Skocz do zawartości
DaraS

The Evil Within

Rekomendowane odpowiedzi

Shinji Mikami, ojciec gatunku survival horror, powraca jako twórca The Evil Within™ - gry powracającej do korzeni. Niezwykle dopracowane otoczenie, przerażające wydarzenia i ciekawa fabuła tworzą wciągający świat, który wywoła u graczy niesamowite emocje. The Evil Within jest obecnie tworzone na  PlayStation 4. Premiera planowana jest na rok 2014.


 


 http://theevilwithin.com/


 


 


 


http://www.youtube.com/watch?v=Zc-jvqJV4SI&hd=1


Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kur.. i znowu obsuwa na szczęście nieznaczna i chyba nawet na lepszy czas. Ale te obsuwy to już plaga i paranoja. Filmik który wrzucił The one jest mistrzowski. To taki misz masz Re 4 i Silenta w sumie jeśli idzie o design. W psxie jeszcze pisze że to powrót do starych rozwiązań z residentów czyli np zagadki. Ale niema się co dziwić skoro Mikami za tym stoi. Gdy pierwszy raz zobaczyłem tą grę i kto za nią stoi to od razu wskoczyła na liście jako najważniejsza pozycja i na chwile obecną nic się nie zmieniło. Gra zapewne będzie na siódemkę lub ósemkę ale dla fanów nie będzie to miało żadnego znaczenia. 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kur.. i znowu obsuwa na szczęście nieznaczna i chyba nawet na lepszy czas. Ale te obsuwy to już plaga i paranoja. Filmik który wrzucił The one jest mistrzowski. To taki misz masz Re 4 i Silenta w sumie jeśli idzie o design. W psxie jeszcze pisze że to powrót do starych rozwiązań z residentów czyli np zagadki. Ale niema się co dziwić skoro Mikami za tym stoi. Gdy pierwszy raz zobaczyłem tą grę i kto za nią stoi to od razu wskoczyła na liście jako najważniejsza pozycja i na chwile obecną nic się nie zmieniło. Gra zapewne będzie na siódemkę lub ósemkę ale dla fanów nie będzie to miało żadnego znaczenia. 

 

 Mam dokłądnie takie samo zdanie! Wydaje mi się, że zjadą grę za grafikę (która dla mnie jest naprawdę ok, a od strony samego designu jest rewelacyjna) i za archaiczne podejście do gatunku, mechaniki +nic nowego tylko powielanie schematów. Więc szacuję, że gra będzie miała śrendią ok 7. Za to jak napisałeś dla fana nie będzie mieć to większego znaczenia, bo to powrót (W KOŃCU) starych residentów i sajlenta w jednym :) Jeśli będą zagadki rodem z tych starszych gier RE1 2 czy 3 lub sajlet 1 i 2 to po prostu nie mam pytań ... gra ma już u mnie 9 :D

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co redakcja co była na pokazie to praktycznie każda wypowiada się niepochlebnie jedynie chyba tylko filmweb się wyłamał i piszę że szykuje się coś pięknego w klimatach horrorowatych. Nie napawa to optymizmem ale tego się spodziewałem. Te wszystkie FPP zniszczyły rynek gier. Teraz 70 % ludzi gra w te puste strzelanki a gdy się trafia taki kwiatek jak Evil Within to jest zniszczony jeszcze przed premierą. Ja dalej jestem spokojny o grę i dalej dla mnie to numer 1 ze wszystkich gier jakie są zapowiedziane jedynie zapowiedz The Last Of Us 2 zmiecie to na drugie miejsce w oczekiwaniu lub Agent od Rockstar o ile to jeszcze powstanie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Godzina gameplayu z PS4. Mi się osobiście bardzo podoba, klimat pierwszego residenta + gameplay z czwartego, ze szczyptą TLoU. Branży do góry nogami nie wywróci, bo teraz takie gry nie mają racji bytu, ale głód fanów starej szkoły survivali na pewno zaspokoi.

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zapomniałem o tej gierce. Cholera, trzeba będzie od nowa zaplanować budżet ;) . Dla mnie zakup obowiązkowy.

