Skocz do zawartości
Patricko

Głośniki/słuchawki/itd. pod PS4

Rekomendowane odpowiedzi

Oddawał ktoś Steelseries Siberia 800/H wireless na gwarancję?

Mam problem z ustawieniem "wysokości" lewej słuchawki. Jest spory luz. Jak prawa słuchawka się trzyma swoich ustawień to lewa praktycznie przy każdym użyciu się ściąga i przeskakuje kilka "stopni" w dół.

I teraz najlepsze. Mam to od Day One. Na początku myślałem, że to przez bycie nówką sztuką i, że z czasem się to wyrobi i będzie się trzymać. Później mi to nie przeszkadzało zbytnio, ale teraz po roku w końcu coś we mnie peknęło i szlag mnie trafił. Przecież to słuchawki za 1000 zł jego mać, a się bawię z problemem które nawet nie mają słuchawki za 50 zł.

Próbowałem coś znaleźć na necie o tym. Może jakąś śrubkę trzeba odkręcić i będzie się trzymać, ale jak zwykle o tych słuchawkach nic nie ma.

 

Wysłane z mojego A0001 przy użyciu Tapatalka

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Wszebor faktycznie chyba masz coś nie tak, sprawdzałem z ciekawości teraz moje SS 800 i wszystko jest w porządku, wydaję mi się że to wada fabryczna, nie dokładnie zrobione śą te zatrzaski co kilka milimetrów powinny się zablokować, mam je dopiero pół roku więc nie wiem jak będzie wyglądała ich żywotność po dłuższym czasie, może ktoś z forum napisze jak się zachowują np. po 2 latach, ale chyba nie pozostaje Ci nic innego jak reklamacja nie widzę możliwości regulacji tego.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za odpowiedź. Jeszcze się zapytam ciebie o pokrętło na słuchawkach. Bardzo rzadko mam sytuację, że gdy chcę podgłośnić o jedną kreskę na stacji to na słuchawkach trzeba pokrętłem przeskoczyć na 1,25 "skoku" ? Jakby przeskoczyć o jeden skok i lekko jeszcze musnąć do przodu by załapało. Niby mały szczegół, ale potrafi być denerwujące gdy chcesz podgłośnić o kreskę, a tu nie załapuje.

Słuchawki kupiłem w X-Komie i mam 24m gwarancję u sprzedawcy. Już wszystko załatwione i w poniedziałek zostaną wysłane.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Wszebor sprawdziłem, u mnie wystarczy do momentu takiego kliknięcia i pasek reaguję, nie muszę nic korygować jeden klik i działa.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moje działają tak samo dobrze jak pierwszego dnia.

To był rewelacyjny wybór z mojej strony.

Jedynie jedna bateria przypuchła ale mam jeszcze 2 zamienniki.

Edytowane przez SephiroT
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi w grudniu minie 2 lata jak je mam i są jak nowe. Też brałem w Xkomie

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję wszystkim za odpowiedź. W poniedziałek słuchawki zostaną wysłane do XKomu w Częstochowie. Jest fajna karta gwarancyjna, a w niej wszystko czarno na białym. Mają je naprawić, wymienić na nowe, wymienić na inne o tej samej wartości lub zwrócić pieniądze. Prawdę mówiąc nawet jakby je naprawili, a napisali by w papierach, że wymienili na nowe to nawet bym się nie kapnął.

Wysyłam w stanie jak nówki. I to dosłownie.

Dopiszę ten problem o pokrętle to bardzo możliwe, że wtedy wymienią mi na nowe, a moje pójdą na outlet.

