Skocz do zawartości
Patricko

Głośniki/słuchawki/itd. pod PS4

Rekomendowane odpowiedzi

Pierwsze wrażenie słabe. Dźwięk gorszy niż w SSHW. Do tego znowu mam wrażenie beczki jak w TB500

Chyba ze coś źle ustawiłem

 

Edit

Pobawiłem się trochę presetami i jest lepiej. Na bank lepsze pozycjonowanie, bas mocniejszy tylko mam uczucie beczki dalej może to kwestia przyzwyczajenia

Edytowane przez Rambo8
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja chyba mam walnięte te słuchawki mam lepszy dźwięk goldach coś przerywają dźwięk pomimo że jest na maks to jest cicho mam nadzieję że są uszkodzone bo jak nie to wolę kupić nowe goldy :1_grinning: bawiłem się presetami nic nie zmieniają podłączenie według instrukcji. Może są jakieś tajne ustawienia. Oczywiście zaktualizowane do wersji 1.3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Yarorot napisał:

A ja chyba mam walnięte te słuchawki mam lepszy dźwięk goldach coś przerywają dźwięk pomimo że jest na maks to jest cicho mam nadzieję że są uszkodzone bo jak nie to wolę kupić nowe goldy :1_grinning: bawiłem się presetami nic nie zmieniają podłączenie według instrukcji. Może są jakieś tajne ustawienia. Oczywiście zaktualizowane do wersji 1.3

Resetnij konsole. Też tak miałem brzmiały gorzej niż stare radio FM w maluchu ;)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przetestowałem baterie w moich TB800.  

11h,20m do pierwszego komunikatu lo battery,  10min później off.  

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Przetestowałem baterie w moich TB800.  
11h,20m do pierwszego komunikatu lo battery,  10min później off.  
Nie no super test, ja położę moje i zostawię włączone bez dźwięku w tle to będą chodzić pewnie parę dni nawet :1_grinning:

W przypadku słuchawek każda pierdoła ma wpływ na zużycie baterii, od głośności poprzez użycie mikrofonu, a na samych efektach w grze/filmie kończąc. Wiadomo, że gra typu Battlefield z wiecznymi wybuchami w tle będzie brała więcej niż np. jakieś plumkanie strumyka, czy coś w ten deseń :)

Oczywiście w przypadku krótkich sesji nie ma to takiego znaczenia, ale jak się grywa po kilka godzin dziennie to da się zauważyć te małe różnice.

Tak tylko piszę :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
10 godzin temu, Rambo8 napisał:

Resetnij konsole. Też tak miałem brzmiały gorzej niż stare radio FM w maluchu ;)

I dalej lipa, są walnięte na dzień dzisiejszy moje goldy lepiej grają. Przerywają i cicho grają głośność na max . Trzeba odesłać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

od dłuższego czasu używam SS Siberia 800 i zapomniałem co to rozładowany headset, dwie baterie prosta sprawa a taka wygoda:1_grinning:

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
6 godzin temu, Patricko napisał:

Nie no super test, ja położę moje i zostawię włączone bez dźwięku w tle to będą chodzić pewnie parę dni nawet :1_grinning:

W przypadku słuchawek każda pierdoła ma wpływ na zużycie baterii, od głośności poprzez użycie mikrofonu, a na samych efektach w grze/filmie kończąc. Wiadomo, że gra typu Battlefield z wiecznymi wybuchami w tle będzie brała więcej niż np. jakieś plumkanie strumyka, czy coś w ten deseń :)

Oczywiście w przypadku krótkich sesji nie ma to takiego znaczenia, ale jak się grywa po kilka godzin dziennie to da się zauważyć te małe różnice.

Tak tylko piszę :)

To włącz sobie Astro a50 gen2  i zobaczymy czy będą ci chodzić kilka dni... 

Jeżeli Ci to coś zmieni to te 11h było grając w bf4/bf1 z włączonym mikrofonem w trybie shooter/surround (3 podejścia do konsoli). Słuchawki oddalone 3m od nadajnika.  Temperatura pokoju 18-20*c (wilgotności powietrzna niestety nie dam rady sprawdzić) :)

Tak czy siak wynik bez szalu, ale źle nie jest.    

Siberia pod względem wymiennych baterii jest bezkonkurencyjna.  

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
5 godzin temu, Yarorot napisał:

I dalej lipa, są walnięte na dzień dzisiejszy moje goldy lepiej grają. Przerywają i cicho grają głośność na max . Trzeba odesłać.

Sprawdz jedną rzecz wiem że banał ale w jaki port podłączyłes kabel usb do stacji dokującej????

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Sprawdz jedną rzecz wiem że banał ale w jaki port podłączyłes kabel usb do stacji dokującej????
Pewnie podłączył pod port wyrywania firmware - tam one też grają, ale bardzo cicho.

