Skocz do zawartości
Patricko

Głośniki/słuchawki/itd. pod PS4

Rekomendowane odpowiedzi

 

Mam pytanie do osób które posiadają headset Sony platinum , czy po wgraniu presetu po krótkim czasie słuchawki tak jakby łączą się Wam ponownie. ? pytam bo praktycznie mam tak za każdym razem

 

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie za bardzo rozumiem o co chodzi z tym łączeniem. Nie zauważyłem niczego dziwnego po wgraniu presetu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Nie za bardzo rozumiem o co chodzi z tym łączeniem. Nie zauważyłem niczego dziwnego po wgraniu presetu.

Po wejściu do gry tak jakby gubi sygnał lub wyłącza i włącza słuchawki , wydaje dźwięk jak przy włączeniu

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Wasil187 przypuszczam że inne urządzenia jakie masz w okolicy działają na tej samej częstotliwość co twoje słuchawki i zrywa połączenie, przerabiałem to mając poprzedni headset od sony, żeby ich nie rozłączało podpiąłem nadajnik przez przedłużacz do usb i problem zniknął, jak możesz to sprawdź czy to coś pomoże, moja sugestia jest oparta na poprzednim modelu na którym nie było możliwości wgrania ustawień, może się okazać że wina leży po stronie presetu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
@Wasil187 przypuszczam że inne urządzenia jakie masz w okolicy działają na tej samej częstotliwość co twoje słuchawki i zrywa połączenie, przerabiałem to mając poprzedni headset od sony, żeby ich nie rozłączało podpiąłem nadajnik przez przedłużacz do usb i problem zniknął, jak możesz to sprawdź czy to coś pomoże, moja sugestia jest oparta na poprzednim modelu na którym nie było możliwości wgrania ustawień, może się okazać że wina leży po stronie presetu.

Miałem tak tylko po wgraniu presetu , a jeśli juz na nim grałem to się nie powtarzało . Ogólnie to słuchawki idą na reklamacje bo juz się w ogóle nie łącza bezprzewodowo słuchawki mam 4 dni , super

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

A jest jakaś opcja parowania słuchawek bezprzewodowych ?

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie nie ma takich problemów a headset mam id premiery więc może rzeczywiście masz jakiś wadliwy model.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
U mnie nie ma takich problemów a headset mam id premiery więc może rzeczywiście masz jakiś wadliwy model.

Całkiem możliwe , ciekawe czy wymienia na nowy czy będę czekał na naprawieni ale ogólnie zawiodłem się na tych słuchawkach

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też nie jestem nimi zachwycony ale nie miałem żadnych więc i tak musiałem coś kupić. Nie wiem czy lepszą opcją dźwięk/cena nie są Goldy...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Też nie jestem nimi zachwycony ale nie miałem żadnych więc i tak musiałem coś kupić. Nie wiem czy lepszą opcją dźwięk/cena nie są Goldy...

Mam tez goldy i dużej różnicy nie uswiadczylem

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

poszukuję headsetu do PS4. Nie będę na nim grał dużo, dlatego chcę przeznaczyć mniej niż 200zł. Najbardziej zależy mi na tym żeby posiadał dobre wygłuszenie. Jeżeli chodzi o chat głosowy w grach, to bardzo mało korzystam z tej opcji, więc sprawa ta jest drugorzędna - nie chcę sobie w ogóle odbierać tej możliwości, ale używać nie będę za dużo. Nie przeszkadza mi podłączenie po kablu do pada. Nie wymagam świetnej jakości dźwięku. 

 

W sklepie stacjonarnym sprawdzałem afterglow lvl 3, ale wygłuszanie było na praktycznie zerowym poziomie, więc sobie odpuściłem. Czytałem dużo dobrych słów o Turtlebeach p12, ale niestety nie mam możliwości sprawdzenia na żywo wygłuszenia. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Witam.

Przeglądam wątek, póki co strona 179, jeszcze nie trafiłem na interesujące mnie informacje.

Chodzi mi o różnice w słuchawkach TURTLE BEACH 400, 500 a 520.

We wpisach archiwalnych są odniesienia do 400/500 do 520 jeszcze nie dotarłem.

Jakby ktoś coś to proszę o info.

 

Ewentualnie coś bezprzewodowego w podobne cenie. Może po drodze coś się pojawi jednak póki co TB się przewijają.

 

Edytowane przez oxon

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

Co sądzicie o słuchawkach steelseries arctis 7 ?

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
15 godzin temu, Wasil187 napisał:

Witam

Co sądzicie o słuchawkach steelseries arctis 7 ?

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Bardzo fajny sprzęt,super wygodny,dobra bateria ok 15 h ale z PS4 i Xone działają tylko w trybie stereo...........brak dzwięku przestrzennego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Bardzo fajny sprzęt,super wygodny,dobra bateria ok 15 h ale z PS4 i Xone działają tylko w trybie stereo...........brak dzwięku przestrzennego.

