Skocz do zawartości
Patricko

Głośniki/słuchawki/itd. pod PS4

Rekomendowane odpowiedzi

Znalazłem cos takiego

http://community.eu.playstation.com/t5/Wsparcie-PS4/Pod%C5%82%C4%85czenie-konsoli-PS4-z-kinem-domowym-Sony-BDV-E4100/m-p/23998213

niby z tego co tam jest napisane to można podłączyć przez HDMI no ale u mnie to nie działa, możliwe, że nie zrozumialem tego co tam napisane ... w ostateczności zostaje ten światłowód

 

Wysłane z mojego SM-N920C przy użyciu Tapatalka

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, sebast1an napisał:

Znalazłem cos takiego

http://community.eu.playstation.com/t5/Wsparcie-PS4/Pod%C5%82%C4%85czenie-konsoli-PS4-z-kinem-domowym-Sony-BDV-E4100/m-p/23998213

niby z tego co tam jest napisane to można podłączyć przez HDMI no ale u mnie to nie działa, możliwe, że nie zrozumialem tego co tam napisane ... w ostateczności zostaje ten światłowód

 

Wysłane z mojego SM-N920C przy użyciu Tapatalka

 

 

Jak najbardziej takie połączenie jest możliwe i przez niektórych stosowane.

Po 1 to TV musi mieć włączoną funkcję ARC, a po 2 przewody HDMI muszą być w standardzie 1,4.

Jeżeli masz w miarę nowe przewody HDMI to powinny być 1,4 i wystarczy w ustawieniach TV ustawić opcję ARC na włączone.

Jak nie pomoże, no to niestety wymiana przewodu HDMI (i to jeszcze nie wiadomo którego), a i to nie wiadomo czy zadziała.

Zdecydowanie jednak taniej będzie zainwestować w przewód Toslink (1,5m przewód kosztuje ~20PLN) niż zabawa z kablami HDMI.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na swiatlowodzie działa bez zarzutu.

 

Wysłane z mojego SM-N920C przy użyciu Tapatalka

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
23 godziny temu, tuguix1312 napisał:

Sluchawki dedykowane do PS4 Afterglow AG9+ - ktoś moze posiadał, jakieś opinie?

Kiedyś miałem na głowie i odczucia są... dość przeciętne.

Na pewno lepsze od Creative HS880, ale gorsze niż Logitech G321 (wg mnie oczywiście, bo każde ucho jest inne).

Osobiście jednak polecam stare dobre Sony Wireless Headset Stereo (CECHYA-0080) pod PS3.

Tylko nie Pulse, a te pierwsze pancerne wersje (całe czarne).

Działają z PS3/PS4/PC (na PC bez efektu 7.1). Bateria starcza spokojnie na 8h (ładowanie przez mini-usb), a mikrofon można wsunąć w słuchawkę (minimalne zniekształcenia mikrofonu w porównaniu do oficjalnych pełnych headsetów dedykowanych pod PS4).

I można wyrwać nowe na ebay za mniej niż 60$.

aGRnY2yyBoMBSgUL.jpg

Edytowane przez janki41

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.05.2017 o 22:13, rosomakoborsuk napisał:

  Jeszcze wczoraj sam zachwalał bym Turtle Beach i piał z zachwytu jaki to dobry sprzęt, jaką mają wspaniałą jakość dźwięku jak na tą cene, itp.  Ale godzinę temu w moich Turtle Beach 500p pękł pałąk z lewej strony. 

Jestem zdrowo wqu... bo jednak sprzęt do tanich budżetówek nie należał a okazał się słabej jakości. Słuchawki mam od sierpnia 2016, chuchałem na nie i dbałem o nie jak o każdy mój sprzęt. Tritony do PS3 ciągle wyglądają jak nowe, nic nie pęka pomimo kilku lat intensywnego użytkowania. 

 

  Spróbuje je reklamować w ole ole, ale podejrzewam że mogą robić problemy. Tym bardziej że faktura nie jest wystawiona na mnie. Najgorsze jest to że zrezygnowałem z headsetu sony właśnie dlatego że miał on problem z pękającym pałąkiem. I kupiłem w dobrej cenie na allegro prawie nowe TB (dlatego faktura jest na kogoś innego).

 

 

 

 

  W końcu znalazłem trochę czasu i wysłałem headset do OleOle, niestety tak jak się spodziewałem odrzucili reklamacje. Wysłałem więc maila to TB i czekam na odpowiedź zobaczymy jakie jest oficjalne stanowisko firmy. Ktoś ma jakieś doświadczenie w podobnej sprawie. Sephirot miał chyba podobny problem ale jemu bez problemu wymienił sklep. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakie głośniki poleciacie do 1000zł ? myślałem o Logitech z5500 lub z906. Ktoś posiada ? poleci ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
 
  W końcu znalazłem trochę czasu i wysłałem headset do OleOle, niestety tak jak się spodziewałem odrzucili reklamacje. Wysłałem więc maila to TB i czekam na odpowiedź zobaczymy jakie jest oficjalne stanowisko firmy. Ktoś ma jakieś doświadczenie w podobnej sprawie. Sephirot miał chyba podobny problem ale jemu bez problemu wymienił sklep. 

