Skocz do zawartości
Patricko

Głośniki/słuchawki/itd. pod PS4

Rekomendowane odpowiedzi

Ostatnio znowu zacząłem ich używać do pracy.

Do laptopa jak i do telefonu.

Gdyby nie ich wielozadaniowość i bezprzewodowość to byłby czasem bardzo źle.

To był chyba jeden z najlepszych zakupów w życiu.

...Żeby tylko z Xbox One X działały na USB to będę sikał z radości.

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak przegladając to chyba warto dolozyc i kupić coś pewniejszego, myslalem nad Astro A10 + ten mixamp PRO TR. 

Taki zestaw na początek byłby w miare dobry?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sam sie zastanawiam na A10, niby maja te same glosniki co A40 i A50 ale inne czestotliwosci. Za to maja lepsze mikro i podobno graja najlepiej z budżetowych headsetow gamingowych. Do tego sa niezniszczalne. Jak cos mam Mixampa Pro tr nowke za 500zl na sprzedaz, wersja PS4

Edytowane przez FLEX_Jastrzebie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ponad dwuletnie czarne Wireless Stereo Headset 2.0. Dzisiaj zauważyłem pęknięcie na pałąku o długości ok 2-3cm. Mam się nie przejmować czy lepiej podkleić klasyczną taśmą klejącą?

IMG_20170705_064436.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
6 godzin temu, malpka napisał:

Ponad dwuletnie czarne Wireless Stereo Headset 2.0. Dzisiaj zauważyłem pęknięcie na pałąku o długości ok 2-3cm. Mam się nie przejmować czy lepiej podkleić klasyczną taśm

 

Myślę ,że to podklejenie klasyczną taśmą doda urokowi temu headsetowi ;-)))

Ewentualnie można użyć kleju typu "Butapren" firmy Dragon...

 

Jeżeli chodzi o Astro A10 i mixamp Pro TR to właśnie są w fazie testu i niby jest fajnie ale....ja w nich nie słyszę np. kroków w BF1 pomimo odpowiedniego presetu,

za to we Forzie spisują się idealnie...Wyglądają na mega solidne, są dosyć wygodne , chociaż miejsce na ucho mogłoby być ciut większe.

Szkoda ,że mikrofon nie jest wyjmowany bo by śmiało można je brać na rower/rolki gdyż na muzie z fona ( Tidal ) fajnie grają.

Mikrofonu nie sprawdzałem.

Myślę ,że za te pare Ojro nie jest to zła propozycja.

Edytowane przez Fakers

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
O 5.07.2017 o 15:59, Fakers napisał:

 

Myślę ,że to podklejenie klasyczną taśmą doda urokowi temu headsetowi ;-)))

Ewentualnie można użyć kleju typu "Butapren" firmy Dragon...

 

Jeżeli chodzi o Astro A10 i mixamp Pro TR to właśnie są w fazie testu i niby jest fajnie ale....ja w nich nie słyszę np. kroków w BF1 pomimo odpowiedniego presetu,

za to we Forzie spisują się idealnie...Wyglądają na mega solidne, są dosyć wygodne , chociaż miejsce na ucho mogłoby być ciut większe.

Szkoda ,że mikrofon nie jest wyjmowany bo by śmiało można je brać na rower/rolki gdyż na muzie z fona ( Tidal ) fajnie grają.

Mikrofonu nie sprawdzałem.

Myślę ,że za te pare Ojro nie jest to zła propozycja.

Jesteś czubkiem większym niż ja............:thumbsup::6_smile:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zamawiałem ze strony Astro.de wysyłka gratis.

 

Ostatnio choroba mi się odnowiła ale mój lekarz psychiatra wspominał o tym...

