Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Ja też się piszę, jak skończę wyburzanie w domu :1_grinning:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Coś tu cicho.

Strasznie mało czasu na granie, dlatego nic specjalnego, ale zawsze jakiś postęp jest.

Jak mi się uda kilka razy w miesiącu zagrać, to super.

Dlatego tak cieszy każde zwycięstwo albo każdy udany występ online.

 

Pozdrawiam :)

  • Like 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
O 30.11.2016 o 18:19, Bartek_Red napisał:

Na kierownicy wykręciłeś taki wynik, czy na padzie? :)

 

Dokładnie jak w podpisie filmików.

Thrustmaster T500RS + TH8A Shifter + Playset.

 

Na drugim koncie gram padem, to czasy mam w okolicy 120 - 250 miejsca. Tu dużą różnicę robi auto i trasa.

Ale jak wspomniałem, gram bardzo rzadko z doskoku. Także nie mam już możliwości wyciszenia, syn i żona

bezustannie utrudniają skupienie się. :38_worried: niestety stare czasy, gdzie można było wyrabiać skilla minęły bezpowrotnie.

 

Pozdrawiam :)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to też się pochwalę ,żeby rozruszać temat.:smile: Przejazd z maski i replay.Asysty wyłączone,skrzynia manualna ,G29.

3 czas w Polsce :smile:

 

Edytowane przez Lewy69
  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Replay mojego przejazdu w Grecji.Trasa FOURKETA KOURVA - 2:46.260 ,Ford Fiesta , asysty off ,skrzynia manualna ,G29.

5 czas w Polsce.

 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Koledzy spróbuję jeszcze raz was zmotywować do grania i pobicia moich czasów.

Tym razem przejazd i replay z trasy Fourketa Kourva ,ale Renault Alpine.

Poziom Master,asysty wyłączone,skrzynia manualna,kierownica Logitech G29.

30 miejsce na świecie,2 czas w Polsce.

Czas 3:08.125

 

Edytowane przez Lewy69

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czuję się zmotywowany że hej. aż się chyba oderwę od mistrzostw lat 70' w mojej Lancii Stratos w które gram (na padzie) od ponad pół roku :)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lewy podeslij swoje ustawienia kiery bo mam taki sam setup g29 i jestem ciekaw jak sie bedzie jezdzilo. Niezle czasy krecisz :24_stuck_out_tongue:

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
15 godzin temu, SkibaPL napisał:

Lewy podeslij swoje ustawienia kiery bo mam taki sam setup g29 i jestem ciekaw jak sie bedzie jezdzilo. Niezle czasy krecisz :24_stuck_out_tongue:

 

Skiba , bardzo chętnie udostępniam ci moje ustawienia tylko nie wiem czy ci podpasują.

W opcjach CALIBRATE DEVICE ,w pierwszej zakładce CALIBRATE STERING FULL LOCK ustawiłem wartość 17.

W zakładce nr. 2 ,czyli kąt obrotu kierownicy ustawiłem na 720 stopni.

Co do tych ustawień kalibracyjnych to na 100% nie jestem pewien bo ich nie można podejrzeć,drugie moje ustawienie tych opcji to pierwsza zakładka ,wartość 20,a kąt obrotu kierownicy 540 stopni.

Wydaje mi się że ja aktualnie jadę na wartościach 17 i 720 stopni.

Wypróbuj obydwie wersje.

Resztę ustawień daję na fotkach.

Jeśli chodzi o FF to daję te ustawienia na których aktualnie jadę ,ale niekiedy coś tam jeszcze koryguję.

Jeden lubi mocniejszy FF ,drugi słabszy,także możesz sobie poprawić pod siebie.

 

 

 

 

DIRT RALLY USTAWIENIA.jpg

DIRT RALLY FF.jpg

Edytowane przez Lewy69
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Udało mi się na Fourkecie ,Alpinką pobić mój dotychczasowy rekord o 5 sekund i wskoczyć do pierwszej dziesiątki na świecie ( dwa pierwsze miejsca to oszustwa ).

3:03.359   Przejazd i replay.

Zdrowych,spokojnych Świąt.

