Skocz do zawartości
Patricko

Głośniki/słuchawki/itd. pod PS4

Rekomendowane odpowiedzi

Ech masakra teraz na jakie wymienić w media expert jak tam mały wybór, chciałbym bezprzewodowe do 500 zł szkoda że nie mają Sony puls, niewiem co teraz zrobić

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Macie jakąś listę działających headsetow nausznych od Sony bądź jakiejś dobrej firmy, oczywiście chciałbym technologię Bluetooth bo kable denerwują z lekka dzięki z góry za odpowiedź

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szczypior, z całym szacunkiem ale albo jesteś głupi albo ślepy.

Napisze jeszcze raz, tym razem na niebiesko i dużą czcionką:

Słuchawki Bluetooth nie działają i nie będą działały.

Jedyną opcją jest USB. Słuchawki bezprzewodowe działają, tylko te z odbiornikiem USB a i tak nie wszystkie oraz nie jest to system BlueTooth.

Edytowane przez SephiroT
  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie jestem głupi kolego, nie wiem jak nazywa się poprostu ten sposób transmisji dźwięku co ma np. Turtle B, także nie obrażaj bo nie mam 6 lat. Nie znam się akurat na słuchawkach , a chcę teraz kupić dobrze bo ostatnio kupiłem złe, A zależy mi na dobrych słuchawkach ponieważ niedługo urodzi się dziecko i nie za bardzo hałasowac kinem domowym.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
 

 

 
Chodzi ci o słuchawki Stereo (wirtualne 7.1) czy o słuchawkę mono ?
Przeczytaj cytowany post niżej.
 

...

 

 

Jak masz pisać głupoty to nie pisz wcale.

Słuchawki Bluetooth nie są i nie będą wspierane.

Słuchawki bezprzewodowe Sony nie są słuchawkami w standardzie BlueTooth. Wymagają specjalnego odbiornika USB bez którego nie działają. Są to słuchawki bezprzewodowe (Radiowe) na USB a nie słuchawki w standardzie bluetooth.

 

Czy wszystkie to nie wiem, ale przynajmniej żadne z oficjalnie wspieranych oraz większość nie oficjalnych, więc czekamy na patch od Sony.

 

 

No to muszę cie zmartwić ale z PS4 te słuchawki nie będą działać nigdy.

http://blog.us.playstation.com/2013/10/30/ps4-the-ultimate-faq-north-america/

Headsets Bluetooth NO Headsets that are currently commercially available are incompatible.

Zestawy które są obecnie w sprzedaży nie są kompatybilne.

Przykro mi.

 

 

...nie doczytałeś tego FAQ.

Wyraźnie pisze że ten patch który sie opóźnił dotyczy słuchawek USB a nie BlueTooth.

Headsets

Bluetooth - NO - Headsets that are currently commercially available are incompatible.  

USB - YES - Will be compatible following system software version 1.50.

* After the update, most commercially available USB headsets will be compatible.

 

 

Szczypior, z całym szacunkiem ale albo jesteś głupi albo ślepy.

Napisze jeszcze raz, tym razem na niebiesko i dużą czcionką:

Słuchawki Bluetooth nie działają i nie będą działały.

Jedyną opcją jest USB. Słuchawki bezprzewodowe działają, tylko te z odbiornikiem USB a i tak nie wszystkie oraz nie jest to system BlueTooth.

 

Nie wiem ile masz lat ale potrzeba było 5 postów pisania tego samego oraz napisanie dosadnie i w prost żebyś zrozumiał. Dorosły i inteligentny człowiek zazwyczaj rozumie po pierwszym, max drugim razie.

Wracając do tematu - poczekaj parę dni/tygodni, wyjdzie ten nieszczęsny patch od Sony (teoretycznie po jutrze) to wtedy będzie większy wybór.

Osobiście bym Ci polecał Sony Pulse Elite bo sam ich używam i działają obecnie (kablem do pada - stereo) i po patchu już będą miały bezprzewodową łączność z wirtualnym 7.1. Do tego jak dojdzie DLNA lub czytanie filmów z USB to dzięki PS4 słuchawkom dostajesz bezprzewodowe centrum rozrywki, ale na to trzeba jeszcze chwilkę poczekać więc uważam że rozsądnie byłoby chwilkę poczekać..

