Skocz do zawartości
Patricko

Głośniki/słuchawki/itd. pod PS4

Rekomendowane odpowiedzi

15 godzin temu, SephiroT napisał:


Teraz jak mam porównanie to dźwięk w SSHW wydaje mi się jakiś taki mało wyraźny i dudniący.
TB800X nie są idealne ale brzmieniowo lepsze.
Dźwięk czysty, bas mocniejszy. W Star Treku nowym i starym na przykład dźwięki statku w tle są tak wyraźne że aż przeszkadzają.
Podobnie dźwięki menu na Xbox One.

Wykonanie niestety nie w moim klimacie i nadal czuć te same zjebane patenty od TB.

Słuchawki idealne były by funkcjonalne jak TB800X ale wykonane jak SSHW.

Z zakupu za 490 z roczną gwarancją jestem mega zadowolony.
Uważam że nie są warte swojej pełnej ceny.

jeszcze krotkie pytanko - wysylane sa z Polski? w sensie czy mozna wziac na fakture bo mi odpisal ze niby wystawiaja FV

jesli chodzi o wersje bo ktos pisał ze te dedykowane pod Xa dzialaja na PS4 a odwrotnie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wysyłane są przez TurtleBeach w Irlandii na co dostajesz ich standardowy rachunek.

Z PC połączyły się bez problemów. Teoretycznie są z nimi 2 różne kable USB. Jeden do konsoli a drugi do wgrania firmware.

Nie wiem czy dedykowane pod Xboxa działają z PS4 ale na pewno @DigitalMan_PL sprawdzi w przyszłym tygodniu. 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, SephiroT napisał:

Wysyłane są przez TurtleBeach w Irlandii na co dostajesz ich standardowy rachunek.

Z PC połączyły się bez problemów. Teoretycznie są z nimi 2 różne kable USB. Jeden do konsoli a drugi do wgrania firmware.

Nie wiem czy dedykowane pod Xboxa działają z PS4 ale na pewno @DigitalMan_PL sprawdzi w przyszłym tygodniu. 

 

Masz na 100% moją gwarancję, że podłączę pod konsolę i XboxOne i PS4 :24_stuck_out_tongue:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Rambo8 napisał:

jeszcze krotkie pytanko - wysylane sa z Polski? w sensie czy mozna wziac na fakture bo mi odpisal ze niby wystawiaja FV

jesli chodzi o wersje bo ktos pisał ze te dedykowane pod Xa dzialaja na PS4 a odwrotnie?

Działaja na miliard procent z PC/Xone/Ps4 i odwrotnie i  odwrotnie hehehehehehehehehe.W opakowaniu są wszystkie kabelki potrzebne do podłączenia wraz z kablem czat do Xone.

Zróbcie od razu aktualizacje słuchawek i stacji bo jest nowy firmware. 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, MrArt-PL napisał:

Działaja na miliard procent z PC/Xone/Ps4 i odwrotnie i  odwrotnie hehehehehehehehehe.W opakowaniu są wszystkie kabelki potrzebne do podłączenia wraz z kablem czat do Xone.

Zróbcie od razu aktualizacje słuchawek i stacji bo jest nowy firmware. 

 

Jednak chyba model 800P (a nie X), nie współpracuje z XboxOne :P, więc model X jest najbardziej uniwersalny ;)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, DigitalMan_PL napisał:

 

Jednak chyba model 800P (a nie X), nie współpracuje z XboxOne :P, więc model X jest najbardziej uniwersalny ;)

Współpracuje bo ja mam 800P do PS4 i ze mną gadałeś bez problemu na Xbox One

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Współpracuje bo ja mam 800P do PS4 i ze mną gadałeś bez problemu na Xbox One
Ale nie bezprzewodowo a mi TYLKO o to chodzi aby w głównej konsoli nie mieszać się z kablami (a główna będzie XboxOne X), a w 2 to już na kablu mogę jechać z pada

Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka

  • Like 1
  • Thanks 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
41 minut temu, DigitalMan_PL napisał:

Ale nie bezprzewodowo emoji14.png a mi TYLKO o to chodzi aby w głównej konsoli nie mieszać się z kablami (a główna będzie XboxOne X), a w 2 to już na kablu mogę jechać z pada emoji14.png

Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka
 

No to kupujesz wersję X i działa bezprzewodowo z XOne X a z PS4 kabelkiem do pada i tez śmiga:good:

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Wszebor, @SephiroT Przełączenie urządzenia na TV a potem na słuchawki pomaga ale niestety tylko do restartu konsoli. Słuchawki mam podłączone do USB z tyłu konsoli. Problem z metaliczno/charczącym dźwiękiem z mikrofonu też u mnie występuje po wybudzeniu konsoli z uśpienia. Wogóle ostatnio przed rozpoczęciem rozgrywki muszę się bawić w "przywracanie" poprawnego działania słuchawek :-(

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
No to kupujesz wersję X i działa bezprzewodowo z XOne X a z PS4 kabelkiem do pada i tez śmiga:good:
Nie kumam, dlaczego z kabelkiem do pada Ps4.
Dongiel/baza pod usb Ps4 (ladowanie+mikro) + optyk. Czemu wersja x miała by nie być 100% wireless Ps4.

