Skocz do zawartości
Patricko

Głośniki/słuchawki/itd. pod PS4

Rekomendowane odpowiedzi

Fachowcy, macie może doświadczenie że słuchawkami Plantronics RIG SCEE?

Bo w sieci cicho na ich temat.

Alternatywnie Plantronics RIG 500?

Ktoś coś?

 

Wysłane z mojego ONEPLUS A3003 przy użyciu Tapatalka

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

2 godziny temu, waski88 napisał:

mam pytanko czy te sluchawki beda dzialac z ps4 chodzi o JABRA STEP WIRELESS

http://www.jabra.pl/products/bluetooth/jabra_step_wireless/jabra_step_wireless

 

NIE

 


Technologia łączności bezprzewodowej: Bluetooth
Obsługuje łączność™ bezprzewodową Bluetooth
Wersja Bluetooth: 4.0
Obsługuje wersję Bluetooth® 4.0

Edytowane przez SephiroT

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
22 godzin temu, SephiroT napisał:

 

 

NIE

 


Technologia łączności bezprzewodowej: Bluetooth
Obsługuje łączność™ bezprzewodową Bluetooth
Wersja Bluetooth: 4.0
Obsługuje wersję Bluetooth® 4.0

a dlaczego nie beda dzialac pytam bo jestem laikiem w tych sprawach

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

...bo PS4 nie obsługuje słuchawek na BlueTooth.

BlueTooth jest zarezerwowany tylko dla pada.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i stało się, dziś padło moje kino domowe Pioneera, które dzielnie służyło mi parę lat. Liczyłem na naprawę, ale ta okazała się kompletnie nieopłacalna (ok. 1000 zł za naprawę). Kompletnie nie planowałem teraz wymiany sprzętu audio, ale chyba przed tym nie ucieknę.

Jestem laikiem jeśli chodzi o parametry audio i składanie odpowiedniego sprzętu. Do tej pory miałem zestawy kina domowego 5.1 (w przedziale cenowym 1500-1700 zł). Do grania i oglądania filmów w bloku w zupełności mi to wystarczyło. Przeglądałem teraz neta, żeby kupić coś Pioneera, ale wybór zestawów jest strasznie mały. No i Pioneera wykupiło Onkyo (szok). Czy jakaś mądra głowa jest mi w stanie polecić jakiś zestaw grający w przedziale 1500-3000 zł? Czy iść w jakieś proste zestawy kina domowego 5.1, czy lepiej kupić amplituner i oddzielnie głośniki? Audiofilem nie jestem. Będę wdzięczny za wszelkie opinie na bazie Waszych doświadczeń.

UPDATE

Mam możliwość kupienia zestawu Harman Kardon BDS 635 za 3200.

Pytanie czy warto pakować się w coś takiego? Czy lepiej wyjdzie coś złożyć? 

Edytowane przez Tomisior

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy było takie pytanie, ale pierwszy raz wchodzę na ten temat :good:

Obecnie posiadam takie podłączenie:
TV -----> amplituner, ps4 -----> amplituner przesyła dźwięk i obraz. Wiadomo śmiga, że aż miło :1_grinning: ale...
Powiedzmy, że wychodzi ps5 pod które kupuje sobie nowy telewizor 4k.
Czy po wpięciu telewizora 4k do zwykłego wejścia hdmi w amplitunerze (bo widziałem , że nowsze amplitunery posiadają już wejścia 4khdmi) i nowej konsoli do niego amplituner prześle sygnał UHD?
Czy np będę mógł podpiąć np dźwięk do tv kablem optycznym do amplitunera a ps5 bezpośrednio do tv aby uzyskać po prostu dźwięk w kinie domowym?

Może to trochę porypanie napisane ale pewnie posiadacze PS4pro i tv 4k już znają odpowiedź :1_grinning:
Dziękuję za pomoc !

 

Edytowane przez Lightbringer

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

...a to nie jest przypadkiem zależne od tego jakie HDMI jest użyte w amplitunerze?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakie polecacie słuchawki pod ps4? Nie mam jakiś preferencji w kwestii kablowe czy bezprzewodowe, nie robi mi to różnicy, bardziej zależy mi na możliwie jak najlepszej jakości dźwięku. Bo z tego co słyszałem to niby bezprzewodowe oferują gorszą jakość, ale znowu przecież gdy podpinamy słuchawki pod pada to on też świetnej jakości nie daje bo dźwięk dalej jest przesyłany przez BT, więc zastanawia mnie czy takie bezprzewodowe dedykowane pod ps nie są lepsze? No i w sumie jeszcze czy słuchawki z wejściem USB działają po podłączeniu do konsoli? Bo to wydaje mi się byłoby jakościowo najlepsze rozwiązanie, ale nie wiem czy jest taka opcja

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Milion postów o słuchawkach jest w tym temacie a tu znowu:::: co polecacie .... "rence opadajo " ;-))

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czy głośniki 2.1 podłączane jackiem do monitora będą działały dobrze czy działać będzie  1 głośnik i subwoofer?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pytanie do używających Steelseries Siberia 800/ Wireless H. Dzisiaj zauważyłem że na odbiorniku nie wyświetla mi całych napisów tylko pierwsza literę wyrazu np. zamiast Source jest S, zamiast Options jest O itd. Cały czas było ok do dzisiaj. Ktoś ma jakis pomysł? @SephiroT

 

Wysłane z mojego EVA-L19 przy użyciu Tapatalka

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@SephiroT

Właśnie nie, bo wszystko inne się wyświetla np. przy zmianie głośności cały pasek się wyświetla, przy podłączeniu /odlaczaniu słuchawek wyświetla się ikona słuchawek i napis connected /disconnected

 

Problem jest z napisami w menu głównym oraz z nazwami źródeł. Zauważyłem, że np. zamiast Playstation jest P, a gdy ekranik się przyciemni to pojawia się P7 :sad:

 

 

Edytowane przez fin3st19

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nigdy tak nie miałem więc mogę jedynie zgadywać że albo jest problem z wyświetlaczem albo z softem?

