Welcome to PS Site Forum - ... o PLAYSTATION wiemy wszystko!

Zarejestruj się, aby uzyskać dostęp do wszystkich funkcji. Po zarejestrowaniu i zalogowaniu się, będziesz w stanie dostosować swój profil, otrzymywać punkty reputacji jako nagrodę za złożenie zawartości, a także komunikować się z innymi użytkownikami za pośrednictwem prywatnej skrzynki, plus wiele więcej! Ten komunikat zostanie usunięty po zalogowaniu się.

Zaloguj się, aby obserwować  
Patricko

Tomb Raider: Definitive Edition

106 postów w tym temacie

Jak zrobić trofeum "były poszukiwacz przygód" ?

Przed odblokowaniem 'finisherow' - liczy się obalenie przeciwnika, kiedy Lara wbija mu strzałę w nogę i potem pojawia się symbol qte. Nie może to być unik zakończony od razu killem.

Edytowano przez m0rph

Dziś koło 17 jestem chętny na trofea w multi. Piszcie na PW. To się umówimy dokładnie:)

Jak najszybciej wbić trofeum "Zakupoholik" ? Wystarczy kupić ulepszenia tylko dla jednej strony ? 60 poziom zaczynam robić na apteczkach, ale punktów ulepszeń za to nie otrzymuje.

edit: Dobra, już mam. Zasada podobna jak przy wbijaniu 60 poziomu. Gra prywatna i zbieranie skrzynek ;)

Edytowano przez Adriann

Mi brakuje "Artylerzysta" oraz 60lvl i wszystkie ulepszenia, ale te dwa ostatnie raczej zrobię solo. Jak coś to dodawajcie do znajomych, chętnie zrobię te działka i pomogę w innych trofeach.

Edytowano przez Adriann

Ok, to może tak konkretnie teraz. Proponuje termin na ustawkę. Dopisujcie się kto chętny. 

Piątek - godz. 19:00 

1. Lenno_x

Lennox - jak trzeba będzie pomóc, a zabraknie kogoś to ja z chęcią - mam dobrą pamięć :D

Lennox - jak trzeba będzie pomóc, a zabraknie kogoś to ja z chęcią - mam dobrą pamięć :biggrin:

:) dzięki Stary :)

Chciałbym porobić tyrolkę, wieżyczkę i ładunek wybuchowy (a tu potrzeba w sumie 3 graczy). 

Gdyby były jakieś braki będę Cię bardzo prosił :)

Edytowano przez lennox

Ok, to może tak konkretnie teraz. Proponuje termin na ustawkę. Dopisujcie się kto chętny.

Piątek - godz. 19:00

1. Lenno_x

Jeśli to nie problem, ze w multi spędziłem 0 (słownie zero) godzin, to również chętnie dołącze. HS jest.

psnid. MaTeo_44

Jeśli to nie problem, ze w multi spędziłem 0 (słownie zero) godzin, to również chętnie dołącze. HS jest.

psnid. MaTeo_44

Ależ absolutnie nie problem   :) Potrzebujemy zatem jeszcze jednej osoby :) A jak nie to we 2 wbijemy co się da :)

Edytowano przez lennox

Pogubiłem się.. Żeby wbić trofeum zakupoholik trzeba zakupić postać "Generał", który wymaga prestiż 2 ? Kiedy ten prestiż 2 otrzymam ?  Przy wbiciu 2x60lvl ? Ale z drugiej strony te trofeum ma większy % graczy niż te za 60lvl.. Nic z tego nie rozumiem :(

Edytowano przez Adriann

Tak bylo na ps3. Jesli chodzi o generala (i inne postaci) to jest myk jak je odblokowac znacznie wczesniej - pogrzeb na yt jesli Ci zalezy.

Edytowano przez m0rph

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.