Skocz do zawartości
Patricko

Głośniki/słuchawki/itd. pod PS4

Rekomendowane odpowiedzi

i jak wrazenia z TB800? :)

ja powoli sie przekonuję - najbardziej mi podpasował preset - Signature sound - przy innych z podwyzszonym basem juz jest za mocno - buczy dla mnie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi się podobają. Grają lepiej niż golfy i mają więcej możliwości personalizacji. Mi też najbardziej podpasowalo ustawienie profilu signature sound, chociaz nie mialem jeszcze szansy przetestowania chociażby profilu destiny czy bf. Szkoda tylko, że już nie aktualizują listy profili do gier.

 

  Jedyne co jest dziwne to to, że trzeba wyciszać tv/amplituner jak włącza się słuchawki bo dźwięk idzie przez oba źródła. Też tak macie?

Edytowane przez Greenadine

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, Rambo8 napisał:

ja powoli sie przekonuję - najbardziej mi podpasował preset - Signature sound - przy innych z podwyzszonym basem juz jest za mocno - buczy dla mnie

 

10 minut temu, Greenadine napisał:

Mi się podobają. Grają lepiej niż golfy i mają więcej możliwości personalizacji. Mi też najbardziej podpasowalo ustawienie profilu signature sound, chociaz nie mialem jeszcze szansy przetestowania chociażby profilu destiny czy bf. Szkoda tylko, że już nie aktualizują listy profili do gier.

 

Zdecydowanie najlepszy UNIWERSALNY w sumie preset :)

No co do listy presetów/gier to fakt mogliby coś aktualizować, lub zrobić opcję supportu fanowskiego...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Greenadine napisał:

Trzeba poszukać może jakieś customowe prezenty można ściągnąć z forów. @DigitalMan_PL też masz tak że musisz wyciszać tv jak masz słuchawki podłączone?

 

To normalne :) TO JEST największą zaletą, że możesz mieć kilka źródeł dźwięku... :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy w goldach też jest taka funkcja że mam dźwięk i na słuchawkach i na Ampli równocześnie czy to jest tylko wtedy gdy słuchawki są wpięte optykiem do transmitera tak jak np w TB500p?

Swoją drogą to zj...li to w PS4 że nawet wpinając zwykłe słuchawki w pada dźwięk w Ampli od razu się wycisza i nie można go włączyć żeby był i tu i tu.

W Xboxie śmiga to jak złoto, a funkcja ta jest mi bardzo potrzebna gdy ja gram, a ktoś obok ogląda.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W goldach z automatu wycisza Ci inne źródła dźwięku.

Zazwyczaj gram sam więc bardziej przeszkadza mi ten ficzer w tb800 niż pomaga, ale rzeczywiście po tym co mówicie można to użyć przy grze w kilka osób :1_grinning:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie, mam jeszcze pytanie od nośnie minimalnego szumu w TB800P (jak jesteśmy np. w menu konsoli gdy nie gra dzwięk). U mnie jest delikatny szum, jak włącze noise cancelling to jest już lepiej, ale w słuchawkach słyszę odgłos z mikrofonu. Wy też tak macie? Swoją drogą 500P  nie miały redukcji szumów a i tak szum był mniejszy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
45 minut temu, Gregor_TSK napisał:

Panowie, mam jeszcze pytanie od nośnie minimalnego szumu w TB800P (jak jesteśmy np. w menu konsoli gdy nie gra dzwięk). U mnie jest delikatny szum, jak włącze noise cancelling to jest już lepiej, ale w słuchawkach słyszę odgłos z mikrofonu. Wy też tak macie? Swoją drogą 500P  nie miały redukcji szumów a i tak szum był mniejszy.

Ja mam zawsze włączony noise cancelling i też mam delikatny szum ale odgłosu z mikrofonu nie słyszę.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Trzeba poszukać może jakieś customowe prezenty można ściągnąć z forów. [mention=52712]DigitalMan_PL[/mention] też masz tak że musisz wyciszać tv jak masz słuchawki podłączone?
Optyk idzie niezależnie od HDMI.
Zawsze tak było.

Wysłane z mojego Redmi Note 4 przy użyciu Tapatalka

W goldach z automatu wycisza Ci inne źródła dźwięku.
Zazwyczaj gram sam więc bardziej przeszkadza mi ten ficzer w tb800 niż pomaga, ale rzeczywiście po tym co mówicie można to użyć przy grze w kilka osób :1_grinning:
Goldy są podłączone jako słuchawki na USB.
Tu masz 2 osobne urządzenia.
Pod USB masz słuchawki a pod optyk kino domowe.

Wysłane z mojego Redmi Note 4 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam.
Parę dni temu kupiłem słuchawki Steelseries Arctis 7.
Podłączenie, dźwięk - wszystko ok. Jednak pojawia się problem z regulacją głośności gry/imprezy na prawym nauszniku. Dając na maksa priorytet dźwięku z gry niestety impreza także nieznośnie głośna się robi.
Nadając priorytet imprezy słuchawki całkowicie się wyciszają i nie słychać ani gry ani imprezy...
Jakieś pomysły?

Wysłane z mojego HTC 10 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobra po ponad tygodniu testowania mogę coś więcej powiedzieć o TB800

Dzisiaj po tygodniu grania wróciłem na chwilę do SSHW i to było tylko na chwilę. ;)

Zdecydowanie zostają żółwie ;)

Dźwięk bardziej soczysty, czystszy, bas czuć mocniej.

Nie od razu mi podpasowały - po prawie 1.5 roku grania na SSHW jak je odpaliłem miałem uczucie beczki (podobnie jak kiedyś w TB500) ale to chyba przez to że są mocno dopasowane i dociskają na uszy - można się przyzwyczaić.