Tak na serio to już koniec zabawy w "słuchawkomanie" bo to faktycznie nie jest normalne....a to wszystko przez Ciebie ;-)) Ty wiesz ;-))

 

Edytowane przez Fakers

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wymienilem polamany juz Sony Wireless Stereo Headset 2.0 na nowy Sony Platinum Headset. Jest troche hejtu na nie w sieci, ale co tam. Pierwse wrazenia? W koncu jest bass!!! :pogchamp_by_twitchkreygasm-d81hs8a:Jakosc wykoniania znaaaaacznie lepsza, prawie jakbys ocieral sie o luksus.. nawet to jak sa zapakowane jest takie luxury  :listek: Pałąk jest elastyczny i raczej juz nie peknie. Troche za mocny ucisk glowa/szczeki, ale mam wielki łeb :30vm3cw: Troche rozczarowany jestem trybem 3D, w niektorych grach jest strasznie cyfrowy, ale sa tytuly gdzie sprawdza sie niezle. Zapewne z nowymi profilami uda sie dopasowac taki ktory bedzie pasowal w 100%, w HS2.0 najbardziej odpowiadal mi ten z Destiny. A wlasnie, prestety mozna wgrywac bez kabla .. w koncu :rofl: Sluchawki dzialaja tez kompem stacjonarnym bez instalowania sterownikow czy innych kombinacji. 

 

Na poczatku nie bylem pewien czy dobrze zrobielm kupujac ten headset, ale po ustawieniu go i dluzszym testowaniu jestem bardzo zadowolony :banana:

 

PS. Lekkim minusem jest dosc mocne wygluszenie otoczenia, przez co czasami sam nie wiesz z jaka glosnoscia mowisz, bo slabo siebie slyszysz.

Edytowane przez czacha79

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
18 godzin temu, Fakers napisał:

Zamawiałem ze strony Astro.de wysyłka gratis.

 

Ostatnio choroba mi się odnowiła ale mój lekarz psychiatra wspominał o tym...

Tak na serio to już koniec zabawy w "słuchawkomanie" bo to faktycznie nie jest normalne....a to wszystko przez Ciebie ;-)) Ty wiesz ;-))

 

Oj tam na coś trzeba forsę wydawać...........jeden lubi to drugi tamto:thumbsup::6_smile:

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Astro A50 gen 3 coś niesamowitego... Wcześniej Pulse :) teraz do PS3 ever :)

 

Wysłane z mojego LG-D855 przy użyciu Tapatalka

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
O 5.07.2017 o 15:59, Fakers napisał:

 

Myślę ,że to podklejenie klasyczną taśmą doda urokowi temu headsetowi ;-)))

Ewentualnie można użyć kleju typu "Butapren" firmy Dragon...

 

Jeżeli chodzi o Astro A10 i mixamp Pro TR to właśnie są w fazie testu i niby jest fajnie ale....ja w nich nie słyszę np. kroków w BF1 pomimo odpowiedniego presetu,

za to we Forzie spisują się idealnie...Wyglądają na mega solidne, są dosyć wygodne , chociaż miejsce na ucho mogłoby być ciut większe.

Szkoda ,że mikrofon nie jest wyjmowany bo by śmiało można je brać na rower/rolki gdyż na muzie z fona ( Tidal ) fajnie grają.

Mikrofonu nie sprawdzałem.

Myślę ,że za te pare Ojro nie jest to zła propozycja.

@Fakers i jak te Astro A10 wspolpracuja z Mixampem Pro Tr? Da sie uslyszec kroki w BF1 albo CODzie na jakims presecie? Mikrofon jak sie spisuje? Czy dziala dobrze na presecie home albo turniejowy w ustawieniach, bo u mnie na jakimkolwiek headsecie nie od Astro musze ustawiac albo Streaming albo ten drugi zeby mikro wylapywalo. Jak sie spisuje dzwiek przestrzenny? No i ostatnie pytanie, paczke dostales na poczte czy do domu, ile czekales i czy na stronce Astro mozna jakos sledzic paczke?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jest inna opcja na podlaczenie Steelseries H do laptopa bez optyka niz zewnetrzna karta dzwiekowa na usb?

bawil sie ktos w to?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

USB - masz stereo. Mini Jack jak komórkę - też stereo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Orientujecie się czy mogę gdzieś kupić poduszki do goldów ? Najlepiej na polskich stronach , mogą być nawet zamienniki