Wysłane z mojego MI 5 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, Gregor_TSK napisał:

Nie kumam, dlaczego z kabelkiem do pada Ps4.
Dongiel/baza pod usb Ps4 (ladowanie+mikro) + optyk. Czemu wersja x miała by nie być 100% wireless Ps4.

Wysłane z mojego MI 5 przy użyciu Tapatalka
 

Bo tak jest-kupujesz wersję X to z xbox jest bezprzewodowo a z PS4 kabelek do pada.Jak decydujesz się na wersję P to bezprzewodowo z PS4 a kabelkiem do pada Xboxa.Z baza nic nie robisz-standart dzwiek optyk i zasilanie usb.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Gregor_TSK tutaj chodzi o same sterowniki, licencję, marketing. Sztuczne tworzenie barier między konsolami.

TB ma licencję na słuchawki do Xbox One.

Podobnie masz w bazie przy Astro. Masz przełącznik albo PS4/PC albo Xbox/PC i choć jest to tylko i wyłącznie kwestia wspierania sterowników / użycia generic USB Audio ...to masz kupić "dedykowane" i chuj!

Jedno z większych kurewstw tej generacji. 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gdzieś czytałem, że jak Ps4 jest na czuwaniu to baza od Tb800 nie ładuje słuchawek. Naprawili już to?

 

Wysłane z mojego MI 5 przy użyciu Tapatalka

 

 

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O ile napięcie do USB jest wyłączane podczas czuwania (do ustawienia) to ładować nie będzie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, SephiroT napisał:

O ile napięcie do USB jest wyłączane podczas czuwania (do ustawienia) to ładować nie będzie.

Nie ładuje PS4 nawet na czuwaniu przy włączonym zasilaniu na usb chyba że w nowym oprogramowaniu 5.0 coś zmienili.....pady ładuje ale słuchawek nie.

Edytowane przez MrArt-PL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
15 godzin temu, MrArt-PL napisał:
Nie ładuje PS4 nawet na czuwaniu przy włączonym zasilaniu na usb chyba że w nowym oprogramowaniu 5.0 coś zmienili.....pady ładuje ale słuchawek nie.

No właśnie o to pytałem. Głupota na Maxa. Może przewód USB - USB/USB (jedno do ps4, drugie do ładowarki) rozwiąże sprawę (ale mogą być zakłócenia).


Edit
Moje Astro a50, prawy nausznik ma lekki szum oraz bardzo minimalne buczenie. Nie słychać tego na imprezie. Trzeba się wsłuchać w momencie gdzie nie ma dźwięku. Po TB500, gdzie buczenie było spore, słyszalne na imprezie u każdego, jestem na to wyczulony.
Bateria za drugim ładowaniem wytrzymała 6,45h (przez ten okres ustawiłem głośno muzykę, gram sporo ciszej) i po tym czasie był komunikat o słabym aku, 10min później słuchawki się wyłączyły.
Zaktualizowałem firmware słuchawek jak i bazy.
Jeszcze się zastanawiam czy ich nie zwrócić. Grają pięknie, ale sam fakt, że jest to buczenie mnie irytuje (to jest przecież pro HS :) )
Przeszukałem cały net ale nie znalazłem rozwiązania. Sporo ludzi ma z tym problem w gen2. Znowu w gen3 to występuje w lewym nauszniku. Astro wypieło dupe, i mówi że w grze tego nie słychać ( z tym się zgodzę ale to nie jest rozwiązanie). Ponoć na starszych firmware problem występował tylko przy włączonym mikrofonie, a na tym najnowszym jest to zawsze.

Wysłane z mojego MI 5 przy użyciu Tapatalka
 

Edytowane przez Gregor_TSK

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie przejmuj się używaj nic lepszego nie ma.... Ja jak mam podłączone MMX300 do mixamp PRO TR ( biały - XO ) to też mam lekkie buczenie...Takie to już te Astro ...Najlepsze ,że te same słuchawki podłączone do mixamp 5.8 i buczenia nie ma....Co nowsze wypusty tych ich sprzęcików to gorsza kupa.

Wgraj starszy soft i nie będzie Ciebie to aż tak irytowało ;-)

Niedługo wypuszczą  Astro A20 chociaż ich cena już teraz mnie odstrasza.

Dziwna ta firma tochę do A50 3gen nie potrafią dobrego softa wypuścić a już jakieś A20 wymyślają....ciekawe co tam zyebią.

 

 

 

 

 

Edytowane przez Fakers

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Nie przejmuj się używaj nic lepszego nie ma.... Ja jak mam podłączone MMX300 do mixamp PRO TR ( biały - XO ) to też mam lekkie buczenie...Takie to już te Astro ...Najlepsze ,że te same słuchawki podłączone do mixamp 5.8 i buczenia nie ma....Co nowsze wypusty tych ich sprzęcików to gorsza kupa.

Wgraj starszy soft i nie będzie Ciebie to aż tak irytowało ;-)

Niedługo wypuszczą  Astro A20 chociaż ich cena już teraz mnie odstrasza.

