Skocz do zawartości
Patricko

Głośniki/słuchawki/itd. pod PS4

Rekomendowane odpowiedzi

No to przecież o tym pisałem wyżej 😋

 

HTC 10

 

 

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Myslalem czytajac twoja odpowiedz ze chodzi o ustawienia poziomu dzwieku w menu konsoli, tam tez jest mozliwosc ustawiania poziomu glosnisci dzwieku i chatu. Dzieki 

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak podłączyć Steelseries Wireless H do PS4 I TV jednocześnie w przypadku, gdy tv nie posiada wejścia jack?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Kupiłem sobie słuchawki Turtle Beach Stealth 520. Z konsolą podłączyłem bez problemu. Chciałem także wykorzystać je do oglądania nc+. I tu pojawił się problem. Gdy włączam w ustawieniach dźwięku Dolby Digital to znika dźwięk w słuchawkach (podłączam je optykiem). W czym jest problem?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4 godziny temu, wh00per napisał:

Witam. Kupiłem sobie słuchawki Turtle Beach Stealth 520. Z konsolą podłączyłem bez problemu. Chciałem także wykorzystać je do oglądania nc+. I tu pojawił się problem. Gdy włączam w ustawieniach dźwięku Dolby Digital to znika dźwięk w słuchawkach (podłączam je optykiem). W czym jest problem?

RTFM

https://shop.turtlebeach.com/us/turtle-beach-stealth-520

Słuchawki wspierają DTS anie DD.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Orientuje się ktoś, co może być przyczyna braku dźwięku na goldach? Konsola normalnie wykrywa ze są podłączone do niej ale brak dźwięku. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rzeczywiście. Dziwne.

W każdym razie słuchawki działają na DTS a wymagają Dolby ?? ...trochę to głupie?

Z tego co czytam to jest jakaś aktualizacja firmware. Masz najnowszy?

Ja bym pokombinował z DTS i IPCM i jak coś to spróbował dobić się na ich wsparcie techniczne.

Może instrukcja jest pisana metodą kopiuj/wklej i jest błąd? Albo może mają tylko sobie znaną pokręconą ideologie konwersji z DD na DTS?

@kloose wypowiesz się w tej kwestii ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Słuchawki nie działają na DTS ;) chyba żaden headset z dostępnych na IndieStation i Magnetowidzie, nie działa na DTS...

 

DTS Headphone: X to tylko encoder (taki jak hmm... Dolby Headphone), który zamienia dźwięk wielokanałowy, na symulowany dźwięk wielokanałowy dla słuchawek stereo. Nie ma znaczenia z jakiego kodeka (DD czy DTS) będzie szedł strumień. Zwłaszcza, że i tak max po optyku to 5.1 (w konsolach)...

Edytowane przez kloose
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
15 godzin temu, SephiroT napisał:

Z tego co czytam to jest jakaś aktualizacja firmware. Masz najnowszy?

 

Właśnie zaktualizowałem - pomogło, chociaż sceptycznie do tego podchodziłem.

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zboczencem nie jestem jeżeli chodzi o jakość dźwięku, i nie muszę słyszeć w słuchawkach dzięku bąka muchy. Miałem Goldy 2.0 Sony oraz turtle beach 400. Goldy wygodne, basu ni ma, mikrofon kiepski, turtle beach 400 - bas super, mikro ujdzie, bateria genialna.

 

Ostatno byłem w MM, i zobaczyłem słuchawki firmy afterglow lvl 3. Słuchawki pod jakcka z mikrofonem. Mówię sobie,sprawdzę.

 

Jakość wykonania super

Na głowie leżą idelanie

Jakość dźwięku.. W porównaniu z goldami, słuchawki je zjadają z majonezem. Bas na poziomie turtle(prawie robi różnicę) , mikro super leżą genialnie.

 

Cena??

 

99zł.

Jeżeli ktoś szuka tanich dobrych słuchawek, z dobrym basem, mikrofonem, i jakością wykonania, i nie jest auDioFilem to polecam :afterglow lvl 3.

Zboczencem nie jestem jeżeli chodzi o jakość dźwięku, i nie muszę słyszeć w słuchawkach dzięku bąka muchy. Miałem Goldy 2.0 Sony oraz turtle beach 400. Goldy wygodne, basu ni ma, mikrofon kiepski, turtle beach 400 - bas super, mikro ujdzie, bateria genialna.

 

Ostatno byłem w MM, i zobaczyłem słuchawki firmy afterglow lvl 3. Słuchawki pod jakcka z mikrofonem. Mówię sobie,sprawdzę.

 

Jakość wykonania super

Na głowie leżą idelanie

Jakość dźwięku.. W porównaniu z goldami, słuchawki je zjadają z majonezem. Bas na poziomie turtle(prawie robi różnicę) , mikro super leżą genialnie.

 

Cena??

 

99zł.

Jeżeli ktoś szuka tanich dobrych słuchawek, z dobrym basem, mikrofonem, i jakością wykonania, i nie jest auDioFilem to polecam :afterglow lvl 3.

 

 

Na kablu mamy opcje wyłączenia mikro, oraz sterownie dźwiękiem.

Zboczencem nie jestem jeżeli chodzi o jakość dźwięku, i nie muszę słyszeć w słuchawkach dzięku bąka muchy. Miałem Goldy 2.0 Sony oraz turtle beach 400. Goldy wygodne, basu ni ma, mikrofon kiepski, turtle beach 400 - bas super, mikro ujdzie, bateria genialna.

