Skocz do zawartości
Patricko

Głośniki/słuchawki/itd. pod PS4

Rekomendowane odpowiedzi

Kurfaaaaaaa panicze co my tu na forumku mu sprzedaż nakręciliśmy ;)

 

Chyba każdy z NAS już będzie te TB800 miał, hahahaahahah......

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A to jeszcze jedno pytanie i już nie męczę-chyba;-)
Elite 800 czy Astro A50. Astro droższe o jakieś 200zł.
Dla mnie Astro nie ma sobie równych, szczególnie pod względem jakości wykonania. Tutaj masz metal na bokach, za cholerę tego nie złamiesz. Nie wiem jak ten model 800, ale poczytaj temat wstecz, niektórzy nawet zdjęcia dawali jak te TB nałogowo pękały w innych modelach.

Rób jak uważasz, najlepiej poczytaj jakieś konkretne recki, opinie ludzi, może nawet na redditcie coś znajdziesz. Wtedy sam zdecyduj.
  • Like 1
  • Thanks 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 16.10.2017 o 14:20, yogi79 napisał:

@DigitalMan_PL Jak  z budową tych TB800X? Konkretnie chodzi mi o pałąk tzn. czy jest czymś wzmocniony?

 

Powtórzę pytanie do posiadaczy TB800X. Czy jesteście w stanie coś powiedzieć na temat wytzrymałości pałąka w tych słuchawkach?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
11 godzin temu, DigitalMan_PL napisał:

Kurfaaaaaaa panicze co my tu na forumku mu sprzedaż nakręciliśmy ;)

 

Chyba każdy z NAS już będzie te TB800 miał, hahahaahahah......

No to pokłony mi tu składac bo odemnie sie zaczeło...............od kazdego po 50 zł na konto:1_grinning::good:

  • Sad 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
8 minut temu, yogi79 napisał:

 

Powtórzę pytanie do posiadaczy TB800X. Czy jesteście w stanie coś powiedzieć na temat wytzrymałości pałąka w tych słuchawkach?

 

Nie mam pojęcia jak będzie, ale wydaje się na solidny i mocny (choć dalej plastikowy)... 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@DigitalMan_PL Czy Twoje słuchawki też miały zamiar zaliczyć każdy kraj po drodze do Polski? :1_grinning:

Zastanawiam się czy dojadą na weekendowe granie :1_grinning:

 

 

środa, październik 18, 2017 Terminal DHL Godzina Ilość paczek
6 Przesyłka opuściła punkt tranzytowy - BRUSSELS - BELGIUM BRUSSELS - BELGIUM 00:39

1 Ilość paczek

5 Przesyłka procesowana - BRUSSELS - BELGIUM BRUSSELS - BELGIUM 18:39

1 Ilość paczek

4 Przesyłka awizowana w punkcie tranzytowym - BRUSSELS - BELGIUM BRUSSELS - BELGIUM 14:41

1 Ilość paczek

wtorek, październik 17, 2017 Terminal DHL Godzina Ilość paczek
3 Przesyłka opuściła punkt tranzytowy - DUBLIN - IRELAND, REPUBLIC OF DUBLIN - IRELAND, REPUBLIC OF 20:27

1 Ilość paczek

2 Przesyłka procesowana - DUBLIN - IRELAND, REPUBLIC OF DUBLIN - IRELAND, REPUBLIC OF 20:16

1 Ilość paczek

1 Przesyłka odebrana od nadawcy DUBLIN - IRELAND, REPUBLIC OF 17:21

1 Ilość paczek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
22 minuty temu, Greenadine napisał:

@DigitalMan_PL Czy Twoje słuchawki też miały zamiar zaliczyć każdy kraj po drodze do Polski? :1_grinning:

Zastanawiam się czy dojadą na weekendowe granie :1_grinning:

 

 

środa, październik 18, 2017 Terminal DHL Godzina Ilość paczek
6 Przesyłka opuściła punkt tranzytowy - BRUSSELS - BELGIUM BRUSSELS - BELGIUM 00:39

1 Ilość paczek

5 Przesyłka procesowana - BRUSSELS - BELGIUM BRUSSELS - BELGIUM 18:39

1 Ilość paczek

4 Przesyłka awizowana w punkcie tranzytowym - BRUSSELS - BELGIUM BRUSSELS - BELGIUM 14:41

1 Ilość paczek

wtorek, październik 17, 2017 Terminal DHL Godzina Ilość paczek
3 Przesyłka opuściła punkt tranzytowy - DUBLIN - IRELAND, REPUBLIC OF DUBLIN - IRELAND, REPUBLIC OF 20:27

1 Ilość paczek

2 Przesyłka procesowana - DUBLIN - IRELAND, REPUBLIC OF DUBLIN - IRELAND, REPUBLIC OF 20:16

1 Ilość paczek

1 Przesyłka odebrana od nadawcy DUBLIN - IRELAND, REPUBLIC OF 17:21

1 Ilość paczek

chyba idą razem z moimi :1_grinning: mam nadzieje ze dzisiaj PL i w weekend testujemy 

tb.jpg.269abd801dafbb6b2311e76ebc6e213a.jpg

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To ten sam kontener/bus w takim razie :1_grinning:

