Skocz do zawartości
Laptok

Middle-earth: Shadow of Mordor

Rekomendowane odpowiedzi

Myslalem, bedzie to jakis rpg, ale jednak jest to akcja i przygoda w sumie jak dla mnie bomba! :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i season pass pomógł mi zadecydować. Gry na premierę nie biorę : >

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i season pass pomógł mi zadecydować. Gry na premierę nie biorę : >

Tak ciężko napisać dla innych coś więcej?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak ciężko napisać dla innych coś więcej?

A co więcej chcesz wiedzieć? Na stronie głównej pssajtu jest njus jak byk. Gra kosztuje ok 220zł (przy szczęściu) + season pass w którym będą tryby a'la arena, dodatkowe skiny, postacie, misje, lokacje etc. Cena season passa to 100zł. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sorki, źle Cie zrozumiałem, odczytałem to jako fakt iż już grałeś:) Myślałem o tej wypożyczalni i próbnych grach od ea na xone, a to przecież nie jest gra ea:p

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trochę niefajnie z tym Season Passem. Niby to żadna nowość w dzisiejszych czasach, niby nie trzeba go kupować, ale trochę tej dodatkowej zawartości w tym SP się znajduję...

http://www.pssite.com/news-36708-chcecie_powalczyc_z_samym_sauronem__znamy_zawartosc_przepustki_sezonowej_w_grze_srodziemie__cien_mordoru.html

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ok, juz nie czekam az gra bedzie za 100zl .. zaczekam az z season passem bedzie za 100zl. Rypią nas na kazdym kroku .. juz nie moge doczekac sie kolejnej porcji rozpixelowanych indykow w PS+ .. 

Edytowane przez czacha79

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tam od początku wiedziałem, że season-passa nie wezmę - bo i po co? Skiny, runy, jakieś krótkie misje i jeden wątek fabularny. Ale żeby taki season pass decydował o tym, czy kupię, czy nie kupię tą grę? Toż to nie Destiny, gdzie jak nie kupisz to nie pograsz ze znajomymi w nowych lokacjach - co przy grze nastawionej na coop i multi ma ogromne znaczenie. Tutaj mamy dodatkowe duperele do singla, który otrzymamujemy cały, a nie pocięty na nie wiadomo ile części. Jakoś nie czuję się rypany - to już moja dobra wola, czy zechcę wspomóc twórców, czy nie (a nie zechcę bo mogli się bardziej wysilić) - a nie przymus z cyklu - chcesz grać dalej w naszą grę z kumplami - płać.

 

Nic to - godzina do odblokowania, a ja już kombinuję, jak się z fabryki szybciej urwać :D Niedługo twitch klęknie od streamów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja kupiłem na US Store i wyszło 198zł bez kilku groszy, więc jeśli kupi się na dwóch to za 99zł masz grę. Premiera w USA była dzisiaj 30 września i od niecałych dwóch godzin można już grać. Od około godziny gram, zdążyłem już raz zginąć i przynajmniej ze 2 razy byłem jeszcze bliski śmierci ale udało mi się ujść z życiem ;p Póki co gra się naprawdę fajnie, rozgrywka jest ciekawa a walka wygląda dość widowiskowo, szczególnie "dobijanie" przeciwników, bądź różnego rodzaju stealth kille. Samo bieganie po mapie i siekanie przypadkowych Orków sprawia taką frajdę, że nie jest mi jakoś śpieszno z robieniem misji fabularnych. Graficznie też uważam że nie wygląda to źle. Na pewno nie jest to jeszcze szczyt możliwości konsoli, ale jest naprawdę przyzwoicie, a modele Orków prezentują się okazale. Są znajdźki, 2 zakładki rozwoju postaci (jedna ze skillami aktywnymi, druga z umiejętnościami pasywnymi), oraz zakładka z Achievementami za których zdobywanie dostajemy XP oraz walutę za którą rozwijamy naszą postać, także fajnie że jest jakaś nagroda, która sprawia iż będzie się chciało poświęcać czas na zdobywanie ów "Achiev'ów". Wrogów nie brakuje, szczególnie podczas potyczek z Kapitanami. Pierwszy raz kiedy zginąłem, walczyłem właśnie z dwoma Kapitanami jednocześnie + kilkunastu "przydupaśnych" orków, no i niestety nie byłem w stanie ogarnąć tak dużej liczby wrogów na raz, także na pewno nie zawsze będzie łatwo i przyjemnie.

 

Jedyne co może troszkę martwić to rozmiar mapy. Mam nadzieję, że nie jest to już cały świat po jakim będziemy mogli biegać, a z czasem odblokują się jakieś nowe lokacje.

Poniżej zamieszczam zdjęcie mapy.

