Skocz do zawartości
Patricko

Głośniki/słuchawki/itd. pod PS4

Rekomendowane odpowiedzi

Taa ale do tego trzeba jednak "dorosnąć" też kiedyś miałem klapki na sprzęt od Sony.

Dobrze ,że już to mi przeszło i jak czytam ,że lud inwestuje w ich Platinum po 650 zł to aż mną trzęsie ;-))

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, Labeo2015 napisał:

Twoje odpowiedzi są raczej głupie. Wygrałem w konkursie słuchawki logitech g633, które posiadają dzwięk 7.1 ,działający tylko na pc. Tak więc nie są kompatybilne w 100%. 

 

 

Brawo ty, tylko kogo to obchodzi ? Poza tym on pytał się o konsolę a nie PC. Kompatybilność nie uznaje procentowego podziału. Albo sprzęt jest kompatybilny i działa, albo nie, lub wspiera dany sprzęt tylko częściowo, ale nie istnieje coś takiego jak dziwny % podział. I Przy każdych słuchawkach jest wyraźnie napisane czy wspierają dany sprzęt i co dokładnie.  Więc sorry ale twoja wypowiedź wcale mu nie pomaga, i bardzo mu ułatwisz życie jak poradzisz wydać kupę kasy na wcale nie takie świetne słuchawki od Sony żeby sobie ,,Nie utrudniać".

 

 

 

@Banan91PL

 

Powinny działać i z Xbox one i z PS4. Ale polecam poczytać o nich konkretnie, bo sam ich nie mam więc ciężko ocenić, a słuchawki to taki sprzęt który trzeba samemu przetestować.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
8 minut temu, Wroblos napisał:

 

 

Brawo ty, tylko kogo to obchodzi ? Poza tym on pytał się o konsolę a nie PC. Kompatybilność nie uznaje procentowego podziału. Albo sprzęt jest kompatybilny i działa, albo nie, lub wspiera dany sprzęt tylko częściowo, ale nie istnieje coś takiego jak dziwny % podział. I Przy każdych słuchawkach jest wyraźnie napisane czy wspierają dany sprzęt i co dokładnie.  Więc sorry ale twoja wypowiedź wcale mu nie pomaga, i bardzo mu ułatwisz życie jak poradzisz wydać kupę kasy na wcale nie takie świetne słuchawki od Sony żeby sobie ,,Nie utrudniać".

 

 

 

@Banan91PL

 

Powinny działać i z Xbox one i z PS4. Ale polecam poczytać o nich konkretnie, bo sam ich nie mam więc ciężko ocenić, a słuchawki to taki sprzęt który trzeba samemu przetestować.

A astro a40 jest wersja z mixampem do xboxa będą dobre do xa i ps4 ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Banan91PL napisał:

A astro a40 jest wersja z mixampem do xboxa będą dobre do xa i ps4 ?

 

 

Tak, nie powinno być żadnego problemu.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
29 minut temu, Labeo2015 napisał:

Twoje odpowiedzi są raczej głupie. Wygrałem w konkursie słuchawki logitech g633, które posiadają dzwięk 7.1 ,nie działający na PS4, tylko na pc. Tak więc nie są kompatybilne w 100%. 

 

http://gaming.logitech.com/pl-pl/product/g633-7-1-surround-sound-gaming-headset

Cytuj

 

WYMAGANIA SYSTEMOWE
Windows® 10, Windows 8, Windows 8.1, Windows 7, PS4™ lub Xbox One™
Port USB lub złącze audio 3,5 mm
Połączenie internetowe do opcjonalnego pobrania oprogramowania* 

* Dźwięk przestrzenny 7.1 Dolby® Surround Sound, konfiguracja podświetlenia oraz programowanie przycisków G wymagają oprogramowania Logitech Gaming Software. Dostępne do pobrania na stronie gaming.logitech.com/support.

 

 

Są kompatybilne! Działają z PS4 Xbone i PC.

Dźwięk 7.1 jest robiony (sztucznie) przez ich oprogramowanie. Nie wysilili się na własną kartę dźwiękową. 

Wystarczy przeczytać ale lepiej wyzywać innych za swoją niewiedze lub inne pojmowanie świata,

Rozumiem, wygrałeś, pewnie byś wcześniej przeczytał jak byś kupił dla siebie.