Jak to dobrze, że kupiłem za full cenę w sklepie, a nie skuszony ceną u Janusza na allegro :-P

 

Wysłane z mojego A0001 przy użyciu Tapatalka

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Wszeborjak wszystko się zakończy to napisz jak wyglądała reklamacja, i co się udało zrobić, też kupowałem w xkomie i ciekawy jestem jak się to skończy.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie, pytanie odnośnie Astro A50 halo edition (to chyba jest rev2). Czy ona będzie w pełni kompatybilna z Ps4, tzn. Mikrofon również (bezprzewodowo), czy do pada trzeba podpinać?


Jeszcze pytanko, w tym halo jest standardowy mixamp, a widziałem na stronie mixamp pro. Jest jakaś różnica zmieniajac standardowy mixamp na pro? (w dźwięku itp).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
11 godzin temu, Gregor_TSK napisał:

Panowie, pytanie odnośnie Astro A50 halo edition (to chyba jest rev2). Czy ona będzie w pełni kompatybilna z Ps4, tzn. Mikrofon również (bezprzewodowo), czy do pada trzeba podpinać?


Jeszcze pytanko, w tym halo jest standardowy mixamp, a widziałem na stronie mixamp pro. Jest jakaś różnica zmieniajac standardowy mixamp na pro? (w dźwięku itp).

Tak jest w pełni kompatybilny z PS4-wystarczy zrobić update oprogramowania.Astro A50 w zestawie na nadajnik bezprzewodowy i nic tam nie zmienisz.Mixamp Pro i Pro TR są przeznaczone do słuchawek przewodowych i nie beda działać z A50.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam Mixamp Pro TR wersje PS4/PC czarną, wystarczy podpiać optyka i kabel usb do PS4 i sluchawki z mikro do mixampa. Sluchawki jakie chcesz dzialaja. Jak cos mam drugi mixamp na sprzedaz nowke, nie otwierana  dzis kupiona za 550zl. Ogolnie Mixamp Pro Tr polecam, mam obecnie zwykle sluchawki z telefonu i sluchawki do XO headset stereo i dzwiek to bajka w porownaniu do podpietego pada. Dodatkowo mozna sobie wgrywac profile dzwieku od kogos, ja sobie wgrywalem z forum astro. Mozna tez samemu ustawiac paramerty poszczegolnych dzwiekow. Na Mixampie mozna zapisac 4 profile, ktore bedziemy mogli zmieniac przyciskiem. Mozna go tez podpiac do PC i dziala jak zewnetrzna karta dzwiekowa. Ja jestem mega zadowolony z zakupu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
8 godzin temu, FLEX_Jastrzebie napisał:

Mam Mixamp Pro TR wersje PS4/PC czarną, wystarczy podpiać optyka i kabel usb do PS4 i sluchawki z mikro do mixampa. Sluchawki jakie chcesz dzialaja. Jak cos mam drugi mixamp na sprzedaz nowke, nie otwierana  dzis kupiona za 550zl. Ogolnie Mixamp Pro Tr polecam, mam obecnie zwykle sluchawki z telefonu i sluchawki do XO headset stereo i dzwiek to bajka w porownaniu do podpietego pada. Dodatkowo mozna sobie wgrywac profile dzwieku od kogos, ja sobie wgrywalem z forum astro. Mozna tez samemu ustawiac paramerty poszczegolnych dzwiekow. Na Mixampie mozna zapisac 4 profile, ktore bedziemy mogli zmieniac przyciskiem. Mozna go tez podpiac do PC i dziala jak zewnetrzna karta dzwiekowa. Ja jestem mega zadowolony z zakupu.

 

Jakie słuchawki podpinasz pod mixampa ???

Ja byłem wielkim fanem sprzętu Astro do wczoraj , dokładniej po otrzymaniu Mixamp Pro TR i podpięciu do niego MMX300 ręce mi opadły i miałem ochotę wypierd... to białe pudełko przez okno . Ten mixamp PRO TR to profanacja dla MMX300 nie wiem jak ludzie w  świecie mogą się tym mixampem w zestawieniu z MMX300 podniecać i wychwalać go. Te słuchawki przy tej konfiguracji straciły swoje parametry przynajmniej o połowę.

