Skocz do zawartości
Patricko

Głośniki/słuchawki/itd. pod PS4

Rekomendowane odpowiedzi

19 minut temu, Patricko napisał:

Pamiętaj, żeby odpowiednio ustawić Astro na konsoli. Wiele osób zapomina ustawić sygnał po optyku, Dolby i zmienić sygnał na chat. Jak będziesz miał pytania to pisz.

Spoko dzięki jak coś na pewno dam znać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Jakie macie włączone wyjścia audio w menu konsoli.  Chodzi mi o pdst port i format audio chce podłączyć goldy lub platinum. Robią te ust jakąś różnicę? Dzięki 

Edytowane przez Warga13

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
9 godzin temu, Warga13 napisał:

Jakie macie włączone wyjścia audio w menu konsoli.  Chodzi mi o pdst port i format audio chce podłączyć goldy lub platinum. Robią te ust jakąś różnicę? Dzięki 

Proszę ziomek....

 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Dwa pytanka:

- presety można już wgrywać bez kabelka ?

- czy numerki 1 2 w aplikacji gdzie można ustawić presety, odpowiadają "przyciskom" 1 2 na słuchawkach? 

Edytowane przez okoni

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli pytasz o Platinum to dwa razy tak.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pytam o goldy :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tam wygrasz tylko po kablu i na 2 , 1 nie można zmienić

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)
2 godziny temu, okoni napisał:

Pytam o goldy :)

 

2 godziny temu, hakuna napisał:

Tam wygrasz tylko po kablu i na 2 , 1 nie można zmienić

 

Już nie, można bez kabelka wczoraj sprawdzane :smile: Jedyna lipa że teraz nie pokazuje jaki preset jest wgrany.

Edytowane przez ziolek
  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobra Astro A50 właśnie doszły :) Jak podłączyć poprawnie ten headset ?

 

Dobra już mam chyba :) Pierwsze wrażenie porównując do goldów tak sobie myślałem że będzie lepiej wykonanie takie sobie dźwięk ... dobra koniec pierdolenia to tylko wkręt różnica jest po prostu nie do opisania to jak przesiadka z fiata 126p na ferrari 458 italia poważnie !!! Brak słów !!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No stary, pojechałeś tanią kokietką :)

Nie porównuj sprzętu za 300 zl ze sprzętem za 1300 zł :24_stuck_out_tongue:

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja z tego korzystałem:

http://blog.astrogaming.com/2016/10/a50-wireless-base-station-playstation-4-setup-guide/

Pamiętaj, że tylko na ustawieniu Chat leci tak jak ma. Jak dasz All Audio to wchodzi w stereo. Na Chat możesz regulować głośność i ustawiać presety.

Potem nie pozostaje nic innego jak cieszyć się zajebistym sprzętem. Ja odkąd je mam to już w żadną grę nie gram inaczej.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
19 godzin temu, okoni napisał:

No stary, pojechałeś tanią kokietką :)

Nie porównuj sprzętu za 300 zl ze sprzętem za 1300 zł :24_stuck_out_tongue:

Ta wiem trochę mnie poniosło :) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Też rozglądam się za sluchawkami ale coś nie mogę nic dopasować mimo, że mogę wydać nawet te +-1k. Potrzebuję słuchawki, które podziałają z PS3 też bo tak jak np. teraz wróciłem do serii MGS i przechodzę od nowa na PS3. Ps4 oczywiście też mam. Najchętniej wziałbym Goldy ale żeby miały jakość wykonania znacznie lepszą. Nie chcę kupować bubla, który pęknie. Obecnie mam Hyper X Cloud sa bardzo dobrze wykonane ale podłączam je przez TV jack więc dźwięk znacznie gorszy bo te wyjścia audio jack w TV są słabe.

 

Mam do Was pare pytań:

1. Zastanawiam się np. nad PS4 platinium - czy je można normalnie tym kablem jack podłączyć z tyłu TV żeby grać na ps3? Czy zagrają we tym przypadku przyzwoite stereo też? a na ps4 grałbym wireless. Pałąk wygląda na duzo lepiej wykonany.

2. Sennheiser RS 175 - czy ktoś ma użytkuje? Czy łącząc ich stację z moim TV przez optyczny kabel uzyskam lepszy dźwięk niż na moich kablowych Cloudach przez jack czy będzie podobnie?

3. Trzecia opcja to myślałem o jakis wzmacniaczach ale nie wiem co i jak trzeba by dokupić żeby polepszyć jakość dźwięku - do moich słuchawek na jack pewnie nic nie da rady trzeba by i tak zmienić na coś z optykiem?

