Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Poruszane już było kilka razy razy. Nie da się. Musisz wyciszać TV.

...dla tego ja do ampli puszczam przez HDMI ARC ;) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chyba nie ma takiej opcji

Hmmm To trochę lipa. Na ps3 była taka możliwość. Nic tam, rozwiązałem to poprzez pilota logitech one, dodałem funkcję włączania mute na tv przy przęłączaniu na aktywność ps4, ale nurtowało mnie to zagadnienie. Może pojawi się ta opcja przy jednym z kolejnych updatów.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie takie pytanie, konsola jest podłączona hdmi do tv a poprzez optical leci dźwięk do amplitunera, i teraz jak to ustawić, żeby dźwięk nie był wysyłany jednocześnie poprzez hdmi i optica, ale tylko i wyłącznie przez optical. Nigdzie nie mogę tego znaleźć w ustawieniach konsoli.

u mnie sie chyba tv zepsul bo konsola po hdmi dzwieku mi nie puszcza, podobnie jak laptop. O dziwo dekoder normalnie dziala

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moze sprobuj inny port.Ja mam hdmi do tv i optyk do kina. Udalo mi sie tak skomfigurowac ze pilotem od tv reguluje glosnosc kina wiec jest ok.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej Panowie i Panie

 

Obawiam się niestety, że moja konsola prawie wyzionęła wczoraj ducha. Podczas stosunkowo krótkiej sesji z grą konsola zapikała raz, potem zapikała dwa razy, następnie wyrzuciła płytkę i wyszła do menu. Trochę się przestraszyłem, po ponownym uruchomieniu konsoli dźwięk który wydaje konsola podczas wysuwania płyty powtarzał się średnio co 15- 30 sekund, a samo wejście dla płyt było tak jakby " zablokowane ". Przeczytałem gdzieś, ze być może konsola się przegrzała, więc postąpiłem zgodnie z instrukcją podaną na forum ( odpiąć od zasilana, postawić do góry nogami, niech odpoczywa na pleckach :P ). Na wszelki wypadek postawiłem system na nowo ( choć wiem teraz, że to nie jest  potrzebne), tracąc wszystkie savy. Po odczekaniu jakiejś godziny miały miejsce 2 dziwne sytuacje. 
po 1. przy ponownym nieuruchomieniu second son gra stanęła na menu i tyle, musiałem uruchomić konsole ponownie.

po 2. przy kolejnym uruchomieniu gra przeszła tak jakby ekran ładowania dalej, ale potem stanęła i po dość długim mieleniu płyty wyskoczył napis " błąd dysku bądz dysku twardego, zamknij aplikacje ". 

po 3. za trzecim razem wszystko działa już sprawie, jakby się nic nie stało.

 

Moje pytanie brzmi - czy zwrócić uwagę na ową sytuacje, czy po prostu się tym nie przejmować? Dodam, że konsola stoi jakiś metr od cokolwiek, co może powodować zaburzenie jej chłodzenia, a sama konsola nie była gorąca, ot ciepła jak zawsze.

Czy ktoś z was spotkał się z podobnym problemem?

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi kilka razy pojawil sie podobny problem. Bez tego bledu dysku.

Zwroc uwage czy przypadkiem nie masz jakiegos paprocha pod spodem konsoli w okolicach przycisku do wyjmowania plyty. On zachodzi az na spod.

U mnie odkad przykleilem licowe podkladki problem wystapil tylko raz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam! Ostatnio zauważyłem ,że moja ps4 po krótkim czasie grania zaczyna cierpieć na spadki FPS. Na przerywnikach filmowych, podczas gameplayu obraz tak jakby "dochodzi" z opóźnieniem, tak samo jest z dźwiękiem. Zdarzają się też sytuacje w których np. nie można było dostrzec animacji oponenta rozstawiającego kamienną tarczę(  Infamous second son). Wcześniej ten problem nie występował. Czy wysłanie konsoli do PRAMU będzie rozsądnym wyjściem, gdyż dużo negatywnych opinii się naczytałem o tym serwisie? A może problem jest do rozwiązania samodzielnie? :) Z góry dzięki za pomoc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie ma co wysylac do PRAMu bo oni tylko naprawiaja pogwarancyjnie, reklamuj u sprzedawcy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Czy możliwe jest oglądanie filmów BR na PS4?

Tak, pod warunkiem zainstalowania patcha 1.5.

 

Jak po tylu latach można jeszcze błędnie nazywać BD? Nie zrozumiem tego.

