HyperX Revolver i dzwięk jest słabiutki.

Edytowane przez MrArt-PL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Czy ktoś z Was mógłby mi polecić jakieś dobre (ze średniej półki) słuchawki douszne ?  Ważne aby były dokanałowe, ponieważ żadne inne nie chcą mi się trzymać uszu. Żeby dobrze grały, był w miarę dobry bass, nie było problemów z równoczesnym graniem i rozmawianiem na imprezie. Może coś do 100 zł ? 150 ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×