Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Takze jak dla mnie takie wypozyczanie gier to jest bezsens

Zastanowilbym sie nad wypozyczeniem tytulu na miesiac za 20 zeta, ale prawie 30 zl za 2 dni to jakas beka i kompletnie nie oplacalny biznes;)

Ale ja sie z tym zgadzam, pisałem ze można ze da sie, dla mnie przechodzenie gier nawet tych krótkich dlatego ze bije licznik mija sie z celem. Nie mam tyle czasu na granie żeby siedzieć cały weekend bo muszę skończyć grę, piernicze to pracuje czasami pod presja czasu to granie które jest dla mnie rozrywka musi być tego pozbawione, na nawet tytuły na 4-6h potrafię ostro rozwlekać w czasie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

skoro takie niskie to zamieszkaj w uk

ja mieszkam i ceny sa o wiele za wysokie

Też mieszkam... :)

Człowiek w UK jest w stanie przeżyć za 5f dziennie...chodzi chyba jednak o to, że taka kasa za tak stare gry to trochę za dużo. Ogólnie to mało kasy...bo tutaj 5f to jak 5zł ale co mam w zamian? Wezmę 5f pomnoże x 6 i mam porządną grę nowej generacji jak Bloodborne itp

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jezeli ktos zainteresowany .To mozna uruchomic playstatin now na koncie uk .Przyznaja triala na 7 dni za dodanie karty platniczej. Jezeli konto ustawione bedzie jako podstawowe to mozna grac na swoim polskim . Wczoraj gralem tak w God of War 3 gra byla w jezyku pl. Pamietac o usunieciu karty przed uplywem 7dni lub zaraz po aktywacji triala.

Edytowane przez jacekj24

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To w ogóle będzie kiedyś w PL? Chętnie ogram GoW 1 i GoW 2 i parę innych klasyków.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nieliczylbym na to .Sa wszystkie czesci GoW.

Ale jak uruchomisz z polskiego konta to usluga ma jezyk polski

Edytowane przez jacekj24

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nieliczylbym na to .Sa wszystkie czesci GoW.

Ale jak uruchomisz z polskiego konta to usluga ma jezyk polski

Więc jest nadzieja:) Sony raczej nie olewało Polski w takim stopniu jak konkurencja gdzie Live Polska pojawił się na pewno po mojej przygodzie z x360 a o polskiej premierze xone nie wspomnę. można tam wypożyczyć jeden tytuł w końcu czy abonament trzeba na całą bibliotekę wybulić?

Edytowane przez simonldz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Aktywujesz triala na 7dni i mozesz grac w kazdy tytul w pelnej wersji☺

Jest ponad 100 tytulow

Edytowane przez jacekj24

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nigdy nie kombinowałem z kontami w innych regionach(no poza x360 wiadomo) więc mógłbym spróbować gdyby nie to, że nie mam karty bo wypłate dostaje do łapy i wkładam do skarpety;p

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Aktualnie tylko Anglia posiada swój PS NOW czy ktoś jeszcze w Europie? Wiadomo coś kiedy w naszym kraju to wejdzie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Już można korzystać mając konto US, więc tak jakby już jest.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mieszkam w uk,wiec moglem sobie przetestowac ten streaming.

na poczatku kupilem za piataka,killzona na 2 dni,to cena to jakas parodia ale ok.

Mam neta 65 mb fibre,wiec kompletinie nie odczuwalem zadnych opoznien,gra w singlu chodzila spoko,trofea wpdaly takie bzdety.

Nastepnie zagrlem w multi,zobaczyc czy ktos jeszcze gra w to online,znalazlem jakis hiszpanow i gralem ponad godzine,myslalem,ze beda jakies lagi,ze niegrywalne to bedzie,ale nie,zadnergo laga fajnie sie gralo.

Tylko k2 mialo swoj taki lag wrodzony,wiec nie wiem.

Nastpenie odpalilem ten servis za 11,99 funta za 7 dni,no na dzien w ktorym ja gralem nie bylo jakis tam super gier,odpalilem znowu killozna 3 i gra chodzila swietnie,jedyny problem,ze malo tam jest dobrych gier,wiekszosc to jakies crapy.

Teraz znowu sony dodalo gry do tej uslugi,wiec mozna przejsc cala trylogie killzona,i cos tam jeszcze.

Jesli ktos jest wariat i lubi pograc szybko dla trofikow to polecam ta usluge,ja nie mialbym czasu w 7 dni przejsc nawet 2 gier a co dopiero 140.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Już można korzystać mając konto US, więc tak jakby już jest.

