Skocz do zawartości
Patricko

Głośniki/słuchawki/itd. pod PS4

Rekomendowane odpowiedzi

Słuchawki są  małe i ucho przynajmniej u mnie było dociskane do głowy a z racji tego ,że przyzwyczajony już jestem do "swobody ucha" mnie to denerwowało...a w dodatku te eko skórki dla mnie kolejny koszmar.

Ale mają też dużo plusów ( jednym z nich jest cena ) więc na te 2 minusy można oko przymknąć ;-))

Mnie jako "zboczeńcowi słuchawkowemu" nie przypasiły.

 

 

Edytowane przez Fakers

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
14 godzin temu, Warga13 napisał:

Cześć. Artur oddałem platinumy do media bo zaczęły trzeszczec glosniczki,  to był ostatni zakup od Sony. Mam nadzieję że oddadzą mi kasę. Teraz pytanie do Ciebie, ponieważ naczytalem się tutaj nad tb800 to doradz mi proszę gdzie kupić. Chodzi mi mianowicie o te używane które polecaliście. Szukałem na alle i tam jest gość co ma po 490 zł to o tego chodzi? Jak Cię zlape na imprezie to się jeszcze odezwę bo rzadko gram ostatnio. Dzięki 

Witam,to jest dokładnie ta aukcja;

http://allegro.pl/turtle-beach-ear-force-elite-800-tbs-3390-02r-i6744262752.html

Jeżeli chcesz Warga to sprzedam Tobie moje TB800 bo ja zamówiłem Astro A20 i chcę je potestować..........

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Yarorot napisał:

Jest aż tak źle, czytałem że dość mocno dociskają do głowy.

 

Słuchaj każdy ma inne uszy :24_stuck_out_tongue: jest dosyć mocno, co nie zmienia faktu, że WARTO!

A i same słuchawy za te 490zł, no co mam napisać? POLECAM!!

13 godzin temu, Rambo8 napisał:

tak to ten z irlandii

sam sie zastanawiam nad kupnem i wymianą z Steelseries H ;)

 

I jeszcze raz POLECAM!!

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, DigitalMan_PL napisał:

 

Słuchaj każdy ma inne uszy :24_stuck_out_tongue: jest dosyć mocno, co nie zmienia faktu, że WARTO!

A i same słuchawy za te 490zł, no co mam napisać? POLECAM!!

 

I jeszcze raz POLECAM!!

Podpisuje się pod tym pięcioma kończynami:good:

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tego co widziałem to rozruszaliśmy gościowi sprzedaż, ktoś tu na forum chyba ma % od sprzedanych egzemplarzy :1_grinning:

Przyznać się kto to taki :1_grinning: 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

też zamówiłem dzisiaj 

potestuje i dam znać jak wg mnie wypadają z SSHW

Edytowane przez Rambo8
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj je kupiłem wysyłka jutro, czyli na poniedziałek będą.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kurde przez Was i ja zaraz wystawiam swoje SSH.

5 godzin temu, MrArt-PL napisał:

Witam,to jest dokładnie ta aukcja;

http://allegro.pl/turtle-beach-ear-force-elite-800-tbs-3390-02r-i6744262752.html

Jeżeli chcesz Warga to sprzedam Tobie moje TB800 bo ja zamówiłem Astro A20 i chcę je potestować..........

Czy słuchawki z tej aukcji będą działały bezprzewodowo na PS4 a przewodowo na X-e. Chodzi o czat.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
18 minut temu, wojcik_dan napisał:

Kurde przez Was i ja zaraz wystawiam swoje SSH.

Czy słuchawki z tej aukcji będą działały bezprzewodowo na PS4 a przewodowo na X-e. Chodzi o czat.

wg tego co chlopaki wczesniej pisali to tak wlasnie wyglada - do Xa zeby gadac bedziesz musial podpiac kabel do pada

  • Thanks 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, Rambo8 napisał:

wg tego co chlopaki wczesniej pisali to tak wlasnie wyglada - do Xa zeby gadac bedziesz musial podpiac kabel do pada

Ok. Oto mi chodzi. Wole kablem z X-em niż z Ps4.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kurcze jeszcze się zastanawiam. Przyzwyczaiłem się do swoich SSH. Tb 800 też mają swoje wady. Poczekam na więcej opini tych co się przesiedli właśnie z SSH.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kurcze jeszcze się zastanawiam. Przyzwyczaiłem się do swoich SSH. Tb 800 też mają swoje wady. Poczekam na więcej opini tych co się przesiedli właśnie z SSH.