Moim zdaniem A50 2 generacja  jest  najlepsza jeżeli chodzi o zestaw headsetów kompletnych tylko ta bateria troche szybko pada ale to i tak najlepsze zło.

Mam takie cudo jak mixamp 5.8 bez żadnych wodotrysków ( ma tylko DD 7.1 i podbicie basów)  do tego podpięte MMX300 i ten zestaw w dodatku bezprzewodowy zabija wszystkie wynalazki od Astro. Nie ma żadnego metalicznego dźwięku a bas jest taki że jak jebsnie w BF1 ktoś z moździerza obok mnie to aż oczy przymykam ;-)) i po otwarciu stwierdzam ,że żyje i gram dalej ;))
Nie mogę uwierzyć jak taka firma mając tak solidny i dobry produkt w postaci Mixampa 5.8 potrafiła zepsuć sprzęt wypuszczając te całe mixampy Pro TR .Wystarczyło dołożyć do 5.8 możliwość programowania EQ i to by było to na co ludzie czekają.

Wymyślają co chwile jakieś gówniane słuchawki ,zestawy i inne pierdoły a nie potrafią zrobić żadnego porządnego wzmacniacza do słuchawek na konsole. 

 

Gregor bier te A50 Halo Edition miałem je i to był dobry zestaw a jak sprzedałem go to chłop zadzwonił i dziękował bo prawie galoty mu zerwało jak je podłączył.

Edytowane przez Fakers

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mozliwe ze masz jakis wadliwy egzemplarz albo za duze wymagania. Ja uzywam poki co jak pisalem wyzej sluchawek od telefonu i headsetu stereo od microsoftu i dzwiek na takich zwyklych sluchawkach jest mega dobry, krystalicznie czysty, glosny (glosnosc mam na 50% i juz rozrywa banie). Mam zamiar kupic jakies porzadne sluchawki do tego mixampa ale zastanawiam sie tez nad budzetowymi Astro A10, podobno graja jak A40 ale maja lepszy mikrofon. Najpierw musze sprzedac jeden mixamp bo kupilem dwa http://allegro.pl/show_item.php?item=6874299488 ,jeden z mysla do Xboxa One ale sie okazalo ze potrzebuje inna wersje zeby dzialal czat. U ciebie mozliwe ze pomoze zmiana ustawien w Eq, sprawdzales na innych ustawieniach od uzytkownikow z forum Astro? Albo potrzebujesz dodatkowego wzmacniacza do tych sluchawek jakiegos FiiO E10k

Edytowane przez FLEX_Jastrzebie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wymagania mam bo te ich "zabawki" tanie nie są i powinny działać prawidłowo i zgodnie z ich przeznaczeniem.

Co mi po mnogości ustawienia EQ jak samo urządzenie nie generuje basu choćby w połowie takiego jak mam w mixamp 5.8 który jest już eksponatem muzealnym.

Co mi po Dolby Digital jak dźwięk jest tak strasznie zniekształcony i do dupy ,że jadący obok  czołg brzmi jak nadlatujący samolot ;-) 

Co mi po możliwości podpięcia każdego headseta jak po podpięciu mikrofonu z MMX300 mam buczenie , którego na kompie nie ma....i  o tym dopiero wczoraj na forum Astro znalazłem info ;-)) ,że jednak nie jestem sam z tym problemem.Ciekawe co jeszcze przez te kilka dni mnie spotka

Chyba ,że te słuchawki są za dobre i dlatego tak to jest hahaha sam już nie wiem.

Presety z forum Astro mam chyba wszystkie i jedynie jaki mi jako tako podpasował choć dupska nie urywa to TripleWreck i Beastmode.