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam posiadam słuchawki https://www.google.pl/url?sa=t&source=web&rct=j&url=http://www.philips.pl/c-p/SHB7150FB_00/sluchawki-bezprzewodowe-bluetooth&ved=0ahUKEwjy95vH0LPVAhWBtBQKHc7kBtcQFggxMAA&usg=AFQjCNEcqHrQ7bnJjOz3_ddw5S8bTvicaw z ps3 działały wyśmienicie jednak z ps4 nie działa mikrofon. Przez bluetooth konsola nie wyszukuje ich l.Czy kupno karty na usb i wpiecie słuchawek i sluchawki z mikrofonem rozwiąże problem. Jeśli nie to co polecacie dokupić aby nie wymieniać słuchawek.Pozdrawiam.

 

Wysłane z mojego D6603 przy użyciu Tapatalka

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś się bawił splitterami sygnału optycznego?

3 źródła naprzemienne (TV / konsola / dekoder) (splitter) > TOSLINK >   kolejny splitter w zależności od źródła (3 porpzednie lub PC) > Steelseriess H Wireless

 

Kupiłem sobie coś takiego:

http://allegro.pl/rozdzielacz-rozgaleznik-optical-toslink-optyczny-i6731153856.html?snapshot=MjAxNy0wNy0yN1QxMzo0MjowMi43ODNaO2J1eWVyO2VhZTc3MGZhNTE1N2Y4MTRiZGMwYTQ3YmNlZWJlYmEwN2JhNzI0Y2NjOTlkY2ZkYzFkMGRjODhhNTVlZjgxN2Y%3D

i takie:

http://allegro.pl/selektor-optyczny-swich-toslink-promocja-i6671034259.html?snapshot=MjAxNy0wNy0yN1QxMzo0MjowMi43ODRaO2J1eWVyOzFmOTczYmY2OGZhY2YzZWIxZTRmZTk0ZGEwYmY0NWU5ODdiYmFlNDdlOGQ2ZjFlNWJhYWNhMDUwZTZiMDZmNmY%3D

 

Testowałem w różnych konfiguracjach pojedynczo urządzenia podpinając bezpośrednio źródła do słuchawek. 

Światełko świeci ale żadne z tych urządzeń nie działa mi z Steelseriess H Wireless (dźwięk nie przechodzi). Testowałem na przestrzennym z konsoli, 2.0 z TV, cokolwiek. NIC ni nie poszło.

Żeby było zabawnie, przykładając końcówki kabla do siebie poza splitterami, dźwięk jest :1_grinning: 

...więc zamówiłem "baryłki" i będę ręcznie przełączał według potrzeb.

 

http://allegro.pl/lacznik-przedluzacz-adapter-optyczny-toslink-hq-i6254388246.html?snapshot=MjAxNy0wNy0zMVQxMjowMzozOC42MDJaO2J1eWVyOzE0NmQ1MGEzMGRkMTIxZTljMWNmMzg0Y2QyNjk3NGUyMzg1M2I5MmVhMGQxNjk2YjU5ODQzNmNjOWVhM2RkYzE%3D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
50 minut temu, SephiroT napisał:

Czy ktoś się bawił splitterami sygnału optycznego?

3 źródła naprzemienne (TV / konsola / dekoder) (splitter) > TOSLINK >   kolejny splitter w zależności od źródła (3 porpzednie lub PC) > Steelseriess H Wireless

 

Kupiłem sobie coś takiego:

http://allegro.pl/rozdzielacz-rozgaleznik-optical-toslink-optyczny-i6731153856.html?snapshot=MjAxNy0wNy0yN1QxMzo0MjowMi43ODNaO2J1eWVyO2VhZTc3MGZhNTE1N2Y4MTRiZGMwYTQ3YmNlZWJlYmEwN2JhNzI0Y2NjOTlkY2ZkYzFkMGRjODhhNTVlZjgxN2Y%3D

i takie:

http://allegro.pl/selektor-optyczny-swich-toslink-promocja-i6671034259.html?snapshot=MjAxNy0wNy0yN1QxMzo0MjowMi43ODRaO2J1eWVyOzFmOTczYmY2OGZhY2YzZWIxZTRmZTk0ZGEwYmY0NWU5ODdiYmFlNDdlOGQ2ZjFlNWJhYWNhMDUwZTZiMDZmNmY%3D

 

Testowałem w różnych konfiguracjach pojedynczo urządzenia podpinając bezpośrednio źródła do słuchawek. 