No właśnie tak jak piszesz wszystko Ok ale brak wykorzystania pełnej kompatybilności z ps4 . A może miałeś styczność z lepszymi słuchawkami które wykorzystywały by w pełni swoje możliwości na ps4 ? Myślałem o turtle beach lub astro tylko nie wiem czy jest sens jeszcze dokładać

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Który z headsetów byście polecili? Do wyboru mam Sennheiser GSP 300 albo Kingston HyperX Cloud II? Proszę o jakieś uzasadnienie przy wyborze. Jeżeli macie coś innego w podobnej cenie to też proszę o info. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
O 2.06.2017 o 16:11, Wasil187 napisał:

No właśnie tak jak piszesz wszystko Ok ale brak wykorzystania pełnej kompatybilności z ps4 . A może miałeś styczność z lepszymi słuchawkami które wykorzystywały by w pełni swoje możliwości na ps4 ? Myślałem o turtle beach lub astro tylko nie wiem czy jest sens jeszcze dokładać

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Klasa wyższa bezprzewodowa w pełni działająca z PS4 wraz z dzwiekiem przestrzennym to:

-Steelseries H/Syberia 800

-Turtle Beach Elite 800

-Astro A50

-LucidSound LS 40

Od koloru do wyboru.......:thumbsup:

O 4.06.2017 o 10:29, szurubur napisał:

Który z headsetów byście polecili? Do wyboru mam Sennheiser GSP 300 albo Kingston HyperX Cloud II? Proszę o jakieś uzasadnienie przy wyborze. Jeżeli macie coś innego w podobnej cenie to też proszę o info. ;)

Wysłałem na priv

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Wysłałem na priv

A któreś bys polecił bardziej lub mniej ? I czy warto wydać na takie słuchawki , czy jest aż taki przeskok jakości dźwięku ?

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam Astro A50...dźwięk w grach to kosmos. Nie wiem jak mam to wytłumaczyć bo audiofilem nie jestem, ale przeskok z tych słuchawek Sony Gold na Astro to jak przesiadka z Zaporożca na jakieś współczesne auto. Moim zdaniem problem takich słuchawek to jedynie cena bo kosztują one mniej więcej tyle co konsola...ja swoje kupiłem za 170f czyli wtedy jakieś 850zł. Normalnie wtedy kosztowały 220-250f. Była promocja to się nie zastanawiałem. Czy według mnie warto? Oczywiście, ale polecam każdemu nawet na kilka minut założyć je na łepetynę i posłuchać żeby potem nie było, że ktoś opisywał to jako urządzenie wywołujące orgazmy uszne, a okazało się, że nie do końca tak jest.

Edytowane przez Frost Prime

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Ja mam Astro A50...dźwięk w grach to kosmos. Nie wiem jak mam to wytłumaczyć bo audiofilem nie jestem, ale przeskok z tych słuchawek Sony Gold na Astro to jak przesiadka z Zaporożca na jakieś współczesne auto. Moim zdaniem problem takich słuchawek to jedynie cena bo kosztują one mniej więcej tyle co konsola...ja swoje kupiłem za 170f czyli wtedy jakieś 850zł. Normalnie wtedy kosztowały 220-250f. Była promocja to się nie zastanawiałem. Czy według mnie warto? Oczywiście, ale polecam każdemu nawet na kilka minut założyć je na łepetynę i posłuchać żeby potem nie było, że ktoś opisywał to jako urządzenie wywołujące orgazmy uszne, a okazało się, że nie do końca tak jest.

 

 

 

Jeśli chodzi o te astro a50 to widziałem ze trzy różne , obojętnie które brać czy jest jakaś różnica ?

 

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam zarówno PS4 jak i Xbox One i kupiłem te -> https://www.amazon.co.uk/Astro-Gaming-A50-Wireless-Headset/dp/B00NY5ZO0Y/ref=sr_1_9?ie=UTF8&qid=1496681122&sr=8-9&keywords=astro+a50

bo w zestawie była dodatkowa przejściówka do kontrolera, a tak to niczym się nie różnią. Zapytaj Patricko - on używa tych słuchawek znacznie dłużej ode mnie. Na bank powie coś więcej. 

Jak mówiłem nie jestem audiofilem, a kupiłem te słuchawki bo chciałem mieć najlepszą jakość i były swego rodzaju prezentem od siebie dla siebie. Było mnie stać to sobie poszalałem i spokojnie mogę przełączać pomiędzy jedną konsolą, a drugą.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi o A50 to obecnie najnowsza jest generacja 3, z tą stacją na której wolno stoją, generacja 2 ma stojak i inny mixamp. Jeśli chodzi o sam produkt to nie ma znaczenia, który weźmiesz, wszystkie są takie same, bez względu czy wersja Xbox czy PS4. Tyle, że ta od Xboxa ma kabel dodatkowo do pada, ale taki kabel to kwestia groszy.

 

Co do samych słuchawek to również przesiadłem się z 7.1 od Sony i zerwało mi już kaszkiet z głowy, ale jak odpaliłem jakiegoś FLACa na PC to nie wierzyłem, jakbym siedział w filharmonii i słuchał na żywo.

Mają fantastyczny bass, stricte do gier nie ma lepszych wg mnie, do muzyki to kwestia indywidualna, mi pasują pod każdym względem.

Co do jakości wykonania to widać i czuć, że to sprzęt z górnej półki, metalowe pałąki to największa zaleta, a nie jakieś łamliwe plastiki jak chociażby w Turtle Beach. Ergonomia również świetna bo czasami potrafię siedzieć w nich nawet i 8 godzin z rzędu i w ogóle ich nie czuć. Bateria też trzyma mniej więcej tyle i póki co nie ulega to zmianie, a rok już na nich jadę.

Za swoje dałem 380€, ale nie żałuję ani centa, są świetne i warte każdej ceny. Jeśli ktoś tylko ma możliwość to jak najbardziej polecam zakup, nie będzie żałować.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ok dzięki za informacje chyba juz nie będę niczego innego szukał

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

na stronie astro de masz promo na wersje Halo Astro a50  za 147 eurasów warto je brać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×