Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Odpalilem gre na koncie kumpla, ale na nim nie ma plusa i moglem uruchomic tylko singla. W takim razie musze je deaktywowac, dac ponownie moje z plusem na glowne i wtedy odpalic gre z jego konta. Sprawdze jak wroce do domu.
 
Jeszcze jedna kwestia, mi pokazuje, ze BF1 wazy 103,8 gb, a znajaomemu ok. 70gb...

Jak wymienicie się kontami to będzie miał plusa. Konto twoje aktywuj na jego konsoli, a jego na twojej. Wtedy plus będzie u niego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witajcie. Mam takie problem. Brat kupil sobie przedpremiere fify 18. Po wyjsciu gry udostepnil mi swoje konto PS ktore ustawilem sobie jako podstawowe na swojej konsoli, pobralem od niego fifke i na mwoim koncie elegancko wszystko dziala. Tylko teraz u niego wyskakuje komunikat o braku licencji Fify i YT. I ze aplikacja wylaczy sie za 15 min (oczywiscie sie nie wylacza). Zrobilismy weryfikacje dwuetapowa oraz przywrocenie licencji w zarzadzaniu kontami. A komunikat wyskakuje dalej. Vo zrobic?
Jeszcze jedno. W ustawieniach powinno byc nazwe to "zakladka"
Konto PSN/zarzadzanie kontami. A jest tylko zarzadzanie kontami. O co w tym chodzi?

Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Twój brat musi mieć dostęp do neta i grać na swoim koncie. Niech odświeży licencje

Wysłane z mojego SM-G950F przy użyciu Tapatalka

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Licencja odswiezona internet polaczony caly czas kablem i gra na swoim koncie. Dalej jest to samo

Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Prędzej czy później przejdzie.
Miałem to samo.
Uroki dzielenia kont.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wlasnie o to chodzi, ze Sony pozwala na dzielenie sie kontami i grami a jakies bledy sa. A moze tak byc, ze licencje odnowie na mojej konsoli i u niego bedzie dobrze?

Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@neo1993

Nie, Sony nie pozwala się dzielić kontami i grami. Oszukujesz ich w ten sposób i łamiesz regulamin który zaakceptowałeś.

 

Opcja która nadużywasz jest przeznaczona do zagrania w swoje gry będąc "w gościach" u kolegi.

Odpalania gra na "nie domowej" konsoli dostaje tymczasową licencję (na początku było na godzinę - nie wiem jak jets teraz) - stąd regularne jej odnawianie.

Działało to tak zawsze od początku - w którymś update wyłączyli te uciążliwe powiadomienia. Może teraz trzeba je w opcjach odznaczyć? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

mam pytanie, mianowicie mam dzielone konto z kuzynem

na moim koncie jest PS Plus i to na moim koncie były zakupywane gry cyfrowe,

kuzyn się loguje na moje konto i ściąga gry w które gra później na swoim koncie,

czy jak rozdzielimy konta i kuzyn kupi sobie oddzielnego PS Plusa to będzie mógł grać we wszystkie gry pobrane z mojego konta? (gry z plusa jak i normalne cyfrówki)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witam
mam pytanie, mianowicie mam dzielone konto z kuzynem
na moim koncie jest PS Plus i to na moim koncie były zakupywane gry cyfrowe,
kuzyn się loguje na moje konto i ściąga gry w które gra później na swoim koncie,
czy jak rozdzielimy konta i kuzyn kupi sobie oddzielnego PS Plusa to będzie mógł grać we wszystkie gry pobrane z mojego konta? (gry z plusa jak i normalne cyfrówki)
Jeżeli kuzyn ma twoje konto jako podstawowe to będzie mógł grać jak do tej pory.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

SephiroT

Nie o to chodzi, napisałem że chcę rozdzielić konta, czyli:

ja gram na swoim koncie A z ps plusem (ustawiam je jako podstawowe)

kuzyn ustawia swoje konto B jako podstawowe i gra na swoim (na razie bez ps plus ale może go kupić w każdej chwili)

 

i jak tak rozdzielimy to gdy on kupi ps plus (dla swojego konta B) będzie mógł grać we wszystkie gry ściągnięte z mojego ps plusa? i cyfrówki kupione razem?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A to nie bedzie tak, ze jesli konto kuzyna jest podstawowe a Twoje nie to nawet na pobranych grach na jego konto z Twojego konta bedzie klodka?

Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
SephiroT
Nie o to chodzi, napisałem że chcę rozdzielić konta, czyli:
ja gram na swoim koncie A z ps plusem (ustawiam je jako podstawowe)
kuzyn ustawia swoje konto B jako podstawowe i gra na swoim (na razie bez ps plus ale może go kupić w każdej chwili)
 
i jak tak rozdzielimy to gdy on kupi ps plus (dla swojego konta B) będzie mógł grać we wszystkie gry ściągnięte z mojego ps plusa? i cyfrówki kupione razem?
Nie, tak to nie działa.
Gry z plusa mają licencję czasową na dane konto.
Jeżeli rozdzielisz, to będzie miał kłódki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

up

Aha, ok. Czyli gry z plusa straci nawet jeśli będzie miał na swoim koncie B Ps Plus

a co z grami cyfrowymi? też nie będzie mógł w nie zagrać na swoim koncie B?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jesli Twoj kuzyn chce pobrac wszystkie gry od Ciebie i grac na swoim koncie to Twoje konto musi byc podstawowe. Jesli ustawi jako podstawowe SWOJE konto to nawet gry cyfrowe nie beda chodzic (jesli sa z Twojego konta). Jesli Ty masz plusa to zrobcie zeby Twoje konto bylo u niego podstawowe i wtedy on ma gry i Ty tez, z plusem to samo. Ty masz plusa i on tez.

Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka

  • Thanks 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
up
Aha, ok. Czyli gry z plusa straci nawet jeśli będzie miał na swoim koncie B Ps Plus
a co z grami cyfrowymi? też nie będzie mógł w nie zagrać na swoim koncie B?
Też.
Jak pisałem, licencja na produkty cyfrowe jest na konto a te z plusa dodatkowo mają określony czas jej wygaśnięcia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam takie pytanie

 

Kupilem z kolega Fifa 18.

 

On ma aktywowana jako podstawowe i gra na swoim profilu.

 

ja niby gram na tym koncie gdzie gre kupilismy ale po wlaczeniu gry i przelogowaniu sie na swoj profil normalnie moge grac online.

 

Chcialem sie dowiedziec czy nie dostane za to bana ??

Edytowane przez Thetruth90

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Mam takie pytanie
 
Kupilem z kolega Fifa 18.
 
On ma aktywowana jako podstawowe i gra na swoim profilu.
 
ja niby gram na tym koncie gdzie gre kupilismy ale po wlaczeniu gry i przelogowaniu sie na swoj profil normalnie moge grac online.
 
Chcialem sie dowiedziec czy nie dostane za to bana ??
Teraz już na stówe dostaniesz, bo właśnie zraportowalem do Sony, a oni po IP twoim już sobie sprawdzą jakie to konto...

Graj jeszcze póki możesz... Na dniach Banik...

Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
24 minuty temu, DigitalMan_PL napisał:

Teraz już na stówe dostaniesz, bo właśnie zraportowalem do Sony, a oni po IP twoim już sobie sprawdzą jakie to konto...

Graj jeszcze póki możesz... Na dniach Banik...

Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka
 

Haha

 

Spodziewalem sie takiej odpowiedzi :1_grinning:

 

Po prostu w jakis jednak sposob oszukuje sony(grajac na 3 kontach) chcialem sie dowiedziec czy ktos mial podobna sytuacje :1_grinning:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
35 minut temu, Thetruth90 napisał:

Haha

 

Spodziewalem sie takiej odpowiedzi :1_grinning:

 

Po prostu w jakis jednak sposob oszukuje sony(grajac na 3 kontach) chcialem sie dowiedziec czy ktos mial podobna sytuacje :1_grinning:

 

Nie ma hooy-a ludzie latami dzielą konta :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
55 minut temu, DigitalMan_PL napisał:

 

Nie ma hooy-a ludzie latami dzielą konta :)

Ja wiem sam dziele kilka kont :1_grinning:

 

po prostu tutaj obydwoje gramy na swoich glownych profilach :1_grinning:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy dobry dział ale czy to nie jest próba wyłudzenia konta poprzez pytanie ile mam lat ?

Screenshot_2017-10-29-19-53-32.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Nie wiem czy dobry dział ale czy to nie jest próba wyłudzenia konta poprzez pytanie ile mam lat ?
Screenshot_2017-10-29-19-53-32.thumb.png.77858a3e6098652d2c3b5fb2640fb3e4.png
Jest jest... Na PSN już tak spamujo że zrzygac się mozna

Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×