Na minus wiadomo że bateria, wykonanie nie jest tak mocno gorsze. Najbardziej przypasował mi preset Signature Sound.

Na pewno lepiej grają muzykę np z tel od SSHW. 

Podsumowując żółwie zostają SSHW sprzedaję ;) - ktoś chce w idealnym stanie kupione w Xkomie na gwarancji? ;)

 

Pozycjonowanie również mają lepsze, wyższe dźwięki również bardziej uwydatnione i "czystsze" - ogólnie dźwięk jest lepszy i na konsoli i muzyka w stereo. - gram tylko na PS4Pro

Co do mikrofonu to nawet nie testowałem - ale chlopaki potwierdzaja ze jest slabiak :)

Za takie pieniądze grzech nie wziąć (nawet sie nie zastanawiac i nie brac Goldów tylko dołożyć) - jednym słowem jestem zadowolony i polecam.

Edytowane przez Rambo8
  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
12 godzin temu, MrArt-PL napisał:

Ja mam zawsze włączony noise cancelling i też mam delikatny szum ale odgłosu z mikrofonu nie słyszę.

Proszę,  zobacz czy jak wyłączysz noise cancelling to masz odsłuch? . 

Czyli delikatny szum jak nie ma dźwięku to standard :) (lubię się czepiac). U mnie turtle też zostają.  Bass, pozycjonowanie  w tym headsecie to coś pięknego. 

Edytowane przez Gregor_TSK

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witam.
Parę dni temu kupiłem słuchawki Steelseries Arctis 7.
Podłączenie, dźwięk - wszystko ok. Jednak pojawia się problem z regulacją głośności gry/imprezy na prawym nauszniku. Dając na maksa priorytet dźwięku z gry niestety impreza także nieznośnie głośna się robi.
Nadając priorytet imprezy słuchawki całkowicie się wyciszają i nie słychać ani gry ani imprezy...
Jakieś pomysły?

Wysłane z mojego HTC 10 przy użyciu Tapatalka


Wygląda na to że mąż źle skonfigurowane na konsoli źródła dźwięku?
Proszę,  zobacz czy jak wyłączysz noise cancelling to masz odsłuch? . 
Czyli delikatny szum jak nie ma dźwięku to standard (lubię się czepiac). U mnie turtle też zostają.  Bass, pozycjonowanie  w tym headsecie to coś pięknego. 
...a u mnie zostać zostaną ale mikrofon dramat.
Czekam na grudzień i nowe słuchawki do xboxa żeby zrobić test mikrofonu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mikrofon w TB800 jest lepszy niż w goldach, tak przynajmniej mówią moi znajomi na imprezach. Jedyne co to trzeba było prawie na maksa ustawić czułość mikrofonu bo gorzej wyłapuje ciche rozmowy.

Wg znajomych brzmię lepiej niż na goldach ale ciszej, podregulowanie tego w ustawieniach pomogło.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiedziałem, że jak już zacząłem myśleć o tych TB800 to w końcu je kupię...

 

No i miałem rację. Właśnie zamówiłem :) W przyszłym tygodniu powinny być, mam nadzieję że będą w fajnym stanie. 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No moje już wysłane w drogę powrotną są na dzień dzisiejszy w Belgi, wymiana na dobry egzemplarz i powrót do mnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie znalazły by się jakies słuchawki z mikrofonem (najlepiej odłączanym) które podłącze do ps4 i komputera? Budrzet no nie wiem do 600-700zł?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, Ak-47 napisał:

Panowie znalazły by się jakies słuchawki z mikrofonem (najlepiej odłączanym) które podłącze do ps4 i komputera? Budrzet no nie wiem do 600-700zł?

Do PC i PS4 spoko działają SSHW - mam do sprzedania - Napisałem priv

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, Ak-47 napisał:

Panowie znalazły by się jakies słuchawki z mikrofonem (najlepiej odłączanym) które podłącze do ps4 i komputera? Budrzet no nie wiem do 600-700zł?

Tu masz aukcję gościa od którego Wszyscy kupują, 90% ludzi bardzo zadowolona także chyba warto .

http://allegro.pl/turtle-beach-ear-force-elite-800-tbs-3390-02r-i6744262752.html#thumb/1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Tu masz aukcję gościa od którego Wszyscy kupują, 90% ludzi bardzo zadowolona także chyba warto .
http://allegro.pl/turtle-beach-ear-force-elite-800-tbs-3390-02r-i6744262752.html#thumb/1
Tu większość ludzi z forumka u niego kupiła... Ma 2 aukcje, jedne to wersja PS4, drugie to wersja Xbox

Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Teraz, DigitalMan_PL napisał:

Tu większość ludzi z forumka u niego kupiła... Ma 2 aukcje, jedne to wersja PS4, drugie to wersja Xbox

Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka
 

tych do Xa juz jakis czas nie ma

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po jakim czasie od zamówienia wysłali wam TB800? Zamówiłem sluchawy w piątek wieczorem i nie dostałem dzisiaj żadnej wiadomości o wysyłce, a w aukcji nie ma informacji o czasie realizacji. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Po jakim czasie od zamówienia wysłali wam TB800? Zamówiłem sluchawy w piątek wieczorem i nie dostałem dzisiaj żadnej wiadomości o wysyłce, a w aukcji nie ma informacji o czasie realizacji. 
A w aukcji jest info do 5 dni maja czas na wysyłkę...

Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, maciek1422 napisał:

Po jakim czasie od zamówienia wysłali wam TB800? Zamówiłem sluchawy w piątek wieczorem i nie dostałem dzisiaj żadnej wiadomości o wysyłce, a w aukcji nie ma informacji o czasie realizacji. 

Jakbym słyszał @DigitalMan_PL zaraz po zakupie :24_stuck_out_tongue: 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×