Światełko świeci ale żadne z tych urządzeń nie działa mi z Steelseriess H Wireless (dźwięk nie przechodzi). Testowałem na przestrzennym z konsoli, 2.0 z TV, cokolwiek. NIC ni nie poszło.

Żeby było zabawnie, przykładając końcówki kabla do siebie poza splitterami, dźwięk jest :1_grinning: 

...więc zamówiłem "baryłki" i będę ręcznie przełączał według potrzeb.

 

http://allegro.pl/lacznik-przedluzacz-adapter-optyczny-toslink-hq-i6254388246.html?snapshot=MjAxNy0wNy0zMVQxMjowMzozOC42MDJaO2J1eWVyOzE0NmQ1MGEzMGRkMTIxZTljMWNmMzg0Y2QyNjk3NGUyMzg1M2I5MmVhMGQxNjk2YjU5ODQzNmNjOWVhM2RkYzE%3D

Ja kupiłem takie coś 

http://allegro.pl/rozdzielacz-splitter-toslink-spdif-1x2-rozgaleznik-i6757406744.html

i działa wyśmienicie.Fajnie wykonane i straty jakości dzwięku nie zauważyłem.Używam tego do Xone i PS4 wraz ze słuchawkami TB 800 Elite i żadnego problemu nie miałem.

Edytowane przez MrArt-PL
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, MrArt-PL napisał:

Ja kupiłem takie coś 

http://allegro.pl/rozdzielacz-splitter-toslink-spdif-1x2-rozgaleznik-i6757406744.html

i działa wyśmienicie.Fajnie wykonane i straty jakości dzwięku nie zauważyłem.Używam tego do Xone i PS4 wraz ze słuchawkami TB 800 Elite i żadnego problemu nie miałem.

Dźwięk cyfrowy.  0/1, Jest/nie ma. Strata jakości nie istnieje. Albo masz "wszystko" albo nic. 

Dzięki!! Przetestuję! 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam ten z filoletowym pokrętłem - popróbuj delikatnie poprzestawiać to pokrętło (mało precyzyjne jest to wybieranie i nawet drobne przesunięcie powoduje przerwanie dzwięku). Ja już się przyzwyczaiłem i moje SSHW działają z tym ustrojstwem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie zamierzam. Albo działa albo nie.

To już wolę ręcznie przepinać kable w beczce.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sam sobie będę zmieniał kabelki według potrzeby.

54342220fba87cfc0f52b8f358180f4c.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zakupiłem kino marki Sony BDV E4100, podłączone pod TV (Sony kdl w705c) kablem HDMI, konsola podpięta pod TV także kablem HDMI, już zmoenialem ustawienia na wszystkie (chyba) znane mi sposoby i nie mam dźwięku z konsoli na kinie, jak rozwiązać problem? wina kabla HDMI?

 

Wysłane z mojego SM-N920C przy użyciu Tapatalka

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, sebast1an napisał:

Zakupiłem kino marki Sony BDV E4100, podłączone pod TV (Sony kdl w705c) kablem HDMI, konsola podpięta pod TV także kablem HDMI, już zmoenialem ustawienia na wszystkie (chyba) znane mi sposoby i nie mam dźwięku z konsoli na kinie, jak rozwiązać problem? wina kabla HDMI?

 

Wysłane z mojego SM-N920C przy użyciu Tapatalka

 

 

Z tego co widzę, to ta zabawka nie posiada wejścia HDMI, więc jedyna opcja połączenia konsoli z tym kinem to światłowód (przewód toslink konsola --> kino).

 

Edytowane przez janki41
literówka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×