Skocz do zawartości
Bondzik

Battlefield 3 na dwóch konsolach

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!

 

Mam do was moi drodzy pytanie, otóż zawsze wolałem gry w wersji pudełkowej, to też ostatnio kiedy kupiłem drugą konsolę, przeniosłem się na cyfrowe. Ma to jedną niewątpliwą zaletę, pozwala przenosić gry między konsolami, tak bym mógł pograć z bratem w tytuły, które pozbawione są lokalnego Co-op. Jednak tutaj pojawia się problem, otóż przemiła Pani w dziale technicznym PSN, poinformowała mnie, że niektóre gry mogą nie działać w taki sposób, tzn. być ograniczone, jeśli używamy danego produktu na innym koncie, aniżeli na którym zakupiono dany program 

 

Stąd też moje pytanie do was, czy jest możliwość grania Online, na jednej kopii w Battlefielda 3? Kiedy jedna z konsol używać będzie konta na którym dokonano zakupu, druga zaś innego?

 

Pozdrawiam serdecznie,

Bondzik

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hmmm. skoro kupiłeś na drugiej cyfrową to przypuszczam, że kupiłeś ją w storze, jeżeli tak to odpal na pierwszej Twoje konto gdzie zakupiłeś BF i pobierz na drugą konsolę. Mozna grac na osobnych kontach. Chyba, że kupiłeś slota...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bardzo dziękuje za odpowiedź, niestety chyba nie wyraziłem się zbyt jasno.

 

Otóż mam zamiar kupić na konsoli nr.1 - po czym, użyć tego samego konta, z którego dokonałem zakupu, by przenieść daną produkcje na konsole nr.2.

 

Potem na nr.1 Odpalam grę na oryginalnym koncie (na którym doszło do zakupu)

zaś na nr.2 odpalam z innego konta (Mojego brata) 

 

I stąd moje pytanie, czy w takiej sytuacji, możliwe jest granie na multiplayer?

 

Robiłem tak już wcześniej z grą Saints Row 3, gdzie wszystko działa w porządku, jednak znając politykę EA, obawiam się że mogą znacznie to utrudniać. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×