No ale domyślam się, że ściąga ci dolary z konta po największym kursie a ja pytam czy NOW ma zamiar się u nas pokazać w ogóle.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No ale domyślam się, że ściąga ci dolary z konta po największym kursie a ja pytam czy NOW ma zamiar się u nas pokazać w ogóle.

 

Jak NAWET Netflix jest ;) To PS NOW to już formalność ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moim problemem jest ze w zadnej grze nie dziala mi touchpad na 2 padach sprawdzane ... chciałem zagrać w uncharted 3 ale zeby cos zrobic trzeba przeczytac dziennik czyli uzyc selectu. Mial ktos moze taki problem?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Problem rozwiazany kabelek od touchpada w obydwoch padach sie odpial musialem je odkrecic.

Wysłane z mojego LG-H525n przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

odkupuje:

https://blog.eu.playstation.com/2016/08/22/introducing-the-dualshock-4-usb-wireless-adaptor/

 



Players can download the PlayStation Now app to gain instant access to an ever-expanding library of over 300 classic PlayStation 3 titles, streamed straight to your computer.

 

Poki co dla UK, Holi i Belgii.

 

Ale mysle ze jak to na PC to i appke bedzie mozna pobrac i probowac kombinowac.

 

Pieklo zamarza Infamous, God of War i Uncharted bedzie mozna ograc na PC :24_stuck_out_tongue:

 

Oczywiscie adepter o ktorym mowa to ponoc wg cen z US 25$..... no jesli ktos do tego mialby jeszcze DS4 dokupowac to juz wydatek.

 

 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to smiechlem srogo Sony w trosce o dobro klienta kastruje cześć usługi

Urzadzenia ktore stracą wsparcie

- PlayStation 3

- PlayStation Vita and PlayStation TV

- All Sony Bravia TV models*

- All Sony Blu-ray player models

- All Samsung TV models

Bo Sony dla dobra części graczy z północnej Ameryki i paru krajów europejskich chce skupić sie na ps4 i PC

A tak było na prezentacji usługi, widać tez co odpadło

C4uxUGSUMAAnT8p.jpg

Serio jakos mnie to nie dziwi, ja wiem ze kto nie ryzykuje ten nie ma ale Sony wydało na samo gaikai 380mln $$$ a oprócz tego patenty po onlive, ludzie którym trzeba płacić za prace nad usługa, utrzymanie infrastruktury.

Mnie sie wydaje ze to początek powolnego końca tej usługi, szczegolnie ze konkurencja zrobiła psikusa i dała wsteczna kompatybilność.

Wiec jesli Sony miało by dalej o czym mówiło robić generacje i kolejna nie miała by wstecznej to byłby dla nich strzał w stopę, a mając wsteczna ale nie mając streamingu na innych poza konsola i PC urządzeniach marnie widzę przyszłość ps now.

Ok moze troche osob na PC sięgnie po exy od Sony ale inne gry raczej nie maja racji bytu bo taniej mozna je w bundlach kupić nizli streamowac. A samymi exami na jednej platformie raczej, przy ograniczonym zasięgu usługi Sony raczej nie zarobi, ba wątpię czy koszty jej utrzymania sie zwrócą.

A i jeszcze źródło https://blog.eu.playstation.com/2017/02/15/playstation-now-service-update/

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sorry, ale to akurat genialny news, że porzucają ten cały chłam, pewnie i tak nikt z tego nie korzystał na tych urządzeniach, a jeśli już to promil ludzi, który w ogóle mogli skorzystać z PS Now.

Zwisa mi zupełnie ta usługa, granie w streamingu to tak odległa przyszłość, że minie jeszcze kilka generacji nim zaczną myśleć o tym na poważnie. Obecnie to sobie można było w puzzle na tym zagrać, bo jakakolwiek szybsza gra = zawsze minimalny lag. Nawet grając po LAN na remote play da się odczuć minimalne opóźnienie, bardzo minimalne, ale zawsze jest. Co dopiero łączyć się z serwerami z bambusa wynajętymi od chińczyka po taniości.

Cieszę się, że Sony potrafi przejrzeć na oczy i stawia sprawę jasno. Skupiamy się tylko na PS4, reszta szajsu idzie w odstawkę. Najwyższa pora...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
6 godzin temu, Patricko napisał:

 

Sorry, ale to akurat genialny news, że porzucają ten cały chłam, pewnie i tak nikt z tego nie korzystał na tych urządzeniach, a jeśli już to promil ludzi, który w ogóle mogli skorzystać z PS Now.

 

Cieszę się, że Sony potrafi przejrzeć na oczy i stawia sprawę jasno. Skupiamy się tylko na PS4, reszta szajsu idzie w odstawkę. Najwyższa pora...

