Skocz do zawartości
Patricko

Głośniki/słuchawki/itd. pod PS4

Rekomendowane odpowiedzi

U mnie to samo mimo, że moje maja pół roku.

U mnie rownież straciła na sprężystości (rok użytkowania) ale uważam to za normę i nawet nie przyszłoby mi do głowy, żeby to reklamować. Możesz spróbować, może wymienia gumę :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co do Platinum vs Gold

Przyciski w Goldach dla mnie dużo wygodniejsze, tu takie malutkie i ciężko wymacać, dodatkowo kilka jak już ktoś pisał delikatnie stuka, mi to nie przeszkadza bo z nimi nie skaczę ale fakt jest.

Dzwięk faktycznie lepszy w Platinum, trochę łatwiej pozycjonować przeciwnika w BF1.

Na dzień dzisiejszy bardzo mało presetów do gier.

Denerwuje mnie że informacja od słuchawek na konsoli cały czas wyświetla 3D więc po tym nie idzie rozróżnić gdzie jest prawdziwe 3D a gdzie VSS.

Osobiście zostaję przy Platinum a Goldy na sprzedaż.

Ps. Jak ktoś trafi instrukcję do Platinum na necie to proszę o linka.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po USB masz dźwięk 2.0 czyli prawdziwego 3D nigdy nie będziesz mieć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
5 godzin temu, Foxter napisał:

W sumie już zamówiłem SS800. Ehhh ciężko mi się spało, po tym co im wczoraj niechcący zrobiłem.

 

Lipa tylko, że to są cały czas te same słuchawki od kilku lat :24_stuck_out_tongue: Model 840 ma chyba tylko BT + nowy kolor, a dopłata 400zł

Dokładnie i dodatkowo możesz ustawiac słuchawki/presety i wgrywac gotowe ustawienia za pomoca pc i programu Stellseries Engine.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co do sony platinium,to czytałem opinię właściciela,że te słuchawki mają bardzo słaby zasięg. Wystarczy trochę się oddalić i tracimy łączność. Do tego potwierdzają się głosy co do latających i stukających przycisków. Jednak najbardziej niepokojące jest to,że podobno nadajnik nie może być wpięty bezpośrednio do konsoli,tylko musi byc podpięty do jakiegoś przedłużacza. Bo inaczej słychac trzaski. Ciekawe,czy to tylko wada tego konkretnego egzemplarza,czy też przypadłość tego modelu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli chodzi o podpinanie odbiornika USB po kablu to każde poprzednie modele też miały podobny problem. Zakłócają sieć bezprzewodową  (sieją po pasmie Wi-Fi 2.4ghz).  

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie nadajnik wpięty jest z tyłu, blisko 2 routerów i całej masy kabli sieć 2.4 i 5Gh i nic nie trzeszczy, na Goldach też nie miałem problemów. Jeśli chodzi o zasię to sprawdzę i dam znać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, hakuna napisał:

U mnie nadajnik wpięty jest z tyłu, blisko 2 routerów i całej masy kabli sieć 2.4 i 5Gh i nic nie trzeszczy, na Goldach też nie miałem problemów. Jeśli chodzi o zasię to sprawdzę i dam znać.

To, że u ciebie problem się nie objawia to nie znaczy że u innych nie występuje. ;) 

U jednych problem jest a u innych go nie ma.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
16 godzin temu, hakuna napisał:

Co do Platinum vs Gold

Przyciski w Goldach dla mnie dużo wygodniejsze, tu takie malutkie i ciężko wymacać, dodatkowo kilka jak już ktoś pisał delikatnie stuka, mi to nie przeszkadza bo z nimi nie skaczę ale fakt jest.

Dzwięk faktycznie lepszy w Platinum, trochę łatwiej pozycjonować przeciwnika w BF1.

Na dzień dzisiejszy bardzo mało presetów do gier.

Denerwuje mnie że informacja od słuchawek na konsoli cały czas wyświetla 3D więc po tym nie idzie rozróżnić gdzie jest prawdziwe 3D a gdzie VSS.

Osobiście zostaję przy Platinum a Goldy na sprzedaż.

Ps. Jak ktoś trafi instrukcję do Platinum na necie to proszę o linka.

 

Obiektywnie patrząc czy to trochę jest warte dwa razy tyle. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szczerze to nie umiem Ci na to odpowiedzieć, mi się spodobało i zostaję przy platinum, ale równie dobrze można się bawić na Goldach. Każdy sam musi zdecydować bo ma inne odczucia. 

Ps. Pewnie nie jest ale tak jest ze wszystkim,a ludzie na zabawę są w stanie wydać znacznie większą kasę.

 

Sephiro dlatego napisałem że u mnie, ktoś inny pisze jak jest u niego i już mamy obraz czy to standard czy może coś innego.

Edytowane przez hakuna
  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
17 minut temu, ziolek napisał:

Obiektywnie patrząc czy to trochę jest warte dwa razy tyle. 

