Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Jakby co to save'y pasują 👍

 

Wysłane z mojego HTC 10 przy użyciu Tapatalka

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

 

 

 

Jakby co to save'y pasują 👍

 

 

 

 

 

 

 

Wysłane z mojego HTC 10 przy użyciu Tapatalka

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Z tym jest właśnie różnie.

 

 

 

 

Gra musi mieć to samo ID.

 

 

 

 

To dobrze że Ci pasują.

 

 

 

 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

@Kolos28 wydaje mi sie, ze tak. Tak jak i w druga strone. Ale niech potwierdzi to ktos, kto ma 100% pewnosc. (OK, nie widzialem dwoch ostatnich postow z odpowiedzia;)

 

Panowie, co do mojego problemu zaginionych sejwow i back upu, to pisalem do Playstastion Polska na FB. CI odeslali mnie do COKu. Tam odpisali mi skryptem - tak jak sie spodziewalem, udzielajac instrukcji, jak sie wysyla save game do chmury i na Pendrive. Odpisalem, ze dziekuje za reakcje, ale ze nie o to pytalem.

Ale czytajac te ich instrukcje, jakos mnie tchnelo, zeby jeszcze raz sprawdzic przywracanie kopii zapasowej, i nie wiem czy wczesniej bylem w jakims amoku i robilem to zle, czy moze probowalem przywrocic kopie zapasowa w zakladce przywracania danych, ale teraz system zobaczyl, ze na pendrive jest kopia zapasowa. Nie majac nic do stracenia, kliknalem "przywroc system" (czy jakos tak - to bylo juz w nicy, wiec bylem niehalo). Troche to trwalo, ale koniec koncow, konsola wystartowala na nowo juz z dwoma kontami (ktore mialem na starej konsoli) ale bez zadnego kontentu. Dociagnalem z PSS Drive Club i GTA V (moje najwazniejsze tytuly) i po odpaleniu, ku mej radosci, okazalo sie, ze progres w grach jest ten sprzed wymiany konsoli. OK, w przypadku GTA V nie moge powiedziec na 100%, bo nie pamietam ile dokladnie mialem pieniedzy itd, ale jest dobrze.

Mniemam wiec, ze reszta gier rowniez bedzie w porzadku, choc przy Gran Turismo Sport, pokazalo mi wszystkie auta, ale poziom kierowcy mi spadl. ALe to jeszcze sprawdze jutro, gdy wlacza wyscigi online - byc moze sie zaaktualizuje.

I na koniec chcialem ustawic jeszcze w konsoli automatyczne wysylanie save game do chmury i wywalilo mi komunikat, ze musze najpierw ustawic swoje konto jako podstawowe - co tez uczynilem. ALe to potwierdza, ze wczesniej, moje konto nie bylo podstawowe. Jesli tak, to wnioskuje, ze moje dane gry, te znajdujace sie w chmurze, bedace sejwami z marca 2016 roku, przestaly byc tam wysylane w momencie dodania do mojej konsoli drugiego konta, i ustawieniu go jako podstawowego (mojego brata) - czyli w marcu 2016 roku. To chyba najbardziej logiczne wytlumaczenie.

Niemniej dzieki za zainteresowanie problemem. Teraz tylko musze dokladnie rozkminic ustawienia tych dwoch kont, zeby wzajemnie udostepniac sobie tytuly, ale zebym pozostal podstawowym kontem, zeby regularnie wysylac w chmure postep gry.

 

PS. No i okazuje sie, ze backup gry zrzucony na pendrive, zawiera save game:)

Edytowane przez Klaxxon
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam queszczyn, podzieliłem z kumplem konta. Ustawione jak powinno, on ma moje jako podstawowe a ja jego. Skończył się plus. Możemy współdzielić kupując na 1 konto? Tzn działające online, gry z plusa można pobierać wiadomo na każdym koncie. Jest istotne na jakie konto wklepać kod?

 

Wysłane z mojego SM-N920C przy użyciu Tapatalka

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie, ale gry pobierasz tylko i wyłącznie na koncie, na którym jest plus. Na drugim możesz jedynie grać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ok. Ale żeby grać na 2 koncie to musimy mieć to samo ściągnięte tak?

 

Wysłane z mojego SM-N920C przy użyciu Tapatalka

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Na jednym koncie masz plusa.

 

Jest ono podstawowe na jednej konsoli.

 

Na niej muli i gry z plusa działają na wszystkich kontach.

 

Na każdej innej gry i multi działają tylko i wyłącznie na tym koncie.

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie dziwna rzecz się u mnie wydarzyła z zakupem gry.

Wczoraj pobrałem wersję próbną Overwatch bo jest darmowy weekend. Gra mi się bardzo spodobała a więc postanowiłem usunąć ja i zakupić pełną wersje One Year Edition. I tu pojawił się problem, transakcja przebiegła pomyślnie niestety pobrało mi grę próbną a przy zakupie wersji pełnej mam nadal opcje jej kupienia... Pieniądze z konta pobrało, maile potwierdzające zakup przyszły a pełna wersja gry nadal widnieje jako możliwe do kupienia...