 

 

Edytowane przez luki99

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Platinum na PS3 zadziałają bezprzewodowo tak samo jak na PS4.

Ps. GOLDy jak za swoją cenę wcale nie są takie słabe, jakoś nie widzę żeby PLATINUM były jakoś specjalnie mocniejsze jeśli chodzi o wykonanie. Ja z goldami nie miałem żadnych problemów.

Edytowane przez hakuna

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jesteś pewien co do PS3 I SONY platinium skąd takie info? Na pudełku i w specyfikacjach maja napisane tylko PS4... Goldy maja PS3 i PS4 na pudle. Jeśli nie miałeś problemów z Goldami to tylko się cieszyć (może masz małą głowę:D), ja rozmawiałem z kilkoma sprzedawcami i każdy potwierdził, że miał trochę reklamacji na pękanie pałąka, w necie też takich opinii sporo. Ja mam pecha z produktami - co jakiś czas dostanę coś niekompletne lub nie działąjące i Goldów z takimi opiniami nei zaryzykuję:) A głowę mam średnia:1_grinning:

Co do platinium pałąk jest z alloy znacznie mocniejszy materiał niz zwykły cieniutki plastik z Goldów i zawiasy też są sztywniejsze i nie plastikowe - oglądałem dokładne porownania na you tube z goldami.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiecie, słuchawki są na USB a PS3 i PS4 wspierają słuchawki USB.

Kwestia tylko czy PS3 obsługuje ich wirtualny dźwięk przestrzenny czy samo stereo?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Oficjalnego wsparcia nie mają bo na goldach pisze PS3/ps4 a na plat tylko ps4. W kazdym razie jezeli ktos je ma i moze napisac czy faktcznie bezprzewodowo zadzialaja na ps3?

watpie bo gdzies czytajac zagraniczne opinie/arty ktos pisal , ze z ps3 tylko wired. Bede wdzieczny za opinie posiadacza platiniumow. Jak by dzialaly z ps3 bezprzewodowo nawet tylko w stereo to mi to tez pasi.

Edytowane przez luki99

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

100% będzie działać bezprzewodowo z PS3, nie będzie działać 3D.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Być może , że brak oficjalnego wsparcia do PS3 oznacza, że nie będzie działał surround i 3D - ale to gdybanie:)  Jeśli by działały bezprzwewodowo z ps3 np. tylko w stereo, a na ps4 na full to je biore ale musze mieć pewność bo jednak te 520 zl bym musiał za nie dać.

 

Jeśli ktoś je FIZYCZNIE MA i może udzielić takiego info będę bardzo wdzięczny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, luki99 napisał:

Być może , że brak oficjalnego wsparcia do PS3 oznacza, że nie będzie działał surround i 3D - ale to gdybanie:)  Jeśli by działały bezprzwewodowo z ps3 np. tylko w stereo, a na ps4 na full to je biore ale musze mieć pewność bo jednak te 520 zl bym musiał za nie dać.

 

Jeśli ktoś je FIZYCZNIE MA i może udzielić takiego info będę bardzo wdzięczny.

Pierwszy model 7.1 też nie miał oficjalnego wsparcia PS4 jak wyszedł, bo jeszcze nawet wtedy PS4 nie było. Po czym i tak działał dla mnie idealnie na PS3 i PS4.

Domyślam się, że z Platinum będzie podobnie, chociaż może nie funkcjonować Virtual Surround, jednak same słuchawki powinni bez problemu działać.

Na blogu PlayStation w odpowiedzi na komentarz jakiegoś gościa napisali, że będą normalnie działać na PS3, ale mogą nie działać niektóre "zaawansowane funkcje" cokolwiek to znaczy.

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hm tylko, ze na pudełku z goldami jest napis ps3/4 a na platinium tylko PS4 :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Goldy wyszły na przełomie generacji, więc musieli napisać PS3. Teraz już nikt na tym trupie starym nie gra, więc po co mają na pudełku nowych słuchawek umieszczać logo przestarzałego produktu. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak to po co po to żeby ktoś kupując wiedział czy zadziałaja na PS3 :1_grinning:  to wcale nie przestarzały produkt i nie jest tak , że nikt na niej nie gra bo gra sporo ludzi, np. ja :) bo na ps4 jest bieda np. nadal nie ma dobrego wyścigu dlatego wracam do GT6 i masa innych powodów.

 

Nikt nie ma tych sluchawek żeby podłączyć do PS3 i sprawdzić ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Słuchawki to może i mają, gorzej z PS3.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kupuj 520 to bardzo dobra cena, na 100% będą działać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×