Skocz do zawartości
Patricko

Głośniki/słuchawki/itd. pod PS4

Rekomendowane odpowiedzi

Jak chcesz słuchawki do pada to kup zwykłe za 30 zł a nie Audio-Technica...bo zagra to tak samo 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Stacją bazową...1gen ma na obwodzie takie kreseczki a 2gen ma tzw piano (błyszczące wykończenie) ;-)

Wpisz sobie w google i looknij 

Kupiłem Astro A50 gen 2. Za kilka dni będę miał to zobaczymy jak to gra Dzięki za pomoc.

 

Wysłane z mojego MI 5 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
18 minut temu, Gregor_TSK napisał:

Kupiłem Astro A50 gen 2. Za kilka dni będę miał to zobaczymy jak to gra emoji4.png Dzięki za pomoc.

 

Wysłane z mojego MI 5 przy użyciu Tapatalka

gdzie i za ile? :)

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
gdzie i za ile?     

 

eBay, nowe za 150 GBP (miał 1szt). Ogólnie te słuchawki są dostępne na ebay/Amazon (gen2), więc problemu z zakupem nie ma. Na stronie Astro już gen2 nie mają (albo ja nie znalazlem), a gen 3 to tak jak pisałem - cena kosmos.  Wysłane z mojego MI 5 przy użyciu Tapatalka 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
eBay, nowe za 150 GBP (miał 1szt). Ogólnie te słuchawki są dostępne na ebay/Amazon (gen2), więc problemu z zakupem nie ma. Na stronie Astro już gen2 nie mają (albo ja nie znalazlem), a gen 3 to tak jak pisałem - cena kosmos.  Wysłane z mojego MI 5 przy użyciu Tapatalka  
 
 
 
 
 
 
 
 
 
To daj znać jak stestujesz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Jak tylko potwierdzę dobre zbieranie cichego mówienia i brak brzęczenia mikrofonu to biere. 

Dzisiaj przyszły.
Rachunek z TurtleBeach i roczna gwarancja. Kanał sprzedaży Allegro. Cena też podana z allegro. Wygląda na to że gość jest resellerem.
Gdyby nie zniszczone pudełko i jebutna naklejka "Recertified" to nie wiedział bym że to są refurby.
Będę się bawił to napiszę o nich swoje trzy grosze.
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
52 minuty temu, SephiroT napisał:


Dzisiaj przyszły.
Rachunek z TurtleBeach i roczna gwarancja. Kanał sprzedaży Allegro. Cena też podana z allegro. Wygląda na to że gość jest resellerem.
Gdyby nie zniszczone pudełko i jebutna naklejka "Recertified" to nie wiedział bym że to są refurby.
Będę się bawił to napiszę o nich swoje trzy grosze.

w koncu wziales TB800x? ile dales? 

od tego "wicklo"

Edytowane przez Rambo8

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Rambo8

Tak, od niego. 489PLN z przesyłką.

Kurier był nadany bezpośrednio przez TurtleBeach. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
17 minut temu, SephiroT napisał:

@Rambo8

Tak, od niego. 489PLN z przesyłką.

Kurier był nadany bezpośrednio przez TurtleBeach. 

ok to jak potestujesz daj znać jak wypaaja vs SS ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Póki co mogę powiedzieć tyle że po BT z telefonem działają wyśmienicie. Wygłuszanie hałasu działa rewelacyjnie. Nie jest zupełne ale bardzo mocne. 

Jak się zamyślę na przystanku to mogę nie usłyszeć nadjeżdżającego tramwaju. 

Później będzie czas na zabawę z konsolą.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś z użytkowników Steelseries H Wireless także ma problem z połączeniem słuchawek kablem optycznym po dzisiejszej aktualizacji systemu? Dźwięk działa tylko po USB. Konsola PS4 Pro.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Dnia 2.10.2017 o 22:27, SephiroT napisał:

Póki co mogę powiedzieć tyle że po BT z telefonem działają wyśmienicie. Wygłuszanie hałasu działa rewelacyjnie. Nie jest zupełne ale bardzo mocne. 

Jak się zamyślę na przystanku to mogę nie usłyszeć nadjeżdżającego tramwaju. 

Później będzie czas na zabawę z konsolą.

Mówiłem że bedziesz zadowolony:thumbsup:...........pózniej będzie tylko lepiej.Daj znać to pogadamy na XBL bo sam chętnie posłucham jak ciebie/mnie słychać.:biggrin:

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Mówiłem że bedziesz zadowolony...........pózniej będzie tylko lepiej.Daj znać to pogadamy na XBL bo sam chętnie posłucham jak ciebie/mnie słychać.
Moje już też w drodze a co

Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Czy ktoś z użytkowników Steelseries H Wireless także ma problem z połączeniem słuchawek kablem optycznym po dzisiejszej aktualizacji systemu? Dźwięk działa tylko po USB. Konsola PS4 Pro.

