Skocz do zawartości
strusiu44

Konserwacja PSN

Rekomendowane odpowiedzi

Byłem właśnie na PlayStation Network i mnie loguje (PS Store również) za to nie mam listy znajomych :) Zero znajomych.

Ja listę mam ale znajomych online nie wyświetla i wyskakuje po chwili błąd serwera. Cos tam grzebia...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

też tak miałem wczoraj...... teraz natomiast wyskakuje mi że SEN jest zajęta i dupa z zalogowaniem :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kurde, sytuacja się jednak teraz zmieniła. Sony bierze kasę za usługę sieciową od posiadaczy PS4. I co? PSN tak będzie sobie klękał co chwilę? Usprawiedliwienie zawsze jakieś się znajdzie np już niedługo premiera w Japnoni, na pewno mnóstwo osób na raz kupi konsolę i się zaloguje.   :P

Edytowane przez Torba_Piany

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Za granie onlajn płacimy ale z graniem są problemy heh

Edytowane przez neuro
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zakładam ze obecne problemy SA spowodowan spora aktywnoscia użytkowników w okresie świątecznym. Następne problemy będą za jakieś 2 miesiące wraz z japońska premiera. Możliwe ze Sony rzuci na sklep jakieś prezenty za niedogodnosci ale radze uzbroić się w cierpliwosc. Jeśli ktoś liczyczyl na bezproblemowe funkcjonowanie ps4 czy Psn w pierwszych miesiącach od premiery to jest sporym optymista. Tez place jak większość i jest to trochę Nie fair ze str. Sony lecz wokalem miec Konsole nie w pelni funkcjonalna teraz niż czekać do marca czy kwietnia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Za granie onlajn płacimy ale z graniem są problemy heh

Wszystko nextgenowe poza serwerami sony :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Live oraz eNintendo również miało problemy podczas świąt. Dużo ludzi podlaczylo swoje prezenty do sieci i stąd tę problemy.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie tylko Live czy eNintendo - u mnie dostawca sieci (virgin) został kompletnie przytkany i przez dwa dni świat użerałem sie z pingiem nawet 2000ms w godzinach wieczornych.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Znowu coś robią,bo kur...nie mogę połączyć się PSN a net śmiga aż miło?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Znowu coś robią,bo kur...nie mogę połączyć się PSN a net śmiga aż miło?

Jeżeli nie miałeś komunikatu o konserwacji (bo takowej nie było), to problem musiał być po Twojej stronie. Tym bardziej, że net Ci śmigał. Mnóstwo ludzi ma teraz wolne i dorwało się do konsoli, pewnie stąd problemy z logowaniem.

Ja też czasami nie mogę się zalogować, ale nie wchodzę od razu na forum i nie wymyślam bzdurnych teorii, że "skurczysyny znowu coś ku*** grzebią i przez to nie mogę grać! <chlip>". Tobie też to polecam... ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja wczoraj normalnie grałem bez żadnych problemów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miałem to samo wczoraj. Nie mogłem grać online, nie pokazywała się friendlista ale PSS mogłem normalnie przeglądać. Zrestartowałem konsole i problem ustąpił. Już drugi raz coś takiego miałem na przełomie 3 tygodni....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miałem to samo wczoraj. Nie mogłem grać online, nie pokazywała się friendlista ale PSS mogłem normalnie przeglądać. Zrestartowałem konsole i problem ustąpił. Już drugi raz coś takiego miałem na przełomie 3 tygodni....

No i to jest prawidłowe podejście. Nawet pojawia się w takiej sytuacji komunikat o sugerowanych działaniach i warto takowe wykonać, unikając niepotrzebnych nerwów.

Takie coś po prostu się zdarza. Raz częściej, raz rzadziej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Od ponad miesiąca nie mogę wejść na ps store, ponieważ wyświetla się informacja,że trwa konserwacją ps store. Trochę za długo. Ktoś umie pomóc?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może usuń i zainstaluj ponownie ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×