 

W odróżnieniu od PS4, Xbox już ma opcję robienia własnego sztucznego dźwięku przestrzennego więc oprogramowanie ze słuchawek nie potrzebne ;) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A50 gen 2 pasuje do XO i PS4 ale lepiej kupić wersje z XO bo jest dodatkowo kabelek czatu do pada a w wersji od PS4 tego nie ma.Sam Mixamp pasuje tu i tu i tam też pasuje ;-) 

 

 

 

Edytowane przez Fakers
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Wroblos napisał:

 

 

Brawo ty, tylko kogo to obchodzi ? Poza tym on pytał się o konsolę a nie PC. Kompatybilność nie uznaje procentowego podziału. Albo sprzęt jest kompatybilny i działa, albo nie, lub wspiera dany sprzęt tylko częściowo, ale nie istnieje coś takiego jak dziwny % podział. I Przy każdych słuchawkach jest wyraźnie napisane czy wspierają dany sprzęt i co dokładnie.  Więc sorry ale twoja wypowiedź wcale mu nie pomaga, i bardzo mu ułatwisz życie jak poradzisz wydać kupę kasy na wcale nie takie świetne słuchawki od Sony żeby sobie ,,Nie utrudniać".

 

 

 

@Banan91PL

 

Powinny działać i z Xbox one i z PS4. Ale polecam poczytać o nich konkretnie, bo sam ich nie mam więc ciężko ocenić, a słuchawki to taki sprzęt który trzeba samemu przetestować.

Wiem, że chodzi o słuchawki do konsoli. Wspomniałem o słuchawkach logitech artemis spectrum g633, ponieważ też można je podłączyć do konsoli. Ale co z tego, jak trzeba je podłączyć kabelkiem do pada, bo jak podłączymy przez usb, nie będzie działał mic. Co z tego, że oferują 7.1 surround, jak tylko działa na pc. Dlatego wychodzę  z założenia, że lepiej kupić słuchawki dedykowane-chcesz grać stereo, grasz. Chcesz mieć dzwięk przestrzenny, grasz. Chcesz wyciszyć ludzi na imprezie w trakcie gry-wyciszasz. Chcesz wyciszyć grę, żeby pogadać ze znajomymi-robisz to, gdzie nie można powiedzieć tego o innych słuchawkach, które są kompatybilne, ale z pewnymi ograniczeniami.  Jak kogoś stać na dwie konsole, to będzie go stać na dwie pary słuchawek. 

Edytowane przez Labeo2015

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widzisz, Steelseriess H Wireless na przykład spełniają wymienione przez Ciebie funkcje na obu konsolach chociaż na Xbone gorzej ale kompatybilne są. I co teraz?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)
O 23.04.2017 o 22:13, kamilradom1910 napisał:

@MrArt-PL no i sam już nie wiem które wybrać :) Revolvery mogę mieć używki z dwuletnią gwarancją z Cex w cenie nowych II. Obie 50£. Powiedz mi jeszcze bo chyba miałeś 1 (a to jest chyba to samo co 2) duża jest różnica między nimi ? Narazie będą podłączane pod Nacona bez żadnych kart narazie. Jak z poziomem głośności ?

W revolver nie dzwoni Ci nic jak udezysz w ten metalowy pałąk?

Teraz używam słuchawek od telefonu skullcandy smokin buds 2 które są bardzo głośne pod samym padem, dźwiękowo nawet spoko tylko jak długo je mam w uszach to czuję dyskomfort.

 

Wysłane z mojego HUAWEI VNS-L31 przy użyciu Tapatalka

 

 

Z tym pałąkiem nic nie robiłem ale widziałem że ludzie obszywają/oklejają ten pałąk i problem znika.Ja używam Revolverów z mixampem Astro 5.8 więc grają rewelacyjnie i nigdy ich do pada nie podłączałem.Ta nowa wersja Revolver S ma swoją kartę dzwiekową 7.1 i w przeciwieństwie do Cloud II działa z PS4 w 100%-możesz regulować głośność gra-czat/zmieniać ustawienia do gier czyli gotowe presety itd.Wada dla niektórych-nie są bezprzewodowe tylko działają pod usb.