Dziwna ta firma tochę do A50 3gen nie potrafią dobrego softa wypuścić a już jakieś A20 wymyślają....ciekawe co tam zyebią.

 

 

 

 

 

Ja się nie przejmuje, ale napisze że ASTRO i ich support to jedna wielka KUPA. To prawda, że nie potrafią napisać dobrego softu, ale co mnie to obchodzi? (Płace - wymagam ) Niech sprzedają swoje brzęczące słuchaczki za 350zł brutto z napisem na pudełku BUZZING ENHANCED i nikt nie będzie miał problemu. Ja kupiłem tanio, ale ludziom którzy kupili to za 1000+ zł współczuje.  Zastanawiam się jeszcze nad wymianą ich na TB800P, podejrzewam, że grają podobnie.

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, Gregor_TSK napisał:

Ja się nie przejmuje, ale napisze że ASTRO i ich support to jedna wielka KUPA. To prawda, że nie potrafią napisać dobrego softu, ale co mnie to obchodzi? (Płace - wymagam ) Niech sprzedają swoje brzęczące słuchaczki za 350zł brutto z napisem na pudełku BUZZING ENHANCED i nikt nie będzie miał problemu. Ja kupiłem tanio, ale ludziom którzy kupili to za 1000+ zł współczuje.  Zastanawiam się jeszcze nad wymianą ich na TB800P, podejrzewam, że grają podobnie.

 

 

Jeżeli to jest uciążliwe buczenie to zwróć i nie idz na kompromisy,nieważne ile zapłaciłeś komfort użytkowania jest najważniejszy.

Tutaj masz aukcję na TB800 w polsce i na gwarancji,cena bardzo dobra;

http://allegro.pl/turtle-beach-elite-800p-tbs-3390-02-gwarancja-i6987120536.html

 

ps.Zamówie te Astro A20 zobaczymy ile są warte:thumbsup:

Edytowane przez MrArt-PL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Da się znależć coś uniwersalnego pod kątem jakości muzyki, ale także do grania - oczywiście bezprzewodowego w budżecie ~1000zł? Patrzyłem na Creative Aurvana Platinum, ale trochę mnie jakość wykonania (plastikowy pałąk) odstrasza. Generalnie w założeniu ma być to sprzęt do podłączenia pod ampli Onkyo (muzyka), przełączenie na PS4 lub PC kiedy chcę pograć z hs. Znajdę w ogóle takie słuchawki? Bo sprzętów jest 3, a pewnie w większości można parować z góra 2 źródłami.

Edytowane przez Yog-Sothoth

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Yog-Sothoth

Steelseries H wireless (teraz SIberia 800) - optyk + USB + kabel 3.5mm

TB 800P Optyk + USB + kabel 3.5mm + BlueTooth

Oba modele mają w bazie wejście i wyjście Toslink więc przez bazę można puścić optyka dalej.

Najlepiej żebyś oba modele przetestował. 

Nie wiem jak z Astro.

Jeżeli planujesz w przyszłości Xbox'a to pamiętaj że  nie ma standardowych sterowników USB i musisz mieć dedykowane słuchawki do czatu w grze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Dnia 8.10.2017 o 17:29, SephiroT napisał:

@Yog-Sothoth

Steelseries H wireless (teraz SIberia 800) - optyk + USB + kabel 3.5mm

TB 800P Optyk + USB + kabel 3.5mm + BlueTooth

Oba modele mają w bazie wejście i wyjście Toslink więc przez bazę można puścić optyka dalej.

Najlepiej żebyś oba modele przetestował. 

Nie wiem jak z Astro.

Jeżeli planujesz w przyszłości Xbox'a to pamiętaj że  nie ma standardowych sterowników USB i musisz mieć dedykowane słuchawki do czatu w grze.

Trochę poczytałem o obydwu i jakoś nie mam przekonania odnośnie jakości audio - zależy mi na naturalnym w miarę brzmieniu bo i takie kolumny sobie dobrałem, ale dziewczyna czasami narzeka na głośną muzykę :) Może jednak muzyka na słuchawkach gamingowych to niezbyt dobry pomysł i lepiej zainwestować w dedykowany sprzęt..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie,

dajcie znać jak grają te TB 800 i czy występuje w nich buczenie (z mikrofonem on/off) oraz w momencie jak nic nie gra czy szumią.

Ile trzyma bateria ?

 

Edit:

Kupiłem TB800P od allegrowicza z Irlandii.

Astro zwróciłem.

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Panowie mam problem ze słuchawkami mianowicie podczas gry jak dołączam do imprezy innych graczy to oni mnie nie słyszą, natomiast ja ich słyszę idealnie. Zaznaczam że słuchawki mam oryginalne do PS4 od SONY zarówno tą przewodową jak i bezprzewodowe. Do tej pory wszystko było ok, ustawień w konsoli nie zmieniałem nie wiem kompletnie o co chodzi. Wcześniej takich problemów nie miałem, wszystko było ok. Czy to problem z konsolą czy coś innego jest na rzeczy , może ktoś miałby jakiś pomysł mi podsunąć? Nie wiem czy to trzeba do serwisu już oddać konsolę ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×