Pogoogluj trochę, napisz na support SS.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie. Który headset z hyperx warto kupić do PS4 i Xboxa ? Revolver czy cloud II ? W zasadzie to nie potrzebuję żadnego 7.1 bo to i tak kiszka to może jeszcze cloud 1 albo core ?

 

Wysłane z mojego HUAWEI VNS-L31 przy użyciu Tapatalka

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, kamilradom1910 napisał:

Panowie. Który headset z hyperx warto kupić do PS4 i Xboxa ? Revolver czy cloud II ? W zasadzie to nie potrzebuję żadnego 7.1 bo to i tak kiszka to może jeszcze cloud 1 albo core ?

 

Wysłane z mojego HUAWEI VNS-L31 przy użyciu Tapatalka

 

 

Wybierz Revolver albo Revolver S 7.1 - graja naprawdę dobrze.Te drugie mają kartę dzwiękową 7.1 która naprawdę fajnie gra-pierwsze są stereo. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem jak grają ale od strony "technicznej" Cloud 2 mają USB pod PS4 i kabel 3.5" pod Xboxa 1 (Cloud 1 mają sterowniki USB do Xboxa 1).

Brałbym raczej coś pod USB a nie wpinane do pada.

Pady/adaptery w Xboxie nie zawsze poprawnie działają ze słuchawkami a przeważnie im słabsze baterie tym bardziej buczy mikrofon w party co niezmiernie wkurza innych.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@MrArt-PL no i sam już nie wiem które wybrać :) Revolvery mogę mieć używki z dwuletnią gwarancją z Cex w cenie nowych II. Obie 50£. Powiedz mi jeszcze bo chyba miałeś 1 (a to jest chyba to samo co 2) duża jest różnica między nimi ? Narazie będą podłączane pod Nacona bez żadnych kart narazie. Jak z poziomem głośności ?

W revolver nie dzwoni Ci nic jak udezysz w ten metalowy pałąk?

Teraz używam słuchawek od telefonu skullcandy smokin buds 2 które są bardzo głośne pod samym padem, dźwiękowo nawet spoko tylko jak długo je mam w uszach to czuję dyskomfort.

 

Wysłane z mojego HUAWEI VNS-L31 przy użyciu Tapatalka

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
14 godzin temu, kamilradom1910 napisał:

Panowie. Który headset z hyperx warto kupić do PS4 i Xboxa ? Revolver czy cloud II ? W zasadzie to nie potrzebuję żadnego 7.1 bo to i tak kiszka to może jeszcze cloud 1 albo core ?

 

Wysłane z mojego HUAWEI VNS-L31 przy użyciu Tapatalka

 

 

 

Cloudy II nie działa karta dźwiękowa pod PS4 usb, barak jakiejkolwiek regulacji , podłączone pod pada grają cicho. Jeśli chodzi o wykonanie i spasowanie OK.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie lepiej kupić słuchawki sony platinum lub goldy, które są kompatybilne w 100% z konsolą ps4, zamiast jakiś wynalazków?! Posiadam goldy półtora roku i jest ok. Ludzie, to lubią sobie życie utrudniać. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Labeo2015 słowo klucz "Xbox one i ps4"

To, że Ty się ograniczasz do jednego sprzętu nie znaczy że inni tez tak robią ;) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
9 minut temu, Labeo2015 napisał:

Nie lepiej kupić słuchawki sony platinum lub goldy, które są kompatybilne w 100% z konsolą ps4, zamiast jakiś wynalazków?! Posiadam goldy półtora roku i jest ok. Ludzie, to lubią sobie życie utrudniać. 

 

 

Albo...... poczytać w sieci które są kompatybilne a które nie i nie dawać takich głupich odpowiedzi ? bo nie ma słuchawek 50 % kompatybilnych, 40 % albo 100 %. Albo słuchawki są kompatybilne albo nie. Dziwne żeby ich własne słuchawki pod konsolę nie były kompatybilne z ich własną konsolą...... inne firmy mają dużo ciekawych rozwiązań.

Ja np używam https://shop.turtlebeach.com/us/headsets/xbox-one/elite-pro i nie zamieniłbym w życiu na te od Sony, choćby kopali mnie po słuchawkach ;p.

 

@SephiroT Dokładnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
23 minut temu, Wroblos napisał:

 

 

Albo...... poczytać w sieci które są kompatybilne a które nie i nie dawać takich głupich odpowiedzi ? bo nie ma słuchawek 50 % kompatybilnych, 40 % albo 100 %. Albo słuchawki są kompatybilne albo nie. Dziwne żeby ich własne słuchawki pod konsolę nie były kompatybilne z ich własną konsolą...... inne firmy mają dużo ciekawych rozwiązań.

Ja np używam https://shop.turtlebeach.com/us/headsets/xbox-one/elite-pro i nie zamieniłbym w życiu na te od Sony, choćby kopali mnie po słuchawkach ;p.

 

@SephiroT Dokładnie.

Twoje odpowiedzi są raczej głupie. Wygrałem w konkursie słuchawki logitech g633, które posiadają dzwięk 7.1 ,nie działający na PS4, tylko na pc. Tak więc nie są kompatybilne w 100%. 

Edytowane przez Labeo2015

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×