Skocz do zawartości
DarkMan X

PS3 a telewizor za 3200zł ?

Rekomendowane odpowiedzi

Jestem nowy i witam wszystkich. Przepraszam jesli taki lub podobny temat już byl ale jestem w pracy i nie mam zbyt dużo czasu na czytanie wiec zdecydowalem się napisać. Czy telewizor za okolo 3tyś wogóle oplaca się kupowac? Widzialem telewizory w takich cenach PHILIPS, SONY, ale nie wiem czy znajde taki który mi przypasi. Mianowicie potrzebowałbym dwa wejścia HDMI (czytałem gdzieś ze mozna dokupić dodatkowe wejście HDMI jeśli jest tylko jedno) ale czy to w każdym telwizorze mozna tak zrobić? No i zależy mi na jakims w miare obrazie żeby to wszystko jakoś wyglądało(tzn. żeby dało się jakoś pograć) a zostało mi własnie 3200 złotych i nie wiem co dalej... Prosze o jakąś rade!  Troche chaotycznie ale mam nadzieje, że jest zrozumiałe.

                                                                                                                Dziękuje pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

hmm... Polecił bym Ci którąś z Bravii albo jakiegoś samsumga. A to Twoje dorabianie HDMI to nazywa się kupie splitera (rozgaleznika) i podlaczenie do niego 2 hdmi :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ale ścierwa za taka kase nie kupie lipy nie będzie? a ten rozgaleznik widziałem chyba na allegro 4 wejścia i jedno wysjcie do tv za 3 stówy <--- to o to chodzi?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

daj sobie spokój z tymi spliterami, wszędzie już masz 2 HDMI. Za te 3000 zł kupisz całkiem porządny telewizorek LCD ;), a jak chcesz Full HD to musisz mieć jakieś 8 tys.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Eeeee.. niekoniecznie, są już i tańsze modele. Od 4,5tyś w górę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Tak, ale ponoć te Full HD za 5 tys. to ścierwo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dzięki wielkie właśnie to chciałem wiedziec. a skąd najlepiej kupic taki telewizor? z supermarketu z domaru mediamarkt czy z jakiegos innego RTV i AGD  ???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

DarkManX, poszukaj w internecie. Obecnie mają znacznie lepsze ceny niż niektóre "normalne" sklepy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Przez internet, ponieważ najtaniej. Jest tak - idziesz ogladać np. do MM i wybierasz model a pozniej w jakims pewsnym sklepie zamawiasz 500zl taniej :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

aha zapomnialem sie zapytac jeszcze a to chyba najwazniejsze. wiem juz ze za 3tys dostane dobry telewizorek ale ile on bedzie mial cali? otarlem sie o telewizory w tej cenie i mialy 32cale. to jak za 3tys kupie 32cale to bedzie dobrze czy scierwo?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

W tej cenie mieszczą się TV 32"/26", polecam kupić Samsunga LE32N71B za ponad 3 tys. w MM w Opolu jest on za 5 tys. a ja dostałem nówkę w innym sklepie rtv za ponad 3 tys. :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Masta88

Ja mam panasonica pv60 42 cale hdready jestem nardzo zadowoloy pol roku temu kupiłem za 4 900zł

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

bylem dzisiaj w mm i rozgladalem sie za jakimis telewizorkami w normalnej cenie byl nawet za 2600zl ale nie mial zbyt wiele. co potrzebne mi jest w tym telewizorze co musi obslugiwac zebym jakos mogl szukac bo te opisy w sklepach na polkach nie sa zbyt zachecajace i wolalbym pogadac z jakims sprzedawca z domaru moze bo tam jest jakies prawdopodobienstwo ze ktos moze sie znac?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Masta88

odwiedzałem dużo sklepów i prawda jest taka że nikt się nie znał. Telewizory popodłanczane gównianymi kablami. Radze poszperać w necie na różnych forach przeczytać opinie użytkowników itd. Kupić kabel HDMI jakiś lepszy, wziąść plejke i po przeczytaniu setek postów iść podłączyć i samemu zobaczyć na oczy. :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

hmm... No nie wiem, ja bym kupił zamiast 37" cali średniej klasy super 32" np. Bravie lub Samsunga model LE32N71B- sam tego tv używam i nie żałuję ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

A no to strasznie zmienia sprawe, że za 2 miechy. Za dwa miechy myślę, że jakiś Full HD w takiej cenie znalazł by się!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość thomas206

Witam w wieku 31 lat kupilem ... sobie PS3. No i tak sie tu znalazlem.

