Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

...a musisz dezaktywować?

Po dezaktywacji przez stronkę musisz aktywować każda konsolę którą masz. Ściągać ponownie nie musisz. 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W sumie nie muszę - chciałem z tym zrobić po prostu porządek :). Na szczęście mam tylko jedna konsole wiec pójdzie szybko - mam taka nadzieje. :)

Wysłane z iPad za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jako że jest to ostateczność a ilość konsoli PS3 ma się nijak do ilości konsoli PS4/PS4 PRO oraz PS Vita to jeżeli nie musisz robić resetu to bym to zostawił. 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to tak zrobię. Olewam temat - jakoś dam radę z tym "bałaganem" Dzięki za info

Wysłane z iPad za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sorry za pytanie,na które byc może jest odpowiedź w pierwszym poście. Ale nigdy tego nie robiłem i wolę się upewnić czy dobrze to rozkminiłem .
Jestem posiadaczem ps4 pro i mam na tej konsoli konto wraz subskrypcją PS+. Swoją starą konsolę ps4 (po dezaktywacji) oddałem synowi.
Chciałbym aby mógł on korzystać (oczywiście po ściągnięciu na swoją konsolę) z elektronicznych wersji gier ,które zakupiłem. A potem żeby grał już używając swojego konta.
I teraz czy powinienem postąpić w następujący sposób:

1. Loguje się na swoje konto
2. dezaktywuje swoją konsolę jako podstawową
3. Syn loguje się na moje konto na swojej konsoli
4. Ustawia ją jako podstawową
5. ściąga interesującą go zawartość
6. Loguje się na swoje konto i może grać
Jeżeli to wszystko się zgadza,to mam pytanie- czy to że moja konsola przestanie mieć status podstawowej, ograniczy mnie podczas grania,ściągania czy kupowania czegoś ?
I drugie pytanie,co się stanie jak ta stara konsola (mająca status podstawowej) uszkodzi się tak,że nie będzie opłacało jej sie reperowac,lub uszkodzenie będzie tak poważne,że nie da się jej uruchomić.? Czy mozna wtedy przywrócic mojej nowej konsoli status podstawowej?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Można robić dezaktywacje raz na pół roku przez www.

Co do funkcjonalności to chyba nic nie tracisz poza zdalnym ściąganiem zakupionych rzeczy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

...i jak ci wywali neta to nie pograsz w żadną cyfrówkę bo |permanentna" licencja jest na konsoli syna a u ciebie licencja na gry jest sprawdzana przy każdym logowaniu do PSN.

Również Twoje save z gier w ramach chmury w Plusie się automatycznie nie wyślą na serwer.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wow, dobrze rozumiem- moje save'y z gier nie będą szły automatycznie do chmury? A ręcznie będę mógł je tam zapisać?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam Panowie! Mam problem z dzieleniem konta na PS4. Sprawa wygląda tak: Kolega zakupił w sklepiku grę zdezaktywował konto ja na swojej założyłem jego konto ustawiłem jako podstawowe zassałem grę odpaliłem na swoim koncie wszystko śmiga. U niego przez chwile było ok a po chwili kłódka i nie może nic zrobić. O co chodzi?Wszystko jest zrobione dobrze krok po kroku. Dodam jeszcze ,że mam 2 konta kupione na allegro on chyba tez jakieś ma ,może to być spowodowane blokadą u niego? I jeszcze dodam ,że mam w sumie razem z kontem kolegi 9 kont: moje ,dzieciaków, kolegi i te z allegro. Pomóżcie jak mozecie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kolega gra na tym koncie na którym kupił grę?

Jeżeli Ty masz podstawowe to on może grac wyłącznie z tego konta na którym jest gra.

Próbował odzyskiwania licencji? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
 

Kolega gra na koncie na którym zakupił grę. Ale nie próbował odzyskiwania licencji. Zaraz to zrobi.

Od nowa zrobiliśmy myk z kontem i na razie mu działa nie musiał odnawiać licencji ,ale wczoraj też tak było i po jakimś czasie pojawiła się kłódka. Zobaczymy co będzie dalej. Dam znać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja na twoim miejscu kupił bym uzywke w pudełku, nigdy nie ufalem takiemu systemowi sprzedaży.

Huawei P8

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

...no ale na konsoli je dezaktywuj jako główne i z konsoli usuń.

Chyba że sprzedajesz znajomemu to zostaw mu swoje konto z grami jako podstawowe i tylko zmień hasło.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pany! Posiadam na konsoli tylko jedno konto. Jest możliwość by przy każdym uruchamianiu konsoli pojawiało się menu z wybieraniem konta, czy muszę specjalnie dodać drugie konto?

Wysłane z mojego LT30p przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pany mam naliczone 24 gry do ogrania i teraz  mogłbym ograć jak dotychczas czyli kup/przejdź/sprzedaj.Ale natknąłem się na wiele aukcji WYPOZYCZĘ NA 10 DNI!!! nie ukrywam ze cena 25zl za 10 dni grania jest dla mnie idealna ale czy to jest legalne!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
28 minut temu, PS4-wioskaGuy napisał:

Pany mam naliczone 24 gry do ogrania i teraz  mogłbym ograć jak dotychczas czyli kup/przejdź/sprzedaj.Ale natknąłem się na wiele aukcji WYPOZYCZĘ NA 10 DNI!!! nie ukrywam ze cena 25zl za 10 dni grania jest dla mnie idealna ale czy to jest legalne!!!

Jeśli masz czas i lubisz grać pod presją, to spróbuj. Kup jedną gierkę czy drugą i zobaczysz jak to jest. Przekonasz się również czy jest to legalne :) 

Edytowane przez hacker25

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, PS4-wioskaGuy napisał:

Pany mam naliczone 24 gry do ogrania i teraz  mogłbym ograć jak dotychczas czyli kup/przejdź/sprzedaj.Ale natknąłem się na wiele aukcji WYPOZYCZĘ NA 10 DNI!!! nie ukrywam ze cena 25zl za 10 dni grania jest dla mnie idealna ale czy to jest legalne!!!

To już lepiej kupić grę używkę, przejść w 10 dni i sprzedać, zapewne wyjdzie taniej jak nie trafisz akurat, że w czasie tych 10 dni spadnie cena z powodu promocji lub obniżki nowych sztuk.

Edytowane przez AXA

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Żaden handel ani pożyczenie nie jest legalne.

Konto nie jest twoje tylko Sony.

Regulamin się kłania.

...a w praktyce jeżeli nie ustawisz konsoli ma podstawową dla tego konta to możesz jedynie stracić wcześniej dostęp do gry i się użerać ze sprzedawcą.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za odpowiedź. A czy jest w PL jakiś sklep podobny do Angielskiego Game gdzie kupuje sie i sprzedaje używki?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×