Skocz do zawartości
Patricko

Głośniki/słuchawki/itd. pod PS4

Rekomendowane odpowiedzi

Taka co działa.c03c5bd1764f424eac212b0b52d103b7.jpg

Jedna z oryginalnych troszkę spuchła więc kupiłem jeszcze 2 samsungi "na zapas".

Działają idealnie w słuchawkach, ale nie mają jakichś tam rowków i ich oryginalna ładowarka/baza nie łapie ;) 

  • Like 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Spoko, do końca roku wymienię HS. Pod uwagę biorę jeszcze Astro A50, ale nie wymienna bateria która trzyma 8h jak jest nowa to trochę słabo. Moje TB500 pękły z obu stron, ale już są tak poskładane, że więcej nie pękną (już nie są regulowane). Do tego buczący mikrofon... Ehhh nigdy więcej TB.

 

Wysłane z mojego MI 5 przy użyciu Tapatalka

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wymienna bateria + zamienniki to jest mega plus.

Z tego co wiem to ten wysuwany mikrofon potrafi się zepsuć. Koledze odmówił posłuszeństwa.

...jakby Xbox One obsługiwał standardowe sterowniki USB to by były dla mnie idealne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, Gregor_TSK napisał:

Spoko, do końca roku wymienię HS. Pod uwagę biorę jeszcze Astro A50, ale nie wymienna bateria która trzyma 8h jak jest nowa to trochę słabo.

 

Ja polecam podjąć próbę z Astro A50 ale tylko 2 generacja...Jeżeli nie potrzebujesz wielozadaniowości jaka dają SSH to A50 urwą Ci j....a.

Ja się o tym przekonałem osobiście  i byłem pod wielkim wrażeniem dźwięku w grach A50tek.

Teraz mam słuchawki MMX300 na kablu podłączone do Astro mixamp 5.8 lub Pro TR i to jest najlepszy zestaw dla mnie.

Fakt ,ze kabelki wkó.... ale za to nie ma problemu z bateriami itp.

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
 
Ja polecam podjąć próbę z Astro A50 ale tylko 2 generacja...Jeżeli nie potrzebujesz wielozadaniowości jaka dają SSH to A50 urwą Ci j....a.
Ja się o tym przekonałem osobiście  i byłem pod wielkim wrażeniem dźwięku w grach A50tek.
Teraz mam słuchawki MMX300 na kablu podłączone do Astro mixamp 5.8 lub Pro TR i to jest najlepszy zestaw dla mnie.
Fakt ,ze kabelki wkó.... ale za to nie ma problemu z bateriami itp.
 
Miałeś siberia 800 i Astro? Potrzebuję tylko HS do ps4, nie będę go używał do niczego innego. Przy 3letnim dziecku kabelki nie są wskazane :)

Wysłane z mojego MI 5 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Miałeś siberia 800 i Astro? Potrzebuję tylko HS do ps4, nie będę go używał do niczego innego. Przy 3letnim dziecku kabelki nie są wskazane

Wysłane z mojego MI 5 przy użyciu Tapatalka

Fakers miał już chyba wszystko . Miałem od niego pożyczony do sprawdzenia astro a50 drugiej generacji podpięte do Xboxa ona ale to chyba nie ma znaczenia i jak odpaliłem to na konsoli to ogólnie miazga. Ryje beret i tyle w temacie. Miałem trochę słuchawek może nie tej półki ale te astro są chyba najlepsze co miałem na głowie. No i czuć w wykonaniu że to nie byle szajs jak np. Tb 500 p które też miałem i pogonilem.

Wysłane z Honor 4x

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Miałeś siberia 800 i Astro? Potrzebuję tylko HS do ps4, nie będę go używał do niczego innego. Przy 3letnim dziecku kabelki nie są wskazane

Wysłane z mojego MI 5 przy użyciu Tapatalka

Fakers miał już chyba wszystko . Miałem od niego pożyczony do sprawdzenia astro a50 drugiej generacji podpięte do Xboxa ona ale to chyba nie ma znaczenia i jak odpaliłem to na konsoli to ogólnie miazga. Ryje beret i tyle w temacie. Miałem trochę słuchawek może nie tej półki ale te astro są chyba najlepsze co miałem na głowie. No i czuć w wykonaniu że to nie byle szajs jak np. Tb 500 p które też miałem i pogonilem.