 

Jeżeli nie chcesz obudzić dziecka to na razie używaj słuchawek na kablu wpiętych do pada.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja wiem, że każdy w Polsce ma kupę kasy ;) ale nie rozumiem, po co wydawać 3-4 więcej na słuchawki bezprzewodowe skoro można jacka podłączyć do kontrolera od PS4 i szafa gra. Sam tak gram i w ogóle nie czuję tego kabelka. Słuchawki mam za ponad 500zł i żadne wirelessy nie mają do nich startu nawet ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za info, a masz jeszcze jakieś z 4 modele słuchawek kompatybilnych z ps4? Takie żeby był bardzo dobry dźwięk , niech nawet będą na jack-a, z tym że pewnie bateria w padzie będzie jeszcze mniej wytrzymała, sorry za dużą nieuwagę, ale dość dużo spraw i nerwów na głowie, pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kolego SephiroT, co możesz napisać o funkcji BassImpact w swoich słuchawkach Sony Pulse Elite? Jak odbierają to Twoje małżowiny? ;) Czytałem kilka opinii na temat tej funkcji i zdania są bardzo podzielone. Dużo ludzi ponoć wyłącza tą funkcję.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Praktycznie nie używam albo używam na minimum. Jest to fajny gadżet i każdy do tego podejdzie po swojemu. Mnie to na dłuższa metę meczy, ale czasem zagrać w mordobicie czy oglądnąć film akcji z dodatkowymi efektami wibracji przy uszach jest fajnie. ...zwłaszcza efekt jest niezły jak sobie zapomnę albo córa mi podkręci na maxa. Można się przestraszyć :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja zazwyczaj jestem przestraszony z padem w ręku, jak mi żona wchodzi do pokoju o 3 w nocy, zapala światło i pyta czy mam zamiar się położyć zanim córkę do przedszkola zawiozę ;)

Edytowane przez awakeman

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla zainteresowanych Trittony Pro + są kompatybilne z PS4.Jakość jest bardzo dobra.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kogoś jeszcze denerwuje brak kabla AUX w zestawie z konsolą jak to było w przypadku PS3? Teraz mam problem, byłem pewien że dadzą taki kabelek i podłącze głośniki na chińczyki ale się lekko zdziwiłem. Może ktoś się orientuje gdzie dostanę taki kabelek? Bo wtyczka w PS4 jest bardzo nietypowa i sam sprzedawca w MM którego dzisiaj pytałem takowy kabel zrobił wielkie oczy po tym jak zobaczył to wejście AUX i dowiedział się że w zestawie nie ma kabla.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Allegro lub ebey.Sephiro,siedzi w tych klimatach to pomoże na pewno.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kogoś jeszcze denerwuje brak kabla AUX w zestawie z konsolą jak to było w przypadku PS3? Teraz mam problem, byłem pewien że dadzą taki kabelek i podłącze głośniki na chińczyki ale się lekko zdziwiłem. Może ktoś się orientuje gdzie dostanę taki kabelek? Bo wtyczka w PS4 jest bardzo nietypowa i sam sprzedawca w MM którego dzisiaj pytałem takowy kabel zrobił wielkie oczy po tym jak zobaczył to wejście AUX i dowiedział się że w zestawie nie ma kabla.

 

 

Allegro lub ebey.Sephiro,siedzi w tych klimatach to pomoże na pewno.

 

AUX jest TYLKO i wyłącznie do kamerki.

Dźwięk jedynie cyfrowo przez HDMI lub Toslink (optyk).

Ewentualnie konwerter z optyka (cyfrowy) na coaxial/chinch (analog)

Edytowane przez SephiroT

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

AUX jest TYLKO i wyłącznie do kamerki.

Dźwięk jedynie przez HDMI lub Toslink (optyk).

 

Czaje, dzięki. Pozostaje kupienie kabla optycznego i konwertera albo kino domowe :p 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kabel i konwerter (od 100zł z tego co widzę?) wyjdzie o wiele taniej niż wywalenie kasy na kino domowe/głośniki 1K+

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kabel i konwerter (od 100zł z tego co widzę?) wyjdzie o wiele taniej niż wywalenie kasy na kino domowe/głośniki 1K+

 

Kabel i konwerter za 100zł na pewno wyjdzie o wiele taniej ale będzie stereo vs 5.1 więc co to za porównanie? :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kogoś jeszcze denerwuje brak kabla AUX w zestawie z konsolą jak to było w przypadku PS3? Teraz mam problem, byłem pewien że dadzą taki kabelek i podłącze głośniki na chińczyki ale się lekko zdziwiłem. Może ktoś się orientuje gdzie dostanę taki kabelek? Bo wtyczka w PS4 jest bardzo nietypowa i sam sprzedawca w MM którego dzisiaj pytałem takowy kabel zrobił wielkie oczy po tym jak zobaczył to wejście AUX i dowiedział się że w zestawie nie ma kabla.

