Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

a takie male pytanie. jesli robilem recovery i wszystko mam usuniete z konsoli ps4, gdzie mialem np contrast i resoguna i teraz chce ponownie zainstalowac z ps store gry ale ich nie ma.. sa tylko informacje o trofeach. aktualnie outlast jest dostepny to mozna pobrac a co sie dzieje ze starszymi grami? juz nie da sie pobrac np w tym momencie?

 

Mam ten sam problem

 

 

 

W menu na końcu po prawej i tak samo w sklepie jest biblioteka.

Tam masz wszystko co kupiłeś.

 

Owszem tutaj są wszystkie zakupione wcześniej tytuły ale nie ma przy nich ikonki "pobierz", która to znajduje się przy aktywnym obecnie tytule Outlast...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziwna sprawa bo w bibliotece jest wszystko kupione.

Jeżeli coś jest zainstalowane to nie mms ikonki i po kliknięciu na kafel jest "rozpocznij".

Przy grach aktywowanych na konto (kupionych) i nie zainstalowanych jest ikonka i po kliknięciu na kafel jest "pobierz".

Właśnie na próbę usunąłem i pobieram jeszcze raz Resogun.

Jeżeli nie działa to proponuję zrobić "przywróć licencję" w ustawienia - PSN.

Jak nie pomoże to reinstalacja systemu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

W menu na końcu po prawej i tak samo w sklepie jest biblioteka.

Tam masz wszystko co kupiłeś.

 

Widzę, ze niewyraźnie się wyraziłem... nie ma ocji ściągnięcia gry (można sobie tylko obejrzeć zdobyte osiągnięcia i ostatnie czas gry itd.) właśnie w BIBLIOTECE ;///

Edytowane przez marcinos9

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widzę, ze niewyraźnie się wyraziłem... nie ma ocji ściągnięcia gry (można sobie tylko obejrzeć zdobyte osiągnięcia i ostatnie czas gry itd.) właśnie w BIBLIOTECE ;///

Dziwna sprawa bo w bibliotece jest wszystko kupione.

Właśnie na próbę usunąłem i pobieram jeszcze raz Resogun.

Jeżeli nie działa to proponuję zrobić "przywróć licencję" w ustawienia - PSN.

Jak nie pomoże to reinstalacja systemu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Proszę mi doradzić co mam zrobić w sytuacji gdy w "Co nowego" do mojego pseudonimu dodaję drugi człon, który z tego co pamiętam dany drugi człon znajdował się w polu Nazwisko podczas pierwszego uruchomienia PS4. Zauważyłem, że tylko w polach mojej aktywności pojawia się dodatkowy człon. W "Profil" wyświetla mi się tylko sam pseudonim pod prawdziwym imieniem i nazwiskiem. Wspomnę, że ten drugi człon chociaż znajdował się w polu Nazwisko nie ma nic wspólnego z prawdziwym nazwiskiem które poprawnie wyświetla się między innymi w "Profil". Chciałbym by w moich aktywnościach pojawiał się sam pseudonim który bodaj podawałem w pewnym kroku konfiguracji w polu Imię. Czy mogę gdzieś w ustawieniach usunąć ten drugi człon wyświetlany w aktywnościach?

Próbowałem usuwać użytkownika ale po ponownej konfiguracji nowego użytkownika i zalogowaniu się do PSN automatycznie usuwa kilka kroków konfiguracji, w których bardzo prawdopobnie znajdowała się ta opcja.

PS Nie mam zaznaczonej opcji korzystania z prawdziwego imienia i nazwiska (dokładnie chodzi mi o krok z wyborem pseudonimu albo imienia i nazwiska).

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Dziwna sprawa bo w bibliotece jest wszystko kupione.

Jeżeli coś jest zainstalowane to nie mms ikonki i po kliknięciu na kafel jest "rozpocznij".

Przy grach aktywowanych na konto (kupionych) i nie zainstalowanych jest ikonka i po kliknięciu na kafel jest "pobierz".

Właśnie na próbę usunąłem i pobieram jeszcze raz Resogun.

Jeżeli nie działa to proponuję zrobić "przywróć licencję" w ustawienia - PSN.

Jak nie pomoże to reinstalacja systemu.

 

 

 

 

 

Dzięki, pomogło zrobienie pełnej (u mnie trwało niecałe 2 godz.) reinstalacji. Wcześniej robiłem szybką inicjalizację. 

