Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Tak?

Przeczytaj pierwszy post w tym temacie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy możecie mi powiedzieć na ile między platformowych urządzeń jest limit na koncie ? Bo nie jestem pewny, nawiązując do pierwszego postu w temacie.

W sensie mam w domu PS3 i PS4 a zastanawiam się czy nie sprawić sobię jeszcze jednej PS3 na wsi, bo nie chce mi się jej co weekend brać i przepinać a ceny są już atrakcyjne za używki. Czy w tym wypadku mogę te 3 konsolę mieć podpiętę z zawartością do mojego konta czy będę musiał PS4 wypisać z podstawowej ?

 

Dzięki za odpowiedź.

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tego co ja pamiętam to 2x Ps3 i 2xps4.

Z tym że na ps4 na jednej konsoli musi być jako podstawowe. W ps3 może być pobocznym nawet na obu konsolach. Kiedyś można było mieć aż 5 ps3 do jednej gry potem to zmienili.

Niech ktoś jeszcze potwierdzi moje słowa bo nie chce cie wprowadzić w błąd.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Potwierdzam aktywne możesz mieć 2xPS3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki. Czyli sumarycznie PS4 nie mogę w tym wypadku mieć nigdzie aktywowane ? Ale to chyba w niczym nie przeszkadza, prawda ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam 2xPS3 i PS4. Wczoraj odpaliłem nowego prosiaka i nie ma żadnych problemów jeżeli będziesz się logował na jednym koncie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przeczytajcie pierwszy post w tym temacie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie doszło do mnie, że z moich ponad 40 gier, 17 to cyfrowki zakupione w Ps Store.

Dziś planuje zakup HZD ale naszła mnie myśl czy i jaka jest realna opcja utracenia konta (wykradniecia). Nigdy nie kupowałem kont na allegro itp. Nigdy nikomu nie dawałem dostępu do konta. Posiadam dosyć dobre hasło i dodatkowo mam włączoną opcje weryfikacji dwuetapowej. Coś jeszcze mogę zrobić aby zabezpieczyć moje konto czy jestem b.dobrze zabezpieczony i mogę spać spokojnie?

 

HTC 10

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Teraz, Kolos28 napisał:

Właśnie doszło do mnie, że z moich ponad 40 gier, 17 to cyfrowki zakupione w Ps Store.

Dziś planuje zakup HZD ale naszła mnie myśl czy i jaka jest realna opcja utracenia konta (wykradniecia). Nigdy nie kupowałem kont na allegro itp. Nigdy nikomu nie dawałem dostępu do konta. Posiadam dosyć dobre hasło i dodatkowo mam włączoną opcje weryfikacji dwuetapowej. Coś jeszcze mogę zrobić aby zabezpieczyć moje konto czy jestem b.dobrze zabezpieczony i mogę spać spokojnie?

 

HTC 10

 

 

 

Jeżeli chodzi o bezpieczeństwo konta u SONY to nigdy!! Co da Tobie nawet najlepsze hasło, skoro to ono wycieknie z gównianie chronionej bazy SCE...

1. Pogódź się z tym, 2. albo kup Xbox-a :24_stuck_out_tongue: 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

No tak ale weryfikacja dwuetapowa powinna powstrzymać ewentualnego przyszłego spryciarza?

 

 

HTC 10

 

 

 

 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No oczywiście. Jak złodziej nie wklepie kodu który dostajesz smsem, to nie zaloguje się na Twoje konto.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiem, kolego ale jeśli będzie włamanie na duża skalę na serwery sony to co za problem będzie wyłączyć ludziom zabezpieczenie dwuetapowe i ukraść konta 😂😂

Wiem wiem, że to pewnie mało realne ale ostatnio dotarło do mnie, że w razie czego byłbym sporo kasy w plecy...

 

HTC 10

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Żeby zalogować się na konto potrzebujesz kodu smsa, więc jak Ci mają wył. logowanie dwuetapowe? :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie no fantazjuje, że przy prawdziwym ataku na serwery Sony, hakerzy wykradając hasła mogli by wszystkim użytkownikom wyłączyć zabezpieczenie dwuetapowe - po prostu usunęli by skrypt odpowiedzialny za tą funkcje.

Ogólnie wiem, że na 95% nic mi nie grozi a więc 18 gra cyfrową trafia na mój dysk i HZD właśnie się pobiera 😆😂😂👍👍

 

HTC 10

 

 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak będziesz tak panikował to krócej pożyjesz

  • Like 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dodatkowo jeśli masz założone konto na prawdziwe dane to Sony pewnie pomogło by Ci w odzyskaniu konta (z tego co wiem konta są niezbywalne). Poza tym to tylko gry ;-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam Was,

w weekend wróciłem do domu po miesięcznej nieobecności. Po odpaleniu PS4  nie mogłem się zalogować do PSN, trwa to do dziś.

