Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Ja też, ale najlepiej dawać tygodniowe terminy. Ciekawe czy z PC można ligę założyć czy tylko konsolowcy?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wiem że głupie pytanie, ale czy w tej lidze jest tylko jeden przejazd? bo ja jestem mistrzem siedemdziesiątego przejazdu...

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cały sens żeby był tylko jeden przejaz, przy powtórkach straciło by to sens bo każdy na max by cisnął i reset robił. A tak jak w realu żeby dotrzeć do mety bo życiemjest tylko jedno. ;-)

Edytowane przez hakuna

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Te a ile osob moze brac udzial..?? Ja z checia!

From Nokia 3310sv

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cały sens żeby był tylko jeden przejaz, przy powtórkach straciło by to sens bo każdy na max by cisnął i reset robił. A tak jak w realu żeby dotrzeć do mety bo życiemjest tylko jedno. ;-)

 

to ja też się piszę. niczym Robert Kubica będę sensacją pierwszego splitu. pierwsze splity znam na pamięć.. :D

 

założę ogólny temat do ustawek i ligi do Dirt Rally. osobnego działu na razie nie trzeba ale syfu tu w temacie też nie ma sensu robić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja też jestem chętny ;) 

 

Kombinował ktoś może z ustawieniami sterowania dla gry padem ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To jak coś to ustawki do ligi tutaj: http://www.ps3site.pl/forum/topic/83964-zakurzone-rajdy/

 

 

Kombinował ktoś może z ustawieniami sterowania dla gry padem ?

 

Jak zacząłem jeździć Powodem Załamania Nerwowego aka Lancią Stratos to zmieniłem czułość sterowania z 45% na 35% i ustawiłem deadzone na 5% żeby tak szmata nie szarpała przy byle drgnięciem kciuka. I zdecydowanie lepiej mi się tak jeździ.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pograłem już jakiś czas aby się wypowiedzieć. W końcu dostałem to czego pragnąłem. Jest to dla mnie najlepsza samochodówka obecnie dostępna na rynku. Dziękuje bardzo za uwagę ☺

Tapatalk - S5

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tez bede zainteresowany tyle ze kiera przyjdzie pewnie jutro/pojutrze a gre trzeba kupic :P

jakis podzial na kierownice/pady? albo przynajmniej w podsumowaniu kazdy niech napisze na czym gral tak z ciekawosci :p
 

Edytowane przez SkibaPL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 Gra kozak ale utrzymanie Stratosa na torze to jakieś jaja, pierwszy event w tej Lancii z 1960's poleciał jakoś na drugim miejscu luz, dalej masakra ! Chyba zainwestuję w kiere, dużo lepsze wrażenia ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dużżżo lepsze :-)

Takie coś pisze na moim profilu;3% of drivers have braved racing with all the assists off.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

odkryłem nowy poziom masochizmu. Monako w nocy Stratosem z rozbitymi światłami i szybą :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pytanie do kogos kto smiga na G29 - prosze o jakies ustawienia bo wymiekam i rozbijam caly czas mini :biggrin: w ustawieniach zmienialem tylko kat skretu kierownicy aby na ekranie reagowala tak samo jak w realu i kurna ciezko jest :) przejechalem na padzie z palcem w dupie a na kierownicy rozbijam sie caly czas ale za to micha jak sie cieszy :) ffb ladnie dziala ogolnie to pierwszy raz mam z tym stycznosc.

sprobuje z tymi ustawieniami - http://simrace.pl/forum/index.php/topic/886-dirt-rally-ustawienia-kierowncywheel-settings-for-logitech-g27g25g29g920-driving-force-gt/

2 pierwsze trofea jakie dostalem sa za wypadki ^^

nowe stanowisko ogarniete, teraz tylko krecic dobre czasy :p

1a61f383e8157.jpg
 

Edytowane przez SkibaPL
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie dziwne, przy takim kącie nie ma precyzji, 540 to minimum, a na ekranie jest ze 180.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powaznie jesli ktos smiga na g29 to niech zapoda swoje ustawienia, gra sie zajebiscie tyle powiem :) gra na padzie to grzech i kaleczenie gry bo tego sie po prostu nie czuje.