Dla przykładu: z niebieskiej wieży na środku mapy, do misji fabularnej na północy (żółta pięść) dobiegłem w niecałą minutę.m6az6.jpg

Edytowane przez Nóżka
  • Like 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kilka luźnych spostrzeżeń po godzinie grania od osoby ktora nie śledziła zbytnio gry i nie planowała zakupu na pre

- czuć klimat "starej" trylogii , sam początek i już wiemy że to nie Hobbit

- gra jest sandboksem ( dla mnie mega zaskoczenie na plus , spodziewałem się tzw.sekcji )

- walka jest po prostu świetna , gdzieś pomiędzy Batmanem i slasherami , bardzo responsywna jezeli chodzi o kontry i brutalna

- gore ! Glowy latają heh normalnie ninja gaiden

- liznąłem system nemesis ale zapowiada sie lekko rewolucyjnie , na pewno czegos takiego nie widzialem ale ciezko jeszce ocenić szerzej

- soundtrack jest po prostu na 10/10

- oprawa wygląda ok , nie jest to poziom Metro ale jest klimat i design Mordroru urzeka

Ogolnie gra zapowiada sie ...... Rewelacyjnie heh . Do pewnego momentu myslalem ze bedzie tu bardziej wyeksponowany motyw rpg i jakies dialogi czy coś , a tutaj zapowiada sie na długa i krwawa przeprawę adventure w sandboksowym sosie , czuć tu nawet trochę dna starych części z ps2 czyli two towers i return of the king , swoje też zrobilo że gra nie miała jakiegoś mega hype train i po prostu pozytywnie zaskakuje

P.s nie ma multiplayer w zadnej formie i moze lepiej bo singiel wyglada na dlugi i dopieszczony

P.s 2 to moze byc tydzień w którym dostaniemy dwie najlepsze gry na licencji filmowej od dlłuuuuugiego czasu , kibicuje devom gorąco i mam nadzieje ze Obcy rownież nie zawiedzie .

Pozdro4all !!!

Edytowane przez Danielski_82
  • Like 4

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Nozka

 

Na 100% jest jeszcze jeden podobny wielkoscia obszar.

 

No to tyle mi w zupełności wystarczy. Nawet na tej pierwszej mapie, która wydaje się być nieduża jest co robić. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po długim zastanowieniu kupiłem dziś rano przez allegro i cieszę się, że tak chwalicie rozgrywkę bo po wyrzuceniu w błoto pieniędzy na NHL 15 nie chciałbym znów tego przechodzić. Teraz tylko w miarę szybko przejść i sprzedać żeby Far Cry się sfinansował :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kilka luźnych spostrzeżeń po godzinie grania od osoby ktora nie śledziła zbytnio gry i nie planowała zakupu na pre

- czuć klimat "starej" trylogii , sam początek i już wiemy że to nie Hobbit

- gra jest sandboksem ( dla mnie mega zaskoczenie na plus , spodziewałem się tzw.sekcji )

- walka jest po prostu świetna , gdzieś pomiędzy Batmanem i slasherami , bardzo responsywna jezeli chodzi o kontry i brutalna

- gore ! Glowy latają heh normalnie ninja gaiden

- liznąłem system nemesis ale zapowiada sie lekko rewolucyjnie , na pewno czegos takiego nie widzialem ale ciezko jeszce ocenić szerzej

- soundtrack jest po prostu na 10/10

- oprawa wygląda ok , nie jest to poziom Metro ale jest klimat i design Mordroru urzeka

Ogolnie gra zapowiada sie ...... Rewelacyjnie heh . Do pewnego momentu myslalem ze bedzie tu bardziej wyeksponowany motyw rpg i jakies dialogi czy coś , a tutaj zapowiada sie na długa i krwawa przeprawę adventure w sandboksowym sosie , czuć tu nawet trochę dna starych części z ps2 czyli two towers i return of the king , swoje też zrobilo że gra nie miała jakiegoś mega hype train i po prostu pozytywnie zaskakuje

P.s nie ma multiplayer w zadnej formie i moze lepiej bo singiel wyglada na dlugi i dopieszczony

Pozdro4all !!!

No i pękłem i kupiłem :) . Mam nadzieję na świetną zabawę. Jak nie to zniszczę cię w sądzie ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Takie pytanko, oglądałem jakąś chwile na streamie jak gostek grał i walczył z tym samym przeciwnikiem więcej niż dwa razy w momencie kiedy oglądałem, a z tego co mówił wynikało że musiał walczyć z nim jeszcze częściej mimo że za każdym razem go zabijał, to tak też działa że mimo iż zabił tego danego przeciwnika to może go spotkać jeszcze raz, nie śledziłem specjalnie informacji o tej grze ale myślałem że jak się raz zabije któregoś z tych przeciwników to on wypada z "obiegu"?

Edytowane przez Scooby-Doo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak mu odetniesz glowe to na 100% wypada z obiegu, jak nie, to jest szansa ze moze powrocic, z jakimis bliznami, oparzona twarza etc.

Edytowane przez Bansai
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak mu odetniesz glowe to na 100% wypada z obiegu, jak nie, to jest szansa ze moze powrocic, z jakimis bliznami, oparzona twarza etc.

