Skocz do zawartości
Patricko

Głośniki/słuchawki/itd. pod PS4

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Panowie mam problem ze słuchawkami mianowicie podczas gry jak dołączam do imprezy innych graczy to oni mnie nie słyszą, natomiast ja ich słyszę idealnie. Zaznaczam że słuchawki mam oryginalne do PS4 od SONY zarówno tą przewodową jak i bezprzewodowe. Do tej pory wszystko było ok, ustawień w konsoli nie zmieniałem nie wiem kompletnie o co chodzi. Wcześniej takich problemów nie miałem, wszystko było ok. Czy to problem z konsolą czy coś innego jest na rzeczy , może ktoś miałby jakiś pomysł mi podsunąć? Nie wiem czy to trzeba do serwisu już oddać konsolę ?
Mikrofon włączony masz? Często gęsto tak się zdarza że człowiek wskakuje na imprezie gada do siebie i dopiero po jakimś czasie się orientuje że mikro wylaczone

Wysłane z mojego Redmi 4A przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mikrofon oczywiście sprawdziłem kilka razy. Mam włączony. Po prostu kompletnie nie wiem o co chodzi, tam aż tyle ustawień "skomplikowanych" nie ma żeby to nie ogarnąć ale głosu na słuchawkach nie mam to fakt.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i jak z dźwiękiem tych TB800?

Zwrócić je już będzie słabo - bo wysyłka pewnie droga.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
6 godzin temu, Rambo8 napisał:

No i jak z dźwiękiem tych TB800?

Zwrócić je już będzie słabo - bo wysyłka pewnie droga.

 

Po przesiadce z Sony Gold-ów, paleta dźwięków zabija, aż człek musi się przyzwyczaić, że słyszy AŻ TAK DUŻO... Masakra...

 

A jak odcinają od świata zewnętrznego, ło matko!!! Czołgu obok bym nie usłyszał chyba :24_stuck_out_tongue:

 

Zresztą @SephiroT pewnie potwierdzi tylko :)

  • Like 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

chciałbym kupić w najbliższej przyszłości amplituner Yamaha RX-V481 - takie ma wejścia i wyjścia:

https://www.google.pl/search?q=rx-v481&client=firefox-b-ab&dcr=0&source=lnms&tbm=isch&sa=X&ved=0ahUKEwj9kam3huvWAhXMF5oKHRE_Cs4Q_AUICigB&biw=1600&bih=791#imgrc=U18Ftpyfn8BUtM:

 

Posiadam PS4, TV i dekoder UPC. Niech ktoś rozwieje moje wątpliwości czy dobrze myślę jak to podłączyć aby z PS4, TV i dekodera UPC był dźwięk 5.1

Czy należy to podłączyć w następujący sposób ?? Czy jakoś prościej/inaczej ??

- PS4 z HDMI OUT do Amplitunera do HDMI IN

- Dekoder UPC z HDMI OUT do Amplitunera do HDMI IN

- Amplituner z HDMI OUT (ARC) do TV do HDMI IN

- TV połączyć z Amplitunerem za pomocą kabla optycznego

 

Czy np. lepiej podłączyć PS4 kablem optycznym z amplitunerem i PS4 HDMI z TV ?

Edytowane przez rad840

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wszystko po HDMI.
Jeżeli telewizor ma ARC to nie potrzebujesz nawet kabla optycznego.
System ARC daje dźwięk w obie strony po HDMI.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam.
Tak wertuję ten temat w poszukiwaniu "idealnych" bezprzewodowych słuchawek dla siebie i muszę przyznać,że mam coraz większy mętlik w głowie.
Trochę mnie odstraszyliście od syberii800, i poważnie się zastanawiam nad TB800.
Używał może ktoś sennheiser rs 195 do grania na ps4?
Interesują mnie te słuchawki stricte pod konsolę, głownie do grania single player, ale ciężko o nich więcej znaleźć, szczególnie jakieś porówania jak wypadają w porównaniu ze "złotą trójcą".

Edytowane przez Lusjusz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
8 godzin temu, Greenadine napisał:

Długo Wam te TB 800 z Dublina szły?

