Welcome to PS Site Forum - ... o PLAYSTATION wiemy wszystko!

Zarejestruj się, aby uzyskać dostęp do wszystkich funkcji. Po zarejestrowaniu i zalogowaniu się, będziesz w stanie dostosować swój profil, otrzymywać punkty reputacji jako nagrodę za złożenie zawartości, a także komunikować się z innymi użytkownikami za pośrednictwem prywatnej skrzynki, plus wiele więcej! Ten komunikat zostanie usunięty po zalogowaniu się.

Patricko

Głośniki/słuchawki/itd. pod PS4

6613 postów w tym temacie

Mam pytanie do osób które posiadają headset Sony platinum , czy po wgraniu presetu po krótkim czasie słuchawki tak jakby łączą się Wam ponownie. ? pytam bo praktycznie mam tak za każdym razem

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Nie za bardzo rozumiem o co chodzi z tym łączeniem. Nie zauważyłem niczego dziwnego po wgraniu presetu.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Nie za bardzo rozumiem o co chodzi z tym łączeniem. Nie zauważyłem niczego dziwnego po wgraniu presetu.

Po wejściu do gry tak jakby gubi sygnał lub wyłącza i włącza słuchawki , wydaje dźwięk jak przy włączeniu

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

@Wasil187 przypuszczam że inne urządzenia jakie masz w okolicy działają na tej samej częstotliwość co twoje słuchawki i zrywa połączenie, przerabiałem to mając poprzedni headset od sony, żeby ich nie rozłączało podpiąłem nadajnik przez przedłużacz do usb i problem zniknął, jak możesz to sprawdź czy to coś pomoże, moja sugestia jest oparta na poprzednim modelu na którym nie było możliwości wgrania ustawień, może się okazać że wina leży po stronie presetu.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
@Wasil187 przypuszczam że inne urządzenia jakie masz w okolicy działają na tej samej częstotliwość co twoje słuchawki i zrywa połączenie, przerabiałem to mając poprzedni headset od sony, żeby ich nie rozłączało podpiąłem nadajnik przez przedłużacz do usb i problem zniknął, jak możesz to sprawdź czy to coś pomoże, moja sugestia jest oparta na poprzednim modelu na którym nie było możliwości wgrania ustawień, może się okazać że wina leży po stronie presetu.

Miałem tak tylko po wgraniu presetu , a jeśli juz na nim grałem to się nie powtarzało . Ogólnie to słuchawki idą na reklamacje bo juz się w ogóle nie łącza bezprzewodowo słuchawki mam 4 dni , super

A jest jakaś opcja parowania słuchawek bezprzewodowych ?

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

U mnie nie ma takich problemów a headset mam id premiery więc może rzeczywiście masz jakiś wadliwy model.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
U mnie nie ma takich problemów a headset mam id premiery więc może rzeczywiście masz jakiś wadliwy model.

Całkiem możliwe , ciekawe czy wymienia na nowy czy będę czekał na naprawieni ale ogólnie zawiodłem się na tych słuchawkach

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Też nie jestem nimi zachwycony ale nie miałem żadnych więc i tak musiałem coś kupić. Nie wiem czy lepszą opcją dźwięk/cena nie są Goldy...

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Też nie jestem nimi zachwycony ale nie miałem żadnych więc i tak musiałem coś kupić. Nie wiem czy lepszą opcją dźwięk/cena nie są Goldy...

Mam tez goldy i dużej różnicy nie uswiadczylem

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Witam,

poszukuję headsetu do PS4. Nie będę na nim grał dużo, dlatego chcę przeznaczyć mniej niż 200zł. Najbardziej zależy mi na tym żeby posiadał dobre wygłuszenie. Jeżeli chodzi o chat głosowy w grach, to bardzo mało korzystam z tej opcji, więc sprawa ta jest drugorzędna - nie chcę sobie w ogóle odbierać tej możliwości, ale używać nie będę za dużo. Nie przeszkadza mi podłączenie po kablu do pada. Nie wymagam świetnej jakości dźwięku. 

W sklepie stacjonarnym sprawdzałem afterglow lvl 3, ale wygłuszanie było na praktycznie zerowym poziomie, więc sobie odpuściłem. Czytałem dużo dobrych słów o Turtlebeach p12, ale niestety nie mam możliwości sprawdzenia na żywo wygłuszenia. 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Hyper x cloud 1, 2 lub core. Albo Revolver. Revolver ma wygłuszenie trochę słabsze.

Wysłane z mojego HUAWEI VNS-L31 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Witam.

Przeglądam wątek, póki co strona 179, jeszcze nie trafiłem na interesujące mnie informacje.

Chodzi mi o różnice w słuchawkach TURTLE BEACH 400, 500 a 520.

We wpisach archiwalnych są odniesienia do 400/500 do 520 jeszcze nie dotarłem.

Jakby ktoś coś to proszę o info.

Ewentualnie coś bezprzewodowego w podobne cenie. Może po drodze coś się pojawi jednak póki co TB się przewijają.

Edytowane przez oxon

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Fajny zestaw na sprzedaż-szczegóły w dziale Blackmarket.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz

• Przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników, przeglądających tę stronę.