Wysłane z mojego ZTE A2017G przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, servisco2 napisał:

Pewnie podłączył pod port wyrywania firmware - tam one też grają, ale bardzo cicho.

Wysłane z mojego ZTE A2017G przy użyciu Tapatalka
 

Pewnie nie, bo tam mam gumową zaślepkę którą włożyłem po aktualizacji :)

1 godzinę temu, Rambo8 napisał:

Chyba nie USB a optyk bo są 2. In i out i dlatego może coś nie tak

Optyk, optyk w konsoli jest out a w stacji podłączyłem pod in.

Co ciekawe nie ma efektu stereo pozycjonowania włączyłem Cod BO3 test dźwięku i jest mono na dodatek coś przerywa. Konsola zresetowana, zmieniłem na goldy i masakra w porównaniu do tych TB. Muzyczkę z telefonu nawet fajnie grają. I co ciekawe włączyłem strzelankę sky force i nawet dobrze słychać ale tyłka nie urywa. Nie mam wyjścia wracam do sony a TB odsyłam, zobaczymy jak wymienią czy będą grały lepiej. 

Edytowane przez Yarorot

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
33 minuty temu, Yarorot napisał:

Pewnie nie, bo tam mam gumową zaślepkę którą włożyłem po aktualizacji :)

Optyk, optyk w konsoli jest out a w stacji podłączyłem pod in.

Co ciekawe nie ma efektu stereo pozycjonowania włączyłem Cod BO3 test dźwięku i jest mono na dodatek coś przerywa. Konsola zresetowana, zmieniłem na goldy i masakra w porównaniu do tych TB. Muzyczkę z telefonu nawet fajnie grają. I co ciekawe włączyłem strzelankę sky force i nawet dobrze słychać ale tyłka nie urywa. Nie mam wyjścia wracam do sony a TB odsyłam, zobaczymy jak wymienią czy będą grały lepiej. 

 

A głupie pytanie mam :24_stuck_out_tongue: JAKI model zamówiłeś??? TB800X?? :24_stuck_out_tongue:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
56 minut temu, Yarorot napisał:

Pewnie nie, bo tam mam gumową zaślepkę którą włożyłem po aktualizacji :)

Optyk, optyk w konsoli jest out a w stacji podłączyłem pod in.

Co ciekawe nie ma efektu stereo pozycjonowania włączyłem Cod BO3 test dźwięku i jest mono na dodatek coś przerywa. Konsola zresetowana, zmieniłem na goldy i masakra w porównaniu do tych TB. Muzyczkę z telefonu nawet fajnie grają. I co ciekawe włączyłem strzelankę sky force i nawet dobrze słychać ale tyłka nie urywa. Nie mam wyjścia wracam do sony a TB odsyłam, zobaczymy jak wymienią czy będą grały lepiej. 

To na bank jest coś spierdolone bo te słuchawki naprawdę graja dobrze nawet nie co ich porównywać do Goldów.Jak wymienią to zobaczysz różnicę w dzwięku i to dużą.Wiesz co spróbuj je podłączyć znowu do pc,bazę i headset osobnymi kablami usb ale naraz w 2 osobne gniazda i daj na przywrócenie ustawień fabrycznych.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
49 minut temu, DigitalMan_PL napisał:

 

A głupie pytanie mam :24_stuck_out_tongue: JAKI model zamówiłeś??? TB800X?? :24_stuck_out_tongue:

Nie wersje pod PS4

22 minuty temu, MrArt-PL napisał:

To na bank jest coś spierdolone bo te słuchawki naprawdę graja dobrze nawet nie co ich porównywać do Goldów.Jak wymienią to zobaczysz różnicę w dzwięku i to dużą.Wiesz co spróbuj je podłączyć znowu do pc,bazę i headset osobnymi kablami usb ale naraz w 2 osobne gniazda i daj na przywrócenie ustawień fabrycznych.

Spróbuję

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, Yarorot napisał:

Co ciekawe nie ma efektu stereo pozycjonowania włączyłem Cod BO3 test dźwięku i jest mono na dodatek coś przerywa. Konsola zresetowana, zmieniłem na goldy i masakra w porównaniu do tych TB. Muzyczkę z telefonu nawet fajnie grają. I co ciekawe włączyłem strzelankę sky force i nawet dobrze słychać ale tyłka nie urywa. Nie mam wyjścia wracam do sony a TB odsyłam, zobaczymy jak wymienią czy będą grały lepiej. 

 

Stary tak swoją drogą sam miałem Goldy kilka lat i jak przesiadłem się na TB800X to mnie rozyebała paleta dzwięków, trzeba się nauczyć na nowo grać/słuchać :24_stuck_out_tongue: Jest mega... Więc ten egzemplarz musi być wadliwy...

