Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

O 4.02.2017 o 10:41, SephiroT napisał:

Wymiana kont "na krzyż".

Konto z grami musi być u kolegi jako podstawowe. Szwagier oczywiście gra na tym koncie  z grami bo na innym mu nie ruszą.

Konto z Plusem musi być ustawione u szwagra jako podstawowe. Plus jest kupiony oczywiście na koncie kolegi na którym gra bo inaczej mu nie ruszy plus na jego konsoli. 

Jeśli cię  dobrze rozumiem Seph to tak samo właśnie mają tylko u szwagra plus nie działa. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach


Jeśli kupie UFC 2 z plati.ru to bedzie mialo polski jezyk ?


Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli kupie UFC 2 z plati.ru to bedzie mialo polski jezyk ?

Banik murowany a język w grze nieznany

Kilka razy było napisane, żeby nic nie kupować z tej strony bo to proszenie się o bana.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam juz z 6 gier od dwoch lat i zero problemow

Wysłane z mojego SM-G928F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To miałeś szczęścia. Ja bym nie ryzykował nawet gdyby był cień szansy, że bana dostane...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
To miałeś szczęścia. Ja bym nie ryzykował nawet gdyby był cień szansy, że bana dostane...

Na bana trzeba się bardzo postarać.

Jak się nie kombinuje to co najwyżej kłódki na grach z tego konta.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4 godziny temu, cykor napisał:

Banik murowany a język w grze nieznany emoji14.png

Kilka razy było napisane, żeby nic nie kupować z tej strony bo to proszenie się o bana.

 

Pierniczenie... Jak napisał Seph:

 

7 minut temu, SephiroT napisał:

Na bana trzeba się bardzo postarać.

Jak się nie kombinuje to co najwyżej kłódki na grach z tego konta.

 

Trzeba sobie zasłużyć ja już 2 rok będę zaczynał z PLUSEM z plati i jest git :) Jedyne 3$ i PLUS na rok :24_stuck_out_tongue: (no ten co teraz mam był za 4$ ale już ponad rok jadę, więc trza zmienić kiedyś :P)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
16 godzin temu, nikkor napisał:


Jeśli kupie UFC 2 z plati.ru to bedzie mialo polski jezyk ?

 

UFC2 nie ma polskiej wersji

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Faktycznie ufc2 niema pl. Duzo gier ogralem z plati i jakos bez problemu.

Wysłane z mojego SM-G928F przy użyciu Tapatalka

Korci mnie paka z UFC2 , FC primal, RESIDENT biohazard, BF1,Division, NFS, Dirt . To wszyetko za 33 $

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czym sie sugerowac zeby miec polski język? Przedewszystkim gry z EU regionu?

Wysłane z mojego SM-G928F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Przecież Sam @SephiroT kiedyś pisał, że wyłapał bana bo miał gry z plati a one były z kradzionych kart albo cofane transakcje, i że całę kupowanie tam to proszenie się o bana.

Jaką masz pewność, że akurat ta gra którą masz stamtąd nie jest kupiona z kradzionej karty? Żadnej. To samo z plusem. Okej udało Ci się, fajnie.

 

Ja mówię to co wiem. I sam bym nigdy nic stamtąd nie kupił.

 

Oczywiście nikomu nie bronię. Róbcie co chcecie i kupujcie gdzie chcecie ;)

Edytowane przez cykor

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@cykor jak bardzo abstrakcyjnie by to nie brzmiało to co innego kupić grę od Janusza który założy konto dla gry i cofnie transakcje (Alledrogo), a co innego kupić "kradzione" konto gdzie nieświadomy właściciel ma machnięty reset awaryjny i nasza konsola jest jako podstawowa.

O ile sami się nie prosimy o bana (nie kupimy mu gry której transakcję on cofnie na przykład) to uważam że Plati jest bezpieczniejsze niż Janusze biznesu z Alledrogo. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Jak to jest z tym dzieleniem? Swoje konto mam z bratem gdzie on ma ustawione jako podstawowe tam miałem plusa i mieliśmy go obaj. Drugie konto dziele z kolegą i jego konto mam ustawione u siebie jak podstawowe. I teraz najlepsze. Na moim koncie skończył się plusa ale u kumpla na koncie jest plus jego a u mnie już nie. Jak to działa w końcu?

