Skocz do zawartości
_Matheo_

Beyond Two Souls

Rekomendowane odpowiedzi

Wszystko super, tylko szkoda, że nie zrobiłeś ikonek od pucharków, dużo czytelniejsze wtedy to jest.

A tak poza tym to dobra robota :)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chciałem umieścić ikonki pucharów dokładnie takie same jak w XMB, ale nie mogłem znaleźć ładnej ich wersji w png i w odpowiednim rozmiarze. Wszystkie dostępne to jpgi, które z obciętymi rogami wyglądają paskudnie. Dlatego wrzuciłem standardowe forumowe pucharki. ;)

Jeśli jednak jest jakaś metoda wrzucenia ikonek (poza wklejaniem url), to proszę o wskazówkę i uaktualnię poradnik. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jestem po pierwszym i w trakcie drugiego przejscia. Wiec pozwolilem sobie przeczytac ten poradnik aby sprawdzic z czym bede musial sie zmierzyc. Coz zobaczymy jak to u mnie wyjdzie :)

 

Z rzeczy do poprawienia to moze jedna mala - aplikacja beyond touch jest  tez dostepna na iOS - https://itunes.apple.com/pl/app/id691908718?mt=8&affId=1860684

 

Cos co jeszcze zauwazylem jesli chodzi o trofeum "Razem do konca" - wydaje mi sie ze tutaj wazne jest to czego uzywamy jako drugiego kontrolera (pad vs smartphone/tablet). Grajac na 2 pady ustawialem to w opcjach tylko raz a odpalajac gre mialem oba pady wlaczone zgodnie z wczesniejszymy ustawieniami pad nr 1 sterowal Jodie a pad nr 2 sterowal Aidenem. Trofeum wpadlo na koncie mojej kobiety - sprawdzilem minute temu.

 

Niemniej fajnie napisany poradnik.

 

pozdrawiam

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dostępność aplikacji Beyond Touch na iOS dodana. Dzięki, MagEllan ;)

 

Nie zgodzę się jednak co do trofeum "Razem do końca". Musiałem ustawiać sterowanie na dwa pady przy każdym włączeniu gry. Raz zapomniałem to zrobić i musiałem powtarzać rozdział. Szukałem potwierdzenia na wielu forach i ludzie mieli taki sam problem. Być może najnowszy patch naprawił ten błąd, nie mam jednak jak tego sprawdzić. Dlatego póki co pozostawiam wpis o każdorazowej konieczności ustawiania tej opcji.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dostępność aplikacji Beyond Touch na iOS dodana. Dzięki, MagEllan ;)

 

Nie zgodzę się jednak co do trofeum "Razem do końca". Musiałem ustawiać sterowanie na dwa pady przy każdym włączeniu gry. Raz zapomniałem to zrobić i musiałem powtarzać rozdział. Szukałem potwierdzenia na wielu forach i ludzie mieli taki sam problem. Być może najnowszy patch naprawił ten błąd, nie mam jednak jak tego sprawdzić. Dlatego póki co pozostawiam wpis o każdorazowej konieczności ustawiania tej opcji.

 

Pisalem o mojej obserwacji - zgodze sie z toba ze w poradniku warto zastosowac "srodki ostroznosci". 

Tak czy inaczej jak pisalem - dobra robota!!

Ja po 2 przejsciach narazie odlozylem gre na polke. 

Choc pewnie wykorzystam poradnik jesli najdzie mnie ochota na platynke. 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jesli podczas przechodzenia gry drugi raz nie zebralem jednego bonusa to czy jak teraz zaczne nową gre i go zdobędę to wpadnie trofeum eksploatorka ? czy musze przejsc cala gre od nowa?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jesli podczas przechodzenia gry drugi raz nie zebralem jednego bonusa to czy jak teraz zaczne nową gre i go zdobędę to wpadnie trofeum eksploatorka ? czy musze przejsc cala gre od nowa?

 

Sorry bracie - to po to kolega pisze dokladny poradnik zebys docenil jego prace i chociaz uzywajac CTRL+F w przegladarce znalazl informacje o trofeum i doczytal. 

 

Cytat z poradnika:

 

 Dużym ułatwieniem jest tutaj możliwość swobodnego wyboru rozdziałów. Nie musisz więc przechodzić całej gry, a jedynie dozbierać brakujące znajdźki wybierając poszczególne rozdziały. Nie musisz też przechodzić każdego rozdziału do końca. Wystarczy, że znajdziesz bonus i wyjdziesz do menu, a znajdźka zostanie automatycznie zapisana.

 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Świetny poradnik! Bardzo mi pomógł, wystarczyły mi dwa pełne przejścia gry.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Świetny poradnik! Bardzo mi pomógł, wystarczyły mi dwa pełne przejścia gry.

 

Bardzo mnie to cieszy! :) Po to właśnie powstał ten poradnik. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przejdzie taka opcja:
Przed chwilą przeleciały mi napisy końcowe, zajrzałem do poradnika i okazuje się, że brakuje mi do ocalenia wszystkich tylko Paula. No to odpalam poziom na pustyni, ocalę go, resztę oczywiście też, bo wiem co i jak, później zakończenia związane z ocaleniem wszystkich. Następnie odpalę Prolog z drugim padem i nie uratuję nikogo - zaliczy mi grę z drugim kontrolerem, czy musi to być czyste New Game? 

EDIT:
Gdyby komuś to miało pomóc - nie, taka opcja nie zadziała. Co prawda pocisnąłem wszystko od Prologu, nie Eksperymentu, zajęło mi to 3 sesje i za każdym razem ustawiałem dwóch graczy, ale jedna sprawa mogła lekko zakłócić trofeum - otóż w jednym poziomie coś popsułem i co by nie powtarzać znowu kilku rozdziałów od nowa, wybrałem go z poziomi rozdziały, co mogło jakoś zakłócić ciągłość. Na 3 poradnikach autorzy wspominają o New Game, z kolei użytkownicy piszą o trofeach za przejście z poziomu wyboru rozdziału. Ba, nawet się spotkałem z opinią, że przejście gry od połowy na dwóch zaliczylo puchar. Reasumując - ja polecam Nową Grę. 

Edytowane przez Zygo89

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×