Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Pytanie do tych co jeżdżą na padzie, jak to wygląda? Da się ukończyć odcinek z dobrym czasem? Dotychczas jeździłem na PC tylko z kierą.

Ja śmigam na padzie od wczoraj i rajd niemiec w Mini ukończyłem na 1szym miejscu. Nie wiem co będzie jak przyjdzie jeździć wiekszymi i mocniejszymi potworami :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pytanie do tych co jeżdżą na padzie, jak to wygląda? Da się ukończyć odcinek z dobrym czasem? Dotychczas jeździłem na PC tylko z kierą.

póki co o dziwo bardzo dobrze się na padzie jeździ. też nie wiem jak w mocniejszych furach bo dopiero starociami jeżdżę ale myślę że spokojnie do ogarnięcia.

edit: powiedział po czym kupił Lancie Stratos z napędem na tył i zaczął od Finlandii :). masakra :)

trzeba opanować dozowanie R2 bo na pełnym gazie się nie da prosto jechać na szutrze takim wozem. walczy się nie dość że z trasą to jeszcze z tyłem auta :)

  • Like 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

podpalilem sie zeby zagrac w to na kolku, wyglada na niezla zabawe

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I tak jest , frajda z jazdy jest niesamowita i ciągle ciągnie do grania.

Znalazłem wady które powinni poprawić:

- multi mało tras i tylko rallycros, nie można ustawić rajdu dla znajomych.

- nie czuć wbijania biegów

- uderzenie w jakąkolwiek przeszkodę zatrzymuje samochód w miejscy, czy to baner czy krzaczek po którym samochód powinien spokojnie przjechać, rozumiem że ogranicza to ścinanie zakrętów ale czasem wypadasz poza trasę i chcesz na nią wrócić a tu krzaczek porzeczki Cię zatrzymuje.

Ale nie żałuję ani 1 złotówki wydanej na grę ;-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak wyżej, im dłużej gram tym większy miód płynie. Z resztą, wiedziałem że to będzie hit :)

W ramach pomocy sle swoje ustawienia FF dla kiery T150.

Oczywiście kat skrętu ustawiony na kierownicy na 3 błyski czyli 540.

post-34704-0-45195200-1460293556_thumb.j

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ty mozesz zrobic screena z ps4.

From Nokia 3310sv

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to dziś dostałem w prezencie DIRT Rally od mojej ukochanej. Bedę grał na padzie. Jestem ciekaw tej gierki. Duży minus za brak spolszczenia. Francja, Niemcy i inne kraje mają nawet pilota w rodzimym języku a tutaj nawet brak napisów - Nie Ładnie Cenega ☺☺☺

Tapatalk - S5

Edytowane przez Kolos28
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak na mini Cooper S ☺

Tapatalk - S5

Edytowane przez Kolos28
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

o kurde, zapomniałem o kodach DLC! :)

btw Lancia Stratos to jest mój koszmar :). wczoraj wszedłem na nieznane mi wcześniej poziomy cierpliwości żeby nie rozbić pada o telewizor. ale już ją czuję szmatę. niestety żeby walczyć o najlepszy czas w Finlandii czy Grecji trzeba dosłownie lecieć przez te oesy. a wtedy nie ma ŻADNEJ granicy błędu. źle wylądujesz po skoku czy muśniesz słupek przy drodze i już nie ma co ratować.. Grecja tym autem to jest w moim wykonaniu konkurs skoków se skarpy :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak macie ustawione wspomagacze? Wszystko na OFF?

Tapatalk - S5

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Stratos to chyba najbardziej wymagające auto w tej grze. Nawet w Monaco potrafiło mi sprawiać takie psikusy, w Finlandii natomiast powtarzałem każdy oes po kilkanaście razy.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak macie ustawione wspomagacze? Wszystko na OFF?

Tapatalk - S5

 

Ja gram na padzie i mam wszystko na OFF oprócz ABS (na 1).

 

Stratos to chyba najbardziej wymagające auto w tej grze. Nawet w Monaco potrafiło mi sprawiać takie psikusy, w Finlandii natomiast powtarzałem każdy oes po kilkanaście razy.

