Skocz do zawartości
Patricko

Głośniki/słuchawki/itd. pod PS4

Rekomendowane odpowiedzi

No cóż, zasięg gubi czasem nawet jak nie ruszam się z miejsca, bardzo dziwne. Presety próbowałem wgrać nawet po kablu, ale po zamknięciu aplikacji pokazuje że ich nie ma, tak jakby sie nie wygrały. Rozwiązał ktoś ten problem? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
13 godzin temu, Warga13 napisał:

No cóż, zasięg gubi czasem nawet jak nie ruszam się z miejsca, bardzo dziwne. Presety próbowałem wgrać nawet po kablu, ale po zamknięciu aplikacji pokazuje że ich nie ma, tak jakby sie nie wygrały. Rozwiązał ktoś ten problem? 


Z tym rozłączaniem jak siedziałem blisko konsoli też tak miałem, ale wtedy wgrywałem presety bezprzewodowo i myślałem że może coś tutaj to spowodowało, i raz między konsolą a słuchawkami miałem telefon, już teraz nie jestem pewny ale chyba w momencie jak dostałem sms'a to na chwilę zniknął mi dźwięk w słuchawkach.

Co do zamykania aplikacji i znikania tam tych presetów. Nie mam pojęcia jak było np na Goldach bo ich nie miałem, jednak wydaje mi się że te presety działają mimo że w apce znikają z pozycji 1 i 2. Ja sprawdzałem to na presecie z Uncharted i np tym Shooter i MLB. Na presecie Uncharted  dźwięk jest głośniejszy i raz go dawałem na pozycję nr 1 a potem na 2 zamieniając kolejnością i tam gdzie był Uncharted było zawsze głośniej, niezależnie od tego czy aplikacja od słuchawek została zamknięta i zniknęło w nich że te presety są ustawione. W sumie w apce pokazuje że są one "zakolejkowane" więc być może nie jest to zrobione w taki sposób żeby pokazywało ustawione w danym momencie presety.

Edytowane przez Scooby-Doo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@up w goldach wgrywało się presety przez kabel do słuchawek. W platinum z tego co widzę idze wszytko bezprzewodowo, ale też się wgrywa do słuchawek.

Ktoś chce goldy za 200zł? :) idą na sell z powodu zakupu platinum. 

Edytowane przez seba842005

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dam 150 za niepołamane :krysia:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W Goldach, dopóki była stara apka do słuchawek to wgrany preset był zapamiętywany w tej aplikacji tzn. ikonka od presetu. Wraz z wejściem platinium i po aktualizacji aplikacji od słuchawek, ikonka presetu nie jest zapamiętywana ale preset normalnie jest wgrany. Myślę, że tak samo jest na platinium 😊👍

HTC 10

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To trochę dziwne z tymi presetami, raz ustawione powinny być zapamiętane, ale fakt że ten od U4 jest głośniejszy i jak się go ustawi na 1 lub 2 to później w grach jest rzeczywiście różnica.. Ta cała apka nawet nie zapamiętuje jakie mam słuchawki i za każdym razem trzeba na wejściu wybrać swój model.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No ja ciągle jeszcze nie mam czasu żeby jakoś poważnie przetestować te presety i same słuchawki ale w tej chwili podpiąłem pod PC i wygląda na to że presety są ciągle w pamięci słuchawek bo na nr 1 mam Uncharted i mam głośniejszy dźwięk niż na 2. W zasadzie dobrze by było poczekać na więcej presetów bo jak po tym jednym widać - robi różnice, a z tego co kojarzę po wpisach, przy poprzednich słuchawkach ludzie bardzo sobie chwalili preset Destiny?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W goldach faktycznie Destiny dawało radę a tu to się okaże. Ja gram na presecie strzelanka bo uncharted jest za głośny i czatu dobrze nie słychać. Pewnie z czasem coś ciekawego dodadzą,  na to liczę. 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pany, mam pytanie odnośnie grania na słuchawkach na kablu. Mianowicie, jeśli podłączam sluchawki pod jacka w tv, często mam tak że podczas natłoku dźwięków( wybuchy, kraksy), w słuchawkach trzeszczy lub odcina na chwilę dźwięk. Ale kiedy słuchawki podłączam pod pada, dźwięk jest czysty i nie ma problemów z żadnymi zakłóceniami. Ktoś powie, pierniczy się gniazdo w tv. Tyle tylko że jak podłączę słuchawki pod tv i oglądam jakiś film czy jutuba, mimo natłoku dźwięków,  nic nie trzeszczy. Domyśla się ktoś,  gdzie może tkwić problem?

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ok, trochę pograłem i potestowałem Platinum Headset, głównie na U4, na którym przecież miały być wodotryski :) wg Sony i Naughty Dog.

