Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Wlasnie tacho cyfrowka jeszcze premiery nie ma!!

Zobaczymy jak pogramy na te chwile mam umiarkowane oczekiwania.

Edytowane przez Sir Siekier

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Takie są jedyne opcje co do ustawień wspomagań. Standardowo jest + 4 rewards, ale wystarczy wyłączyć kamery zewnętrzne (i tak tylko od środka gram) i się robi więcej pkt. Tak samo auto launch z ręcznego, ale to już duperela. No jest jeszcze sprzęgło, to typowo pod kierownicę. Na padzie mamy to chyba pod lewą gałką żeby było sterowane analogowo. Tak patrzę i można zejść z absem na 2-3 i nawet lepiej się hamuje. Na 5 trzymam opór przycisk, a on dalej jedzie :) 

DiRT%20Rally_20160404181036.png

Edytowane przez seba842005
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Śmieszne komentarze. Po pierwsze realna, sumylacyjna gra nie znaczy od razu, że ma być nie wiadomo jak trudna. Seba widocznie jest jednym z tych graczy padowych, którzy się ścigają np. z nami w lidze pcars i wszystkie samochodówki przychodzą mu łatwo. Kilka dni temu na ps4 w transmisjach grało sporo franzuców na padach jak i kierownicach i wszyscy tam mega kaleczyli, więc chyba jednak jest wymagająca. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tez wtrącę swoje trzy grosze. Jeśli ktoś uważa ze gra jest łatwa kończąc na 4 miejscu odcinek ze strata 37s do lidera,to wydaje mi się to trochę śmieszne. Bo dla mnie łatwa gra to taka gdzie bez żadnego problemu kończę na pierwszym miejscu z taka przewaga jak seba ma stratę. Bez urazy oczywiscie Seba

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@up za każdy reset na trasę masz +15 sekund. Popełniałem błędy i ja to widzę (3 próba przejechania odcina po pierwszym odpaleniu gry). Porównuję trudność do loeb'a gdzie kilka h zajęło mi nauczenie się jak jeździć. 

Ja powiem tak: słuchać co mówi pilot i jakie się pokazują strzałki. Nic więcej nie potrzeba. Teoretycznie nie trzeba znać w ogóle trasy, bo wszystko po oznaczeniach zakrętów wiadomo. Z czasem jak się pozna na blachę trasę będzie wiadomo gdzie można naginać oznaczenia zakrętów. Poza tym sami zagracie i kto gra w rajdówki powie, że nie ma nic trudnego w tej grze ;)

Edytowane przez seba842005

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może Seb trudniejszy bo w 30 klatkach hehe. A tak serio, jeździłeś może jakimś mocniejszym rwd w tej grze? Czy cała opinia o trudności tej gry jest na podstawie leciutkiego FWD?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poza tym stu-konny mini jest chyba najłatwiejszym samochodem do ogarnięcia w grze. Mocniejszymi autami, w wyższych klasach już tak łatwo nie jest ;)

Edytowane przez Garru

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kilka dni temu na ps4 w transmisjach grało sporo franzuców na padach jak i kierownicach i wszyscy tam mega kaleczyli, więc chyba jednak jest wymagająca.

Tam kaleczą nawet w The Crew i Minecrafta, więc żaden wyznacznik...

Poza tym nikt nie pisze, że gra jest imba łatwa, po prostu nie jest tak wymagająca jak chyba niektórzy chcieli żeby była. Po prostu trzeba nauczyć się fizyki gry i dostosować do niej, jak w każdej grze tego typu :) Na szczęście to nie NFS, że pizda i do przodu i już to mi wystarczy, żeby kiedyś spróbować tą grę.

Czytałem już kilka recek i gra zapowiada się świetnie, ale czy wypali na dłuższą metę w starciach online? Z chłopakami już w niejednej grze próbowaliśmy rajdy i koniec końców wracaliśmy na tory.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Juz jutro przetestuje...

Sent from my Nexus 5 using Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hmmm, nie wiem jak na PS4, ale uwierzcie mi na słowo, gra jest wymagająca jak cholera!!!

 

Właśnie jestem po dwugodzinnej sesji na PC. Jestem cały mokry (gram na kierownicy),

Postanowiłem przejechać 12 odcinków Finlandii. Niestety przejechałem tylko 5 w tym czasie,

ponieważ ciągle musiałem zaczynać od nowa. Przykład, jedna z tras, od początku lecę ile się da,

wszystko pięknie idzie, skupiony, spocony 11km z 15 przejechane, ostry lewy do prawy ciąć,

żona zadaje pytanie, lekko zahaczam o zewnętrzną, łapię 'kapcia', no i pozamiatane, po niedługim

czasie opona zupełnie pęka, a na feldze nie da się jechać...

Zresztą opony przebija się często i łatwo, szczególnie na dużych hopkach.

 

Ktoś dobrze napisał, Mini, to pikuś w tej grze i żaden wyznacznik... Polecam wyłączyć wszystkie

asysty, łącznie z niepotrzebnym i ułatwiającym jak diabli ABS'em, włączyć skrzynię manual

i wtedy pogadamy o wymaganiach od gracza.

