Skocz do zawartości
RalF98742

14 dniowe PSS- darmowe.

Rekomendowane odpowiedzi

Siemanko, jak każdy wie (chyba) Jest darmowe 14 dniowe PlayStation Plus, chcę to mieć jednak przy chęci pobierania produktu wyskakuje mi żebym podał typ karty, imię i nazwisko posiadacza, numer karty, do kiedy ważna (I adres itd.) I moim pytaniem jest:
Po co to komu potrzebne? Czy będzie mi zabierało pieniądze z konta bankowego? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siemanko, jak każdy wie (chyba) Jest darmowe 14 dniowe PlayStation Plus, chcę to mieć jednak przy chęci pobierania produktu wyskakuje mi żebym podał typ karty, imię i nazwisko posiadacza, numer karty, do kiedy ważna (I adres itd.) I moim pytaniem jest:

Po co to komu potrzebne? Czy będzie mi zabierało pieniądze z konta bankowego? 

Poważnie łatwiej jest napisać temat na forum, niż przeczytać to co masz napisane przy tym 14-dniowym plusie? Ja bym się spodziewał, że tam będzie odpowiedź na takie pytanie. Czy to robi ze mnie geniusza?

https://store.sonyentertainmentnetwork.com/#!/pl-pl/cid=IP9102-NPIA90006_01-PSPLUS14DAYTRIAL

 

Podpowiem, odpowiedzi szukaj gdzieś tu:

Wymagane podanie informacji o karcie kredytowej/debetowej. Na koniec 14-dniowego okresu próbnego, jeżeli Użytkownik nie podejmie żadnych działań, okres ten zostanie automatycznie odnowiony do miesięcznego członkostwa płatnego, zgodnie z SEN Terms of Service and User Agreement (Warunkami świadczenia usługi i Umową użytkownika SEN), a Użytkownik zostanie obciążony opłatą w wysokości 27 zł pobraną z funduszy w portfelu SEN. Jeżeli w portfelu SEN nie ma wystarczającej ilości funduszy, brakująca kwota zostanie pobrana z karty kredytowej/debetowej połączonej z portfelem SEN.

 

 

Aaaa, no i pomijam już to, że wystarczyło poszukać odpowiedni temat (o dziwo, jest tu taki!), a nie zakładać nowy.

Edytowane przez Sushi
  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×