Generalnie szału nie ma, nie wiem jak grały Goldy bo nie miałem ale jak ktoś się zastanawia nad przesiadką to radzę gdzieś Platinumy potestować,  bo nie wydaje mi się żeby różnica była na tyle kolosalna aby wydawać 600 zł.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tylko gdzie potestować jak w sklepach pustki.

Według różnych recenzji to dźwięk jest troszkę lepszy od Gold. Mnie głównie zależy aby słuchawki grały głośniej od Goldów, zarówno w grach jak i na YT itp. I aby bas był czysty, wyraźny i mocniejszy od Gold. Niby Gold tak naprawdę nie są pozbawione basu ale przy glosniejszym presetcie czasem w niektórych grach słychać nie dociągnięcia.

HTC 10

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Głośne są, tu nie mogę im nic zarzucić, co do basu to uważam, że z tym jest słabo. Może kwestia innego presetu - grałem głównie na tym do U4, ale pozostałe gotowe presety dostępne w apce do słuchawek też mnie jakoś w tej kwestii nie porwały, a może to kwestia tego, że nie jestem melomanem :)

Do Goldów nie porównam, mogę porównać do ostatnich słuchawek jakich używałem Sharkoon X-Tatic Digital. Tu było zdecydowanie lepiej jeśli chodzi o basy ale kable, kable i jeszcze raz kable...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ok, trochę pograłem i potestowałem Platinum Headset, głównie na U4, na którym przecież miały być wodotryski wg Sony i Naughty Dog.

Generalnie szału nie ma, nie wiem jak grały Goldy bo nie miałem ale jak ktoś się zastanawia nad przesiadką to radzę gdzieś Platinumy potestować,  bo nie wydaje mi się żeby różnica była na tyle kolosalna aby wydawać 600 zł.

Tak jak Goldy grają, to pewnie niejedna chińszczyzna z odpustu im dorównuje .

Więc , tak możliwe, że Platiniumy są lepsze, bo to żadne osiągnięcie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Pytanie do osób korzystających z headsetu Platinum. Odczuwacie jakieś różnice w grach pomiędzy trybem stereo a 3d/VSS ? Może i melomanem nie jestem ale jak dla mnie to różnica jest tylko taka, że tryb 3d jest cichszy i praktycznie pozbawiony niskich tonów. Niby 3d jak na razie działa tylko w U4, ale nawet tam jakoś nie dostrzegam specjalnej różnicy.

Edytowane przez garob

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

3D będzie bardziej pozbawione basu gdyż sztucznie poszerzona jest scena i tak jak na VSS było to tylko na boki to w trybie 3D jest jeszcze góra/dół.

Dla kogoś kto się zna będzie oczywiste, że najlepszym trybem jest prawdziwe stereo gdyż człowiek ma tylko jedną parę uszu i jest wstanie perfekcyjnie pozycjonowac dźwięk go otaczający. Dodatkowo słuchawki mają tylko jeden głośnik w muszli a więc nie ma opcji aby fizycznie dźwięk dochodzący do ucha go otaczał 👍

W trybie stereo nie brakuje basu nawet w Goldach i zdobrym, głośnym presetem jest spoko, tymbardziej w platinum.

Zrób coś dla testu. Zmień tryb na zwykłe stereo nie mając słuchawek na uszach a zobaczysz, jak będziesz zadowolony z dochodzącego dźwięku, chodzi o to abyś nie zmieniał trybu mając słuchawki na uszach by nie słyszeć bezpośredniej różnicy 👍

HTC 10

  • Like 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siema,

Mam szybkie pytanie, ktoś może się orientuje gdzie mogę zakupić poduszki do słuchawek TB PX4?

Na oficjalnej stronie nie mają, pisałem do nich 2 razy i dupa. Amazon ma za 21zł +... 53zł przesyłka.

Z góry dziękuję za pomoc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sluchawki razer hammerhead ma ktos moze i jak dziala mikrofon?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Jaki preset do goldów polecacie, aby spisywał się w każdej grze ? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Do Goldów Destiny.

Wysłane z mojego SM-J500FN przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A jakie eq do Steelseries H Wireless / Siberia 800 / 840? :-P

Edit :Tragedia znaleźć coś na internecie. Po prostu tragedia. Takie niby rozpoznawalne słuchawki. Cenione i w ogóle, a ciężko jest cokolwiek coś dokładniejszego o nich przeczytać. A eq? Jeszcze gorzej. Już 3 razy się zebrałem na podróż po internecie w różnych odstępach czasu. I znalazłem tylko jeden preset od byle jakiego gracza cs:go. A drugi to całkiem przypadkiem na YT w bardzo dobrej recenzji kolesia. Dzisiaj go sobię ustawię i obadam.