 

Genialny? chyba nie dla tej uslugi - zauwaz ze proby streamingu dalej sa - masz PS Now, GForce Now i jakas beta LiquidSky. 

Idea streamingu jest bycie netflixem gier - czyli ma to dzialac na jak najszerszej gamie urzadzen - kurde lodowkach nawet jesli maja BT i mozna z nimi pada sparowac. 

Tutaj widze taka troche nakrecajaca sie petle zniszczenia:

- o zbyt malo osob gra na TV, BD i dynamiki przyrostu nie widac (tutaj sie zgadzamy)

- co do PS VITA to akurat przekladajac kometarze ludzie korzystali z tego na tej konsolce wiec decyzja dziwi ale PS V to takie dogorywajace urzadzenie wiec tez odcieli

Powyzsze powoduje ze usluge zamyka sie na potencjalnych klientow zostawiajac tylko PS4 i PC.

PS4 glupio bylo by odciac, a na PC na pewno mieli dobra dynamike po tym jak dodali ta platforme bo czesc osob rzucila sie na ogranie gier konsolowych bez potrzeby kupna konsoli nawet jesli za takie U3 trzeba bylo zaplacic 15$ za miesiac (wczesniej nie bylo czescia abo, tylko dostepne bylo niezaleznie). 

Ale watpie zeby te dwie platformy to pociagnely. Bo wiekszosc komentarzy na obcojezycznych portalach to "jest za drogo", "mam PS3", "wole kupic uzywana PS3 i te gry w promocji ograc i pogonic". 

Wiec jak dla mnie Sony z ta usluga po prostu troche wtopilo. 

 

Zgodze sie ze streaming to piesn przyszlosci, wiele jeszcze czasu uplynie bo jak widac sami gracze podchodza do tego bardzo ostroznie, dalej mamy grupe (do ktorej jesli dobrze pamietam Ty tez sie zaliczasz) ktora woli pudelka, ktore mozna zbyc - to jest moim zdaniem duzy atut konsol. Wiec zanim streaming wyjdzie z niszy to mysle dekady mina. 

 

Niemniej Sony stoi teraz w rozkroku, zakladam ze juz pracuja nad nastepca PS4 i teraz co? Wsteczna kompatybilnosc - ktora kompletnie podwaza sens PS NOW poza PC (i tutaj wlasnie przydalo by sie wsparcie dla TV, BD, lodowek), lub jej brak gdzie bedzie to pojscie pod prad bo MS zakladam z tej juz nie zrezygnuje... 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

też myślę że streaming gier to piesn przyszlosci ale wg mnie to kwestia 1, max 2 generacji i bedzie jak z netflixem i podobnymi portalami ktore prawie wyparly "stacjonarne" ogladanie. Wystarczy że parametry streamingu sie jeszcze troche poprawia bo na gforce now mozna juz grac bodaj w FHD i 60 klatkach ze stosunkowo malym lagiem no i wzrosnie konkurencja, zacznie sie zbijanie cen albo jakies ciekawiej stworzone oferty.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

PlayStation Now: Stream PS4 Games in 2017

The PS Now game streaming library is set to expand this year with PS4 games, playable on PS4 and Windows PC with a single subscription.

http://blog.us.playstation.com/2017/03/13/playstation-now-stream-ps4-games-in-2017/

 

No ciekawie, ciekawie....

 

Widac ze tonacy brzydkiej sie chwyta, chca chyba nieco ozywic zainteresowanie usluga, skoro maja odciac od niej PS3 i TV to wiadomo ze bedzie to dedytkowane PC (bo po kij mi grac w gry z PS4 w streamingu jak moge kupic i to pewnie taniej mnie wyjdzie).

 

@bany4KHDR

Daleka do tego jeszcze droga, 2010 OnLive obecnie RIP.

GaiKai - obecnie czesc PS NOW

jest jeszcze nVidia i jakis LiquidSky

Ale streaming gier to nisza.

 

Sam dzieki streamingowi odkrylem w sobie na nowo gracza, ale jak chcialem wiecej to chcialem nastepujacych rzeczy:

nie byc zawsze zaleznym od netu, grac to co ja chce a nie z gory narzucona biblioteke gier do wyboru i nie placic wtedy kiedy gram mniej/nie gram wcale - skonczylo sie to zakupem konsoli :1_grinning:

 

 

 

Edytowane przez MagEllan

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gry jako usługi tak ale na boga na co komu ten streaming. 

 

Pobierasz grę, ogrywasz usuwasz. Tak jak to będzie w xbox game pass

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×