Ktoś tu miał problemy ze sklepem.
Mail do TB powinien pomóc.
Jak długo masz te słuchawki?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
20 minut temu, SephiroT napisał:


Ktoś tu miał problemy ze sklepem.
Mail do TB powinien pomóc.
Jak długo masz te słuchawki?

 

Ja od sierpnia 2016 ale oryginalne kupione były w maju 2016.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to tylko mail od TB. Sklep będę się wypierał.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, Mroovek napisał:

Jakie głośniki poleciacie do 1000zł ? myślałem o Logitech z5500 lub z906. Ktoś posiada ? poleci ?

 

Mam Z5500 dobrych kilkanaście lat (od dnia premiery prawie), geniusz!! Aczkolwiek Z906 ma 2 optyki (a z5500 jeden :38_worried: )... Jeżeli cena będzie podobna bierz z906 ze względu na więcej wejść + funkcji...

 

 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.08.2017 o 21:49, DigitalMan_PL napisał:

 

Mam Z5500 dobrych kilkanaście lat (od dnia premiery prawie), geniusz!! Aczkolwiek Z906 ma 2 optyki (a z5500 jeden :38_worried: )... Jeżeli cena będzie podobna bierz z906 ze względu na więcej wejść + funkcji...

 

 

Dzięki ! Biorę Z906 mam nadzieję,że posłużą równie długo jak twoje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, Mroovek napisał:

Dzięki ! Biorę Z906 mam nadzieję,że posłużą równie długo jak twoje.

 

Posłużą :) Jak pisałem mam z5500, mój kolega ma z906 od powiedzmy dnia premiery (czy jak to nazwać) i jego tyż zapirniczajo jak rakieta :)

Zdecydowanie widać, że Z5500 (choć fakt to świetne głośniki) to stara konstrukcja :38_worried: Mi jeden optyk strasznie ciąży :38_worried: Ogólnie liczba wejść w Z906 jest imponująca w porównaniu do 5500 :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siemka. mam pytanko , czy HyperX Could Stringer w półce cenowej do 250zł to będzie dobry wybór ? Czy jednak można coś wyhaczyć coś lepszego w tej cenie ? 

 

Pozdrawiam

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siema, 

Orientujecie się czy istnieją jakieś bezprzewodowe słuchawki z headsetem które bez problemu będą działać na PC, PS4 oraz TV lub Amplituner.
Chodzi o to aby w razie potrzeby pograć na słuchawkach gadając z znajomymi ale czasem również wieczorami obejrzeć jakiś film na TV.
Testowałem Sony PlayStation Wireless Headset 2.0 i na PC czy PS4 nie ma problemu, ale telewizor Samsung KS8000 już ich nie wykrywa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Siema, 
Orientujecie się czy istnieją jakieś bezprzewodowe słuchawki z headsetem które bez problemu będą działać na PC, PS4 oraz TV lub Amplituner.
Chodzi o to aby w razie potrzeby pograć na słuchawkach gadając z znajomymi ale czasem również wieczorami obejrzeć jakiś film na TV.
Testowałem Sony PlayStation Wireless Headset 2.0 i na PC czy PS4 nie ma problemu, ale telewizor Samsung KS8000 już ich nie wykrywa.

Po pierwsze headset to słuchawka.
Po drugie żaden telewizor raczej nie ma USB DAC więc bezpośrednio USB nie podłączysz - celujesz w coś z kilkoma źródłami dźwięku. USB + optyk.
Steelseriess Syberia 800 na przykład.
Laptop - rozmowa + optyk z konsoli/TV/ampli.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.08.2017 o 21:35, SephiroT napisał:

No to tylko mail od TB. Sklep będę się wypierał.

 

No i TB mnie pozytywnie zaskoczyło, wymienią mi sprzęt na nowy. Musze tylko odesłać headset do UK , na swój koszt oczywiście :24_stuck_out_tongue:

 

Nowe pewnie od razu sprzedam, bo sytuacja z pękającym pałąkiem napewno się powtórzy. I dlatego mam pytanie jaki headset polecacie w cenie do powiedzmy 400zł ?

 

Sony wireless 2.0 od razu odpada, występuję tam podobny problem. A na nowe Platinum z metalowym pałąkiem trochę szkoda mi kasy.