Tylko ciezko z recznym jest, az prosi sie aby zrobic sobie wajche i podpiac sie pod jakis przycisk na kierownicy ktore jest ustawiony jako reczny - zasada zwyklego przekaznika tylko kierownicy szkoda rozbierac :P pod kolkiem kijowo sie gra (ogolnie reczny pod byle jakim przyciskiem na kierownicy ssie). Gubie sie na nawrotkach i lece hen hen na dol w krzaczory.

Edytowane przez SkibaPL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

siema wy ustawiacie jakieś ustawienia samochodzu? Bo próbuje przejechać Satrosem Monte Carlo i kur... jeszcze jak Walie ogarniałem to tu czuje się jak bym jeździł na lodzie 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gra kapitalna, po każdym os'ie drżą ręce z napięcia.

Nie śmiać się, gram na padzie.

Póki co tylko w Mini pierwsze 4 eventy za mną i 2x2 + 2x1 i 1-szy póki co w generalce.

Z ulepszeń tylko semi-automat aby móc czasem na podjeździe lub nawrocie manualnie zbić bieg.

 

Miód i błoto wylewa się z ekranu. Przed chwilą zakupiłem mini do RC i rozegrałem pierwszy event w mistrzostwach. I o dziwo wygrana. Zdaję sobie sprawę że z mocniejszymi samochodami no i tylnon-napędówkami będę pewnie spokojny i opanowany jak Ćwir :D

 

Jeżeli ktoś chce porobić eventy PvP to zapraszać, gram wieczorami od ok 21.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Napaliłem się na tego Dirta oglądając gameplaye i czytając opinie. W przyszłym tygodniu zamawiam. Da się w to grać na kierownicy dłuzej niz 1 h czy ręce odpadają ? Jaki kąt kierownicy macie ustawiony? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Da sie... Tylko spocisz sie niemilosiernie..:)

From Nokia 3310sv

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Napaliłem się na tego Dirta oglądając gameplaye i czytając opinie. W przyszłym tygodniu zamawiam. Da się w to grać na kierownicy dłuzej niz 1 h czy ręce odpadają ? Jaki kąt kierownicy macie ustawiony?

540 i tak jest gites, mowa o T150/300

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

2 godzinna sesja to nie problem, początki są ciężkie jak wcześniej nie grałeś na kierze ale po dwóch dniach pada już do rąk nie weźmiesz grając w wyścigi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

za chu.... nie umie wygrać żadnego rajdu (jezdze subaru impreza), zawsze mi brakuje 30-35 sekund do leadera po wszystkich oesach. powiedzcie mi czy macie jakieś specjalne ustawienia pod dany rajd. no i pykam na padzie może to też przez to a chciałbym z Wami pojeździć w lidze lecz z takimi czasami to wstyd !!

Edytowane przez Shatan

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

za chu.... nie umie wygrać żadnego rajdu (jezdze subaru impreza), zawsze mi brakuje 30-35 sekund do leadera po wszystkich oesach. powiedzcie mi czy macie jakieś specjalne ustawienia pod dany rajd. no i pykam na padzie może to też przez to a chciałbym z Wami pojeździć w lidze lecz z takimi czasami to wstyd !!

Ja też śmigam na padzie. Jest ciężko ale idzie wygrywać. Ja ustawień auta nie zmieniam, no może czasem dł. biegów. Jak będę w domu to podam mój setup pada. Bdb spisuje się w FWD I RW ale zapewne AWD też da radę.

Wysłano z Z3 Compact

 

Edit:

post-32036-0-44999400-1461255891_thumb.j

post-32036-0-63058400-1461255901_thumb.j

Edytowane przez DarkShadowPL
  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×