 

W Środę nadane i odebrane przez kuriera, w piątek w Polsce a w poniedziałek u mnie w domu... :24_stuck_out_tongue:

(oczywiście status DHL elegancko odświeżany, a wjeżdżają do PL i hooy czarna dziura nie wiadomo co się dzieje do momentu wręczenia przez kuriera :P)

 

Nie wiem jak model u @SephiroT, ale mój miał minimalną ryskę taką w hooy delikatną widoczną tylko z bardzo bliska na tym panelu bocznym od słuchawek, ale jak coś są one wymienialne, więc zawsz można kupić nowe (mi to wisi akurat)....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@DigitalMan_PL

W moich panele miały oryginalne naklejki.

Jedynie pudełko było bardzo styrane. 

U mnie podobnie - środa rano kupione, tego samego dnia wysłane, czwartek Belgia, piątek wieczór Polska, w poniedziałek odebrane.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na moje TB800 grają bardzo dobrze (na 100% zabijają SSH) ale jak dla mnie są najmniej wygodnymi słuchawkami jakie miałem...Wkurza mnie też przypadkowe wciskanie tych paneli na nausznikach no ale cóż taka konstrukcja.

Fajną opcją jest apka do telefonu w której szybko można sobie zmieniać ustawienia.

Bardzo mnie na plus oczywiście zdziwiła opcja włącznia lub wyłączania tłumienia hałasu zewętrznego - dobry bajer.

Ogólnie za cenę do 500 zł warto.

Moje wiszą na OLX tylko z powodu wygody użytkowania.

Pzdr5000

 

P.S Teraz poluję na Bayerdynamic Custom Studio lub Custom Game ;-))

Edytowane przez Fakers

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sprzedawca wam wysłał numer przesyłki jak rozumiem? Jest w takim razie nadzieją że jeszcze w tym tygodniu będzie słuchane, wczoraj zakupiłem:D 

Zastanawiam się czy jako refurb mają baterię nową czy jakaś styrana jest włożona. Ile Wam trzymają na baterii?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi 6 godzinną sesję wczoraj wytrzymały. Nie sprawdzałem poziomu baterii ale po podpięciu bluetoothem do telefonu widać stan baterii w słuchawkach.

To nie koniecznie musza być słuchawki naprawiane. One są recertyfikowane a nie stricte refurby.

...czyli równie dobrze możesz trafić na zwrot w ciągu 14 ni od zakupu bo ktoś się rozmyślił.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
7 godzin temu, Lusjusz napisał:

Witam.
Tak wertuję ten temat w poszukiwaniu "idealnych" bezprzewodowych słuchawek dla siebie i muszę przyznać,że mam coraz większy mętlik w głowie.
Trochę mnie odstraszyliście od syberii800, i poważnie się zastanawiam nad TB800.
Używał może ktoś sennheiser rs 195 do grania na ps4?
Interesują mnie te słuchawki stricte pod konsolę, głownie do grania single player, ale ciężko o nich więcej znaleźć, szczególnie jakieś porówania jak wypadają w porównaniu ze "złotą trójcą".

Jeżeli Sennheiser to patrz na modele GameOne albo GameZero.Specyfikacja jest ta sama różnią się tym że jedne są otwarte(dociera do ciebie dzwięk z zewnątrz) a drugie zamknięte(pełna izolacja dzwięku z zewnątrz).Żeby dobrze zagrały z PS4 musisz je podpiąć pod jakiś wzmacniacz zewnętrzny(mixamp) bo jeżeli podpniesz pod pada efekt będzie mizerny.Koszt takiego zestawu będzie oscylował w granicach 1 tys zł ale efekt jest mocarny.Sam używałem Astro Mixamp Pro + GameZero i grało to wyśmienicie ale ograniczeniem jest kabel więc musisz wybrać czy na kablu(dzwięk zajebisty) czy bezprzewodowo(dzwięk średniej jakości).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

MrArt a masz jakieś zdanie o Beyerkach Custom Studio lub tych Custom Game...mam co prawda MMX ale swędzi mnie możliwość  regulowania bass reflexu. Zresztą pogoniłem TB800 więc można wymyślać od nowa i generować nowe problemy.