PS: Dobra już wszystko wiem sam plus jest aktywny bo mogę grać online po prostu nie działają gry które były pobrane z tego plusa który wygasł.

Edytowane przez wojcik_dan

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie moze ktorys z Was bedzie wiedzial o co chodzi. Dzis rano dostalem smsa z kodem weryfikacyjnym do mojego konta PSN, tylko problem w tym ze ja dzisiaj nawet nie wlaczalem konsoli. Mogla to byc proba przejecia konta przez kogos? Takie cos zdarzylo mi sie trzeci raz w sumie, w odstepie miesiaca. Nikomu nie dawalem swoich danych itp.


Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak, jak najszybciej zmień hasło do konta. 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Tak, jak najszybciej zmień hasło do konta. 

Dzieki, juz zmienilem. Swoja droga ciekawy jestem jak ktos zdobyl moje dane do konta :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dane kont Sony co jakiś czas wyciekają.

Na plati masz pełno sprzedawanych kont z wycieku lub z udanych prób dostania się do nich.

Również często są wycieki innych platform/serwisów i jak masz takie samo hasło i maila to sam się prosisz o wjazd na konto ;)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zepsuło  mi się ps4 na którym miałem konto swoje i konto podstawowe brata .Teraz kupiłem nową konsolę założyłem nowe konto jako podstawowe a brat aktywował stare konto na nowej konsoli na które załadował plusa .Problem jest taki ,że mi nie działa teraz plus a jemu tak . Czy jest możliwość odkręcenia tego ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Konto brata ustawiasz jako podstawowe na nowej konsoli i po problemie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, kupiłem prosiaka, zrobiłem przenoszenie danych i tam był komunikat, że po przenoszeniu starą konsolę dezaktywuje i podstawową będzie prosiak. Chcę oddać staruszkę wysłużoną dobremu znajomemu i jakie kroki muszę poczynić aby jemu chodziły moje gry kupione w cyfrowej dystrybucji? nie są to gry z plusa. Po necie raczej grał nie będzie. Bardzo proszę o pomoc, bo szkoda by było tych gier, a miałby co ogrywać. Dzięki za pomoc 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, DaArCiO. napisał:

Witam, kupiłem prosiaka, zrobiłem przenoszenie danych i tam był komunikat, że po przenoszeniu starą konsolę dezaktywuje i podstawową będzie prosiak. Chcę oddać staruszkę wysłużoną dobremu znajomemu i jakie kroki muszę poczynić aby jemu chodziły moje gry kupione w cyfrowej dystrybucji? nie są to gry z plusa. Po necie raczej grał nie będzie. Bardzo proszę o pomoc, bo szkoda by było tych gier, a miałby co ogrywać. Dzięki za pomoc 

Jeśli masz PROsiaka jako główną ustawioną to on może jedynie grać na Twoim koncie na starej konsoli.

Żeby mógł grać na swoim koncie na tamtej konsoli Twoje konto musiało by być na niej ustawione jako główne

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja wtedy będę mógł spokojnie grać jeśli starą ustawięna główną?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, DaArCiO. napisał:

A ja wtedy będę mógł spokojnie grać jeśli starą ustawięna główną?

Tak wtedy grasz na swoim koncie.

Tylko teraz jak dezaktywowało konto na PROsiaka to nie wiem czy bedziesz mogł znowu zmienic.

Normalnie mozesz dezaktywowac konto raz na 6 miesięcy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Raz na pół roku można dezaktywaować przez www. Natomiast na konsoli można to robić ile razy się chce.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam rozumieć, że odpalam prosiaka dezaktywuję go?na starej robię aktywuj jako podstawowe i co dalej?na prosiaku normalnie loguję się na moje konto i gram?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×