Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

5 minut temu, princ18 napisał:

Mam taki problem, a mianowicie che cos sobie zakupic dodaje karte daje zaplac i nie da sie bo pisze ze nieprawidlowe dane karty. Wpisywalem to chyba z 10 razy i ciagle to samo. Potem chcialem zaplacic z paypala ale tez to samo. Ktos wie o co chodzi? Dodam ze wczesniej jak robilem zakupy to placiclem ta sama karta i wszytsko dzialalo.

Też tak miałem kiedyś, jest chyba sposób na to. W Adresie swoim nie masz czasem numeru domu łamanego na nr mieszkania ? Wydaje mi się że trzeba usunąć "/" i zamiast tego dać spacje. Powinno wtedy pójść, o ile dobrze pamiętam. 

 

P.S 

Porada dla zapłaty kartą, Pay palem nigdy nie próbowałem.

Edytowane przez mesutOzim

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przepinałem kartę kilka razy i po ponownym podpięciu potrafiła nie działać.

Raz nawet sobie zablokowałem możliwość płacenia kartą na 14 dni (automatyczny ban na płatności gdy za dużo razy edytujesz dane i próbujesz płacić tą samą kartą).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Same here :xbox:

Jak próbowałem płacić w PSStore to bywało różnie, a od roku nie udało mi się ani razu. Nie pomagały interwencje ani na infolinii, ani na oficjalnym forum. Zawsze ta sama śpiewka, poczekać 24 godziny i spróbować z poziomu konsoli, wpisać dane ponownie, dodać adres w osobnych wierszach, bla bla bla. Nic nie skutkowało.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To co od dzis tylko zdrapki mi pozostaja?

A drugie pytanie czy to moze byc spowodowane tym, ze do wyboru mam tylko opcje "add a credit card'' a nie mam karty kredytowej tylko debetowa?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A próbowałeś tym sposobem który Ci wyżej opisałem ? A i oczywiście płatność z poziomu konsoli.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wszystkiego z malych, duzych, drukowanymi nic caly czas komunikat ''your purchase may not be completed blablablabla''

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kurde, nie pamiętam dokładnie, ale był jakiś sposób na to, kumpel mi podawał. Spróbuje go podpytać i dam potem znać jak będę coś wiedział a tym czasem zostały Ci niestety zdrapki.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i podpytałem, generalnie płać z poziomu konsoli adres jeśli mieszkasz w bloku np. 32b/5 wpisujesz 32b 5, i bez polskich znaków. Powinno zadziałać, u mnie przeszło pamiętam, sam dziś będę przedłużał plusa także też będę próbował.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
7 minut temu, pablos_PRO napisał:

Przecież zdrapki są lepsze. Można kupić "100" za mniej niż 100zł

 

Są lepsze pod warunkiem, że jesteś pewien, że wydasz tyle ile "wpłaciłeś" zdrapką. Jeśli chcesz kupić coś za 29zł, a wpłaciłeś 100zł to reszta jest zamrożona. Z kredytowej zaciągnie tyle ile potrzebujesz. Zdaję sobie sprawę, że zawsze można kupić jakieś tapetki :30vm3cw:

 

1 minutę temu, mesutOzim napisał:

No i podpytałem, generalnie płać z poziomu konsoli adres jeśli mieszkasz w bloku np. 32b/5 wpisujesz 32b 5, i bez polskich znaków. Powinno zadziałać, u mnie przeszło pamiętam, sam dziś będę przedłużał plusa także też będę próbował.

 

Tak jak pisałem wcześniej, u mnie nie pomogło nawet to. Kolejna rada to było wpisanie w osobnych wierszach adresu. Też nic. W końcu dałem sobie spokój i kupowałem zdrapki. W MS Store nie ma problemu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Empik ma zdrapki nawet za 15zł. 

 

Moje zaufanie do PSN jest ujemne. Jak karta nie wchodzi to nawet lepiej  nie ma co kusić losu.

 

Będzie jakieś wykradzenie danych a oni znowu będą 3 tygodnie trzymać to w tajemnicy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dlatego od razu po zapłacie usuwaj kartę ze sposobu płatności i raczej wtedy nie ma co się bać ;) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, mesutOzim napisał:

Dlatego od razu po zapłacie usuwaj kartę ze sposobu płatności i raczej wtedy nie ma co się bać ;) 

...i po ponownym jej dodaniu może nie zaskoczyć. Przechodziłem przez to kilka razy. :38_worried: 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
...i po ponownym jej dodaniu może nie zaskoczyć. Przechodziłem przez to kilka razy. :38_worried: 

Dokładnie! A jak byście mieli XboxOne to problemów by nie było...

Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie były dziwne problemy jak kod pocztowy podawałem z kreską, odkąd nauczyłem się wpisywać same cyfry wszystko działa. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio dużo ludzi pisało że im zhackowali konta:

 

 

Jest to jeden z głównych powodów dla których kompletnie się odwróciłem od Sony i Playstation.

W skrócie:

Cokolwiek się nie stanie gracz dostaje po dupie.

 

Jeżeli ktoś Wam zhakuje konto PSN i odzyskacie kasę przez PayPal lub bank, Sony traktuje was jak dłużnika z debetem na koncie PSN i wbija automatycznego bana.

Pomimo że ludzie z supportu przyznają że konto było zhackowane nie interesuje ich to kompletnie. Oddasz kasę jebany dłużniku, to może , podkreślam MOŻE w ciągu 24 godzin roboczych odblokujemy ci konto. W innym wypadku chuj ci w dupę!!

Dług musi zostać spłacony!! 

 

Nie, nie jest to wymyślanie, moda na jechanie po Sony czy cokolwiek innego.

Przez te kilka ładnych lat widziałem rożne akcje i uczestniczyłem w podobnych jako rożna strona konfliktu (kto mnie zna ten wie) i tak to niestety działa od lat.

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
15 godzin temu, SephiroT napisał:

...i po ponownym jej dodaniu może nie zaskoczyć. Przechodziłem przez to kilka razy. :38_worried: 

Wczoraj zapłaciłem za plusa i się udało, kartę była dodawana drugi raz i wszystko ok. Nie mam pojęcia czemu tak się dzieje, pewnie super PSN tak działa losowo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niestety przy dwóch konsolach: PS4 i PS4 Pro nie jest już tak różowo z dzieleniem się Plusem - w moim przypadku z dziećmi.

Dotychczas miałem dwie konsole: córka PS3 ja natomiast PS4 na którym także grał syn (na swoim koncie). Na PS3 miałem więc ustawione swoje konto jako główne dzięki czemu córka miała mojego Plusa i dostęp do moich gier z PSN. Na PS4 aktywowałem konsolę na swoim profilu więc syn także miał dostęp do mojego Plusa i gier.

Kupiłem PS4 Pro więc córka dostała PS4, dodałem jej konto i miała dalej mojego Plusa (konsola ta była aktywna na moim profilu).

Okazało się jednak, że przy próbie aktywowania PS4 Pro dostaję komunikat, że inny system PS4 jest już aktywny i muszę najpierw jego z dezaktywować . Wygląda na to, że tylko jedną konsolę mogę na swoim profilu aktywować: PS4 albo PS4 Pro. Teraz albo córka ma dostęp do Plusa gdy jej konsola jest aktywowana albo syn (i oczywiście ja) gdy jest aktywowane PS4 Pro. Nie pomogło (miałem taką nadzieję) założenie jej konta na mojej konsoli dalej to samo.

Jest jakieś wyjście z sytuacji czy będę zmuszony dodatkowo płacić Plusa córce lub synowi?

 

P.S Sorry, za umieszczenie tego samego postu w dwóch miejscach ale za pierwszym razem nie w tym wątku umieściłem co chciałem, a nie znalazłem opcji skasowania postu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Musisz kupić Plusa.

 

PS3 nie ma tu nic do rzeczy.

PS4 i PS4 PRO to "ta sama konsola" a jak sam do tej pory wiedziałeś, możesz konto podzielić na 2 osoby. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam jedno konto za dużo do systemu ps3 którego już nie mam. Jak chce zdezaktywować to muszę zdezaktywować wszystkie systemy łącznie z obecnym ( system ps4 z którego korzystam). Czy po takim zabiegu będę mógł od razu ta swoją wcześniej zdezaktywową konsole aktywować i wszystko będzie na swoim miejscu tzn gry savy itd - czy będę to musiał jakoś od nowa pobierać ? Będę to chciał zrobić przez www.

Wysłane z iPad za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×