A ze wiekszosc swojego czasu w necie spedzam na forach hi-fi, hdtv itd wiec sprobuje pomoc. (bo czytajac ten watek uwazam ze nie znacie sie na tv... sorki za szczerosc)

Na dzien dzisiejszy (za 3500) warto kupic TV LCD 32'' koniecznie 100HZ. 3 propozycje:

1) Toshiba 32WL68 http://www.ceneo.pl/361913

2) Panasonic TX-32LX70 http://www.ceneo.pl/524873

3) Sharp LC32RD2E http://www.ceneo.pl/524824

Warto poczytac:

http://hdtv.com.pl/forum/showthread.php?t=12277

http://hdtv.com.pl/forum/showthread.php?t=12582

Chyba ze chcesz poczekac na sony, za jakis czas ma wyjsc bodajze seria D ze 100HZ

Na dzisiaj nie warto kupowac full hd chyba ze bedziesz ogladal tylko blu-ray oraz gral w gry HD. W innym wypadku polecam HD ready 100HZ

Pozdr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a takie dwa modele Philips 32pf5331(2599,-)

lub LG 32le2r( 2449,-)

http://www.domar.bydgoszcz.pl/promocja/index.php?k=8

     tylko zastanawia mnie czy w opisie ujete sa wszystkie wejscia bo chce podlaczyc kino domowe przez teln lepszy kabelek nie wiem jak to sie nazywa dekoder przez hdmi i ps3 przez hdmi. i jeszcze patrzylem w sklepie na hdmi i ceny sa od 30 do 85zl jaki najlepszy i skad kupic. aha te tv sa z domaru w promocji i te kabelki tez. wogole nie wiem co kupic szukam i coraz bardziej mam metlik.    wogole czego mam szukac w opisie i co musi miec telewizorek zeby pyrkalo i zeby bylo praktyczne

 

a i jeszcze takie pytanko przeprowadzilem sie i nie mam jeszcze neta w nowym domku a caly czas jechalem na neostradzie i teraz tez planuje 1.3mega i czy do ps3 wystarczy modem od neo podlaczyc usb bo inaczej nie idzie i jak sie podlaczyc bop na pc trzeba bylo kliknac myszka na ikonce polacz a jak by to wygladalo na konsoli? smiga ktos na neostradzie bo chcialbym zaczac grac w sieci jak juz sie ustawie do konca z calym sprzetem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Masta88

no tv powinien miec conajmniej dwa wejscia hdmi i ogólnei dobrze jest przed zakupem poczytać o danym modelu na forach opinie uzytkownikow. Kabelek ja mam dwa metry firmy tech+link obraz bajka, dałem 100zł, są też kable droższe np. profigold 250zł. :D Co do internetu mam neostrade ale liveboxa i mam polaczenie bezprzewodowe za pomocą wifi 512 kb żadnych lagów nie zauważyłem. Samego modemu od neo nie mozesz podpiąć do ps3 musisz puścić internet za pomocą pc. mozesz np kupic karte bezprzewodową i puścić internet od pieca do ps3 bez kabli za pomocą wifi.

Zbieram karme więc jak pomogła daj plusika :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pomoglo ale tylko mi napisz jak dac plusika  ??? i bedzie git  ;D

// edit by mod

Ze względu na to, że niektórzy nie rozumieli przydatności tzw. "karmy" więc została ona, wyłączona. Problem rozwiązany- temat zamknięty!

  fajnie zamiast wytlumaczyc co i jak najlepiej zjechac i zamknac temat. jestes wielki. nie na tym to polega czlowieku...

odp.

W którym momencie kogoś zjechałem? Zamknąłem temat bo problem został rozwiązany. Trudne do zrozumienia? Koniec dyskusji

dobra wybacz. ale nie wszyscy (ja) sie musza znac i nawet nie mialem pojecia ze jest jakas karma. moj blad. forum daje rade duzo pomaga. pozdrowka dla ciebie. :P

odp. No to dobrze, że się dogadaliśmy =], również pozdrówka dla Ciebie! :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×