Ludzie kupują nowe TV za parę tysięcy, bo myślą że drzewa będą miały lepsze kolorki, także tego :)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przyciski w Platinum rzeczywiście mają lekki luz, ale nawet nie zwróciłem na to uwagi, w niczym to nie przeszkadza.

Zarówno w Goldach, jak i teraz nadajnik wpięty z przodu, bezpośrednio do konsoli i absolutnie nic nie trzeszczy ani nie zakłóca. Metr dalej stoi router i sporo różnej elektroniki.

Zasięg Platinum - 5 metrów od nadajnika i dwie ściany powodują, że słuchawki gubią sygnał. W Goldach było tak samo mniej więcej, ale tego akurat nie sprawdzę dokładniej, bo Goldów już nie mam.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, JaW napisał:

Przyciski w Platinum rzeczywiście mają lekki luz, ale nawet nie zwróciłem na to uwagi, w niczym to nie przeszkadza.

 Gdyby ktoś wcześniej o tym nie napisał też bym na to nie zwrócił uwagi.

Skoro jednak już ktoś pisał to się odniosłem żeby kupujący nie był zaskoczony.

24 minut temu, Patricko napisał:

Ludzie kupują nowe TV za parę tysięcy, bo myślą że drzewa będą miały lepsze kolorki, także tego :)

Dlatego też zmienili Ps3 na Ps4 ;-)

Edytowane przez hakuna

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mówimy o drobnych różnicach i czy są warte wydania kilkuset złotych więcej, a nie o całkowitej zmianie generacji. Trochę nietrafiony przykład :)

Ale wracamy do głównego tematu. Koniec off-topa, sam zacząłem i sam skończę :24_stuck_out_tongue:

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co do tego czy są warte nigdy nie osiągniemy porozumienia, chociażby dlatego że dla każdego 100 zł  ma inną wartość zależną od wielu czynników. Dlatego też nie odpowiedziałem na to, dla  mnie był sens ale rozumiem że ktoś inny takiego sensu nie będzie widział.

Edytowane przez hakuna
  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Recenzja po angielsku - http://www.eurogamer.net/articles/digitalfoundry-2017-sony-platinum-wireless-headset-review


Zawsze powtarzałem, że zasięg jest między innymi zależny od ilości urządzeń podłączonych przez USB do konsoli. Jak miałem tylko dongle podłączony to wszystko śmigało dobrze bez żadnych problemów z zasięgiem. Jak był podłączony dongle i dysk zewnętrzny to nawet nie mogłem się dobrze rozłożyć na łóżku, bo już traciły sygnał. Oglądanie filmu na słuchawkach z dysku to był koszmar. Nawet plecami nie można było się oprzeć o kanapę, bo już było "bzzyt".

 

Edit:

https://www.youtube.com/watch?v=aHh-DiPQ2bE

Edytowane przez Wszebor

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi o zasięg to jest identyczny jak w Goldach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
O 21.01.2017 o 16:37, Foxter napisał:

U mnie rownież straciła na sprężystości (rok użytkowania) ale uważam to za normę i nawet nie przyszłoby mi do głowy, żeby to reklamować. Możesz spróbować, może wymienia gumę :)

po 3 miesiącach użytkowania i przeczytaniu postów odnośnie tej "gąbki" faktycznie środkowa jest płaska w porównaniu z pozostałymi bocznymi, pewnie nigdy bym nie zwrócił na to uwagi jak bym o tym nie przeczytał, słuchawki cały czas są na stojaku albo na mojej głowie wiec gąbka jest przyciśnięta 24/7, podczas korzystania nie czuję żadnego problemu słuchawki są wygodne i nic nie uciska, mój model to 800.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Była już premiera tych nowych słuchawek od Sony?

Pytam bo dostępność w polskich sklepach jest praktycznie zerowa...

HTC 10

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Premiera już była. Szukaj bezpośrednio w MM i Saturnach. Przez neta to chyba dwa sklepy mają. Z tego co pamiętam taka sama sytuacja była z goldami na premierę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
O 21.01.2017 o 01:31, Patricko napisał:

Turtle odpuść, nie umywaja się do Astro czy SWH. Nie bez powodu nikt ich nigdy nie bierze pod uwagę :)

W jakim sensie ??? jakość dźwięku ?? wykonania ?? trwalość ?? subiektywna opinia czy poparta jakimiś recenzjami ?? "nikt"; "nigdy" - nieprawda ja brałem pod uwagę :)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja również brałem pod uwagę Turtlesy i wyszło na to że kupiłem i jestem mega zadowolony :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Słuchawki Sony Platinium dostępne w MM za 599. Nie ma ich widocznych na stanie sklepów,ale są fizycznie(bardzo małe ilości -po 2-3 szt.) do kupienia.
 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W Bielsku też leży jedna sztuka, wczoraj z ciekawości patrzyłem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
8 godzin temu, sajmon34 napisał:

Ja również brałem pod uwagę Turtlesy i wyszło na to że kupiłem i jestem mega zadowolony :)

Tez jestem happy z moich TB PX4 :)  Brat z TBN11 rowniez :) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×