Skocz do zawartości
ONE

Outlast

Rekomendowane odpowiedzi

Gra z PS+ na miesiąc luty.

 

Dobry tytuł na nocne posiedzenia przed konsolą.

 

PS. Propozycja do moderacji, może by tak stworzyć dział PS Store i tam umieszczać tematy gier jak ta czy Resogun? Zupełnie jak w przypadku PS3.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miałem okazję przetestować na pc zanim się pozbyłem na rzecz ps4. Polecam każdemu kto lubi się trochę wystraszyć bo ta gra momentami robi to znakomicie. Jako że klimatycznych horrorów które nie są spieprzone przez nadmiar strzelania ostatnio mało to naprawdę polecem. Ciemna noc, zakład psychiatryczny, dziwni pacjenci. Czego chcieć więcej. Polecam ten filmik jako prezentację co potrafi zrobić outlast http://www.youtube.com/watch?v=1Vcgdl4xQ18

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Grałem w outlast na PC. Kręciłem streamy na twitchu, nawet mam zapisane wszystkie filmiki. Zobaczcie na profil salwik92, jak wejdziecie na twicha, kto będzie chciał oczywiście. Można zauważyć nie raz, że gra powoduje niezłe napady strachu. Kto lubi tego typu dreszczowce, to polecam. Bo jak do tej pory to lepszej gry o tej tematyce nie znajdziecie. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na razie nie mamy oficjalnych terminów :)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przeraziło mnie jak zobaczyłem jak te stwory latają z siurami na wierzchu (nie pamiętam czy to było w recenzji gamespotu na youtube czy w jakiejs innej)

Edytowane przez beardo0

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na razie nie mamy oficjalnych terminów :)

Jak nie ma? Masz w pierwszym poscie, gra będzie za darmo w PS+ na miesiąc luty.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale dokladnego terminu nie mamy ;) Moze bedzie jak z dont starve ze np. 2 tygodnie pozniej niz reszta.

Edytowane przez kevcio23

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oglądałem wczoraj pierwsze 3 kwadranse z gry na YouTube. Przyznaję, że gra ma chory klimat i nie wiem czy dam radę ją ukończyć :D

Faktycznie potrafi wystraszyć, ale spróbuję! (może, kiedyś, za 10 lat.... :D)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 Na forum Neograf Można przeczytać że wszystko na to wskazuje że gra Outlast na PS4 będzie w 1080p/60fps :) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Grałem z godzinkę na pc, i gra jest wydaje się całkiem dobra, ale bardziej bym ją powstawił w kategorii ,,straszaków'' pokroju np. Dead Space'a, czyli wyskakujące na nagle trupy z szafy i inne tanie chwyty, które na początku działają, ale z czasem powszednieją i ,,uodparniamy się''. Ja jednak wolę horrory, które wykorzystują nieco inne środki przekazu, by trzymać w napięciu, i siadają na psychice (przy okazji polecę Silent Hill Downpour, najlepszy konsolowy horror mijającej generacji, i cholernie niedoceniony niestety...).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tego co wyczytałem, jakieś 5h na przejście (swobodne) a drugie tyle, żeby wymaksować.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak ktos bedzie mial niech potwierdzi brak polskich napisów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Są polskie napisy. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po godzinie gry odpuszczam za stary jestem na takie cyrki;p

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja czekam na noc. :]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Dlaczego mam kłódkę przy tym Outlascie i nie mogę go odpalić ? pisze że " nie można uruchomić aplikacji , może ją uruchomić tylko użytkownik z licencją" :mellow:


ok po problemie :laugh: opcje - przywróć licencje

Edytowane przez Lightbringer

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Giera chodzi jak przecinak, grałem na PC w max, i nie ma żadnej różnicy, i do tego te 60 fps :). Dziś wieczorem się zatapiam. Pododbają mi się takie szczegóły jak np jak się kuca to bohater dotyka ręką podłogę i wygląda to obłędnie. Na pewno spróbuję wbić platynkę

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Stwierdzam , że ta gra nie jest dla mnie :laugh: zdecydowanie bardziej wolę Troskliwe Misie :biggrin:
luy.gif
 

  • Like 7

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Care Bears FTW! Dawno mnie tak boki nie bolały po śmiaciu :D Gierkę mam pobraną, wieczorem podpinam HS 7.1 srałnd sałnd i pełne pory :D Od czasów DS1 się tak nie jarałem żadnym horrorem :>

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×