 

Ps: A jeżeli chodzi o Astro to jaki model jest godny uwagi by zamienić SSH?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
10 godzin temu, MrArt-PL napisał:

Witam,to jest dokładnie ta aukcja;

http://allegro.pl/turtle-beach-ear-force-elite-800-tbs-3390-02r-i6744262752.html

Jeżeli chcesz Warga to sprzedam Tobie moje TB800 bo ja zamówiłem Astro A20 i chcę je potestować..........

Artur bardzo chętnie bym je wziął od Ciebie, tylko czekam na to info z mm powinienem wiedzieć na dniach. Napisz mi na priv jaka cena Cie interesuje. Dzięki 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
24 minuty temu, Warga13 napisał:

Artur bardzo chętnie bym je wziął od Ciebie, tylko czekam na to info z mm powinienem wiedzieć na dniach. Napisz mi na priv jaka cena Cie interesuje. Dzięki 

Ok poczekam bo mi się nie pali..............ale te A20 zbierają słabe recenzje więc chyba anuluje zamówienie.Poszukam coś innego czego jeszcze nie miałem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 16.10.2017 o 11:12, MrArt-PL napisał:

Jesli chodzi o mixampy to proponowałbym sprawdzone przez nas tutaj na forum modele Astro Mixamp Pro,Mixamp Pro TR,Mixamp 5.8,Turtle Beach TAC lub Soundblaster Recon 3D.

Natomiast jezeli chodzi o headset to tutaj możliwości masz niegraniczone mogę polecic te które znam;

-Beyerdynamic MMX300 i inne

-Hyper X Cloud,Cloud II,Revolver

-Sennheiser Game Zero,Game One

-AKG różne modele

-Soundblaster X   H3,H5,H7

-Roccat różne modele..........

Pozdro  

A jeżeli chodzi o bezprzewodowe to co byś polecił? Aktualnie mam SSH.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, wojcik_dan napisał:

A jeżeli chodzi o bezprzewodowe to co byś polecił? Aktualnie mam SSH.

Tutaj też wybór jest dość duży więc;

-Astro A50 Gen2

-Turtle Beach 800 Elite

-Razer Thresher Ultimate

-Logitech G933 Artemis

-LucidSound LS40

-Skullcandy PLYR 1

Tak na szybko co mi przyszło do głowy:thumbsup:

  • Thanks 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W dniu dzisiejszym dostałem TB800 z Irlandii. Mam pytanko do posiadaczy PS4 i 800p, czy u was  mikrofon słychać w słuchawkach ( tak jakby był włączony odsłuch) ? Moje słuchawki z wyglądu są w stanie idealnym. Pięknie grają, bass super. Według mnie, grają co najmniej tak dobrze jak A50 gen2, a dźwięk mają bardziej czysty.

No i najważniejsze jest to, że nie ma buczenia !!!! Słuchawki grają sporo lepiej niż 500p które posiadam. Mam nadzieje, że nie będą pękały  (jak w przypadku 400/500P).

 

Edit:

Z tym odsłuchem już sobie poradziłem - w aplikacji można to wyłączyć.

Jeżeli bateria będzie trzymała 9+ h to będę mega zadowolony - za takie piniądze, grzech nie brać.

Jedno co mogli nie zmieniać w porównaniu do 500P- to info przy włączaniu/wyłączaniu opcji MUTE, w starych był komunikat mic ON, mic OFF a tu jakiś sygnałek który za dużo mi nie mówi czy jest on czy off.

 

Ładowanie w trybie czuwania konsoli chyba zostało naprawione, bo moje się ładują.

Edytowane przez Gregor_TSK
  • Like 1
  • Thanks 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Znalazłem w Stanach Skullcandy PLYR 1 ze wszystkimi opłatami wyjdzie ok. 600zł. Warto? Fabrycznie nowe.