Wysłane z Honor 4x

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja właśnie chciałbym kiedyś posłuchać A50 dla porównania z SS

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mnie to tak samo gryzło i kupiłem używane A50 2gen po ich podłączeniu już na drugi dzień SS wisiały na Allegro.

Można bez problemu trafić fajny okaz Astro za niewielką kasę albo polować na Astro.de na jakąś promocję.

Jak mają to być  tylko słuchawki do grania to jak najbardziej godne polecenia.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja czekam na grudzień na nowe licencjonowane pod Xboxy słuchawki firmy "Lucid Sounds".

Wtedy pewnie zmienię ...albo i nie.

Niestety, ale nowe licencjonowane modele TB zostały pojechane. Nadzieja w LS albo w Razerach. 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Mnie to tak samo gryzło i kupiłem używane A50 2gen po ich podłączeniu już na drugi dzień SS wisiały na Allegro.
Można bez problemu trafić fajny okaz Astro za niewielką kasę albo polować na Astro.de na jakąś promocję.
Jak mają to być  tylko słuchawki do grania to jak najbardziej godne polecenia.
No ja ich używam tylko do konsoli. Aż taka różnica w dźwięku? ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wg mnie bardzo duża różnica. Bas jest taki że czuć jak słuchawka podskakuje na głowie.Pomimo że SS mają 5 stopniowy eq ale nie mają jednak polotu do A50tych w których masz zaprogramowane tylko 3 rodzaje eq.

Ja po rozmowie z jednym z kolegów na forum zacząłem jednak zwracać uwagę na parametry słuchawek i faktycznie jest różnica.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Rambo8 napisał:

No ja ich używam tylko do konsoli. Aż taka różnica w dźwięku? ;)

Róznica jest bardzo odczuwalna szczególnie w FPS-Astro maja genialne pozycjonowanie dzwieku kroków i wystrzałów.Przerobiłem tak jak Fakers większość headsetów zreszta ten pan używa mixampa ode mnie(pozdro 600:good:)Moim zdaniem SSH to najgorszy wybór jeżeli chodzi o święta trójcę z wyższej półki czyli Asrto A50.TB 800 Elite i własnie SSH.Jakość dzwieku w Steelseries jest najgorsza z całej trójcy.Obecnie używam TB800Elite zarówno z PS4 jak i Xone i spisuja sie wyśmienicie,bardzo dobre pozycjonowanie,masa opcji ustawień idywidualnych(presetów),jakość wykonania i głośność.Kupiłem używane na aledrogo jako outlet za niecałe 500 zł(zresztą ten gość nadal je sprzedaje)i uwazam to za świetny wybór.Z tej trójcy brałbym pod uwagę tylko A50 albo TB800.

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ten gość co wysyła z Irlandii?
Ze dwa razy prawie kliknąłem już TB800x ale miałem obawy czy nie przyjdzie ziemniak.
Tak czy siak czekam do grudnia na informacje o Lucid Sound.

@MrArt-PL jaka jest szansa żeby się zgadać z @DigitalMan_PL na XBL i przetestować mikrofon?

Interesuje nas czułość mikrofonu i jego łapanie głosu/buczenie przy cichym mówieniu (grupa w nocy, dzieci śpią itp.).

Zakładam że pod USB normalnie działają stereo z mikrofonem na PC jak bym się chciał przepinać? Wtedy normalnie telefon po BT działa? Jak bateria trzyma?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
25 minut temu, SephiroT napisał:

Ten gość co wysyła z Irlandii?
Ze dwa razy prawie kliknąłem już TB800x ale miałem obawy czy nie przyjdzie ziemniak.
Tak czy siak czekam do grudnia na informacje o Lucid Sound.

@MrArt-PL jaka jest szansa żeby się zgadać z @DigitalMan_PL na XBL i przetestować mikrofon?

Interesuje nas czułość mikrofonu i jego łapanie głosu/buczenie przy cichym mówieniu (grupa w nocy, dzieci śpią itp.).

Zakładam że pod USB normalnie działają stereo z mikrofonem na PC jak bym się chciał przepinać? Wtedy normalnie telefon po BT działa? Jak bateria trzyma?