Mhm, I like it. ;)

Coś czuje że jak będę miał trochę wolnej gotówki to się skusze bo gra wygląda bardzo ciekawie :]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Z recenzji filmweba (swoją drogą genialnie napisana)
 

 

 

Główny wątek nie poraża oryginalnością – to prosta historia wendetty. I choć napotkamy zwrot fabularny tu i tam, nie ma co się spodziewać rewelacji, nawet w zakresie odkrywania tożsamości upiora, który opętał Taliona. Mimo że rzecz wyjaśniona jest w taki sposób, że nawet totalny laik zrozumie, kim jest upiór, dość powiedzieć, że to bardziej gratka dla fanów świata Tolkiena. I to tych, którzy siedzą bliżej "Silmarillionu" niż filmowej trylogii Petera Jacksona. 

Monolith, jeśli chodzi o realia Śródziemia, stanął zresztą na wysokości zadania. Wiele smaczków i małych, na pozór nieistotnych, rzeczy zrobione jest po bożemu, po konsultacjach ze specjalistami od świata wykreowanego przez Tolkiena. W zasadzie – o ironio! – tylko główny motor fabularny, czyli nieumarły Talion, jest kompletnie niekanoniczny. Ale wszelkie rośliny, miejsca w Mordorze, wrogowie czy zwierzęta zamieszkujące te tereny są już mocno osadzone w świecie, a nie wymyślane na nowo. (...)



W parze z fenomenalną rozgrywką idzie też bardzo dobra warstwa audiowizualna. Za muzykę odpowiada m.in. Garry Schyman, weteran komponowania w grach. To on stoi np. za oprawą do serii "Bioshock", w tym fenomenalnym, fortepianowym "Cohen's Masterpiece". W "Cieniu Mordoru" stworzył równie porywającą, niepokojącą ścieżkę dźwiękową. Warstwa wizualna jest tak samo dobra. Postacie wykonane są z odpowiednim pietyzmem (zwłaszcza orki), zaś niektóre plenery w Mordorze (zwłaszcza południowej części mapy), porywają zielenią i soczystymi kolorami. Towarzyszy nam przy tym nieustające uczucie melancholii, bo przecież oglądamy ten kawałek świata przed upadkiem. Akcja gry dzieje się znacznie wcześniej niż wydarzenia znane z "Władcy Pierścieni"

 

Edytowane przez Starh

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Grę zakupilem z allegro za 109 zl z amerykanskiego psn. ściaga sie juz 4h i mam dopiero 6gb ale cos tam juz moglem zagrac , zapowiada się swietnie ale denerwuje mnie twarz glownego bohatera-wygląda jak borsuk, liczę że bede mogl zmienic skin i biegac w kapturze:) poza tym klimat mega i grafika wyglada duzo lepiej niz na masakrycznie slabych filmach z yt.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Grę zakupilem z allegro za 109 zl z amerykanskiego psn. ściaga sie juz 4h i mam dopiero 6gb ale cos tam juz moglem zagrac , zapowiada się swietnie ale denerwuje mnie twarz glownego bohatera-wygląda jak borsuk, liczę że bede mogl zmienic skin i biegac w kapturze:) poza tym klimat mega i grafika wyglada duzo lepiej niz na masakrycznie slabych filmach z yt.

 

Wiem, że cena bardzo dobra, ale szkoda że ludzie jednak nabijają sakwy cebulakom z allegro :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A czy jest to bezpieczne*nie zbanują mi konta)?

Sory za offtop, ale prosze o odp

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nigdy niemasz 100 procent pewnosci co bedzie ,ale niby dla czego tobie maja banowac konto? a ja z checia nabilbym kase komus z forum a nie z allegro gdyby np byl taki temat albo dzial itp na forum.dac 250zl za gre to dla mnie chore chyba ze np bedzie to gra na kilka mieiecy np wiedzmin to z przyjemnoscia to zrobie ale jednorazowka na 12-15h grania to nie nasze realia dla tego te 109 zl jakos zniose tymbardziej ze sprzedalem destiny na ktorym sie zawiodlem cholernie i  wole mordor niz to demo za 500mln dolcow

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nigdy niemasz 100 procent pewnosci co bedzie ,ale niby dla czego tobie maja banowac konto? a ja z checia nabilbym kase komus z forum a nie z allegro gdyby np byl taki temat albo dzial itp na forum.dac 250zl za gre to dla mnie chore chyba ze np bedzie to gra na kilka mieiecy np wiedzmin to z przyjemnoscia to zrobie ale jednorazowka na 12-15h grania to nie nasze realia dla tego te 109 zl jakos zniose tymbardziej ze sprzedalem destiny na ktorym sie zawiodlem cholernie i  wole mordor niz to demo za 500mln dolcow

Zawsze można kupić>przejść w tydzień i sprzedać ze stratom 30zł. 

Edytowane przez Starh

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×