Edytowane przez anarom 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Faktycznie jakoś cicho się zrobiło. Ostatni post z maja  ;)  Zapowiada się super klimat a'la pierwsze residenty. Ale zobaczymy po premierze. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Będzie po polsku na ps4?

Podobno nie. Pełna angielska wersja językowa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Premiera za około dwa dni a tu temat zdechł. Czytałem wypociny graczy, którzy już grają na PS3. Generalnie są zachwyceni, tylko grafika ich nie zadawala. Co za bezczelność, pościągali na lewo i jeszcze narzekają ;)

Mam nadzieję że wersja na PS4 będzie wyglądała dość dobrze :) . Ja gram w premierze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Premiera za około dwa dni a tu temat zdechł. Czytałem wypociny graczy, którzy już grają na PS3. Generalnie są zachwyceni, tylko grafika ich nie zadawala. Co za bezczelność, pościągali na lewo i jeszcze narzekają ;)

Mam nadzieję że wersja na PS4 będzie wyglądała dość dobrze :) . Ja gram w premierze.

 

To ze cicho jest w temacie to moze dobrze wrozyc (pytalem wrozbity Macieja :P) serio - spojrz na tematy #DC czy Destiny jaki byl przerost hajpu, a np taki juz Middle Earth Shadow of Mordor byl spokojniejszym tematem a ludzie grajacy wypowiadaja sie pochlebnie. Fakt ze tutaj jest grobowa cisza ale przyznam ze ta gra mnie czyms zainteresowala (dodam ze jakos dziwnym trafem stare RE i SH mnie ominely i sam nie wiem jak  to sie stalo).

Trzymam kciuki za tą produkcje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chłopaki Pisali że rozgrywka jest bardzo podobna do tej z Resident Evil 4, co jest dla mnie ogromnym plusem .

Podobała mi się Shadows of the Damned i wycisnąłem z niej wszystkie soki, także raczej z preorderem nie ryzykuję :) .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Premiera za około dwa dni a tu temat zdechł.

 

Bo to gra dla poważnych i dojrzałych wiekowo graczy. Jakoś nie czuję potrzeby pisać posta w stylu:

Jutro jadę do MM, kupuję i gram do rana, cholera a rano do roboty, ale jazdaaaa....

 

Btw. Premiera u nas jest 17-stego.

  • Like 4

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

 

Btw. Premiera u nas jest 17-stego.

 

Zaszło chyba jakieś drobne nieporozumienie, gdyż premiera w PL sprawdzając najbardziej rzetelne sklepy typu ultima, muve etc. Oraz polski PSS wszędzie premiera widnieje 14.10.2014

 

Najnowszy trailer na zachętę.  ;)

 

Edytowane przez Natsu
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Embargo na recenzje ma trwać jeszcze kilka godzin ale pierwsze opinię są bardzo dobre.

Po obejrzeniu kilku Twitchów z rozgrywką jestem bardzo ciekaw tej pozycji, a z tego co widziałem to "ugotowali" takie TLOU-owy Silent Hill.

Mnie tam się podoba.

Edytowane przez toreso

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mnie ciekawi jak wam później się gra po zobaczeniu większości materiału przez stream itp 

 

Ja tam nic nie oglądam,wole wszystko zobaczyć u siebie na ekranie po raz pierwszy niż dojść do momentu gdzie powiem oooo teraz wiem co będzie ;)

 

The Evil Within nabywam bez zastanowienia i nawet jakby dostała wielkie 4 to i tak muszę zagrać aby ja sam ocenić.

Edytowane przez Okulista

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mnie ciekawi jak wam później się gra po zobaczeniu większości materiału przez stream itp 

 

Ja tam nic nie oglądam,wole wszystko zobaczyć u siebie na ekranie po raz pierwszy niż dojść do momentu gdzie powiem oooo teraz wiem co będzie ;)

 

Ja tam nie mam z tym problemu. Poza tym jak odpalę grę to takiego obejrzanego kawałecka już dawno nie będę pamiętać.

Apropo to ten temat chyba nie miejscem na takie przemyślenia...

Edytowane przez toreso

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×