 

no to Ci powiem że trochę mi ulżyło bo się już zastanawiałem nad swoim skillem skoro moje drugie auto w grze jest takim wyzwaniem :D. a już przejechałem nim ze 100 odcinków i korekty odruchowo zaczynają wchodzić. tzn różnych odcinków to przejechałem z 8 ale z powtarzaniem spokojnie 100 się uzbiera (oczywiście niepełnych) :D

 

btw do Stratosa zmniejszyłem na padzie czułość skrętu do 35% i dałem deadzone na 5% i jest łatwiej ogarnąć tył auta. nie ma aż tyle przypadkowego szarpania w jedną i w drugą stronę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lancia i Szwecja to coś pięknego :) dawno nie miałem takiej frajdy z grania (no ok, pcars i liga to inna sprawa :) )

Powtórzę to raz jeszcze, ten dźwięk .... :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No ją przy tej wannie ustawilem sobie martwa strefę na pedalach, po 5% na hamulcu i 5% na gazie, akurat jak dotykam mojego gumowego przyjaciela-moda w pedalach (bez skojarzeń po proszę) to dopiero łapie). Staram się nie schodzić niżej niż 3 miejsce, o pierwsze jest już dość ciężko nie licząc pojedynczych oesow, poziom Pro też robi swoje. Przebidze ta Lancia sezon i biorę coś nowszego, mocniejszego, koniecznie z napędem na przód.

Edytowane przez toreso

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

taa, jak będę miał jechać Szwecję Stratosem to poproszę żonę żeby poszła z dziećmi na spacer.. nie chcę żeby takiego ojca widzieli :D

 

no i jeszcze by jakiś rykoszet poszedł....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No ja właśnie też kilka dni temu wybrałem stratosa. I tak w Grecji  jest mega, bo auto świetne i FF na szutrach przy 150% jest więcej jak wystarczający, wszystko czuć i trzeba się trochę pomęczyć. Ale już takie Monte Carlo jest lipa przez zwalony FF i jak dla mnie czucie auto jest lipne, kiera chodzi bardzo lekko praktycznie bez oporów. Posprawdzałem więcej aut i FF na asfaltach jest bardzo słaby w autach rwd, 4wd i fwd jest sporo lepiej, ale i tak mógł by być mocniejszy. Mam nadzieje, ze to jakiś błąd i zostanie to naprawione.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Grecja i Stratos jest super, do ogarnięcia spokojnie, odczucia na kółku super. Ale przy Monte Carlo jest dziwnie, niby auto sunie ale mało czuć i musiałem podnieść wszystkie ustawienia FF pod 130 gdzieś, bo tak jak piszesz dość słabo o czucie na kółku. Przy przednio i cztero napedowkach jest dużo lepiej, też to zauwazylem.

Edytowane przez toreso

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Stratos jest piekielnie szybki ale też wymagający. Cały sekret szybkiej jazdy Stratosem ogranicza się do umiejętnego operowania gazem na wyjściu z zakrętów, szczególnie tych wolnych. Dobrym rozwiązaniem jest też nie wkręcanie jej na czerwone i szybsza zmiana niższych biegów. A, i wyłączcie sobie ABS, jest jeszcze fajniej :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ją do tej pory dogazowywalem troszku na zakrętach żeby zalapac jeszcze więcej przyczepnosci np. Na kamykach w Grecji. Przy Mini i Fulvii się sprawdzalo, ale przy tej wannie ciężko, czesto przelatuje bez gazu, dociskam dopiero na wyjściu. Super autko ale bardzo wymagające. Następnego w kolejce biorę klasyka Quattro ;)

Edytowane przez toreso

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cała zabawa Stratosem polega na tym aby dawać za dużo gazu i kręcić do czerwonego. W takiej Grecji jadąc tym sposobem rzadko jedziemy prosto :biggrin:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No w Grecji jak i wcześniej cały czas tak jezdzilem, czy to Lancia czy wcześniejszymi autami. Jednak w Monaco i Finlandii juz ciężej mi to wychodziło. Czort nie auto nomanie.

Edytowane przez toreso

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Grecja i Stratos jest super, do ogarnięcia spokojnie, odczucia na kółku super. Ale przy Monte Carlo jest dziwnie, niby auto sunie ale mało czuć i musiałem podnieść wszystkie ustawienia FF pod 130 gdzieś, bo tak jak piszesz dość słabo o czucie na kółku. Przy przednio i cztero napedowkach jest dużo lepiej, też to zauwazylem.

Cieszę się, że to nie tylko moje odczucia. Kilku znajomych jeżdżących na t300 też to potwierdza. No i tak jak napisałem wcześniej na FB trhustmastera też o tym pisali.  

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×