Wracając do rozmowy na temat uniwersalnego headsetu do PS4 i Xone proponuje zainteresować się tym sprzętem;

LucidSound LS40 7.1

https://www.lucidsound.com/headsets/ls40.html

Headset zbiera rewelacyjne recenzję tylko dostępność w naszym kraju jak zwykle zjebana........sam o nim myśle ponieważ od 2 tygodni stałem się posiadaczem Xone i męczy mnie ciągłe odpinanie/przypinanie nadajnika od Astro ze względu że X jest w salonie czyli jakieś 5 metrów od mojego pokoju uciech.

Edytowane przez MrArt-PL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ma ktos do polecenia jakies audio typu glosniki i subwoofer albo jakis fajny soundbar glownie do ps4, czasem film, muzyka? Do, nie wiem, 600pln? Da sie cos ciekawego dostac? Fajnie jakby dalo sie puscic muzyke przez streaming, zestaw nie musi byc wireless, nawet lepiej jakby nie byl. Dzieeki.

 

Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie (i Panie jeśli któraś to czyta :)) ja wiem,że pytań o słuchawki było milion, ale stron jest ponad 260, na ostatnich kilku i początkowych kilku odpowiedzi nie znalazłem a szukam słuchawek do konsoli. Tylko i wyłącznie do PS4, bezprzewodowe,wygodne i co konieczne - nowe. Jakoś mam barierę przed używanymi.

Najchętniej wydałbym do 200 zł na słuchawki. Szukam tańszej alternatywy dla Goldów od Sony. Słuchafony głównie do The Division ( ewentialnie podepnę do pc pod RS:Siege) więc strzelanki. Zależy mi na dobrym mikrofonie coby ludzie mnie rozumieli, dźwięk jest kwestią drugorzędną - żaden ze mnie audiofil, jeśli już coś określać to wolę raczej basowe i ciepłe słuchawki. Na allegro odkryłem jakieś stare Logitechy F540 i jakieś Zealot, które niby można z PS ale nie znam kompletnie marki...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Panowie (i Panie jeśli któraś to czyta :)) ja wiem,że pytań o słuchawki było milion, ale stron jest ponad 260, na ostatnich kilku i początkowych kilku odpowiedzi nie znalazłem a szukam słuchawek do konsoli. Tylko i wyłącznie do PS4, bezprzewodowe,wygodne i co konieczne - nowe. Jakoś mam barierę przed używanymi.

Najchętniej wydałbym do 200 zł na słuchawki. Szukam tańszej alternatywy dla Goldów od Sony. Słuchafony głównie do The Division ( ewentialnie podepnę do pc pod RS:Siege) więc strzelanki. Zależy mi na dobrym mikrofonie coby ludzie mnie rozumieli, dźwięk jest kwestią drugorzędną - żaden ze mnie audiofil, jeśli już coś określać to wolę raczej basowe i ciepłe słuchawki. Na allegro odkryłem jakieś stare Logitechy F540 i jakieś Zealot, które niby można z PS ale nie znam kompletnie marki...

Do 200 zł nie dostaniesz nowych, bezprzewodowych słuchawek.

 

Wysłane z mojego Che2-L11 przy użyciu Tapatalka

 

 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)
8 godzin temu, szuldi82 napisał:

Do 200 zł nie dostaniesz nowych, bezprzewodowych słuchawek.

 

A najtańsza sensowna opcja ? 

TURTLE BEACH EAR FORCE STEALTH 400 - dobra opcja ? Widziałem tutaj parę pozytywnych opinii na ich temat

Edytowane przez dawidos160

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  Jeszcze wczoraj sam zachwalał bym Turtle Beach i piał z zachwytu jaki to dobry sprzęt, jaką mają wspaniałą jakość dźwięku jak na tą cene, itp.  Ale godzinę temu w moich Turtle Beach 500p pękł pałąk z lewej strony. 

Jestem zdrowo wqu... bo jednak sprzęt do tanich budżetówek nie należał a okazał się słabej jakości. Słuchawki mam od sierpnia 2016, chuchałem na nie i dbałem o nie jak o każdy mój sprzęt. Tritony do PS3 ciągle wyglądają jak nowe, nic nie pęka pomimo kilku lat intensywnego użytkowania. 

