Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

U mnie się tak czasem działo z PS3 podczas spadków napięcia. Kupiłem UPS i już jest wszystko ok z obiema konsolami.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie mam pytanie odnośnie nagrywania rozgrywki:

 

1. Jak steam'ujemy na twitch'a to można jakoś zmienić aby na konsoli podczas rozgrywki nie była widoczna ta ramka szara na dole i po prawej stronie??

 

2. Jak zaczynamy nagrywanie (2xshare tak ?) to rozgrywka nagrywa się przez 15 min. i stop czy czy nagrywa kolejny klip a na koniec mogę sobie zrzucić na pena np. 4 klipy x15min z 60 minutowej rozgrywki tak ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

AD1 jak wybierasz twitch, przechodzisz do wyboru jakości streamu to tam masz takie 3 pola potem do zaznaczenia u góry: jedno z nich to pokazuj komentarze- odhacz je 

 

 

 

Panowie mam pytanie odnośnie nagrywania rozgrywki:

 

1. Jak steam'ujemy na twitch'a to można jakoś zmienić aby na konsoli podczas rozgrywki nie była widoczna ta ramka szara na dole i po prawej stronie??

 

2. Jak zaczynamy nagrywanie (2xshare tak ?) to rozgrywka nagrywa się przez 15 min. i stop czy czy nagrywa kolejny klip a na koniec mogę sobie zrzucić na pena np. 4 klipy x15min z 60 minutowej rozgrywki tak ?

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie mam pytanie odnośnie nagrywania rozgrywki:

 

1. Jak steam'ujemy na twitch'a to można jakoś zmienić aby na konsoli podczas rozgrywki nie była widoczna ta ramka szara na dole i po prawej stronie??

 

2. Jak zaczynamy nagrywanie (2xshare tak ?) to rozgrywka nagrywa się przez 15 min. i stop czy czy nagrywa kolejny klip a na koniec mogę sobie zrzucić na pena np. 4 klipy x15min z 60 minutowej rozgrywki tak ?

 

A to nie jest tak, że konsola nam cały czas sama "z siebie" zapisuje ostatnie 15 minut?

I drugie pytanie jak zrzucić na pena zapisaną rozgrywke i zrzuty ekranu?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sama nagrywa 15 bez naciskania Share.

Na pendrive zgrywasz po wejściu w zapisane materiały.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyli po rozgrywce wchodzę w zapisane materiały i np. po godzinnej rozgrywce będę miał 4 klipy po 15 min?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A nie ma już tej opcji, że wciskasz przycisk i zapisuje na bieżąco? Aż do wyczerpania dysku?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A nie ma już tej opcji, że wciskasz przycisk i zapisuje na bieżąco? Aż do wyczerpania dysku?

Tez zapisuje max 15 min :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ps4 ma taki sam kabel zasilający jak 3? Bo sorawdzilbym u kumpla czy wszystko działa ale on ma ps3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak, taki sam. Standardowa ósemka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie da się ustawić jakoś przy streamingu np. na Twitch'a aby wyciszyć np. o połowę dźwięki z gry? Chodzi o to aby głos z mic. była wyraźniejsza.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie odnośnie kupna  używanych gier. Czy można w ową grę spokojnie grać również przez sieć? Czy używana gra nie będzie miała możliwości multiplayera?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy ja mam jakiś zły pendrive, ale nie mogę przeżucić zdjęcia z pendrive na konsolę. Konsola nie czyta pendrive. Nie widzę żadnego działu z tym związany, więc proszę o radę jak sformatować pendrive aby konsola go czytała.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy ja mam jakiś zły pendrive, ale nie mogę przeżucić zdjęcia z pendrive na konsolę. Konsola nie czyta pendrive. Nie widzę żadnego działu z tym związany, więc proszę o radę jak sformatować pendrive aby konsola go czytała.

Fat32 / exFAT...

@down - oczywiście się nie da - mój błąd...

Edytowane przez kloose

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

...a od kiedy da się przerzucać zdjęcia na konsolę?

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Da się jakoś wyłączyć przesyłanie zapisu stanu gry do chmury ? Ale tylko dla wybranej gry.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ustawienia > zarządzanie zapisanymi danymi aplikacji > zapisane dane w pamięci masowej systemu > prześlij na dysk internetowy > [start] na dany tytuł i wyłączasz we wszystkich tytułach które cię nie interesują po kolei automatyczne przesyłanie.

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

...a od kiedy da się przerzucać zdjęcia na konsolę?

Jak to od kiedy? Na ps3 miałem masę zdjęć i filmów z wakacji. To na ps4 się nie da?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak to od kiedy? Na ps3 miałem masę zdjęć i filmów z wakacji. To na ps4 się nie da?

 

PS4 jest teraz #4theplayers

 

Wbrew pozorom ten hashtag mówi więcej niż się wydaje.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×