 

 

Dirt Rally 9 miejsce.jpg

Edytowane przez Lewy69
  • Like 5

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pojezdzilem na twoich i bylo ok ale znalazlem takie ustawienia od prawdziwego kierowcy ktory ustawil ffb tak aby oddac jak najwiecej realizmu - http://steamcommunity.com/sharedfiles/filedetails/?id=581210146&searchtext=

 

o matko jaka teraz frajda jest jak sie jezdzi stratosem :) juz wczesniej wezykowal non stop od startu do mety ale teraz jest pod wieksza kontrola i zamiatam dupa z przyjemnoscia w Walii. Zerknijcie na komentarze pod tym setupem kazdy zachwala no i ma 5 gwiazdek (217 glosow). Polecam przetestowac :)

 

Promien skretu kierownicy 900 stopni, soft lock on.

 

vibr.jpg

advanced.jpg

Edytowane przez SkibaPL
  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na pewno przetestuję :smile:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hehe, dawno się tak nie uśmiałem. Ustawienia oczywiście sobie sprawdzę, bo zawsze warto obadać coś nowego/innego.

 

Ale spojrzałem na filmik w tym linku do steam i muszę przyznać, że zajebisty patent z kolegą pilotem. Pamiętam stare czasy,

jak z przyjacielem godzinami graliśmy w Colina 2 na PSX. Ale nie wpadło nam do głowy, aby robić za pilota. Hehehe.

 

Pozdrawiam i wesołych przy okazji życzę. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
30 minut temu, xenomorph napisał:

Hehe, dawno się tak nie uśmiałem. Ustawienia oczywiście sobie sprawdzę, bo zawsze warto obadać coś nowego/innego.

Ale spojrzałem na filmik w tym linku do steam i muszę przyznać, że zajebisty patent z kolegą pilotem. Pamiętam stare czasy,

jak z przyjacielem godzinami graliśmy w Colina 2 na PSX. Ale nie wpadło nam do głowy, aby robić za pilota."

 

Tez sie usmialem ale oni chyba razem w rajdach jezdza takze symulka pelna geba wraz z tymi bucikami, rekawiczkami i kaskami :24_stuck_out_tongue: ale ladnie tam polecieli nie ma co zwlaszcza ten skok w 2:50 ja bym za kazdym razem na pelnym gazie przy ladowaniu polecial w drzewa. Ustawienia sa genialne i na nich caly czas bede gral jeszcze cos pod project cars by sie przydalo :24_stuck_out_tongue:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Te ustawienia tylko pod g29?

HTC 10

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cieszę się że temat Dirta trochę odżył.Skiba czy te ustawienia z tego linka przekładają się na G29,bo widzę że goście grają na PC -cie na G25/27?

Ten filmik faktycznie rozwala,goście przebrani jak w prawdziwym rajdzie ,a obok rozjeb...  rozwalone łóżko,poduchy itp.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ludzie pisali ze grali na g25, g27, g29, g920, dfgt i kazdy byl zadowolony. Robcie nowy profil i testujcie :24_stuck_out_tongue:
Ja mam g29 z manualem i jezdzi sie bardzo przyjemnie. Jadac na kubice czasem takie manewry wychodza ze :fsg:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ma ktoś może jakieś sprawdzone ustawienia pod Thrustmastera T150? :smile:

 

Wesołych Świąt wszystkim!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, SkibaPL napisał:

Ludzie pisali ze grali na g25, g27, g29, g920, dfgt i kazdy byl zadowolony. Robcie nowy profil i testujcie :24_stuck_out_tongue:
Ja mam g29 z manualem i jezdzi sie bardzo przyjemnie. Jadac na kubice czasem takie manewry wychodza ze :fsg:

Co masz na myśli z tym nowym profilem.Nowy profil na ps4,czy w Dircie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No dircie zeby sobie swoich starych ustawien nie nadpisac jak komus nie przypasuje ale sa w pytke

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powiem Wam później, gdy już przetestuję, jak się sprawdzają na Thrustmaster 500RS + PS4 i PC.

 

Mam nadzieję, że mimo świątecznego klimatu, uda się to w miarę szybko.

 

Pozdrawiam :)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli te ustawienia sprawdzą się na t500RS to i zapewne na moim t150 :)

HTC 10

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×