Podludzie recenzują słuchawki i je oceniają, a nawet nie umieją ich dobrze podłączyć. Optyczny podłączony, ale nie ustawione by dźwięk szedł po optycznym. Dźwięk idzie po optycznym, ale stereo, bo koleś nie ustawił DD 5.1. Optyczny podłączony do konsoli razem z USB. Niestety koleś ma ustawione by cały dźwięk szedł po USB, a nie tylko czat. :-P

"Jakość dźwięku? Dobra, bardzo dobra. Bass jest spoko" - fajnie.... A może coś więcej? "Bass jest mocny, ale nie przytlaczajacy. Tony średnie grają idealnie, a wysokie są troszkę w tyle i warto je w eq podkręcić." - i pyk, już wiem więcej niż z 90% recenzji w internetach. Niestety nie do końca, bo jak jedna dokładna recenzja mówi coś takiego, to druga dokładna jest zupełnie lustrzanym odbiciem. "Bass słaby, średnie za głośne, a wysokie kompletnie za głośne" - i bądź tu mądry.

PS: takie moje polskie popołudniowe marudzenie :-P

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
O 13.02.2017 o 02:03, Wszebor napisał:

A jakie eq do Steelseries H Wireless / Siberia 800 / 840? :-P

Edit :Tragedia znaleźć coś na internecie. Po prostu tragedia. Takie niby rozpoznawalne słuchawki. Cenione i w ogóle, a ciężko jest cokolwiek coś dokładniejszego o nich przeczytać. A eq? Jeszcze gorzej. Już 3 razy się zebrałem na podróż po internecie w różnych odstępach czasu. I znalazłem tylko jeden preset od byle jakiego gracza cs:go. A drugi to całkiem przypadkiem na YT w bardzo dobrej recenzji kolesia. Dzisiaj go sobię ustawię i obadam.

Podludzie recenzują słuchawki i je oceniają, a nawet nie umieją ich dobrze podłączyć. Optyczny podłączony, ale nie ustawione by dźwięk szedł po optycznym. Dźwięk idzie po optycznym, ale stereo, bo koleś nie ustawił DD 5.1. Optyczny podłączony do konsoli razem z USB. Niestety koleś ma ustawione by cały dźwięk szedł po USB, a nie tylko czat. :-P

"Jakość dźwięku? Dobra, bardzo dobra. Bass jest spoko" - fajnie.... A może coś więcej? "Bass jest mocny, ale nie przytlaczajacy. Tony średnie grają idealnie, a wysokie są troszkę w tyle i warto je w eq podkręcić." - i pyk, już wiem więcej niż z 90% recenzji w internetach. Niestety nie do końca, bo jak jedna dokładna recenzja mówi coś takiego, to druga dokładna jest zupełnie lustrzanym odbiciem. "Bass słaby, średnie za głośne, a wysokie kompletnie za głośne" - i bądź tu mądry.

PS: takie moje polskie popołudniowe marudzenie :-P

Przerabiałem ten temat,nic sensownego  nie znalazłem i nigdy nie byłem zadowolony z dzwięku tego zestawu.Dlatego przesiadłem się na mixamp astro + HyperX Revolver bo tutaj nie ma problemu z gotowymi presetami i ustawieniami dzwięku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może ktoś wie co było we wczorajszej aktualizacji do słuchawek, nic nie mogę znaleźć

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio popękały mi moje goldy :38_worried: Nie powiem trochę była to moja wina bo za gwałtownie je zdjąłem z głowy.Nie zmienia to faktu że trzeba bardzo na nie uważać.Miały ponad rok i byłem z nich zadowolony jak na taką cenę 50f. Wczoraj zamówiłem sobie astro a50 za 200f dorwałem na amazon jutro powinny być.Ciśnienie mam straszne już dawno o nich myślałem i pewnie od rana będę w oknie wypatrywał kuriera :) A moje goldy no cóż jeszcze raz na popatrze i do szafy na pamiątkę :) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pamiętaj, żeby odpowiednio ustawić Astro na konsoli. Wiele osób zapomina ustawić sygnał po optyku, Dolby i zmienić sygnał na chat. Jak będziesz miał pytania to pisz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Teraz, Patricko napisał:

Pamiętaj, żeby odpowiednio ustawić Astro na konsoli. Wiele osób zapomina ustawić sygnał po optyku, Dolby i zmienić sygnał na chat. Jak będziesz miał pytania to pisz.

To samo w SSH. Jeśli nie zmieni się w ustawieniach konsoli na Dolby i optyka to dzwięk jest kupa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×