Skocz do zawartości
saru87

Kontrol Freek czy warto?

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Czy warto inwestować w Kontrol freek ? znalazlem takie na allegro ale troche kosztują....

Używa ktoś tych nakładek?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No dobra na ebayu z angli kosztuja okolo 78 zł z przesyłką. W stanach 14 dolarow ale trzeba cło zaplacic i wychodzi z 70 zł ... Wiec jestem juz skłonny kupić na allegro ale czy faktycznie coś dają? wypowie się ktoś kto używa może?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tylko czy to cena za 1 szt. czy za 1 komplet (2 szt.), bo z opisu jednoznacznie nie można stwierdzić,... a czy to coś da czy nie to pojęcie względne, na pewno nie podniesie twoich statystyk od razu dwukrotnie, nie zwiększy twojej przewagi w starciu z innymi graczami, dzięki wyższym grzybkom będziesz mógł uzyskać większą precyzję (przy delikatnych ruchach) grając na wyższej czułości,  ale może się też okazać że grzybki będą za wysokie i wtedy zamiast lepiej, będzie ci się grało gorzej :(

Edytowane przez Nath_147

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam je,warto.Masz dwie w komplecie

Na nich sie gra 100x lepiej,jestes o wiele bardziej precyzyjny.Ale to tylko dotyczy sie graczy konsolowych,ktorzy sa doswiadczeni w fpsy na padzie..Jak za malo grasz na padzie i jestes poczatkujacym,to mozesz kupic,ale nie bedzie na poczatku zadnej poprawy.

Po roku,po paru miesiacach grania zauwazych roznice moim zdaniem.Ja gram na nich juz 4 lata i nawet na ps4 sobie je wzielem,chcoiaz pad o wiele lepszy.Ale do tych nakladek nie umywa sie nic.

Kupuj.

Edytowane przez kazikosky

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem, założyłem i jestem zadowolony. Trzeba kilka gier rozegrać żeby się przyzwyczaić do podwyższonych analogów ale daje rade :). Kontrolfreek sprzedawane są w kompletach na obydwa analogi.  Dziękuje za podpowiedzi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×