 

Nvm, ja z innym pytaniem. Jak wygląda nagrywanie rozgrywki z gry? Jest jakieś ograniczenie czasowe, jeśli tak to do ilu minut maksymalnie można nagrywać. Czy możemy nagrywać gameplaye w 1080p?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O ile nic się nie zmieniło to maksymalny czas nagrania wynosi 15 minut a rozdzielczość 1080p.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jesteś pewien co do tej rozdzielczości? Ja mialem wrazenie ze wszystko sie nagrywa w 720p

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak, wszystko się nagrywa w 720p. Przy 1080p to konsola by mogła już nie wyrabiać :P

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ooo

Edytowane przez Levy_

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam orientuje się ktoś jak to jest z grami zakupionymi w ps store lub ściągniętymi z ps+, dlaczego musze być cały czas zalogowany w psn ,wystarczy byle jaka konserwacja sieci lub zwykły brak neta i już nie można w nie zagrać.

O ile mi wiadomo sony zarzekało się że ich konsola nie będzie wymagała stałego podłączenia z netem.

Kolejny minus cyfrowych gier.

 Co Ty palisz?

Edytowane przez wili23

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pewnie kupil na spole z jakims cebulionem i musi miec stale sprawdzana licencje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Konsola sprawdza licencję nie pamiętam co ile chyba co 1h wystarczy na sekundę podłączyć się do jakiejkolwiek sieci i wszystko się odblokuje.

 

Choć możliwe,że dotyczy to wszystkich gier kupionych droga cyfrowa nie pamiętam już a nie tylko tych jednorazowych kont.

Edytowane przez Siudak83

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie 2 pytania od świeżego z 4 :D

 

1. Gdzie można ustawić godz. dla aktualizacji, wysyłania save'ów itp. dla plusowiczy bo jakoś nie znalazłem. Czy jest taka opcja czy konsola musi być uśpiona aby to się robiło.

2. Gdzie można ustawić czas wyłączenia się DS4 tak jak w PS3 było, czy też i takiej funkcji nie ma.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Konsola wszystko pobiera podczas trybu czuwania ( uśpienia ) na bieżąco , nie w wyznaczonych godzinach . 

 

Dualshock na pewno wyłącza się sam po jakimś czasie , jeżeli nie znalazłeś w ustawieniach , to widocznie nie można zmienić . 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wylaczanie ds4 chyba w ustawieniach oszczedzania energii mozna wlaczyc

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki ust. DS4 znalazłem już sam ale żeby nie można było ustawić godz. dla funkcji + to już trochę dziwne, ten soft zupełnie jak w punkcie wyjścia PS3 żeby Sony nie umiało tego ogarnąć

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie jest dziwne , ona pobiera od razu , gdy coś się pojawi . Ps3 nie miało takiego trybu uśpienia , więc specjalnie trzeba było wybrać godziny w środku nocy , żeby się włączyła i pobierała . Tu nie ma takiej potrzeby . 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, mam pytanko, ponieważ jakiś czas temu zakupiłem sobie PS4 w zestawie z Destiny, i jako że w komplecie dostałem PS Plusa na 1 miesiąc,chciałem go dzisiaj wykorzystać, lecz trzeba podać dane do Karty, czy da się to jakąś ominąć? Ponieważ wcześniej posiadałem Xklocka i na nim wiem, że nie trzeba było podawać.

Edytowane przez Lolakos

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, mam pytanko, ponieważ jakiś czas temu zakupiłem sobie PS4 w zestawie z Destiny, i jako że w komplecie dostałem PS Plusa na 1 miesiąc,chciałem go dzisiaj wykorzystać, lecz trzeba podać dane do Karty, czy da się to jakąś ominąć? Ponieważ wcześniej posiadałem Xklocka i na nim wiem, że nie trzeba było podawać.

 

Podajesz dane do karty, wyłączasz automatycznie odnawianie subskrypcji, potem dane usuwasz.

To jest trial, więc jeśli miałeś już kiedyś miesięcznego plusa to chyba nie zadziała.

Tak to chyba bangla.

Edytowane przez toreso

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj grałem sobie w FIFE 15 i podczas grania konsola się wyłączyła.Włączyłem od nowa i odzyskiwało mi dane w trybie bezpiecznym.Czy konsola daje ostatnie oznaki życia czy może było to tylko jednorazowe?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj grałem sobie w FIFE 15 i podczas grania konsola się wyłączyła.Włączyłem od nowa i odzyskiwało mi dane w trybie bezpiecznym.Czy konsola daje ostatnie oznaki życia czy może było to tylko jednorazowe?

 

może prądu brakło ? :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×