Wyskakuje mi błąd: WS-37397-9 o co kaman?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ban na IP najprawdopodobniej.

Sprawdź na Internecie z telefonu.

Dzwoń do Sony, pewnie nic nie będą wiedzieć i odeślą Cię do usługodawcy żeby zmienić IP.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Albo pisz do nich przez formularz. Ja mam to samo już trzeci raz od grudnia. Dostawca internetu play. Dwa razy odpisywali mi zeby podal im odpowiedzi na kilka pytan, sprawdzil porty i takie tam pierdoly. Nic nie odpisywalem ale po kilku godzinach juz mozna sie bylo zalogowac. Teraz tez do nich zaraz napisze, tylko od razu im troche pojade zeby mi nie odpisywali listy co mam sprawdzac bo dokladnie wiem i po mojej stronie i dostawcy netu nic nie wskoram. Ktoregos razu pisali ze to u nich z automatu sa zakladane blokady polaczen na ip w pewnych przypadkach. Wiec dzwon lub pisz i zaraz bedzie po problemie, samo nie ruszy ;)

Takie przysylaja formulki:

 

Przykro mi, że przy użytkowaniu konsoli PlayStation wystąpił problem. Okazjonalnie serwery Sony zdalnie blokują poszczególne adresy IP z różnych przyczyn. Przytoczony przez Ciebie kod błedu świadczy, że tak mogło się stać w Twoim przypadku. Aby podjąc kroki mające na celu rozwiązanie tego problemu wyślij nam proszę odpowiedzi na poniższe pytania w wiadomości zwrotnej:

 

1. Podaj listę urządzeń, które nie mogą się połączyć z PlayStation Network (oprócz konsoli spróbuj wpisać się również na stronie http://account.sonyentertainmentnetwork.com/ przy użyciu komputera lub innego urządzenia z dostępem do internetu).

2. Podaj datę, od której problem się pojawił.

3. Podaj widoczny kod/komunikat błędu.

4. Podaj zewnętrzny (publiczny) adres IP swojej sieci.

5. Czy nawiązano kontakt z usługodawcą internetowym? Jeżeli tak, to co zaproponował jako rozwiązanie problemu?

6. Podaj identyfikator internetowy konta Sony Entertainment Network (SEN), na które próbujesz się wpisać.

7. Potwierdź, czy możliwe jest połączenie z użyciem innego usługodawcy internetowego.

8. Potwierdź, czy korzystasz z połączenia bezprzewodowego czy przewodowego.

9. Podaj dane kontaktowe Twojego usługodawcy internetowego.

 

Jak tylko otrzymamy powyższe informacje, przystąpimy do kroków mających na celu rozwiązanie problemu.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

haha ok dzięki za pomoc, zaraz się loguję z PC i do nich piszę z góry z odpowiedziami :)

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

Razem z kumplem dzielimy konta zgodnie z poradnikiem, który był tu zamieszczony ale obaj jesteśmy zieloni ja ps4 mam od świąt on od 3 tygodni. Generalnie wszystko działa, mój + u niego to samo z moimi grami nawet mamy sposób na granie na trzecim koncie (US) u mnie jest jako podstawowe i mam gry z konta kumpla i z US na swoim a on musi po prostu grać bezpośrednio z tego konta. Ostatnio kupiliśmy Just Cause 3 XL (goty) i battlefronta również z season passem. Poinstalowaliśmy wszystko na obu konsolach i...dodatki działają tylko osobie, która je kupiła. Co czytam na necie to zawsze opinia, że działać powinna tak gra jak i wszystkie DLC, jakieś rady? A może te gry są wyjątkiem od tej reguły? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

DLC zwykle działają tylko na tym koncie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziś przekonałem się o tym, jak dobrze zrobiłem, włączając podwójną autoryzację. Siedziałem sobie w domu, przy konsoli akurat nie byłem (wyłączona), a tu nagle na telefonie 10 smsów, wszystkie naraz, oczywiście z kodem weryfikacyjnym. Dodam, że z PS korzystam w pełni legalnie, nigdy nie robiłem żadnych przekrętów. Nieźle, hasło musiało w jakiś sposób wycieknąć. Gdyby nie weryfikacja sms, miałbym już po koncie. Tak więc apeluję do ludzi, którzy jeszcze tego nie zrobili, uczyńcie to niezwłocznie! Skoro wleciało mi tyle prób jednocześnie, to oznacza, że raczej to jakiś system, bot, cokolwiek. Dla bezpieczeństwa i tak zmieniłem hasło.

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

 

 

 

Nie no zmiana hasła przy takiej akcji to podstawa!

 

 

 

 

 

 

 

Sony powinno solidniej chronić takie dane!

 

HTC 10

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sam w końcu zrobiłem weryfikacje dwuetapową. Mam jednak pytanie, czy przy każdym logowaniu będę musiał podawać kod sms? Mam zapisane hasło do konta i zawsze wybieram użytkownika spośród 2.  

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×