Ciekawe czy jakbym kupił nowe to po otwarciu opakowania i sprawdzeniu mógłbym je oddać w ciągu 14 dni. Najchętniej bym kupił dwa modele Ale żeby się nie okazało że zostaną mi dwie pary.

Edytowane przez Fakers

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
6 godzin temu, Fakers napisał:

MrArt a masz jakieś zdanie o Beyerkach Custom Studio lub tych Custom Game...mam co prawda MMX ale swędzi mnie możliwość  regulowania bass reflexu. Zresztą pogoniłem TB800 więc można wymyślać od nowa i generować nowe problemy.

Ciekawe czy jakbym kupił nowe to po otwarciu opakowania i sprawdzeniu mógłbym je oddać w ciągu 14 dni. Najchętniej bym kupił dwa modele Ale żeby się nie okazało że zostaną mi dwie pary.

Sam chciałem je kupić więc możesz brać śmiało chetnie posłucham twojego zdania.W recenzjach wychwalają ten efekt więc pewnie dają radę.

Tak możesz je zwrócić  ciągu 14 dni bez problemu więc warto spróbować.:thumbsup:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie dla mnie TB800 to spełnienie marzeń, oraz maks na jaki mogę wskoczyć... :24_stuck_out_tongue:

 

Tylko faktycznie np. takie Sony Wireless Headset 2.0 był dla mnie bardziej komfortowy tzn. ZAJEBIŚCIE TB800X dociska do głowy, no fakt dzięki temu czołgu obok bym nie usłyszał, ale jednak :24_stuck_out_tongue:

 

Co nie zmienia faktu, że Ja jestem w stanie przymknąć na to oko,  bo w zamian dają w hooy.... 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
16 godzin temu, MrArt-PL napisał:

Jeżeli Sennheiser to patrz na modele GameOne albo GameZero.Specyfikacja jest ta sama różnią się tym że jedne są otwarte(dociera do ciebie dzwięk z zewnątrz) a drugie zamknięte(pełna izolacja dzwięku z zewnątrz).Żeby dobrze zagrały z PS4 musisz je podpiąć pod jakiś wzmacniacz zewnętrzny(mixamp) bo jeżeli podpniesz pod pada efekt będzie mizerny.Koszt takiego zestawu będzie oscylował w granicach 1 tys zł ale efekt jest mocarny.Sam używałem Astro Mixamp Pro + GameZero i grało to wyśmienicie ale ograniczeniem jest kabel więc musisz wybrać czy na kablu(dzwięk zajebisty) czy bezprzewodowo(dzwięk średniej jakości).

Dzięki za odpowiedź.
No cóż, miałem nadzieję iż uda się dostać dobrze słuchawki bezprzewodowe za 1.5k, ale skoro płacąc tyle kasy będę miał dźwięk porównywalny ze średniej klasy słuchawkami przewodowymi to chyba zdecyduję się na słuchawki po kabelku. Kumpel ma GameOne więc sobie do niego skoczę i je sprawdzę.
Mam tylko pytanie co do mixampa, z tego co rozumiem to wzmacniacz słuchawkowy + dac w jednym.
Czy mógłbyś mi polecić jakiś porządny do PS4? astro jest ciężko dostać u nas.
Jedyny jaki znalazłem to zestaw a40+mixamp (morele).
Nie chce kupić jakiegoś badziewia, bo domyślam się, że bez porządnego wzmacniacza nie napędzę takich słuchawek.
Ew. za polecenie jakiegoś wypróbowanego combo wzmacniacz słuchawkowy+dac byłbym wdzięczny.

edit: SOUND BLASTERX G5 wygląda dobrze, nadawałby się do napędzenia słuchawek przez wyjście optyczne?