Tylko, że znając życie moja para przeleży jeszcze weekend w Warszawie, głupi ja że dałem adres dostawy na miejsce pracy a nie zamieszkania :1_grinning:
 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po Brukseli miałem Poznań, dopiero później Warszawę także o weekendzie zapomnij :1_grinning:

  • Sad 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
54 minuty temu, Greenadine napisał:

I aktualizacja statusu była dzień po dniu? To klops @Rambo8 :misio:

Także klops :)

Screenshot_2017-10-19-12-51-50-993_mobi.mgeek.TunnyBrowser.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam Astro A50 wersja 2 już 2 lata Jeśli chodzi o wykonanie to nie ma sobie równych, miałem wcześniej Trittony AX pro i Sony goldy i Sony pękły na składaniu po roku i siadł nadajnik USB, Trittony też pękły w 2 miejscach po roku.  Astro A50 po 2 latach są jak nowe Jeśli chodzi o dźwięk to super poza basami mogły by byś trochę lepsze Trirrony znacznie lepiej pod tym względem wypadały poza tym jestem zadowolony Czy  coś obecnie jest na rynku co by znacznie przewyższało jakościowo ASTRO A 50 ? oczywiście bezprzewodowe  

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wszyscy z Was piszą jakie to super są słuchawki np. Turtle Beach® Elite 800, i ja tego w żadnym wypadku nie neguję, że słuchawki Turtle 800 bardzo dobrze grają i w tej cenie jest to super zakup.

Tylko jak jeden wszyscy z Was zapomnieli że w słuchawkach Astro połowa ceny to MixAmp który sam w sobie kosztuje ponad 400 zł i to właśnie to małe urządzenie robi wielką różnicę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
19 minut temu, gagar napisał:

Wszyscy z Was piszą jakie to super są słuchawki np. Turtle Beach® Elite 800, i ja tego w żadnym wypadku nie neguję, że słuchawki Turtle 800 bardzo dobrze grają i w tej cenie jest to super zakup.

Tylko jak jeden wszyscy z Was zapomnieli że w słuchawkach Astro połowa ceny to MixAmp który sam w sobie kosztuje ponad 400 zł i to właśnie to małe urządzenie robi wielką różnicę.

Tak, w szczególności w słuchawkach bezprzewodowych A50... ( o których tu mowa).

Swoją drogą wystarczy trochę poczytać na zagranicznych forach, gdzie akurat nowe MixAmpy już nie są takie och... ach...

Edytowane przez Gregor_TSK

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wszystko co nowe nie jest już och ach gdyż każdy szuka oszczędności itp....samochody nowe też nie są och ach....więc co się dziwić jakimś tam słuchawkom ;-).

Szkoda ,że nie ma innej opcji oprócz Astro mixamp  lub ewentualnie TB Tactic coś tam no ale trudno.

Ja dzisiaj widziałem moje PLYRY i w nich np rozerwał się materiał na nauszniku , pomijając klejenie ich super glue ...lipa straszna ale co zrobisz taki mamy klimat.

Dlatego powoli mam dosyć testowania headsetów i zostaję przy mixamp i Beyerkach MMX300 a jak mi się uda wyrwać w dobrej kasie DT880  to kupię na testy bo gra to przyzwoicie jest mega wygodne a jak coś yebnie to mogę dokupić każdą ich cześć bez problemu.

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, Greenadine napisał:

@Rambo8 moja przesyłka już przekazana do doręczenia :1_grinning: 

ja własnie odebralem w pracy ;)

wygladaja jak nowe, najklejki foliowe itd 

przetestuje dopiero po poludniu

 

- widzę ze najnowszy firmware 1.31 juz wgrany

Edytowane przez Rambo8

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
31 minut temu, Rambo8 napisał:

ja własnie odebralem w pracy ;)

wygladaja jak nowe, najklejki foliowe itd 

przetestuje dopiero po poludniu

 

- widzę ze najnowszy firmware 1.31 juz wgrany

Podłącz słuchawki i stacje 2 kablami usb które sa w opakowaniu naraz w rózne porty i sprawdz jeszcze raz ......

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I do mnie dzisiaj dotarły w stanie nówka, niestety bateria rozładowana więc się musi podładować, wieczorem będą testy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, MrArt-PL napisał:

Podłącz słuchawki i stacje 2 kablami usb które sa w opakowaniu naraz w rózne porty i sprawdz jeszcze raz ......

miales racje - po podlaczeniu transmitera i sluchawek odpalila sie jego aktualizacja tez do 1.31

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niektórzy mają szczęścia dużo żeby inni mieli go mniej. Moje dotarły bez folii, nówkami nie są :24_stuck_out_tongue: 

Minimalne ryski na podstawce są+parę rysek na przyciskach. No i jakiś milimetrowy odprysk obok przycisku na jednym z nauszników.

Mam nadzieję, że nie kłamaliście i się nie zawiodę po podłączeniu :1_grinning:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×