Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Czy można w jakikolwiek sposób odłączyć przypisane do PSN konto Origin (zbanowane)?

 

Edit:

Porozmawiałem chwilę na livechat EA i okazało się, że nie tylko nie można odłączyć konta Origin od PSN ale również całkowicie usunąć!

 

When your account is banned, everything connected to that account has to stay there. We will not be able to fulfill your request. It's a permanent record of the offending account related to the ban.

Edytowane przez dreamtox

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, podpowie ktoś bo mam taką dziwną sytuacje i nie wiem czy to norma.

Mam u siebie konsole z kontem podstawowym PSN moim prywatnym, koleżka natomiast posiada swoje konto PSN jako podstawowe a moje PSN na drugim profilu. W taki sposób na swoim profilu widzi moje pobrane gry ale nie może w nie zagrać (kłódka przy grze) . Wiem że na PS3 wszystko chodziło w ten sposób, natomiast przy PS4 albo nie umiem tego zrobić albo nie ma takiej opcji.

Czy to normalne czy da się tak zrobić żeby na swoim koncie odpalił ode mnie giere ? Z góry dzięki za odpowiedź.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Twoje musi być u niego podstawowe jeśli mają mu działać gry z twojego konta i na odwrót

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przeczytałem FAQ jednak nie jestem do końca pewny czy dobrze zrozumiałem:

Posiadam PS4 na którym mam swoje konto jako podstawowe oraz PS3 na którym także z tego samego konta korzystam. Jak dokupię drugie PS3 to także bez problemu będę mógł korzystać z tego samego konta już 3 raz? Oczywiście chodzi mi o to, żeby gry były dostępne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak, PS3 i PS4 są liczone osobno. Możesz mieć 2 PS3 przypisane do Twojego konta, także nie będzie problemu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja niestety nie mogę aktywować własnego konta na dwóch PS4 jako podstawowe. Przy aktywacji drugiego wywala ze dane konto zostało już aktywowane jako podstawowe na innym systemie PS4 i kicha..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na PS4 to działa na zasadzie, że na tej drugiej konsoli ustawiasz swoje jako główne, żeby te drugi mógł grać na swoim koncie w Twoje gry, a Ty na swojej konsoli i tak grasz na swoim koncie, więc nic nie ustawiasz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie kupując z plati ru można jakoś sprawdzić czy dana gra będzie miała pl język?

Wysłane z mojego SM-N930F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O Paniczu o plati.ru krążą legendy choć ja sam mam konto z plusem z plati.ru (za 3$) i jest git (ale ja nic nie robiłem tylko założyłem konto a gościu ma podpieta kartę i włączone automatyczne odnawianie, więc teoretycznie dozywotni plus :24_stuck_out_tongue:)

Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam wiedźmina od roku czasu i śmiga pięknie w pl. Chciałem darł souls i no mans sky ale same eng wersje

Wysłane z mojego SM-N930F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Legendy? Nie słyszałem.

A no o banach, chargebackach itp. ;)

Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. 

Chciałbym zapytać odnośnie udostępniania konta na PS4. Otóż jeśli udostępne konto znajomemu i on ustawi moje konto jako drugie (a swoje jako podstawowe). To wówczas będziemy mogli grać w ten sam tytuł w trybie ONLINE? Mam zamiar kupić cyfrową FIFE 17 i chciałbym udostępnić ją znajomemu - a by razem z nim pograć w meczyki w trybie online. Kiedyś to testowałem z 2 lata temu i działało - ale wtedy graliśmy w różne gry tylko w trybie offline.. Dlatego chciałbym zapytać przed zakupem jak to jest przy jednoczesnym graniu w ten sam tytuł w trybie Online. Proszę o pomoc. 

Edytowane przez Azazell_PL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Będziecie mogli grać z tym, że on musi twoje konto ustawić jako podstawowe. Wtedy będzie mógł grać na swoim w twoje gry.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
O 14.09.2016 o 19:22, nikkor napisał:

Panowie kupując z plati ru można jakoś sprawdzić czy dana gra będzie miała pl język?

Wysłane z mojego SM-N930F przy użyciu Tapatalka

Kupujac wersje EU bedziesz miec jezyk polski o ile gra taki posiada ;)

 

O 14.09.2016 o 20:03, DigitalMan_PL napisał:

A no o banach, chargebackach itp. ;)

Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka

Kupuje tam gry od 3 lat i zyje ;) Byle by nic nie kombinowac na koncie, to nie dostaniesz bana... ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Kupuje tam gry od 3 lat i zyje  Byle by nic nie kombinowac na koncie, to nie dostaniesz bana...

Kupiłem No mans sky EUR i nic po polsku nie ma..

Wysłane z mojego SM-N930F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Bo my już nie jesteśmy w Europie.

Dokładnie! Polska to już nie EUR to osobny byt Kaczogrodzki...

Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A tak na poważnie to jak rozróżnić czy mają pl

Wysłane z mojego SM-N930F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I nawet z EU nie musi oznaczać że będzie mieć pl? Mam wiedźmina 3 od 2 lat i wszelkie dodatki jak i sam wiedźmin jest w pełni pl

Wysłane z mojego SM-N930F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
43 minut temu, nikkor napisał:

A tak na poważnie to jak rozróżnić czy mają pl

Wysłane z mojego SM-N930F przy użyciu Tapatalka

 

A tak poważnie to kup sobie w sklepie to będziesz miał pewnośc że jest PL, a tak NA bezczelnego kupujesz cudze, kradzione konto za śmieszne RUB/$i jeszcze MASZ wymagania... pfyyyy co za młodzież...

  • Like 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
I nawet z EU nie musi oznaczać że będzie mieć pl? Mam wiedźmina 3 od 2 lat i wszelkie dodatki jak i sam wiedźmin jest w pełni pl

Wysłane z mojego SM-N930F przy użyciu Tapatalka

Pretensje do Sony.

M$ w wersji EU ma Polski o ile gra go posiada. Nawet wersje US mają.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×