Prawdę mówiąc to trochę lipa póki co z tym naszym systemem na ps4. Najpierw robienie szybkiej reinstalki żeby odzyskać synchronizację trofeów a potem pełna reinstalka aby odzyskać tytuły z plusa. Mają co naprawiać w kolejnych aktualizacjach.

 

W każdy razie wniosek jest jeden- jak coś się dzieje to trzeba zawsze robić pełną reinstalkę

Edytowane przez Rmac

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Proszę mi doradzić co mam zrobić w sytuacji gdy w "Co nowego" do mojego pseudonimu dodaję drugi człon, który z tego co pamiętam dany drugi człon znajdował się w polu Nazwisko podczas pierwszego uruchomienia PS4. Zauważyłem, że tylko w polach mojej aktywności pojawia się dodatkowy człon. W "Profil" wyświetla mi się tylko sam pseudonim pod prawdziwym imieniem i nazwiskiem. Wspomnę, że ten drugi człon chociaż znajdował się w polu Nazwisko nie ma nic wspólnego z prawdziwym nazwiskiem które poprawnie wyświetla się między innymi w "Profil". Chciałbym by w moich aktywnościach pojawiał się sam pseudonim który bodaj podawałem w pewnym kroku konfiguracji w polu Imię. Czy mogę gdzieś w ustawieniach usunąć ten drugi człon wyświetlany w aktywnościach?

Próbowałem usuwać użytkownika ale po ponownej konfiguracji nowego użytkownika i zalogowaniu się do PSN automatycznie usuwa kilka kroków konfiguracji, w których bardzo prawdopobnie znajdowała się ta opcja.

PS Nie mam zaznaczonej opcji korzystania z prawdziwego imienia i nazwiska (dokładnie chodzi mi o krok z wyborem pseudonimu albo imienia i nazwiska).

Nic z tym nie zrobisz.

Pojawia się to tylko u ciebie. Inni widzą tyko twój nick, chyba że dana osoba poprosiła o imię i nazwisko a ty to zaakceptowałeś.

Mnie też wkurza widok imienia i nazwiska.

Dzięki, pomogło zrobienie pełnej (u mnie trwało niecałe 2 godz.) reinstalacji. Wcześniej robiłem szybką inicjalizację.

Prawdę mówiąc to trochę lipa póki co z tym naszym systemem na ps4. Najpierw robienie szybkiej reinstalki żeby odzyskać synchronizację trofeów a potem pełna reinstalka aby odzyskać tytuły z plusa. Mają co naprawiać w kolejnych aktualizacjach.

W każdy razie wniosek jest jeden- jak coś się dzieje to trzeba zawsze robić pełną reinstalkę

Nie każdy na takie problemy.

Ja nie miałem żadnych od początku grudnia.

Jedyna reinstalacja była przy wymianie dysku na większy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie każdy na takie problemy.

Ja nie miałem żadnych od początku grudnia.

Jedyna reinstalacja była przy wymianie dysku na większy.

 

Najwidoczniej niefart. Tylko, że na ps3 (służy do dzisiaj i będzie jeszcze służyć długo mam nadzieję )nigdy nie miałem absolutnie żadnego problemu. Mam nadzieję, że to jednak problemy wieku dziecięcego. Poza tym zawsze mieć lepiej problemy z softem niż ze sprzętem :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie. Ja z kolei miałem kilka problemów z moim PS3. Na szczęście również to były problemy softowe.

Jak na razie wszystko leci właśnie na "wiek dziecięcy". ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Proszę mi wytłumaczyć łopatologicznie co mam zrobić?

Konsolę(ps4) oddałem do serwisu i wymieniono mi na nową,niestety nie usunąłem konta.Na tym samym działa ps3 i ps4.Czytałem wcześniejsze posty i wiem,że trzeba dezaktywować konta przez PC i co dalej?jak to działa.czy jak będę tworzył na ps4 konto to wszystko odzyskam?dzięki 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Konto możesz ustawić jako normalne - wedy nic nie musisz robić.

Jeżeli chcesz ustawić jako podstawowe to resetujesz z poziomu PC i ustawiasz jako podstawowe/główne już na konsoli.

Odzyskasz wszystko co jest zapisane na koncie czyli zakupione gry i wyslane na serwer save (jeżeli miałeś PS Plus).

Wszystko masz opisane w tym temacie.

Na PS3 po prostu logujesz się na konto i jak nie zadziałą to aktywujesz konto.