 

 

Czaje, dzięki. Pozostaje kupienie kabla optycznego i konwertera albo kino domowe :P

 

 

Kabel i konwerter za 100zł na pewno wyjdzie o wiele taniej ale będzie stereo vs 5.1 więc co to za porównanie? :)

 

@Radical,

Z postów wyciągnąłem prosty wniosek:

- Jeżeli chłop pyta o AUX, to znaczy że "kino domowe" jakieś już ma.

- Później pisze że pozostaje zakup konwertera i kabla - tym bardziej ma jakieś kino domowe.

- W tym samym zdaniu porusza temat zakupu kina domowego więc rozumie zakup i mniej więcej kwotę z nim związaną.

- Na tym co ma obecnie ma analog, pewnie szuka najtańszej opcji,  "bo cokolwiek będzie lepsze niż głośniki z TV" w którym i tak ma stereo.

- Plus jest taki że będzie miał Stereo z ewentualnym wirtualnym 5.1

 

Porównania nie ma. Pyta, dostaje odpowiedź.

Sam drążę temat głośników / kina ale ja wychodzę z założenia że jak kupować sprzęt to na lata więc może w drugiej połowie tego roku coś sobie sprawię "porządnego".

...a jak bym miał coś z analogowymi wejściami to pewnie bym się rozglądał najpierw za każdą możliwą opcją podpięcia tego co mam teraz pod PS4. :)

 

Czasem używam dużych skrótów myślowych, ale to nie jest pomoc techniczna tylko forum, tak? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich :)

Mam problem chciałbym zakupić słuchawki do ps4 które obsługują dźwięk przestrzenny (5.1 lub 7.1) i najlepiej bezprzewodowe, jedyne które przychodzą mi do głowy to oryginalne słuchawki sony pulse elite ale one chyba nie współgrają z ps4 i tu kieruje się z pytaniem do was: czy rzeczywiście jest tak że słuchawki sony pulse elite nie działają z ps4, widziałem na filmiku że gościu podłącza normalnie do pada ale czy wtedy działa mikrofon i dźwięk przestrzenny.

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich :)

Mam problem chciałbym zakupić słuchawki do ps4 które obsługują dźwięk przestrzenny (5.1 lub 7.1) i najlepiej bezprzewodowe, jedyne które przychodzą mi do głowy to oryginalne słuchawki sony pulse elite ale one chyba nie współgrają z ps4 i tu kieruje się z pytaniem do was: czy rzeczywiście jest tak że słuchawki sony pulse elite nie działają z ps4, widziałem na filmiku że gościu podłącza normalnie do pada ale czy wtedy działa mikrofon i dźwięk przestrzenny.

Pozdrawiam

Poczytaj z 15-20 ostatnich postów, a będziesz oświecony...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich :)

Mam problem chciałbym zakupić słuchawki do ps4 które obsługują dźwięk przestrzenny (5.1 lub 7.1) i najlepiej bezprzewodowe, jedyne które przychodzą mi do głowy to oryginalne słuchawki sony pulse elite ale one chyba nie współgrają z ps4 i tu kieruje się z pytaniem do was: czy rzeczywiście jest tak że słuchawki sony pulse elite nie działają z ps4, widziałem na filmiku że gościu podłącza normalnie do pada ale czy wtedy działa mikrofon i dźwięk przestrzenny.

Pozdrawiam

 

Sony Pulse Elite:

- obecnie nie działają bezprzewodowo (czekamy na patch)

- po kablu działa tylko Stereo i mikrofon

- da się włączyć Pulse oraz wirtualne 7.1 "na około" - trzeba podpiąć kabel z pada do USB Dongle od słuchawek (które skądś dostanie prąd). Nie jet to wygodne ale wtedy mamy wszystkie zalety słuchawek. Da się? Da się. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poczytaj z 15-20 ostatnich postów, a będziesz oświecony...

Przeczytałem cały temat :)

 

 

Sony Pulse Elite:

- obecnie nie działają bezprzewodowo (czekamy na patch)

- po kablu działa tylko Stereo i mikrofon

- da się włączyć Pulse oraz wirtualne 7.1 "na około" - trzeba podpiąć kabel z pada do USB Dongle od słuchawek (które skądś dostanie prąd). Nie jet to wygodne ale wtedy mamy wszystkie zalety słuchawek. Da się? Da się. ;)

 

No dobra a jakieś inne słuchawki które spełniają moje wymogi tj dźwięk przestrzenny i brak kabla :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×