Skocz do zawartości
Laptok

Middle-earth: Shadow of Mordor

Rekomendowane odpowiedzi

Wygląda fajnie, nawet bardzo. Szkoda, że premiera w takim okresie, że raczej wstrzymam się kilka/naście tygodni, chociaż wiele zależy od recenzji. Liczę na wynik oscylujący w okolicach 80% wzwyż. Oby, oby...

 

Kłamałem ehehehehe. Kupuję na premierę.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cze poczatkowo myslalem, ze to bedzie super gra, ale teraz widze, ze to pseudo rpg.   Ogladam gameplaye i jedno na nich jest walka z orkami i przejmowanie nad nimi kontroli + tworzenie swojej armii. Oprocz miodnego systemu walki ta gra chyba nic nie ma.

To tylko biegamy i zabijamy i koniec. Gdzie rozmowy z npc , questy ,cutsenki ,fabula. Jakies ladnie wygladajace miasta, przeciez taki Wiesiek zmiarzdy ta gre. Chyba ,ze nie pokazali tego na gameplayu. Jak narazie widze 30minut gameplayu i pokazuja jedno i to samo.

Jak ktos ma gameplay z innymi elementami rozrywki to bym prosil, chcialbym sie mylic ,ale ta gra to bedzie crap.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie Destiny też miało być genialne...a wyszło co wyszło. Marketnig potrafi ogłupić człowieka nawet najbardziej "skąpego",więc ja radzę nie jarać się tego typu filmami,bo to tylko promocja.

 

Ja czekam na recenzję,bo po tym co dostałem z Destiny to już NIGDY nie zamówię przedpremierowo żadnej gry (oprócz Wiedzmina 3).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale ja pisze o tym filmiku ze jest genialny, nie o grze. Zobacz go, to jest normalny film live action promujacy gre, nie gameplay.

 

Sama gra zas wytrze podloge Destiny w mojej ksiedze, nie mam co do tego watpliwosci.

Edytowane przez Bansai
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

M.in. dla tego tytułu zdecydowałem się już teraz na zakup PS4, cieszą dobre oceny ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pierwsza gra nie będąca kotletem ani indykiem z wysokimi ocenami.

Średnia bardzo wysoka ale najbardziej cieszą oceny bliskie perfekcji od najbardziej renomowanych i wiarygodnych serwisów

Trzeba będzie się zainteresować

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

- IGN 9.3/10 

- Gamespot 8/10 

- Polygon 9.5/10 

- Game Informer 8.25/10 

- Eurogamer 8/10 

- Kotaku YES 

- GamesTM 8/10

- Destructoid 6/10 

- The Escapist 4.5/5 

- Shacknews 9/10 

- Game Front 90/100 

- Playstation Lifestyle 9/10 

- Gaming Age A-

- Joystiq 5/5 

- EGM 8.5/10 

- Hardcore Gamer 4.5/5 

- GamesBeat 80/100 -

- GamesRadar 4.5/5 

- Cheat Code Central 88/100

Jakoś nie interesowałem się wcześniej tym tytułem, ale kurcze oceny zbiera niezłe i chyba trzeba będzie zagrać :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pierwsza pozytywna niespodzianka na PS4. Dwie strony komentarzy na forum a ocenami bije wszystko co do tej pory wyszło. Fajne przeciwieństwo  uberprzehypowanych produkcji za setki milionów

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie myślałem o tym tytule na premierę, a tu taka niespodzianka.

W końcu będzie jakiś dobry RPG na PS4, nie chce ktoś Destiny kupić :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z recki ign;

Charging through the decent but less-exciting story missions would probably take around 12 hours, but the goal of killing or dominating the Warchiefs is much more time-consuming and interesting. I spent around 25 hours to reach the end, and there’s still a lot of challenging side missions based around testing sword, bow, and dagger skills left to do. And, of course, lots of collectables and wildlife-hunting challenges. "

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chyba warto zakupić. Z tego co czytalem/oglądałem to gra wzoruje się na AC i Batmanie, ale bardzo urozmaica rozgrywkę oryginalnymi pomysłami. Warto to docenić, aby w przyszłości więcej dobrych gier ze śródziemia przybywało!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cieszy mnie ze to:

 

Martwi mnie male zainteresowanie tym swietnie zapowiadajacym sie tytulem :sad:

 

Wreszcie przestaje byc prawda, oby gra swietnie sie sprzedala bo widac ze probuja zrobic cos ciekawego i chcialbym aby rozwineli skrzydla.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po Wolfenstein: The New Order, to może być kolejne, miłe zaskoczenie :) oceny ma nawet chyba lepsze, niż ten balas od Bungie...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie zadne zaskoczenie, dodatkowo mile uczucie, w tym roku jarac sie jakims tytulem od pierwszego materialu ktory nie okazal sie klapa. Tesknilem za tym uczuciem.

 

 

3omacUT.gif

Edytowane przez Bansai
  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja wziąłem preorder, ponieważ uwielbiam Władcę Pierścieni no i ta gra ma świetny system walki - pamiętam jak w Batmanie ciągle miałem nadzieje, że co chwilę będzie jakaś walka :D Już jak pierwszy raz gra została zaprezentowana to powiedziałem sobie - "must have"

 

:D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak mówicie ,że to połączenie AC i Batmana to chyba będzie pierwsza gra na ps4 na którą warto wydać pieniążki:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×