Żadnej filozofii tutaj nie ma.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Witam.

Proszę mi wytłumaczyć łopatologicznie co mam zrobić?

Konsolę(ps4) oddałem do serwisu i wymieniono mi na nową,niestety nie usunąłem konta.Na tym samym działa ps3 i ps4.Czytałem wcześniejsze posty i wiem,że trzeba dezaktywować konta przez PC i co dalej?jak to działa.czy jak będę tworzył na ps4 konto to wszystko odzyskam?dzięki

http://www.ps3site.pl/forum/topic/70312-dezaktywacja-ps3-przez-internet/

Powinno pomóc

Edytowane przez niklas
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nic z tym nie zrobisz.

Pojawia się to tylko u ciebie. Inni widzą tyko twój nick, chyba że dana osoba poprosiła o imię i nazwisko a ty to zaakceptowałeś.

Mnie też wkurza widok imienia i nazwiska.

 

 

Dzięki SephiroT, rzeczywiście po rozpytaniu znajomego, widoczny jest tylko mój nick.

Jeśli napisałeś, że nie można tego zmienić, to tak widocznie musi być ;).

Tylko sprostuję jeszcze, że w tych polach imienia i nazwiska, wpisane był odpowiednio mój nick i dowolny wyraz, dopiero w dalszych krokach konfiguracyjnych podawałem prawdziwe imię i nazwisko. :)

Dzięki i pozdrawiam miło.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie,mój kolega ma problem z wykupieniem plusa.Wklepuje wszystkie dane z karty prawidłowo,a zawsze wywala błąd z kodem pocztowym.Próbował wszystkich kombinacji i nic.Miał ktoś może z was podobna sytuację i ją ogarnął?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak. Niech zrobi to z poziomu komputera bo na PS4 to jest znany mi problem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,chce się poradzić was jak usunąć kartę kredytową z sieci PSN na PS4?Aktywowałem trial na dwa tygodnie ps + i nie chcę by po jakim czasie mi się automatycznie przedłużył abonament :) Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czołem. Mam problem z odpaleniem gry cyfrowej pobranej na HDD. Piszę to w tym temacie, gdyż jest to związane z kontem użytkownika. Sprawa wygląda tak. Kupiłem PS4 wraz z COD Ghost na dysku twardym. Wszystko działało bez problemów, dopóki nie usunąłem profilu użytkownika, od którego kupiłem w/w konsolę. Z jego konta została ta gra kupiona drogą cyfrową. Po usunięciu konta, gra została zablokowana. W momencie jej uruchomienia, pojawia się komunikat  o braku licencji na tą aplikację. Jest jakaś możliwość odzyskania gry z powrotem?

 

Edit. Dzięki za szybki odzew.

Edytowane przez DAK

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chyba tylko przywrócenie konta z którego CoD został kupiony ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie. Muisz wyciągnąć od gościa dane do konta. Następnym razem pomyśl/zapytaj/poczytaj zanim coś zrobisz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gdy wpisuje w wyszukiwarce na PC login i hasło do swojego konta SEN loguje mi się bez problemu, a gdy chce zalogować się na swoje konto przez PlayStation App to wyskakuje mi błąd logowania - zły adres bądź hasło. Ktoś mi powie o co tu biega? Odinstalowałem aplikację z mojego Z1 i zainstalowałem na nowo ale efekt dalej taki sam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciasteczka? Pamięć podręczna? Aplikacja do logowania używa przeglądarki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyli usunąć wszystkie dane z chrome na telefonie ?? To pomoże? Dzieki sephirot za odp. Kolejny raz ratujesz mi pupsko....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sprawdź ręcznie wpisując adres w przeglądarce.

Sprawdź czy masz włączone ciasteczka.

Sprawdź inną przeglądarkę.

Rusz pupę i zacznij kombinować.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sprawdź ręcznie wpisując adres w przeglądarce.

Sprawdź czy masz włączone ciasteczka.

Sprawdź inną przeglądarkę.

Rusz pupę i zacznij kombinować.

 

http://postimg.org/image/pt74jqdwl/ wylatuje taki komunikat oczywiscie na fonie.. przy pierwszej literze juz pokazuje wykrzyknik. Czyscilem pamiec chrome, inna przegladarka tez ma ten sam problem, zrobilo sie to po pierwszym ustawieniu fabrycznym, wczesniej tego nie bylo. jakies sugesie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×