Chciałem dziś napisać do supportu ale nigdzie nie mogę znaleźć stronki abym mógł opisać swój problem i im to wysłać...

Co o tym myślicie?

 

Wysłane z mojego HTC 10 przy użyciu Tapatalka

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wejdz w biblioteke gier zakupionych na ps4 i tam powinno byc do pobrania.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zainstalowana gra w sklepie ps widnieje jako zainstalowana w wersji próbnej a wersji pełnej nadal jest tylko możliwość kupienia. Zobaczymy co się wydarzy po darmowym weekendzie.

Czasem nie rozumiem co się dzieje w sklepie PlayStation. Dla mnie to logiczne, że kupując wersje pełną powinna się ta aktywować a nie z wersji trial robić pełna. Zapewne całe zamieszanie wynika z tego, że wcześniej miałem pobrany trial ale to mnie nie pociesza gdyż wersja One Year Edition powinna widnieć w bibliotece i nie powinienem mieć możliwości ponownego zakupu w sklepie 😊

 

Wysłane z mojego HTC 10 przy użyciu Tapatalka

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli mam konto kolegi który mi je oddał, i chcę dzielić go z kuzynem, to bez znaczenia kto, ale zawsze ma być ustawione podstawowe tylko na 1 koncie?

 

Wysłane z mojego SM-N920C przy użyciu Tapatalka

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podstawowe ma byc ustawione na konsoli, na ktorej chcesz grac na innym koncie i korzystac z gier kupionych na koncie kolegi. Jeden z was bedzie musial grac na tym koncie a drugi na swoim.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Panowie dziwna rzecz się u mnie wydarzyła z zakupem gry.

Wczoraj pobrałem wersję próbną Overwatch bo jest darmowy weekend. Gra mi się bardzo spodobała a więc postanowiłem usunąć ja i zakupić pełną wersje One Year Edition. I tu pojawił się problem, transakcja przebiegła pomyślnie niestety pobrało mi grę próbną a przy zakupie wersji pełnej mam nadal opcje jej kupienia... Pieniądze z konta pobrało, maile potwierdzające zakup przyszły a pełna wersja gry nadal widnieje jako możliwe do kupienia...

Chciałem dziś napisać do supportu ale nigdzie nie mogę znaleźć stronki abym mógł opisać swój problem i im to wysłać...

Co o tym myślicie?

 

Wysłane z mojego HTC 10 przy użyciu Tapatalka

 

 

 

Nie pisz do nich tylko zadzwon jak dalej bedziesz mial problem.

 

Wysłane z mojego HUAWEI GRA-L09 przy użyciu Tapatalka

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szanowni jak mogę sprawdzić o ile w ogóle mogę sprawdzić czy moje konto psn nie jest używane przez inne osoby, czyli po prostu nie zostało skradzione i rozpowszechnione dalej ?

 

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli masz ustawione u siebie jako podstawowe to sprawdź czy możesz dezaktywować i aktywować ponownie.

Załóż weryfikację 2 etapową.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Taka dezaktywacja nie usunie mi gier na dysku które mam oczywiście kupione przez swoje konto ?

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziękuje.

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
53 minut temu, Eloszki napisał:

Szanowni jak mogę sprawdzić o ile w ogóle mogę sprawdzić czy moje konto psn nie jest używane przez inne osoby, czyli po prostu nie zostało skradzione i rozpowszechnione dalej ?

 

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Pewnego dnia i tak kupie twoje konto na ruskiej stronie i modl sie, zeby karta nie byla podpieta :kwach:

Edytowane przez SkibaPL
  • Like 5

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
O 28.05.2017 o 12:50, Kolos28 napisał:

Czasem nie rozumiem co się dzieje w sklepie PlayStation.

 

W dniu premiery kupiłem Batmana AK w formie kodu do pobrania z PSS. By go ściągnąć muszę to robić na kompie wejść w historię zakupów. W bibliotece go nie mam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie, wymieniłem się z kumplem kontem na parę dni, i zarówno On jak i ja podczas zalogowania dostał info o zmianie hasła dla bezpieczeństwa, Sony wprowadziło jakieś dodatkowe zabezpieczenie? Czy my mamy coś włączone?

Wysłane z mojego SM-N920C przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pewnie macie weryfikację dwuetapową. Hasło powinno przyjść SMS na podany numer telefonu.

Wysłane z mojego HTC 10 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie nie. Mailem przychodzi link do zmiany hasła..

Wysłane z mojego SM-N920C przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pewnie dlatego ze logujecie sie z innego adresu, w google tez tak jest. Aczkolwiek moge sie mylic:)

Wysłane z mojego HUAWEI GRA-L09 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×