Edytowane przez rosomakoborsuk
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich jestem tutaj nowy na forum jak i posiadaczem PS4 od niewielkiego czasu .Pytanie mam odnośnie wzmacniacza / karty dźwiękowej wyłącznie do słuchawek (hyperx cloud I) . Czytałem trochę na ten temat i zgłupiałem . Co możecie polecić koszt 150 max 200 , USB lub optyczny , gry FPS . Zależy mi głównie na niskich tonach ( kroki , przeładowanie ) . Wyczytałem xonar u3 , Fioo d03 lub creative G1 lub coś od was sprawdzonego :smile: 

Edit oczywiście mikro też używam 

Edytowane przez Xiaomi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie czy jest duża różnica w jakości dźwięku ( np kierunek kroków itp) między słuchawkami podłączonymi bezpośrednio pod konsole na usb a takich podłączanych do pada?


Wysłane z iPad za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie odnośnie siberia 800, dobry maja bass? Oraz czy można wymienić pady ? (w moich 3letnich TB500 skórka na padach strasznie sie pozdzierała. Na stronie widzę tylko pady do serii Artis , stąd pytanie.

Wysłane z mojego MI 5 przy użyciu Tapatalka

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie są wymieniane. To jest H wireless pod nową nazwą.
Mam je ponad 2 lata i od środka od ściskania widać że się targają. Od zewnątrz są popękane na skórze ale OK. Nic się jeszcze nie targa.
Jakby działały w pełni bezprzewodowo z Xbox One to bym kupił je jeszcze raz bo są mega wygodne i uniwersalne.
Używam do pracy jak i zabawy ...tylko przełączam USB między laptopami a optyk zawsze z konsoli idzie.
Masz w nich equalizer więc basy zawsze możesz je podkręcić się nie są to słuchawki do muzyki i dudniącego basu.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Nie są wymieniane. To jest H wireless pod nową nazwą.
Mam je ponad 2 lata i od środka od ściskania widać że się targają. Od zewnątrz są popękane na skórze ale OK. Nic się jeszcze nie targa.
Jakby działały w pełni bezprzewodowo z Xbox One to bym kupił je jeszcze raz bo są mega wygodne i uniwersalne.
Używam do pracy jak i zabawy ...tylko przełączam USB między laptopami a optyk zawsze z konsoli idzie.
Masz w nich equalizer więc basy zawsze możesz je podkręcić się nie są to słuchawki do muzyki i dudniącego basu.
Dzięki za odpowiedź, a możesz zrobić fotkę padów po dwóch latach używania.
Moje TB 500p po 3 latach wyglądają jak na zdjęciu. Oczywiście to w niczym nie przeszkadza. 767d9bdedb833c938dfee4cb4c60444e.jpg

Wysłane z mojego MI 5 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tu masz moje SS w grudniu pęknie 2 lata. Są jak nowe ;) Jedyne co to baterie trzymają krócej
1bd54d821b135bf4769279b79f1f1b59.jpgabd4810141a088e172ca599333cfed55.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja swoich używam kilkanaście godzin dziennie codziennie. Mam je 2 lata i 4 miesiące.
Praca + konsola.
One do pewnego momentu są idealne, później jak każda skóra ekologiczna zaczynają się sypać.
93ce95884fdc8fe3ea0b859c1f07f5d3.jpgdbc15a476c1a347a3f98e982dce0451b.jpgab03d7fd90c5c4bcb164fc501c1e9c5e.jpga945bc506e4ad03ffd5906cb0cef2374.jpg

Bonus - customowa bateria + ładowarka uniwersalna za kilkanaście złotych.
a50675bd9b896cb3fad2b562c3cf43e4.jpgfc5306ea2918bd7d9d5ff19bab169041.jpg427b852fd88b0649bf7993cff30c13f4.jpg

@Rambo8 nie wiem jak Ty, ale jak by mi przyszło je kupić jeszcze raz to biorę w ciemno.

@Gregor_TSK Przy przesiadce z TB500p różnica jest kolosalna. Kiedyś je opisywałem bo miałem moment w którym miałem na raz Pulse Elite (które chciałem zmienić), TB 500P (które mi pękły i po gwarancji poszły na allegro) oraz H Wireless które kupiłem w X-Kom'ie na wkurwie po TB 500p "ze zwrotów do 14 dni czyli tak zwany na allegro outlet).

Do PS4 są to słuchawki idealne.  Do Xbox'a ...wszystko zależy czy Xbox One X będzie wspierał genericowy sterownik USB. Póki co, dźwięk idzie z konsoli po optyku a czatu używam z aplikacji na PC (USB).

Zresztą masz TB 500P więc wiesz jak wygląda podwójne, niezależne połączenie optyk + USB.

Do wszystkiego innego poza Xboxem (PS3, PC, PS4, telefon itp.) są spoko. 

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×