Kończę te moje smutki... przecież zawsze mam 14 dni żeby  zwrócić sprzęt...tylko nie tak to miało być... przecież mam mixamp 5.8 z którego jestem mega zadowolony i najlepiej bym kupił drugi nowy na zapas ;-))

Edytowane przez Fakers

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szczerze to nikt nie obiecywal ze kazde sluchawki beda dzialac z Mixampem Pro Tr bez problemow mniejszych czy wiekszych. Ja tam jestem mega zadowolony, juz drugi dzien chodze podjarany jakoscia dzwieku na zwyklych sluchawkach. Co do basu to zapominasz ze mixamp pro jest robiony pod gry gdzie wedlug mnie najwazniejsze to slyszec kroki przeciwnika, a nie pod muzyke czy filmy.

Edytowane przez FLEX_Jastrzebie
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy jest ktoś w stanie polecić jakieś słuchawki PS4 pod USB, przede wszystkim, żeby miały opcje wyciszania mikrofonu, gram głownie online.

I o ile takie są, w miarę nie drogie, 300-400zl?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Astro A10 maja wyciszanie mikrofon po podniesieniu go do pozycji pionowej, ale nie sa na usb

Te astro są kablowe i jak wygląda podłączenie do PS4? Wystarczy wpiac do pada?

 

Wysłane z mojego Che2-L11 przy użyciu Tapatalka

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Do konsoli wpinasz optykiem i usb mixampa, a słuchawki są bezprzewodowe. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
31 minut temu, szuldi82 napisał:

Te astro są kablowe i jak wygląda podłączenie do PS4? Wystarczy wpiac do pada?

 

Wysłane z mojego Che2-L11 przy użyciu Tapatalka

 

 

Dokładnie wpinasz kabel do pada od PS4 i ........................ masz dzwięk jakby koń na bębenek srał.:biggrin::thumbsup:

Równie dobrze możesz udać sie do biedry i kupić słuchawki za 50 zł-efekt będzie ten sam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, szuldi82 napisał:

Te astro są kablowe i jak wygląda podłączenie do PS4? Wystarczy wpiac do pada?

 

Wysłane z mojego Che2-L11 przy użyciu Tapatalka

 

 

Tak kablowe i wpinasz pod pada od PS4, XBOX One lub do PC dzialaja wszedzie. Na kablu masz dodatkowo pokretlo glosnosci

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
@Wszeborjak wszystko się zakończy to napisz jak wyglądała reklamacja, i co się udało zrobić, też kupowałem w xkomie i ciekawy jestem jak się to skończy.

W poniedziałek wieczorem wysłałem paczkę pocztexem, w środę z rana otrzymali paczkę, a w czwartek już odesłali nowe.

Wszystko bardzo sprawnie poszło. O każdym etapie byłem informowany na bieżący poprzez maile i smsy. Przyjęte w serwisie, w trakcie diagnozy, realizacja zlecenia, zlecenie wymiany serwisowej, rozpatrzono, uwzględniona wymiana, odesłane do klienta. Dwa dni w X-Komie i już wszystko załatwione ;-) Teraz tylko czekam na nowe słuchawki :-) Dam znać jak przyjdą i czy wszystko się zakończyło dobrze.

 

Wysłane z mojego A0001 przy użyciu Tapatalka

 

 

  • Like 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i super. Tak właśnie to powinno wyglądać a nie wieczne użeranie się

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przychodzę domu po pracy po 16 godzinie, a tu w domu już paczka czeka z ups. Słuchaweczki nówki. Nowy numer seryjny. Jestem naprawdę bardzo mile zaskoczony jak to wszystko poszło bardzo sprawnie i szybko. W tym samym tygodniu wysłałem słuchawki i przysłali nowe. Wielki plus dla nich!

face575b710a84ea2f75522936bc918d.jpg3854527129dfc3180da6f52d050e9545.jpg7d43c56574484c35a0c8d5c7baf94a8c.jpg

 

Wysłane z mojego A0001 przy użyciu Tapatalka

 

 

  • Like 4

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×