 

A jeśli jeszcze komuś mało, to można sobie włączyć najwyższy stopień trudności i wtedy czasy pobić...

 

Gry nie bronię, broni się sama, fakt, daleko jej do RBR, ale nie upraszczajcie jej, dopóki nie pogracie sami.

Do czego zachęcam, bo warta jest każdej złotówki. Mam ją na Steam, ale na PS4 także kupię, jest tak dobra.

 

P.S. może nie najlepszy czas, ale sprawdź na PS4 Finland - Naarajarvi - 3.21sec - Mitsubishi Evo X

 

Pozdrawiam :cool:

Edytowane przez xenomorph
  • Like 5

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W wersji na PS4 da radę zmienić kąt skrętu kierownicy? Na kompie zmieniałem w Logitech gaming software, czy w wersji na ps4 jest jakaś dodatkowa opcja w menu gry?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tym skrętem to dziwna sprawa. Na kole robię 90' a na ekranie jest to, nie wiem... 15?

To gdzieś w tych zaawansowanych opcjach trzeba zmienić? Na zakrętach w sumie prosto jadę i nie wiem czy przesadzili z elementem symulacji, czy mi uj :)dcf09adebc2aee3bb81539366aabbb62.jpg

Edytowane przez Foxter

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pewnie masz ustawiony standardowy kąt 900. Pytanie czy to da się zmienić na ps4. :P

Edytowane przez Garru

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chciałem sie pobawić i poszukać, ale dirt sam usunął mi sie z konsoli... lol.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wersja na ps4 ma miec Racenet do gry online.. Podobno chodzi to wolno? Jakies doswiadczenie z tym macie? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj w nocy miałem przyjemność zagrać sobie premierowy szpil, 2 godzinki w sumie.

O Jerunie, jaki ten szpil jest gryfny!

Na pierwszy rzut oka gra niczym nie różni się od wersji PC, oczywiście w moim przypadku nawet graficznie jest lepiej, no ale kilkuletni laptop jednak robi różnice, na minus oczywiście.

Frajda z gry na T300 jest niesamowita po prostu, dla takich gier właśnie kupiłem kółko.

Co do poziomu trudności to gra na pewno stanowi wyzwanie, i o to właśnie chodzi. Rajdy same w sobie są trudniejsze niż wyścigi na torze, więc to jakby jasne.

Z pierwszych rajdow Miniaczem wygrałem dwa, w jednym byłem drugi, w jednym piąty, w sumie nieźle ale nigdy nie powiem że ta gra jest łatwa, tutaj każdy mały błąd to strata sekund, natomiast większy to zazwyczaj wyścig od nowa, zresztą kto grał na PC wie czego się spodziewać. Przy szybszych autach to już zupełnie margines błędu się zmniejsza.

Ale jak ta gra chodzi na kółku to jest po prostu miut, FFB, odczucia, ciągłe kontrowanie, koło cały czas w ruchu. Dzisiaj sprawdzę również z ciekawości jak gra się na padzie. Zdały by się również jakieś ustawienia FFB, bo te domyślne wszystkie na 100% po prostu urywają nadgarstki, coś tam obniżyłem, ale bez większego ładu i składu na razie.

Jestem mega zadowolony, rajdy wreszcie zaczynają znowu nawiązywać do czasów starych "Colinów". Przynajmniej według mnie.

Edytowane przez toreso
  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A gdzie zmienia sie ustawienia kierownicy, aby ruch na ekranie odpowiadał temu co kręcę w rękach? Używam T300rs, mam nadzieje, ze dzisiaj mi nie usunie gry bo taki poziom derealizacji mnie przeraża. Mam cicha nadzieje, ze była to wina fw ^^

Edytowane przez Foxter

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak ktoś będzie tak dobry i udostępni film do obejrzenia o Colinie to będę dozgonnie wdzięczny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wydaje mi sie ze mozna to gdzies w necie znalesc... skoro to premiere mialo w 2007? Tak przynajmniej mi sie wydaje...

Click 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gra jest po polsku? Swojego czasu na xbox ie 360 przeszedłem Dirta 3 o ile się nie mylę i grało się mega mam sentyment do Dirta i jestem ciekaw jak ta odsłona. Jeśli chodzi o sterowanie to coś jak Drive club czy ciężej?

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chciałem się tylko upewnić przed zakupem czy T500 będzie działać, w końcu nie jest to oficjalnie wspierana kierownica.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gra jest po polsku?

 

Nie.

 

 

Jeśli chodzi o sterowanie to coś jak Drive club czy ciężej?

 

Te gry łączy tylko tyle ze sobą że w obydwu jeździmy samochodem, nic więcej. Zupełnie dwa oddalone od siebie światy.

Tak, jest dużo ciężej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

2475a0f8159f7cb9e231abc5fd4f085f.jpg

Zaraz zaczynamy testować

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×