 

Edit2: podobno dobre sa rowniez audioengine d1 i smsl sd792ii

Edytowane przez Lusjusz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
9 godzin temu, Lusjusz napisał:

Dzięki za odpowiedź.
No cóż, miałem nadzieję iż uda się dostać dobrze słuchawki bezprzewodowe za 1.5k, ale skoro płacąc tyle kasy będę miał dźwięk porównywalny ze średniej klasy słuchawkami przewodowymi to chyba zdecyduję się na słuchawki po kabelku. Kumpel ma GameOne więc sobie do niego skoczę i je sprawdzę.
Mam tylko pytanie co do mixampa, z tego co rozumiem to wzmacniacz słuchawkowy + dac w jednym.
Czy mógłbyś mi polecić jakiś porządny do PS4? astro jest ciężko dostać u nas.
Jedyny jaki znalazłem to zestaw a40+mixamp (morele).
Nie chce kupić jakiegoś badziewia, bo domyślam się, że bez porządnego wzmacniacza nie napędzę takich słuchawek.
Ew. za polecenie jakiegoś wypróbowanego combo wzmacniacz słuchawkowy+dac byłbym wdzięczny.

edit: SOUND BLASTERX G5 wygląda dobrze, nadawałby się do napędzenia słuchawek przez wyjście optyczne?

 

Edit2: podobno dobre sa rowniez audioengine d1 i smsl sd792ii

Jesli chodzi o mixampy to proponowałbym sprawdzone przez nas tutaj na forum modele Astro Mixamp Pro,Mixamp Pro TR,Mixamp 5.8,Turtle Beach TAC lub Soundblaster Recon 3D.

Natomiast jezeli chodzi o headset to tutaj możliwości masz niegraniczone mogę polecic te które znam;

-Beyerdynamic MMX300 i inne

-Hyper X Cloud,Cloud II,Revolver

-Sennheiser Game Zero,Game One

-AKG różne modele

-Soundblaster X   H3,H5,H7

-Roccat różne modele..........

Pozdro  

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, MrArt-PL napisał:

Jesli chodzi o mixampy to proponowałbym sprawdzone przez nas tutaj na forum modele Astro Mixamp Pro,Mixamp Pro TR,Mixamp 5.8,Turtle Beach TAC lub Soundblaster Recon 3D.

Natomiast jezeli chodzi o headset to tutaj możliwości masz niegraniczone mogę polecic te które znam;

-Beyerdynamic MMX300 i inne

-Hyper X Cloud,Cloud II,Revolver

-Sennheiser Game Zero,Game One

-AKG różne modele

-Soundblaster X   H3,H5,H7

-Roccat różne modele..........

Pozdro  

Dzieki, czas sie wybrac na poszukiwania.

Jak juz sie zaopatrze to dam znac jak gra.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć. Artur oddałem platinumy do media bo zaczęły trzeszczec glosniczki,  to był ostatni zakup od Sony. Mam nadzieję że oddadzą mi kasę. Teraz pytanie do Ciebie, ponieważ naczytalem się tutaj nad tb800 to doradz mi proszę gdzie kupić. Chodzi mi mianowicie o te używane które polecaliście. Szukałem na alle i tam jest gość co ma po 490 zł to o tego chodzi? Jak Cię zlape na imprezie to się jeszcze odezwę bo rzadko gram ostatnio. Dzięki 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
44 minuty temu, Warga13 napisał:

Cześć. Artur oddałem platinumy do media bo zaczęły trzeszczec glosniczki,  to był ostatni zakup od Sony. Mam nadzieję że oddadzą mi kasę. Teraz pytanie do Ciebie, ponieważ naczytalem się tutaj nad tb800 to doradz mi proszę gdzie kupić. Chodzi mi mianowicie o te używane które polecaliście. Szukałem na alle i tam jest gość co ma po 490 zł to o tego chodzi? Jak Cię zlape na imprezie to się jeszcze odezwę bo rzadko gram ostatnio. Dzięki 

tak to ten z irlandii

sam sie zastanawiam nad kupnem i wymianą z Steelseries H ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 15.10.2017 o 10:53, Fakers napisał:

Na moje TB800 grają bardzo dobrze (na 100% zabijają SSH) ale jak dla mnie są najmniej wygodnymi słuchawkami jakie miałem...

Jest aż tak źle, czytałem że dość mocno dociskają do głowy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×