Sprawdź w ustawieniach dźwięku czy przypadkiem kodowanie dźwięku się nie zmieniło na optyku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
8 godzin temu, DigitalMan_PL napisał:

Moje już też w drodze a co emoji14.png

Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka
 

To będziesz szeptał teraz bez problemu:good::1_grinning:

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no jestem ciekawy czy rzeczywiscie ten dzwiek jest tak spor lepszy od SSHW

bo odrzuca mnie to że nie ma 2giej baterii i wytrzymuje krócej 

po padnieciu trzeba podpinac kabel ;/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Rambo8 napisał:

no jestem ciekawy czy rzeczywiscie ten dzwiek jest tak spor lepszy od SSHW

bo odrzuca mnie to że nie ma 2giej baterii i wytrzymuje krócej 

po padnieciu trzeba podpinac kabel ;/

Bez urazy ale narazie wszystkie sprzety co miałem a miałem ich sporo generowały lepszy dzwięk od SSHW,oczywiscie to moja opinia:good:

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W dniu dzisiejszym dostałem Astro A50 (GEN 2). Chwilę na nich pograłem i jestem  bardzo zadowolony. Trzeba się trochę do nich przyzwyczaić , bo słychać  w nich dużo więcej dźwięków (na które nie zwracałem uwagi w starym HS) , bass mocny, miękki i czysty. Nie będę porównywał jak grają do TB500, bo nie ma czego porównywać, to jest inna półka słuchawek. Mikrofon nie buczy. Wykonanie na plus, tu raczej nie ma co pęknąć :) Mam wersję od X1 ale na Ps4 wszystko bangla (PS4 Pro z fimware 5.0)

Na minus - przycisk on/off - taki mały pipek,  że ciężko go wcisnąć. Brak przycisku MUTE (tak, żeby wyciszyć dźwięki z gry/chat-  przydaje się, żeby obczaić czy dzieciak w drugim pokoju nie płacze :)  (można wyjść ps button do menu konsoli i to załatwia sprawę) .

Profili jeszcze żadnych nie wgrywałem, na razie testuje na standardowych.  Grają super.

Wysłane z mojego MI 5 przy użyciu Tapatalka
 

Edytowane przez Gregor_TSK
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciesz się, chyba najlepsze słuchawki do grania :)

W ogóle Logitech przejął Astro. Jestem ciekaw jaki będzie ich następny projekt, bo akurat słuchawki Logitecha nigdy dobre nie były.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

serwus wszystkim, kolega ma taki problem ze swoimi Gold 2.0

może ktoś miał podobny problem i pomoże 

 (link z oficjalnego forum)

 

http://community.eu.playstation.com/t5/Wsparcie-PS4/PS4-Headset-2-0-Problem-dzwiek-z-gry-i-czatu-jednoczesnie/m-p/23071875

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

STWORZONY 08-03-2015

Naprawdę??

 

Niech podepnie do laptopa i sprawdzi czy wszystko ładnie słychać.

Jeżeli tak to problem nie leży po stronie słuchawek.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Czy ktoś z użytkowników Steelseries H Wireless także ma problem z połączeniem słuchawek kablem optycznym po dzisiejszej aktualizacji systemu? Dźwięk działa tylko po USB. Konsola PS4 Pro.
Ja to mam problem odkąd posiadam PS4 Pro. Na amatorze nie miałem z nimi żadnych problemów.

Ale fakt po najnowszej aktualizacji ludzie w necie się skarżą na problemy. Czytałem o problemie z mikrofonem który też mam po tej aktualizacji. Dokładniej mikrofon kompletnie nie działa. W ustawieniach urządzeń przełączenie się z SS800 na tv i z powrotem załatwia problem.

Co do moich problemów ze słuchawkami i konsolą to jest to tak. Wejście USB z tyłu konsoli jest jakieś tragiczne, albo ja mam jakiś lipny egzemplarz.
Gdy wyłączoną kompletne konsolę włączę, to słuchawki i mikrofon działa dobrze. Gdy konsolę włączę z trybu czuwania (pomarańczowa dioda) to na 100% mój głos z mikrofonu będzie brzmiał jak bym robotem ala Daft Punk. Pomoga tylko kompletne wyłączenie i włączenie konsoli. Tak to działa z tylnym USB. Z przednim jest wszystko w porządku - z mikrofonem, bo oczywiście są inne problemy.
Od jakiegoś czasu nagminnie miałem problem z nie wykrywaniem słuchawek. Konsola włączona dwoma sposobami. Stacja od słuchawek działa i ma zasilanie, a konsola nic nie wykrywa. Czasami reboot pomagał, a czasami i 4 razy trzeba było konsolę włączyć. Wszystkie te problemy były przy zasilaniu stacji z USB. Od niedawna używam zewnętrznego zasilana i jak na razie (odpukać) wszystko działa dobrze. Prawie, bo doszedł ten nowy błąd z softu 5.00 :-P
Człowiek się przesiada z Amatora na Pro, a tutaj same problemy ;-)

Wysłane z mojego A0001 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Bez urazy ale narazie wszystkie sprzety co miałem a miałem ich sporo generowały lepszy dzwięk od SSHW,oczywiscie to moja opinia:good:

Teraz jak mam porównanie to dźwięk w SSHW wydaje mi się jakiś taki mało wyraźny i dudniący.
TB800X nie są idealne ale brzmieniowo lepsze.
Dźwięk czysty, bas mocniejszy. W Star Treku nowym i starym na przykład dźwięki statku w tle są tak wyraźne że aż przeszkadzają.
Podobnie dźwięki menu na Xbox One.

Wykonanie niestety nie w moim klimacie i nadal czuć te same zjebane patenty od TB.

Słuchawki idealne były by funkcjonalne jak TB800X ale wykonane jak SSHW.

Z zakupu za 490 z roczną gwarancją jestem mega zadowolony.
Uważam że nie są warte swojej pełnej ceny.
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@SephiroT
Tylko podałem przykład, dzieje się dokładnie to samo co z tego tematu z 2015 roku.

Wysłane z mojego Nexus 6 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
@SephiroT
Tylko podałem przykład, dzieje się dokładnie to samo co z tego tematu z 2015 roku.

Wysłane z mojego Nexus 6 przy użyciu Tapatalka



Moja odpowiedź pozostaje taka sama.
Sprawdźcie na PC.
Ludzie raportują też problemy z prosiakiem i nowym firmware.
  • Thanks 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×