 

BTW: Czy allegro i refurby czy sklep i 1200zł, zawsze jest ryzyko na wadliwą sztukę ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie a więc tak zrobiłem reset ustawień, i przez przypadek w stacji dokującej słuchawek zostawiłem kabel w porcie usb program only i słuchawki zaczęły grać tak jak powinny, ale tak być nie powinno , więc je wymieniam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pany Pelikany, mam pytanko odnośnie specyfikacji słuchawek, czy lepiej aby słuchawki miały wyższą impedancję czy szersze pasmo przenoszenia? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
15 minut temu, okoni napisał:

Pany Pelikany, mam pytanko odnośnie specyfikacji słuchawek, czy lepiej aby słuchawki miały wyższą impedancję czy szersze pasmo przenoszenia? 

 

Pamiętaj, że człowiek podobno słyszy zakres od 20Hz do 20KHz, ale z wiekiem zakres się zmniejsza :24_stuck_out_tongue: Więc z pasmem to bywa różnie ;) 

Co do Impedancji to już nie takie łatwe, bo zależy do czego chcesz słuchawki podłączyć (smartfon, komputer, konsola czy wzmacniacz) ale tu już musisz poczytać zależność na portalach specjalistycznych... Zasada prosta mała impedancja = mała ilość prądu wymagana do zasilenia, oraz większa głośność maksymalna (przy małej ilości pobieranego prądu) ale też większa szansa na szumy i zakłócenia, a większy poziom Impedancji = cichsze granie (przy małym poborze prądu), ale i mniejsze zakłocenia...

 

To tak na szybko :24_stuck_out_tongue:

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie pokazuj języka bo ci krowa nasika :rofl:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kiedyś wymienię pady w tych 800p (po gwarancji )  bo ta skóra z mysich cipek grzeje trochę uszy.

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co prawda na tych z materiału stracą trochę basu i nie będą już  tak wygłuszały dźwięków zewnętrznych.

Uważam ,że "grzanie uszu" jest spowodowane zamkniętą budową słuchawek a "skórkowe" pady to tylko wygoda ich użytkowania i lepsze walory dźwięku ( przynajmniej basu ).

Mam w MMX welury i dla próby zamówiłem sobie nowe pady ze "skórki" efekt - więcej basu, bardziej wygłuszają dźwięki zewnętrze ale "grzanie uszu" takie same. Grają lepiej na skórzanych ale występuję podobny dyskomfort jak przy TB800 które miałem kilka dni.

 

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam do was takie pytanko. Od jakiegoś czasu poszukuję słuchawek, ponieważ musiałem się chwilowo rozstać z moimi głośnikami :38_worried: A dźwięk z telewizora raczej mnie nie zadowala... 

Na początku myślałem o Goldach, pamiętając że przed wakacjami można je było dostać za 200-250zł. Gdyby tyle kosztowały teraz to pewnie w tej chwili miałbym je na uszach. Niestety aktualnie trzeba na nie wyłożyć przynajmniej 3 stówki, a wydaje mi się że tyle nie są warte (trochę się obawiam łamiącego się pałąka). Wtedy trafiłem na ten temat i szał na TB800, który nie powiem, mi również się udzielił, ale z budżetu do 300zł nagle wywędrowałem na 500zł. Tutaj pojawił się dylemat co robić. Czekać aż Goldy znowu będą za około 200-250zł, wykosztować się na TB800? Nie jestem raczej jakimś audiofilem, ale lubię dobry dźwięk :) A może pójść na kompromis i kupić TB500 czy tam 520? Może jeszcze coś pominąłem? Słuchawki muszą być koniecznie bezprzewodowe, bo mam alergię na wszelakie kable :) 

Pomóżcie, bo już zgłupiałem. 

 

Trochę mnie zmartwiło to, że TB800 cisną w głowę. Moja jest dość duża (też bez przesady) i się nad tym zastanawiam, a przymierzyć nie ma za bardzo gdzie. Pady z tego co czytałem są dość spore i raczej każde uszy powinny w nie się wpasować, racja?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
8 godzin temu, maciek1422 napisał:

Trochę mnie zmartwiło to, że TB800 cisną w głowę. Moja jest dość duża (też bez przesady) i się nad tym zastanawiam, a przymierzyć nie ma za bardzo gdzie. Pady z tego co czytałem są dość spore i raczej każde uszy powinny w nie się wpasować, racja?

Nie jest tak źle małej głowy nie mam, fakt słuchawki sony są wygodniejsze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sony Gold też mnie na początku w głowę cisnęły ale to kwestia kilkudziesięciu godzin grania i plastik się wyrobi na tyle, że dostosuje się do głowy.

TB800 mocniej ściskają głowę to jest fakt, ale tez dzięki temu lepiej grają :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×