 

  Spróbuje je reklamować w ole ole, ale podejrzewam że mogą robić problemy. Tym bardziej że faktura nie jest wystawiona na mnie. Najgorsze jest to że zrezygnowałem z headsetu sony właśnie dlatego że miał on problem z pękającym pałąkiem. I kupiłem w dobrej cenie na allegro prawie nowe TB (dlatego faktura jest na kogoś innego).

 

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  Jeszcze wczoraj sam zachwalał bym Turtle Beach i piał z zachwytu jaki to dobry sprzęt, jaką mają wspaniałą jakość dźwięku jak na tą cene, itp.  Ale godzinę temu w moich Turtle Beach 500p pękł pałąk z lewej strony. 

Jestem zdrowo wqu... bo jednak sprzęt do tanich budżetówek nie należał a okazał się słabej jakości. Słuchawki mam od sierpnia 2016, chuchałem na nie i dbałem o nie jak o każdy mój sprzęt. Tritony do PS3 ciągle wyglądają jak nowe, nic nie pęka pomimo kilku lat intensywnego użytkowania. 

 

  Spróbuje je reklamować w ole ole, ale podejrzewam że mogą robić problemy. Tym bardziej że faktura nie jest wystawiona na mnie. Najgorsze jest to że zrezygnowałem z headsetu sony właśnie dlatego że miał on problem z pękającym pałąkiem. I kupiłem w dobrej cenie na allegro prawie nowe TB (dlatego faktura jest na kogoś innego).

 

 

 

Ale w tym temacie tyle razy było pisane że ten model nie dość że pęka to jeszcze w dużej ilości przypadkach buczy mikrofon

 

Wysłane z mojego Che2-L11 przy użyciu Tapatalka

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie.

Sam je złamaniem.

Reklamuj.

Ja nowe po reklamacji sprzedałem od razu.

Jak sklep się będzie kłócił to pisz do TB.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Działa komuś zapisywanie profili w konsoli na słuchawka sony headset 2.0? U mnie po wyjściu z aplikacji wszystko się resetuje : /

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ikona wybranego profilu znika, to fakt ale jest on cały czas zapisany pod 1 lub 2. Bez sensu ale tak jest. Sprawdzalem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ok. Dzięki za info. Przy moim testowaniu pewnie bym nie widział różnicy ;). I rozumiem, że profilu nr 1 nie da się zmienić? Bo u mnie jest cały czas "szare".

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam problem z turtle beach 500p po ostatniej aktualizacji ps4 pokretlo od czatu reguluje i glosnosc gry i czatu, a pokretlo od gry nie reaguje wgl. Nie jest to problem z moim egzemplarzem bo brat ma te same i ten sam problem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Mam problem z turtle beach 500p po ostatniej aktualizacji ps4 pokretlo od czatu reguluje i glosnosc gry i czatu, a pokretlo od gry nie reaguje wgl. Nie jest to problem z moim egzemplarzem bo brat ma te same i ten sam problem.

Zobacz na konsoli w ustawieniach dźwięku. Może przestawiło się po aktualizacji. W opcjach są dwie możliwości, całość dźwięku czy jakoś tak i jeszcze druga, nie pamiętam jaka ale chyba ta drugą opcję musisz ustawić.

 

Wysłane z mojego Che2-L11 przy użyciu Tapatalka

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Mam problem z turtle beach 500p po ostatniej aktualizacji ps4 pokretlo od czatu reguluje i glosnosc gry i czatu, a pokretlo od gry nie reaguje wgl. Nie jest to problem z moim egzemplarzem bo brat ma te same i ten sam problem.

Wygląda na to że na konsoli masz całość dźwięku na słuchawki piszczoną a nie czat na słuchawki a gra na optyka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ogarniete, dzieki :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chcialem zapytać czy przypadkiem ktos nie mial do czynienia z soundbarem sony ht ct800, i mógł cos napisać model 790 jest 300zl tańszy i zastanawiam sie co wybrać, od czasu do czasu jakis film oglądam i po prostu chcialem cos lepszego od glosnikow w tv a zestaw 5,1 to za duzo kabli, z góry dziekuje za pomoc.

 

Wysłane z mojego HUAWEI GRA-L09 przy użyciu Tapatalka

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×