Czy nie kombinować i brać Elite 800.

Jeszcze można Astro dorwać w podobnych pieniądzach ale edycje Xbox a mi zależy, żeby czat bez kabelka był na PS4.

Edytowane przez wojcik_dan

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
23 minuty temu, wojcik_dan napisał:

Znalazłem w Stanach Skullcandy PLYR 1 ze wszystkimi opłatami wyjdzie ok. 600zł. Warto? Fabrycznie nowe.

Czy nie kombinować i brać Elite 800.

Jeszcze można Astro dorwać w podobnych pieniądzach ale edycje Xbox a mi zależy, żeby czat bez kabelka był na PS4.

Akurat w przypadku Astro a50 edycji Xbox,  czat działa bezprzewodowo na Ps4.  Problem w tym,  że w prawym nauszniki słychać szum oraz buczenie (gen2) .  Może tobie to nie będzie przeszkadzać....  

  • Thanks 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@ale to ogólnie w każdej sztuce? Taki defekt.

Jak rozpoznać gen2? Jest po prostu na pudełku napisane?

Edytowane przez wojcik_dan

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
@ale to ogólnie w każdej sztuce? Taki defekt.
Jak rozpoznać gen2? Jest po prostu na pudełku napisane?
Gen 2 miało stojak, na którym wisiały słuchawki, gen 3 mają podstawkę na której się je stawia.
Co do buczenia w gen 2 to szczerze nie zauważyłem nic u siebie, może jak naprawdę nic nie robię i dam je głośniej. Podczas jakiejkolwiek aktywności problem nie istnieje :)
  • Thanks 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
10 minut temu, Patricko napisał:

Gen 2 miało stojak, na którym wisiały słuchawki, gen 3 mają podstawkę na której się je stawia.
Co do buczenia w gen 2 to szczerze nie zauważyłem nic u siebie, może jak naprawdę nic nie robię i dam je głośniej. Podczas jakiejkolwiek aktywności problem nie istnieje :)

To jest bardzo indywidualna sprawa, niektórzy w ogóle tego nie słyszą. Wystarczy wejść na forum Astro i można troche o tym poczytać. W gen3 ponoć problem występuje w lewym nauszniku ( i to nie u każdego).

Po części problem można rozwiązać starszym firmware - buczą tylko gdy używamy mikrofonu. Na najnowszym firmware buczą cały czas.

Dla mnie to nieporozumienie aby takiej klasy słuchawki buczały. Pomijam fakt baterii, która trzymała 6,45h ciągłego grania. Trochę słabo, tym bardziej, że w gen3 bateria ponoć trzyma 10-12h (mimo że jest taka sama).

Gen 1 - stojak / mini usb w słuchawkach

Gen 2- stojak / micro usb w słychawkach

Gen 3 - baza

Mimo wszystko słuchawki grały bardzo dobrze, wykonanie również na wysokim poziomie.

 

  • Thanks 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
13 minut temu, wojcik_dan napisał:

A to jeszcze jedno pytanie i już nie męczę-chyba;-)

Elite 800 czy Astro A50. Astro droższe o jakieś 200zł.

Kupiłem ostatnio Astro i niestety oddałem.

Dzisiaj przyszły TB 800, używałem je 30 min więc za dużo nie mogę napisać ( choćby w kwestii wygody, są wygodne ale minimalnie za mocno ściskają) mimo to już teraz wiem, że DLA MNIE lepsze są TB800. Słuchawki to jest bardzo indywidualna sprawa, nie da się napisać, że te będą dla ciebie najlepsze i hu...

Co byś nie wybrał, to dźwięk i tak jest kosmos w porównaniu do średniej klasy  headset (TB500, SONY itp).

 

Edytowane przez Gregor_TSK
  • Like 1
  • Thanks 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, wojcik_dan napisał:

A to jeszcze jedno pytanie i już nie męczę-chyba;-)

Elite 800 czy Astro A50. Astro droższe o jakieś 200zł.

Moje są już Belgii ;)

Porównam jak przyjadą z moimi SSHW i dam znać

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×