 

Ostatno byłem w MM, i zobaczyłem słuchawki firmy afterglow lvl 3. Słuchawki pod jakcka z mikrofonem. Mówię sobie,sprawdzę.

 

Jakość wykonania super

Na głowie leżą idelanie

Jakość dźwięku.. W porównaniu z goldami, słuchawki je zjadają z majonezem. Bas na poziomie turtle(prawie robi różnicę) , mikro super leżą genialnie.

 

Cena??

 

99zł.

Jeżeli ktoś szuka tanich dobrych słuchawek, z dobrym basem, mikrofonem, i jakością wykonania, i nie jest auDioFilem to polecam :afterglow lvl 3.

 

 

Na kablu mamy opcje wyłączenia mikro, oraz sterownie dźwiękiem.

 

e154c65831fae6f5436785c9dd295763.gif

Sory, za edytowanie, ale forum na ta Tapatalku, działa w cały świat.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poczytaj sobie na Amazon.com tam trochę ludzie piszą ;-))

Myślę, że byłbyś bardziej zadowolony z A50 2 gen. i bez kabli ;-)

Edytowane przez Fakers

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wiem ale mi chodzi bardziej o opinię z pierwszej ręki jeżeli ktoś posiada te słuchawki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Jak podłączyć Steelseries Wireless H do PS4 I TV jednocześnie w przypadku, gdy tv nie posiada wejścia jack?

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

@SephiroT

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witajcie jakis czas twmu zakupilem TB 510 xp . Dzwiek ogolnie bardzo dobry i bez kabli . Wczesniej mialem tb 22p rowniez bylem zadowolony ale kabel mnie meczyl wiec sprzedalem i kupilem 510 xp. Mam problem ze ludzie na czacie jak jestem slysza echo ? Co z tym zrobic bo irytuje ja tez delikatnie dotkne palaka mikrofonu i slysze to u siebie . Jakies pomysly ?

Edytowane przez strike5

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pobaw się czułością mikrofonu w ustawieniach zestawu na konsoli.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@fin3st19

A co posiada TV? 

Na przykład optyk TV i PS4 i przepinasz na odbiorniku lub używasz spilttera?

W PS4 "tracisz" dźwięk przestrzenny podpinając samo USB a TV po optyku?

 

TV innym kablem z jakimiś przejściówkami?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Regulowalem wszystko co sie da... wchodze na czat to ludzie slysza siebie.. czy jest mozliwosc kupienia samego mikro aby stal z boku po prostu???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

@fin3st19

 

A co posiada TV? 

 

Na przykład optyk TV i PS4 i przepinasz na odbiorniku lub używasz spilttera?

 

W PS4 "tracisz" dźwięk przestrzenny podpinając samo USB a TV po optyku?

 

 

 

TV innym kablem z jakimiś przejściówkami?

 

 

 

Samsung KS8000, posiada optyka HDMI i USB

 

 

Jedno z wyjść na odbiorniku słuchawek jest optical out? Do czego ono służy?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@fin3st19

Wyprowadza dźwięk cyfrowy z TV.

Proponowałbym kupić kabel optyczny na tyle długi żeby doszedł od TV do skrzynki od słuchawek i przepinać kabel ręcznie lub kupić jakiś splitter optyczny.

Ja tak robię pomiędzy laptopem a Xboxem.

Jeżeli chodzi o samo TV to filmy puszczam z Xboxa więc nie mam potrzeby podpinania słuchawek pod TV tylko pod konsole.

 

Zwróć uwagę na to że TV zazwyczaj optykiem puszcza samo stereo więc u Ciebie może być podobnie.

Co chcesz na tym TV oglądać?

Filmy z dysku? Płyty Blue-Ray?

Ja na Twoim miejscu bym starał się puszczać wszystko co się da z konsoli. 

 

Ja jak oglądam filmy to z laptopa przez konsolę (PLEX, VLC) albo dysk bezpośrednio podpięty pod konsolę a słuchawki są podpięte optykiem do konsoli właśnie a nie do TV.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
@fin3st19

Wyprowadza dźwięk cyfrowy z TV.

Proponowałbym kupić kabel optyczny na tyle długi żeby doszedł od TV do skrzynki od słuchawek i przepinać kabel ręcznie lub kupić jakiś splitter optyczny.

Ja tak robię pomiędzy laptopem a Xboxem.

Jeżeli chodzi o samo TV to filmy puszczam z Xboxa więc nie mam potrzeby podpinania słuchawek pod TV tylko pod konsole.

 

Zwróć uwagę na to że TV zazwyczaj optykiem puszcza samo stereo więc u Ciebie może być podobnie.

Co chcesz na tym TV oglądać?

Filmy z dysku? Płyty Blue-Ray?

Ja na Twoim miejscu bym starał się puszczać wszystko co się da z konsoli. 

 

Ja jak oglądam filmy to z laptopa przez konsolę (PLEX, VLC) albo dysk bezpośrednio podpięty pod konsolę a słuchawki są podpięte optykiem do konsoli właśnie a nie do TV.

Chciałem puszczać całkowity dźwięk z TV na słuchawki.

 

No nic, zostaje chyba jakiś splitter bądź przepinanie kabla.

Dzięki

 

Wysłane z mojego EVA-L19 przy użyciu Tapatalka

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też myślałem o puszczaniu całego dźwięku przez TV ale na przykład mój TV traci surround przy wyjściu optycznym.

Jeżeli twój puszcza dźwięk przestrzenny to USB do konsoli a optyk do TV i po sprawie. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×