Tak ten gość-słuchawki przyjechały w stanie idealnym no i ma same pozytywne komentarze.Ja też gram z reguły w nocy i mam małe dzieci,na PS4 z mikrofonem nie ma żadnego problemu-na imprezie chłopaki mówią ze słychać jakbym siedział obok nich.Wyślij mi zapro na XBL na MR ART PL i pogadamy kiedy chcesz-sprawdzisz jak mnie słychać.Zresztą one mają 3 presety na czułość mikrofonu i rodzaj pokoju w jakim grasz.Na BT działają idelanie z telefonem,tabletem i nawet z moim soundbarem.Za tą cenę naprawdę warto.

Edytowane przez MrArt-PL
  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rozglądam się i coś tych Astro A50 nie ma prawie w ogóle u nas w sprzedaży

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Rozglądam się i coś tych Astro A50 nie ma prawie w ogóle u nas w sprzedaży
Astro w ogóle ma jakiegoś dystrybutora u nas? Ostatnio na oficjalnym sklepie było wszystko -50%. Chyba mimo wszystko najlepiej tam, ewentualnie Amazon.
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, Patricko napisał:
5 minut temu, Rambo8 napisał:
Rozglądam się i coś tych Astro A50 nie ma prawie w ogóle u nas w sprzedaży

Astro w ogóle ma jakiegoś dystrybutora u nas? Ostatnio na oficjalnym sklepie było wszystko -50%. Chyba mimo wszystko najlepiej tam, ewentualnie Amazon.

50% taniej to mega promo

tutaj znalazłem https://www.morele.net/sluchawki-astro-gaming-gaming-a50-ps4-black-blue-3as50-agw9n-510-1092666/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To bierz TB800 jak MrArt-PL napisał dobre słowo o nich to faktycznie muszą dobrze brzmieć ;-) bo chłopak dobry jest w te klocki ;-))

Żeby nie oczekiwanie na XOX też chyba bym sobie kupił hahah

 

P.S Ty masz TB800X a czy te do PS4...??? Żeby te pady nie były z eko tylko z jakiejś szmatki to byłbym bardziej za...

 

Te Astro z Morele to jest 3 gen...miałem i dupy nie urywa...lepsze są 2 gen.

Edytowane przez Fakers

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
19 minut temu, Fakers napisał:

To bierz TB800 jak MrArt-PL napisał dobre słowo o nich to faktycznie muszą dobrze brzmieć ;-) bo chłopak dobry jest w te klocki ;-))

Żeby nie oczekiwanie na XOX też chyba bym sobie kupił hahah

 

P.S Ty masz TB800X a czy te do PS4...??? Żeby te pady nie były z eko tylko z jakiejś szmatki to byłbym bardziej za...

 

Te Astro z Morele to jest 3 gen...miałem i dupy nie urywa...lepsze są 2 gen.

To astro 3gen graja gorzej od 2 ? Przecież to te same słuchawki, tylko gen3 maja baze do ładowania. Teraz to już nie wiem co brać:) Boje się kupować TB800 używki, bo różnie można trafić, wolałbym nowe...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No dziwne ale tak jest....poczytaj forum Astro tam ludzie są wściekli na te słuchawki.

Ogólnie pomimo bajerów grają gorzej.

Zdarzają się rozłączenia i inne dziwne rzeczy takie jak ,że słuchawki są wyłączone a bateria się i tak rozładuje - to jest HIT !!!....ale jak chcesz...

To tak samo jak z mixampem od Astro nowy TR Pro 3 gen gorzej gra niż mixamp TR 2 gen

 

P.S. Ja jak bym miał taki problem jak Ty kupiłbym za te 500 zł TB a nie za 1400  A50 3 gen....Szkoda kasy...

Edytowane przez Fakers

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A50 3 gen  na pewno nie kupie, cena kosmos jak dla mnie ( za słuchawki). Może kupie z amazonu 2 gen. Czym odróżnić 1 gen od 2  ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Stacją bazową...1gen ma na obwodzie takie kreseczki a 2gen ma tzw piano (błyszczące wykończenie) ;-)

Wpisz sobie w google i looknij 

Edytowane przez Fakers

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak tylko potwierdzę dobre zbieranie cichego mówienia i brak brzęczenia mikrofonu to biere. 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Audio-Technica ATH-PDG1 ktoś używał?co w ogóle powiecie o podłączaniu sluchawek do pada? traci sie duzo na jakosci?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×